Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 22:34

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: System Of A Down
PostPosted: 26. 06. 2007. 00:48 
temu sam postavio je samo zato sto imaju fantastican debi album kojeg slusam i dan danas.sad su ukenjali.


Top
  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 26. 06. 2007. 16:42 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
nema se sta rec za njih...avantgardni nu metal bi ih nazvao,dakle drugaciji od stereotipa iz tog pravca,a opet imaju nesto svoje zasto ih u nu metal svrstavam...svi albumi su mi manje vise dobri...prvi zvijer a drugi,toxicity najjaci...trenutno su napravili "pauzu",al sumnjam da ce jos sta narocito bit od njih u buducnosti.volio bih da se varam,al jbg...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 26. 06. 2007. 16:54 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
Koji je to kult bio krajem 90-ih, sjetim se samo raje u maxu kad svira "chop suey", kult jebeni... Ko sto rece sodom, sjebali su se poslje toxicity-a, koji im je ubjedljlivo najbolji album.
Ja i dalje vjerujem da ce izdat nesta, al nikad vise nece doci na stari nivo...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 27. 06. 2007. 15:40 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
ama ne znam...svaki album ima svojih momenata(govorim za ove nakon toxicityija),al sve je manje vise...no necu rec da su karina...al toxicity jebeno remek djelo,al fakat!chop suey,forest,aerials,psycho,toxicity,...joj samo kad se sjetim istio tako doba prije neke 4 godine kad sam tek upao u sve ovo i to mi je jedan od prvih albuma...jebo mater kolko sam se kleo u njih...sad su pali kurcu za usi vec jbg...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 27. 06. 2007. 21:30 
ma prvia album je najbolji debi album nekog benda.to je potpuno divljanje potpuna jednostavnost koja ima smisla.toxicity po meni nesto slabiji od prvog ali je itekako dobar.steal vec pocinje da ima slabih pjesama na sto system nije naviko ali se moze slusat.zadnja dva je usro jebeni gitarista zato sto se okreno jebenom pjevanju koje mu ne ide nikako.serj ima jedan od najboljih vokala danasnjice a jako malo pjeva na ovim albumima dok onaj piskavi glas darona je iritirajuci.


Top
  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 04. 07. 2007. 01:25 
Offline
User avatar

Joined: 30. 04. 2004. 16:28
Posts: 919
Location: Vaasa (FIN)
system sam slusao odkad je izisao prvi album, toxicity moze proci dok ove ostale uopste nesmatram albumima zato sto su zasrali ama bas sve...steta


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 10. 07. 2007. 14:47 
Offline
User avatar

Joined: 09. 07. 2007. 23:01
Posts: 2
System of a down je apsolutno najbolji bend koji sam ikad slusao samo ovaj zadnji album hypnotize je tolko zasran da sam ne mogu vjerovati ali mozda sad kad izadje novi album mozda se i poboljsa stanje sve dok Daron ne pjeva tolko :(


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 11. 07. 2007. 22:18 
Nezgull wrote:
ali mozda sad kad izadje novi album mozda se i poboljsa stanje sve dok Daron ne pjeva tolko :(

e jarane mislim da od systema necemo cuti nista novo barem 6-7 godina a i ako se pojavi neki novi album to ce biti sigurno i zadnje od njih a mislim da ce na tom albumu svirati nesto nalik deep purple-u.jebi ga pjevac vec sad ima preko 40 i nema vise te svjezine u njima.


Top
  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 16. 07. 2007. 19:21 
Offline
User avatar

Joined: 20. 03. 2006. 20:40
Posts: 160
Također,favoriziram prva dva albuma.
smatram da su kompromis između ljubitelja ektremnijeg metalskog zvuka i onog "blažeg" ,a i raje koja i nije toliko u metalu.
inovatori su,to je neosporivo. dobri tekstovi,odličan vokal,originalan gitarist,maštovit bubnjar...simpatičan basist :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 08. 09. 2007. 15:12 
Offline
User avatar

Joined: 07. 09. 2007. 18:56
Posts: 2
prva tri albuma su im pravo dobra... al su ga , brate mili, zasrali s ova posljednja dva... ne vjerujem da ce vise ikad vratiti u normalu :(


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 25. 10. 2007. 21:46 
Offline
User avatar

