Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 11:35

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Limp Bizkit
PostPosted: 29. 08. 2008. 14:37 
ako ima,onda brisite ,al ja ih ne nadjoh nigdje (osim u,zamislite PUNKU) i mislim da je ovaj podforum pravo mjesto za njih
naravno da ih svi znamo tako da su neke informacije suvisne

Mrzim ih,jako ih mrzim ali uvijek se ufatim na djelu kako se "telembecim" uz neku njihovu pjesmu...ovo je mozda i najomrazeniji bend ali valjalo je napravit onakav spoj rapa i nu metala i moram priznat da je ispalo odlicno i 100 puta bolje nego linkin park i sl...pjesme poput Pollution,stuck,hot dog,nookie,gimme the mic (joj tu cak ima i keca :) ) ,faith,pa hitovi rollin my generation,take a look around, i jos oogrooomna hrpa nekih su jebacke pjesme koju su stvorene za odvalit se...cak i sporije pjesme su gotivne Build the bridge,hold on...jedino mi ne leze suradnje sa reperima i onaj remix album...
drago mi je bilo kad su se raspali ali s druge strane sam skontao da su se sa unquestionable truth bili lijepo vratili u formu pa je stoga steta...jer su ionako ispali iz mainstreama pa bi mozda ljudima i postali drazi...ko ce ga znat ...uglavnom treba postovat...


Top
  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 29. 08. 2008. 14:49 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Sodome, ti si king. Baš sam kontao da otvorim topic kad sam otvarao za Snot. Šta reći, ovo je historija, ne znam je li iko još ovo sluša - najbolji je Significant Other iz '99. Njega uvijek mogu slušati - u stvari, to mi je jedan od naj albuma jebote :D . Dobar onaj DJ, odličan.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 29. 08. 2008. 17:08 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ja ovaj bend mrzim. Opcenito mrzim rap metal(ne sve bendove, al mnogo njih), a ovaj mi je najgori od najgorih. Sorry.

Jedino dobro na njima je bivsi djitros, koji sad svira u drugom kretenskom emo bendu kao i za M. Mansona, al hajd..
I Three Dollar Bill Y'all je album koji je jaaako mnogo utjecao na kasnije rap metal i nu metal bendova, sto muzicki sto vokalno ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 29. 08. 2008. 17:42 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
To je tačno, mada je više Snuff The Punk od P.O.D.-a iz '93 utjecao po mom mišljenju, ali svejedno kad se tek od 98-99 počinje furati fazon rap-a i žešće. Ali Fredovi su rap tekstovi užasno glupi, kao i flow - zato je Method Man-a zvao na N2Gether Now a Redman-a i DMX na rap fol remix od Rollin'. Inače - jedno vrijeme se sav taj fol, za koji sam ja tek od tebe čuo da se zove rap metal (?) nazivao rapshit :mrgreen: (među rapperima mostly).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 29. 08. 2008. 17:48 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Pa zavisno, imas rap metal (koji je podvrsta nbom-a) i imas rapcore(koji je podvrsta neka hardcorea). A da ima sjajnih bendova - naravno. Bas sam neku noc nasao neke lude nove Ruse koji razvaljuju rap metal, a poslusaj npr. Bionic Jive ili Area 62 i cuces dobar, mnogo dobar rap metal ;-)
a ni ja to ne volim sto jest jest..

a POD-ev demo taj iz '93. je vise u hardcore i punk smijeru, kasnije je te dosla njihova rap metal faza ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 29. 08. 2008. 17:56 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Da ti pravo kažem ja ne kontam ni taj rap metal ni taj rapcore fol, niti me sad nešto plaho taj tag interesuje - jednostavno - ako je dobar mjuz - npr. mora biti dobar flow na malo melodičniji beat. - jer ne možeš bacati rime na black metal 180 kbps bubanj (osim mene :mrgreen: , skontao sam naziv tom rap-u: shriek rap) već to mora biti malo sporije (ono kod RATM) - zbog toga što se ne može naći neki konsenz za taj ritam bubnja taj rap metal ne valja ni rapperima ni metalcima, ili barem nije valjao dok sam ja bio na sceni. Ali DJ tu dođe ko za glave - zato je recimo DJ Lethal iz Limp Bizkita kralj, legenda, čača :mrgreen: !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 29. 08. 2008. 18:24 
Nameless wrote:
Ja ovaj bend mrzim. Opcenito mrzim rap metal(ne sve bendove, al mnogo njih), a ovaj mi je najgori od najgorih. Sorry.


sto se izvinjavas??? i ja sam odmah rekao da su mi jako jako mrzak bend...


