Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 05. 06. 2024. 18:23

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 214 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Next
Author Message
 Post subject: Re: Lamb of god
PostPosted: 22. 08. 2007. 11:54 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ma i meni je ovo karina od benda, mada sluso sam jednu pjesmu, ne znam kako se zove, al ipak ta i nije toliko losa, ostalo karina....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb of god
PostPosted: 22. 08. 2007. 23:28 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
pa dobro, i corava kokos jedno zrno ubode :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb of god
PostPosted: 22. 08. 2007. 23:45 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
Addi wrote:
pa dobro, i corava kokos jedno zrno ubode :lol:

hahaha, pa nesto u tom smislu... :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb of god
PostPosted: 25. 01. 2008. 16:29 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Evo tema je tamo gdje pripada, sada navali :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb of god
PostPosted: 25. 01. 2008. 22:34 
Offline
User avatar

Joined: 08. 09. 2007. 23:58
Posts: 28
eee duse slatke, ma cmok :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 06. 08. 2008. 12:19 
Offline
User avatar

Joined: 05. 08. 2008. 21:29
Posts: 1770
Location: Sarajevo
Sve je bilo savršeno do zadnjeg albuma, slušao sam ih skoro svaki dan, kupio orginale i onda su mi jednostavno pali u očima i poslije ih više nikada nisam poslušao... Ne znam meni je Sacrament jedno veliko razočarenje. :(


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 24. 08. 2008. 10:18 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
http://www.youtube.com/watch?v=GBMeAQEL ... re=related

ijao ovo sam morao da stavim, koja pjesmurina, koja energija, koja usviranost, uh..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 24. 08. 2008. 12:20 
Riot wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=GBMeAQELD_Y&feature=related

ijao ovo sam morao da stavim, koja pjesmurina, koja energija, koja usviranost, uh..

jbt tacno su usvirani do bola...niko ne ispada a i pjevac je pogodio svaki ton...

o ovom bendu sam promijenio misljenje u potpunosti...prvi album mi je bio dosada ziva al svaki sljedeci je bio bolji i bolji a sacrament je perfekcija cista


Top
  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 24. 08. 2008. 13:50 
Offline
User avatar

Joined: 12. 09. 2007. 23:49
Posts: 1577
Location: Zenica
po meni jedan od najboljih bendova iz lavine NWOAHM..pogledajte DVD "Killadelphia".volim ih bas zbog onog groovea,pa me podsjeti na zlatni period pantere,prve albume machine heada i fear factoryja..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 24. 08. 2008. 15:47 
tjeskoba wrote:
po meni jedan od najboljih bendova iz lavine NWOAHM..pogledajte DVD "Killadelphia".volim ih bas zbog onog groovea,pa me podsjeti na zlatni period pantere,prve albume machine heada i fear factoryja..


Po meni je Lamb of God Nile thrasha ;-)


Top
  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 24. 08. 2008. 17:15 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
JohnnyT wrote:
Sve je bilo savršeno do zadnjeg albuma, slušao sam ih skoro svaki dan, kupio orginale i onda su mi jednostavno pali u očima i poslije ih više nikada nisam poslušao... Ne znam meni je Sacrament jedno veliko razočarenje. :(

Ma daj ba, Sacrament je kult!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 24. 08. 2008. 19:06 
Nameless wrote:
JohnnyT wrote:
Sve je bilo savršeno do zadnjeg albuma, slušao sam ih skoro svaki dan, kupio orginale i onda su mi jednostavno pali u očima i poslije ih više nikada nisam poslušao... Ne znam meni je Sacrament jedno veliko razočarenje. :(

Ma daj ba, Sacrament je kult!!

tacno...najjaci album njihov dosad...
cuj ba samo rifove od foot ot hte throat,redneck,pathetic,forgotten...
stvarno su me bili iznenadili ovim albumom...al zato new american gospel ne mogu nikako...


