Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 07:25

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 89 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Sonic Syndicate
PostPosted: 01. 12. 2007. 03:03 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Kakva prokleta zaraza! Prvi put kad sam slusao album, vec sam ga pjevao, slusas pjesmu prvi put, vec je pjevas! Awwwffff, sjajno kombinovanje clean vokala sa shout i povremenim blazim growlom, klavijaturica otapa srce, skakutavi ritmovi, prokleto pjevljivi refreni, leprsavo, a opet sjetno... Srcedirajuci ljubavni tekstovi, ponegdje uleti recenica da se bas zamislis (da ne kazem, mudra).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 01. 12. 2007. 05:32 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Uh imam dva albuma-Eden Fire i jos neki poslije njega...Ma new breedizirani melodeath tako da moze proc na ovom pdf-u,cak stavise imaju i dosta metalcore pa cak i malo nu metal dijelova(dakle ne samo kao utjecaje)...Meni u pocetku bili premelodicni,al kasnije su mi,eto,ko malo i legli ne znam ti ni ja...Malo su gay pojavom,al nvm-navikao sam i na to...Sve u svemu strasan bend,strasni rifovi sto se melodicnosti tice kao i klavijature:D i strasna treba u bendu:D Eden Fire je dobar,al ovaj novi mi je jos dosta bolji,iako su usrali s onom baladom jebote...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 01. 12. 2007. 11:49 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Nameless wrote:
Uh imam dva albuma-Eden Fire i jos neki poslije njega...Ma new breedizirani melodeath tako da moze proc na ovom pdf-u,cak stavise imaju i dosta metalcore pa cak i malo nu metal dijelova(dakle ne samo kao utjecaje)...Meni u pocetku bili premelodicni,al kasnije su mi,eto,ko malo i legli ne znam ti ni ja...Malo su gay pojavom,al nvm-navikao sam i na to...Sve u svemu strasan bend,strasni rifovi sto se melodicnosti tice kao i klavijature:D i strasna treba u bendu:D Eden Fire je dobar,al ovaj novi mi je jos dosta bolji,iako su usrali s onom baladom jebote...

Balada najjaca stvar na albumu! :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 01. 12. 2007. 20:36 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
meni zvuce previse svemirski, dobrih trenutaka imaju al ne mogu ovo dugo slusat, vise volim staru At The Gates skolu ;D
ovi su meni alternativa za nenadjebivi Mors Principium Est


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 01. 12. 2007. 20:44 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ma jarane taj Mors je meni precijenjen znas i sam.Od sva tri albuma mi se nista nije dalo preslusat vise od jednom.Kad ne sjeda-ne sjeda.Ko tebi In Flamesi ili Dark Funeral jebiga...a ATG jesu definitivno nenadjebivi:D:D i MNOOOOOOGO bolji od MPE ili Sonic Syndicate-a,al opet-to je stara skola melodic death metala,a ovo je svastara sad...Cak i nema tolike reference sa klasicnim melodeathom(za SS govorim),zato i napisah new breedizirani melodeath/metalcore/i cak nu metal malo i zato stoji tema na ovo pdf,a ne u death metalu...
Nego,da se vratim na temu...izasli su ljudi u bravu lol...ne mogu sad naci clanak na netu,ali su izasli u svapskom bravu lol...a balada sukkz


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 18. 02. 2008. 22:21 
treba do jaja :twisted: :twisted:

nisu losi, svidja mi se growl i atmosfera zadnjeg ovog, a Eden Fire nemam...
nece oni dugo ali ipak vrijedi imati u kolekciji


Top
  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 21. 02. 2008. 11:29 
Offline
User avatar

Joined: 19. 02. 2008. 00:03
Posts: 93
Location: Labin
Hahaha... majke mi moje, na kojem god sam forumi čitao o ovom bendu većinom se treba spominje :lol:
A što se muzike tiče, meni je ono katastrofa... skoro pa tipičan MTV band, al eto, treba spašava situaciju. Sad bi bogme i In Flamesi mogli nabavit koju, da spase ovaj điber od albuma što dolazi :(


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 22. 02. 2008. 10:15 
jbg pravo hoce da ulete u mainstream... :D

off: kakav god in flames album bio, meni ce ostati dragi :D :D
...kad se sjetim dana kad sam jedva znao svirati "Embody The Invisible" :D :D :D


Top
  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 27. 07. 2008. 19:21 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Ljudi ovo je meni partijanerska zikamu skroz. Zabavna metal muzika :lol: . Ok su, ovako za pustiti u ljetnoj bašti kad se pije limunada.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 20. 08. 2008. 19:26 
Offline
User avatar