Top
  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 01. 09. 2008. 14:47 
ljudi...

chocolate starfish se obavezno mora preslusati i prva 2 albuma!!! remek djela!! ne serite°!° ovaj unquestionable truth album isto ima dobrih momenata, band koji se jako podcjenjuje zbog komercijalnog uspjeha i sto se fred non stop mora vrtiti po britney-spears-vip kurgovima


Top
  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 01. 09. 2008. 14:55 
Moondust wrote:
band koji se jako podcjenjuje zbog komercijalnog uspjeha

tako je...i mozda bi ljudi promijenili mislejnje o ovom bendu da su ostali jer su sa unquestionablom (barem po meni) totalno ispali iz mejnstrima...


Top
  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 01. 09. 2008. 15:09 
SODOM wrote:
Moondust wrote:
band koji se jako podcjenjuje zbog komercijalnog uspjeha

tako je...i mozda bi ljudi promijenili mislejnje o ovom bendu da su ostali jer su sa unquestionablom (barem po meni) totalno ispali iz mejnstrima...


jok
Results May Vary je sranje sranje a z bog tog albuma niko The Unquestionable Truth nije presluso, a inace album do jaja ako ne vjerujete samo poslusajte pjesmu THE TRUTH i riffova!!!!!!!


Top
  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 02. 09. 2008. 15:18 
Offline
User avatar

Joined: 10. 07. 2007. 17:57
Posts: 450
Moondust wrote:
SODOM wrote:
Moondust wrote:
band koji se jako podcjenjuje zbog komercijalnog uspjeha

tako je...i mozda bi ljudi promijenili mislejnje o ovom bendu da su ostali jer su sa unquestionablom (barem po meni) totalno ispali iz mejnstrima...


jok
Results May Vary je sranje sranje a z bog tog albuma niko The Unquestionable Truth nije presluso, a inace album do jaja ako ne vjerujete samo poslusajte pjesmu THE TRUTH i riffova!!!!!!!



o tome ti ja pricam potpisujem i onaj tvoj prvi post a i ovaj the truth gitara...
ljudi fakat seru puno po ovom bendu moje misljenje da je to zbog freda lik jes debil nema sta al zato su ostali muzicari u pm john otto jazz akademiju zavrsio lik svira bubnjeve ko malo ko sam rivers vise navrata proglasavan bassistom godine a wes je wes prvi album bas ono prljav i "pure" drugi vec malo ide ka tom komercijalnije uspjehu i zvuku al ima pjesama za 10 i citav album je fakticki vrh a csathdfw je vrh sto se produkcije tice po tom njihov najbolji album koj itakođe ima vrh pjesama rmy par dobri stvari al u biti karina album ut meni vrh nado sam se nekom come backu onom starom limpu ko sto reko kad sam cuo the truth i pogledo spot mislio sam da je to to al et jbg kako god meni drag bend koji volim cesto poslusat!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 13. 02. 2009. 16:02 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Neki dan slučajno upalim MTV kad Rollin' počinje - spot je pregotivan a o pjesmi da i ne govorim. I ma koliko mi Fred Durst išao na živac ipak i dalje mnogo volim ovaj bend. Imali su puno problema ali sada :arrow:
Novosti: Limp Bizkit se ponovo okupili! !!!

Hajd super. Nek opet naprave jedan album u Significant Other fazonu da me vrati u pubertetske dane :mrgreen: .