Top
  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 25. 08. 2008. 02:48 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
i meni sacrament najjaci, svakim slusanjem otkad je izasao, genijalno, i evo vidim dio energije na novim pjesamama uzivo, smrt


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 25. 08. 2008. 10:25 
Riot wrote:
i meni sacrament najjaci, svakim slusanjem otkad je izasao, genijalno, i evo vidim dio energije na novim pjesamama uzivo, smrt


neg jel ono Randy popljuva nesto msastodon i bloodsimple? :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 25. 08. 2008. 11:10 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
ma jok, pozdravio ih, kaze ovo je za bloodsimple i mastodon jer oni su moji redneci :D nesto tako otprilike


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 25. 08. 2008. 14:22 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Ma moderna dedara jebi ga, band je kvaliteta i veličina, simply as that. Onaj fol sa loopovima na krajevima nekih pjesama je do jaja a uvod u album Ashes of The Wake i mamojebački definitvno. Po meni, band koji ne treba pržiti da bi dobro i brutalno zvučao, a mora im se priznati i ono izvlačenje maksimuma od obične činele - pa to je to ljudi.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 28. 08. 2008. 08:06 
Offline
User avatar

Joined: 25. 05. 2006. 15:05
Posts: 686
Location: Banja Luka
Meni su Lamb Of God, od tih americkih, novijih bandova najbolji....u principu..jedini su metal!!!
sto je rekao jedan moj prijatelj, najbolji band takvog nekakavog zvuka od doba Pantere!!! i ja se slazem...
U pocetku mi nisu nesto mnogo lezali, ali n znam sta se desilo, i totalno se navucem na taj band!
...zadnja 2 albuma su vrh vrhova...
O njihovim svirackim sposobnostma uopste nema sta da se prica...
Samo moram jednu stvar da primjetim...i taj osjecaj imam od pocetka slusanjatog banda...sve je super, ali konstantno nesto nedostaje!!!...kad god slusam, stalno imam taj osjecaj...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 28. 08. 2008. 09:11 
downbeat wrote:
Meni su Lamb Of God, od tih americkih, novijih bandova najbolji....u principu..jedini su metal!!!
sto je rekao jedan moj prijatelj, najbolji band takvog nekakavog zvuka od doba Pantere!!! i ja se slazem...
U pocetku mi nisu nesto mnogo lezali, ali n znam sta se desilo, i totalno se navucem na taj band!
...zadnja 2 albuma su vrh vrhova...
O njihovim svirackim sposobnostma uopste nema sta da se prica...
Samo moram jednu stvar da primjetim...i taj osjecaj imam od pocetka slusanjatog banda...sve je super, ali konstantno nesto nedostaje!!!...kad god slusam, stalno imam taj osjecaj...


znas sta nedostaje???ponavljanje jebackih dijelova
recimo uzmes pjesmu What I become,pocetni rif ubija brasno jednostavno ne mozes vjerovat koja je to dobrota i sta onda bude,nema ga vise...nece da ga ponove i tako im je u dosta pjesama (now you got something to die for,foot to the throat...)


Top
  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 29. 09. 2008. 01:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Legende snimaju novi album i to ima prenos snimanja uživo iz studija (ali u određenim terminima) na http://www.lamb-of-god.com. Album izlazi u februaru 2009. i izgleda da će da bude ludnica ba!

U decembru odoše na turneju sa Metallica-om a u februaru su co-headlineri sa Dimmu Borgirom, FFDP-om i još nekima (Metal Hammer tour) u Velikoj Britaniji. Eto, dok oni budu žarili i palili kišno-maglovitim predjelima Engleske i okolo mi ćemo ako ništa uživati novi album.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Lamb Of God
PostPosted: 29. 09. 2008. 11:19 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Aaaa sinoc isli mi u Kolosej (ogromni kmpleks kino dvorana) da gledamo novi film s onim Jack Blackom i likom iz Zoolandera i usput do Mordora (metal shopa), hijaoooo...kako mi je vokri bilo jer nisam imao vise para...Kacket TBDM ovako 22 eura (sto je ful jeftino za ovdje), a DVD novi od LOG-a nekih 16 eura...Uzimam to svakako, samo da para kakvih nabavim, haos :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 214 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group