Joined: 05. 08. 2008. 21:29
Posts: 1770
Location: Sarajevo
eto skinuo sam novi album... klasika. nastavak zadnjeg, sa možda još više clean vokala... zajebi sve ali je pravo slušljiv i svi refreni su jako pjevljivi. muzika je i dalje kanta ali hebi ga, nikad ni nisu bili neki uber tehnički bend :)... samo me nerviraju ovi jebeni voceover-i :(

link: Sonic Syndicate - Love And Other Disasters (2008)
Image

http://rapidshare.com/files/138763490/S ... by_Jho.rar


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 21. 08. 2008. 04:31 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ko sto rekoh na cmar-netu, ja ga ne skido :mrgreen:
Ajmo sad svi za mnom: KA-KA, KA-KA, KA-KA......


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 28. 09. 2008. 18:54 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Danas sam se vozio i slušao Only Inhuman. Šta reći...muzika stvorena da je slušaš u pozadini, da ti bude samo podloga a svaki pokušaj aktivnog slušnja brzo završi razočarenjem... Ponavljam - limunada. Ali ipak simpatično :D , ko ga jebe skinut ću si i ovaj novi album, znam da ću se nervirati al hajd preživjet će se. I uživat na onaj perverzni rozi jebeni metal način :mrgreen:

Uglavnom nedavno sam saznao da su se sindikalci od 2001-05. zvali Fallen Angels i da su izdali 3 dema:
(Fall from Heaven, Black Lotus i Extinction)
Image

http://www.metal-archives.com/band.php?id=12903

Još vezano za novi album - popularnost mu je na nivou Shoguna i Death Magnetica po blogovima pa vi vidite :lol: .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 28. 09. 2008. 20:28 
ako sam ista zamrzio onda su to klavijature
i to zbog ovog banda
kako bi to mogao biti dobar band bez jebenih klavijatura i da malo preslusaju par deathcore bandova


Top
  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 28. 09. 2008. 20:43 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
haha joj vidi ih pobjegli sa queer festa


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 29. 09. 2008. 02:27 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Klavijature su im prave ringišpilske :lol: - ono neka veselica, zajebancija, jebo te prava dječja muzika. Smiješno ali simpatično - ja jedva čekam da preslušam ovaj novi album. Jebaji ga, limunadu treba sa vremena na vrijeme čak i ako ostavlja onaj okus u ustima... :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 29. 09. 2008. 11:15 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Meni se povraca od njih, mada imaju jednu gotivnu stvarku "Jailbreak" sa prvog albuma, ostalo im je samo fuj...Eto, kuces dalje kad su meni premelodicni...Prolijev.
A ovaj ovdje je pozercina nevidjena, nije mu mjesto u metalu definitivno...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 29. 09. 2008. 17:43 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
ovo je POP!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 25. 12. 2008. 17:10 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Preslušao sam konačno zadnji album neki dan par puta i svidio mi se pravo. Manje je gay nego prošli i ne razlikuje se mnogo od modernog melodičnijeg melodeatha.
Damage Control i Jack of Diamonds rulaju 8) ...

I pravo mnogo zvuče kao Scar Symmetry samo što ovi imaju daleko bolje refrene (komplet vokal zapravo).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 25. 12. 2008. 17:22 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
artredis wrote:
Danas sam se vozio i slušao Only Inhuman. Šta reći...muzika stvorena da je slušaš u pozadini, da ti bude samo podloga a svaki pokušaj aktivnog slušnja brzo završi razočarenjem... Ponavljam - limunada. Ali ipak simpatično :D , ko ga jebe skinut ću si i ovaj novi album, znam da ću se nervirati al hajd preživjet će se. I uživat na onaj perverzni rozi jebeni metal način :mrgreen:

Uglavnom nedavno sam saznao da su se sindikalci od 2001-05. zvali Fallen Angels i da su izdali 3 dema:
(Fall from Heaven, Black Lotus i Extinction)
Image

http://www.metal-archives.com/band.php?id=12903

Još vezano za novi album - popularnost mu je na nivou Shoguna i Death Magnetica po blogovima pa vi vidite :lol: .



Ako ovi debili pozerski lice na metalce onda jebo mene bog cwatki!
Ni muzika im nije bolja.
Ovaj polugoli kijanu rivs moze komotno u Boeme s ovakvim izgledom...Blah...Smece od benda i smece od likova...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sonic Syndicate
PostPosted: 25. 12. 2008. 17:28 
Offline
User avatar

Joined: 14. 12. 2008. 13:04
Posts: 1804
meni je bend onak na prva dva albuma preodlican ali na zadnjem onak malo slabije ali ok ........... a ovaj pozer ko ga jebe ............ ako ga slusam nemoram ga i gledati :mrgreen:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 89 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group