Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 07:42

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 
Author Message
 Post subject: Animosity
PostPosted: 03. 12. 2008. 18:48 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Evo konačno i legende histeričnog deathcore-a dobili topic :D !

Riječ je o sastavu iz San Fracisco-a koji je aktivan već 8 godina i prije Suicide Silence-a je bio pojam za histerični deathcore. I ne samo za to, već su i među prvima pokrenuli imidž tipičan za deathcore-re (normalna odjeća ali nenormalno divljanje na stage-u) te su takođe među prvima pokrenuli onu furku da djeca, momci se pojave kao normala ljudi, normalno obučeni i onda ga odjednom krenu pržit i roštiljat. Ovo naravno oni koji deathcore slušaju (posebno onaj kao prijašnji Whitechapel i Bring Me The Horizon te SS i Carnifex ofkors) najbolje znaju kako zvuči i izgleda.

Izdali do sada:
Hellraiser 2002 (demo)
Shut It Down 2003
Empires 2005
Animal 2007, sve albumi, i
Animosity & Drumcorps: Altered Beast EP, 2008

Preludi i prejaki deathcore zvuk brutalan, histeričan, divlji ali i pravo tvrd sa ekstra dobrim tehnikama je Animosity! Sinonim za histerični deathcore prije Suicide Silence jučer a danas već prvi od poznatih DC bendova koji se usudio da spoji, pazite sad: Deathcore i Drum'n'Bass i malo terrorcore :twisted: . To zapravo čini zvuk na EP-u iz ove godine, link:

Animosity & Drum Corps - Altered Beast (split) EP - http://rapidshare.com/files/140784460/A ... ch__EP.rar, težak samo 15 mega, i samo 3 pjesme čistog ludila! Htjedoh pustiti sada u Novoj eri ali zaboravih kao i Mnemic što sam zaboravio :( .

Myspace - http://www.myspace.com/animosity


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Animosity
PostPosted: 03. 12. 2008. 18:50 
foka jarane
tebe treba placati za ovo
jarane pa ti se fakat potrudis da ovo fino sastavis i predstavis band ;-) :mrgreen: :mrgreen: care


Top
  
 
 Post subject: Re: Animosity
PostPosted: 03. 12. 2008. 19:05 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Ma normala ba :) , šta ću kad volim.

Nego, evo spot koji sam već 3-4 puta stavljao na forum a u kojem je izražen zaj fol klinaca koji izgledaju i oblače se normalno a kad pođu prašiti ode sve u k....!

http://www.youtube.com/watch?v=VejQ-AATTac

A evo i nekih još folova:

Fake Blood spot (ha uživo ludilo) - http://www.youtube.com/watch?v=QPdQeOfK--c
Animosity destroys the park :twisted: - http://www.youtube.com/watch?v=R0jMN_Qq ... re=related
Toothgrinder spot - http://www.youtube.com/watch?v=dvMplYSU ... re=related

A ima i ovih snimaka sa svirki, ma luđaci teški. Poslušaj ovaj split Benjamine, bolest prava ;-) .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Animosity
PostPosted: 03. 12. 2008. 19:45 
omfg
ovo nisu pravi bubnjevi na toothgrinderuu!!!!!!!!!(?)
ovo meni jebeno zvuci kao neka ritam masina, al je premocnooooooooooo :lol: :lol:
joj, sto u zadnje vrijeme volim ove earbleed bandove, ovisan sam, otkad znam za ovaj zesci i haoticniji pristup deathcoreu, TBDM i ostala ekipa mi dodju kao "mc" pred spavanje :mrgreen:
fino ovo pravo, nakucani bubnjevi, puno igranja s programima, al brutala do boga, moc
fala za link!


Top
  
 
 Post subject: Re: Animosity
PostPosted: 03. 12. 2008. 19:55 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Jesi čuo budalaštine - ovi Drum Corps navodno praše drum'n'bass ali ovaj eskperiment sa deathcore-om je uspio totalno. Što je Animosity avantgardan bend, kladim se da će i neka druga "imena" uraditi šta i oni za par godina.

A jesi pogledao spotove na gornjim linkovima? Toothgrinder je prejak, posebno scena kad sviraju u tramvaju a kasnije stagediving u pub-u :lol: . Na The Black Page-u, prvi link najluđe od sveg ludila je od treće minute sa bubnjanjem i gitarom, kraj je isto fenomenalan na ovom Animosity destroys the park kad svi u parku hip-hop bounce-aju :mrgreen: .

Preporuke: Animosity - Animal (za početak), od Whitechapela (Somatic Defilement je brutalan ali This Is Exile iz ove godine je poslije novog All Shall Perisha album godine) sve i možda Veil of Maya ako voliš malkice progresivniji pristup žestokom deathcore-u :) te naravno Job For A Cowboy.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Animosity
PostPosted: 03. 12. 2008. 20:13 
nisam gledo linkove, apstinisem od youtube-a, vise megabajta ostane onda za skidanje ;-) :lol: jarane, whitechapel nikad da sebi zbavim ponovo, imo ga na nekom usb-u al to bog zna gdje je, neam sad na kompu, ni veil of maya nikako da poslusam, uglavnom, kod mene ili mora biti nesto ultra ultra brutalno ko misericordiam, il bas originalno i da ne smara, al veil of maya me privlaci prvenstveno zbog imena, a whitechapel sam preslusao, tako da tu nema dileme da je nesto najbolje iz deathcore zanra
JFaC, se ne mora spominjati ;-) cak je tjeskoba odvalio :razz: :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Animosity
PostPosted: 21. 10. 2009. 19:10 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Novosti: "Raspao" se Animosity

Nema više Animosity-a :cry: .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Animosity
PostPosted: 21. 10. 2009. 20:11 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Jah.. saznao sam maloprije... u par dana i Evita i Deadsoil i sad i oni... tri predobra benda.. steta.. :|


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Animosity
PostPosted: 21. 10. 2009. 20:33 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2009. 11:44
Posts: 1655
Location: mmmmmmmmm
omg .... wtf ? :shock:


de jbt ... predobri su bili ... iam samo jedan album od njih i taj pravo dere , milim da je animal iz 2007 .. jebte jos i
Nameless wrote:
Evita i Deadsoil i sad i oni... tri predobra benda.. steta.. :|




jebem ti :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Animosity
PostPosted: 21. 10. 2009. 23:37 
Offline
User avatar

Joined: 26. 12. 2008. 02:07
Posts: 330
Location: rupa!
Nameless wrote:
Jah.. saznao sam maloprije... u par dana i Evita i Deadsoil i sad i oni... tri predobra benda.. steta.. :|


steta.. ali sta ces.. potukla ih RECESIJA...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 10 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group