Joined: 12. 08. 2007. 23:54
Posts: 19
Location: Dreamland to Hell
'sys mi je definitivno jedna od najjacih grupa nu metal scene...Istina je da Toxicity jeste najbolji album...I ne svidja mi se sto postaju mekani...I sve se manje prepoznaje onaj njihov zvuk...Sve pjesme su posebne na svoj nacin, i nikako ne mogu da izdvojim najbolju... :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 26. 10. 2007. 02:22 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
ma kakav sys',propalo to(sad zasad,barem)...evo gospon' serj tankian se vratio sa solo albumom prvijencem i mogu rec beton :D neki spoj alternativnog nu metala sa rockom i masom drugih elemenata...preporuka :wink:
nije djabe jedan od najboljih vokala opcenito


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 27. 10. 2007. 22:21 
Offline
User avatar

Joined: 27. 10. 2007. 22:07
Posts: 5
Location: Where am I ?
Raspad SOADa je velika steta...
Svih 5 studio albuma koje su izdali, bili su odlicni...opet, live im je najbolji :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 02. 12. 2007. 14:27 
Offline
User avatar

Joined: 30. 08. 2007. 19:01
Posts: 361
Location: sisak,hrvatska
SODOM wrote:
ma prvia album je najbolji debi album nekog benda.to je potpuno divljanje potpuna jednostavnost koja ima smisla.toxicity po meni nesto slabiji od prvog ali je itekako dobar.steal vec pocinje da ima slabih pjesama na sto system nije naviko ali se moze slusat.zadnja dva je usro jebeni gitarista zato sto se okreno jebenom pjevanju koje mu ne ide nikako.serj ima jedan od najboljih vokala danasnjice a jako malo pjeva na ovim albumima dok onaj piskavi glas darona je iritirajuci.

potpis!ne mogu smisliti glas tog retardinja,stvarno odvratno kriči,a system nije system bez serjovog vokala,pa su mi zadnja dva totalna banana.
Nameless wrote:
ma kakav sys',propalo to(sad zasad,barem)...evo gospon' serj tankian se vratio sa solo albumom prvijencem i mogu rec beton :D neki spoj alternativnog nu metala sa rockom i masom drugih elemenata...preporuka :wink:
nije djabe jedan od najboljih vokala opcenito
s njegovog albuma sam čula samo jednu pjesmu,moram skinuti cijeli album,ali nikako da ga nađem negdje na netu.anyway.kao što sam rekla,čula sam samo jednu pjesmu,ali jako obećava,i ako budu i ostale takve,album je bomba. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 02. 12. 2007. 15:35 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Album mu jeste bomba! ;-)
Potrazi po torrentima!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System of a down
PostPosted: 03. 12. 2007. 23:59 
Offline
User avatar

Joined: 30. 08. 2007. 19:01
Posts: 361
Location: sisak,hrvatska
evo odmah! i spot je predobar,u biti,neki klinci u nekakvoj igraonici se igraju rata,i kao slučajno grade i ruše neku građevinu koja neodoljivo podsjeća na twinse... :D ma lik je faca i pol


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System Of A Down
PostPosted: 27. 07. 2008. 19:31 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Prvi album je strahota - na njemu najviše vokalnih perverzija Serj baca. Toxicity najjači a meni pored istoimene pjesme Prison najbolja. Steal This Album...Boom! pjesma, Mr. Jack...sve mi se čini kao više konceptualan album koji kada slušaš kao da gledaš neki performans. Nisam pratio Serj-a ali planiram. SOAD je odsvirao svoje za ova 3 albuma, meni pjesma Prison najbolja.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System Of A Down
PostPosted: 29. 07. 2008. 17:07 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Toxicity ODLICAN!!! Voljela bih da hoce ubost jos jedan takav album, al' mogucnost toga je, postujuci sve okolnosti, nemoguca...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System Of A Down
PostPosted: 20. 03. 2009. 10:07 
Offline
User avatar

Joined: 20. 03. 2009. 09:24
Posts: 38
Location: Zvornik
Grupa koja je jebeni KULT! Moja prva metal grupa....Eeeeeeeeeeeeee, kad se njih setim...
To su bile godine.

Bile su priče da će se ove godine ujediniti, i da će biti na Jermenskom eurosongu, ako im dozvole da pevaju (imaju neki jeben text, pa ih mogu cenzurisati :) ) .
Jooooj da se oće ujediniti, bilo bi mi srce na mestu!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: System Of A Down
PostPosted: 20. 03. 2009. 11:48 
jebo ih bog i eurosong....ako odu definitivno ce pobjedit al ce da mi padnu u ocima...nek ide serj al nek ne ide sa systemom...


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group