Al' u tekstu novosti Vedran napisa:
Quote:
Limp Bizkit, jedan od najomrazenijih bendova u new breedu, vraca se na scenu!
. Ha ha ha, koji car!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 13. 02. 2009. 18:03 
The Unquestionable Truth Pt. 1 album - THE TRUTH!!!!!!!!!! to je Limp koji ja hocu da cujem od sad pa nadalje, u buduce!!!!!!!!!!!!


Top
  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 13. 02. 2009. 19:19 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ja necu da ih cujem. Nikad!
A evo, okupili su se nanovo... :/ tamam kad kontas da je krenulo nabolje u svijetu metala..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 13. 02. 2009. 21:14 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Nameless wrote:
Ja necu da ih cujem. Nikad!
A evo, okupili su se nanovo... :/ tamam kad kontas da je krenulo nabolje u svijetu metala..


Hejteru jedan. Zbog takvih kao Å¡to si ti metal propada :cry: :cry: :cry: .

:mrgreen:

Ja si skidam Three Dollar Bill Yall, mada ga imam na cd-u u Travniku a ovdje u Sa jedino imam greatest hits ali sluša mi se na mp3-ici malo. A ovaj iz 2005. nisam slušao (jedini) :oops: . A pročitah da je Borland bio na njemu, vratio se nakratko samo da ga snime i opet otišao. A isto čitam da bi on mogao samo na jedno kratko vrijeme da se vrati.

A inače sva prvobitna ekipa je opet skupa - za koncerte i valjda snimanje novog albuma.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 14. 02. 2009. 00:08 
Offline
User avatar

Joined: 10. 07. 2007. 17:57
Posts: 450
artredis wrote:
Neki dan slučajno upalim MTV kad Rollin' počinje - spot je pregotivan a o pjesmi da i ne govorim. I ma koliko mi Fred Durst išao na živac ipak i dalje mnogo volim ovaj bend. Imali su puno problema ali sada :arrow:
Novosti: Limp Bizkit se ponovo okupili! !!!

Hajd super. Nek opet naprave jedan album u Significant Other fazonu da me vrati u pubertetske dane :mrgreen: .

Al' u tekstu novosti Vedran napisa:
Quote:
Limp Bizkit, jedan od najomrazenijih bendova u new breedu, vraca se na scenu!
. Ha ha ha, koji car!


sto ti mene znas oraspolozit ovim vijestima malo ko zna :oops: :D i sto bi kolega mjeseceva prasina rekao kao the truth ako ce sta novo snimat onda to zelim cuti evenutalno neki stuck i to :) kako god meni je drago nadam se da nece otic u krc pa ceko da vidimo sta ce bit

i btw ko ne zna dj lethal je orginalni clan kultnog rep sastava house of pain (znate onu stvarku jump around) u kojem je glavni mc bio everlast (a zante i njega wajty ford what is like crni isus i to) :)

toliko za ovo javljanje :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 15. 02. 2009. 13:24 
ko bi reko al meni je drago sto su se okupili :mrgreen: (sto ne znaci da ih ne mrzim)....znaci na redu je unquestionable truth 2 i ako bude ko kec bice ludilo


Top
  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 20. 02. 2009. 02:32 
Offline
User avatar

Joined: 14. 12. 2008. 13:04
Posts: 1804
najbolja pjesma rollin :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 22. 02. 2009. 00:55 
Offline
User avatar

Joined: 10. 07. 2007. 17:57
Posts: 450
sloosam uzadnje vrijeme ovaj anqvescnbl čruf pt 1 jebo te nema pjesme da ne valja naravno the truth se istice zbog jebenog wesa borlanda al su i druge odma tu negdje i stvar koju sam primjetio je da je ovo najjace fredovo liricko dijelo! reko bi coek da je odrasto kad ga ovdje slusa i jos jedna stvar koji mu je krc s vokalom nikako ne zvuci ko na proslim albumima a vala ne zvuci ni malo lose al bas nekako ko nikad do tad :) kako god part 1 roola i ako nesto slicno urade ovim okupljanjem to ce bit the shit :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Limp Bizkit
PostPosted: 22. 02. 2009. 01:07 
hehhe that's my man!!!!! :D :D


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group