Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 02:43

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 234 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
Author Message
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 10. 2008. 00:02 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
A ja vi jos o Metaliki...
Otvorite temu na metal contest: Metallica vs Trivium i gotovo :lol:
A Metaliku nikada nisam ni volio ni postovao pretjerano, bend ko bend, da nisu oni "izmislili" nesto, neko bi za pola godine izmislio to isto, why the fuck should I praise them then...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 10. 2008. 00:08 
"da nisu"

al jesu brate, jesu i to je ono sto je vazno...


Top
  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 10. 2008. 00:44 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Nije to vazno vazan je je*eni metal i je*ena muzika...
Je li se treba hvaliti Ajnstajnov rad i dizati u nebesa ili se treba raditi na tome da se iz njegovog rada napravi jos vise u nauci?
A ako cete nastaviti trubiti i prepirati se o Metalici ili bilo kojem drugom bendu na temi o Triviumu, onda razdvajam temu na dvije, i sav metalica talk ode na drugu temu i mirna Bosna...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 08. 10. 2008. 05:49 
Offline

Joined: 27. 03. 2008. 04:37
Posts: 572
Location: Minneapolis MN USA
Shogun naj brzi album koji sam ikad izbriso :)
nakon prvih vokala na prvoj pjesmi :lol: :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 08. 10. 2008. 14:30 
ne vjerujem ti ;-)
mislim da si kupio original Cd i slusas ga u autu svaki dan :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 18. 10. 2008. 10:25 
Offline
User avatar

Joined: 27. 07. 2008. 15:09
Posts: 85
Trivium - interview nakon izlaska ''Shoguna''


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 18. 10. 2008. 18:02 
Offline

Joined: 18. 10. 2008. 17:41
Posts: 8
fin bend ono imaju pjesama koje su previse gay ili soft kako ocete al ostalo su prejake pjesme !.!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 26. 10. 2008. 15:44 
Offline
User avatar

Joined: 14. 06. 2004. 21:17
Posts: 991
Location: in the Wasteland...
moje misljenje o shogunu : dobar pravo album. down from the sky je moj favorit definitivno.. i ono sto mi je zapelo za uho, fakat vokal lici na hetfielda u vise navrata, ali opet to ne umanjuje kvalitet albuma ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 11. 2008. 17:49 
ako vec hoces da pljujes po ovom podforumu onda makar obrazlozi ba ;-)
svako ima svoje misljenje, normalno je da ne voli svako ovaj band, al opet, zehra respekta nikom ne skodi


Top
  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 11. 2008. 17:53 
Offline
User avatar

Joined: 05. 11. 2008. 17:32
Posts: 122
Location: libo te racku
Moondust wrote:
ako vec hoces da pljujes po ovom podforumu onda makar obrazlozi ba ;-)
svako ima svoje misljenje, normalno je da ne voli svako ovaj band, al opet, zehra respekta nikom ne skodi



"Svako ima svoje misljenje" jel ? :mrgreen: E pa ja mislim da ti nisi taj dio skontao kako treba.

Ovako : znaci ako je moje misljenje mi se ne ki bend ne svidja, imam pravo napisati , isto kao sto ti ili neko drugi ima pravo napisati da mu se svidja bend.. . i sad ako ja napisem da mi se ne svidja neki bend u ovom slucaju Trivium ( koji mi se gadi isto kao BFMV ) jel to mora znacit da ti ili vas 2 ili vise koji vole bend moraju onda na mene skakat i handrit me s nekim glupostima? :? koji vam je kurac


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 11. 2008. 18:13 
e jbg nisi u pravu.
ljudi traze da im obrazlozis zasto trivium ne valja a to gay gay gay nije bas neki razlog.

mislim i meni je ovo ubjedljivo najmrzi bend al potrudi se pa blati ih sa stilom
ovo gay i nije cemu


Top
  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 11. 2008. 18:22 
Offline
User avatar

Joined: 05. 11. 2008. 17:32
Posts: 122
Location: libo te racku
Pa nevolim ih jednostavno.. sto se tice izgleda, izgledaju mi gay, sto se tice muzike : vocal mi sranje, muzika mi se ne svidja, lirika mi bzvz, mrzim to sto kazu da su oni nova metallica, i mislim da su previse gledali nindze kornjace.. i zaboli mene za njih i za njihove fanove :x

mislim.. nisam jedini koji tako misli :?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 11. 2008. 18:27 
e to je vec puno bolje.
naravno da nisi jedini :mrgreen: :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 11. 2008. 18:35 
Offline
User avatar

Joined: 05. 11. 2008. 17:32
Posts: 122
Location: libo te racku
:mrgreen: sad Trivium fanovi neki post opalit :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 11. 2008. 18:58 
Offline
User avatar

Joined: 05. 08. 2008. 21:29
Posts: 1770
Location: Sarajevo
sad se opet vraćamo na onu staru:" nek svako sluša ono što mu se sviđa"... samo jedna stvar. malo je glupo, nezrelo, retardirano ići sa foruma na forum i govoriti kako mu je određeni bend gay, kako mu se gadi itd. ako si imalo zrela i normalna osoba svoje ćeš vrijeme trošiti na korisnije stvari, umjesto vrijeđanja drugih osoba zbog toga što slušaju Trivium ili bilo koji drugi bend koji ti se ne sviđa. Sad npr. ja mogu otići na black metal podforum i sviju izvrijeđati i svašta nagovoriti. ali šta sam time postigao?! zadržiš to svoje mišljenje samo za sebe, i svi sretni. a misliš da nekoga boli qurac što ti kažeš da je trivium gay??? :roll: :lol: :


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 11. 2008. 19:05 
tako bi to trebalo da bude ali imas slucaj npr.jednog tru blekera koji dodje na temu metalike samo da bi se posrao.
onda ja popizdim i poserem se na cijelom black podforumu a onda mi neki clanovi govore svasta i prijete :cry: :cry: a neki me stavljaju na ignore :mrgreen:
dzaba bolan...ako 10 ljudi postuje to pravilo "ako ti se ne svidja,ne moras srat" dodje jedan i uslijedi system fucked up.

bilo i bice...


Top
  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 11. 2008. 19:13 
Offline
User avatar

Joined: 05. 11. 2008. 17:32
Posts: 122
Location: libo te racku
Raja smo da znate nisam dosao na forum da se svadjam a kamoli da blatim namjerno vas fanove od muzike koju ne slusam =) Now lets hold hands toget...rhrm!!.. i mean, lets slaughter some posers in the nearby disco. :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 07. 11. 2008. 19:29 
Metal Command wrote:
Moondust wrote:
ako vec hoces da pljujes po ovom podforumu onda makar obrazlozi ba ;-)
svako ima svoje misljenje, normalno je da ne voli svako ovaj band, al opet, zehra respekta nikom ne skodi



"Svako ima svoje misljenje" jel ? :mrgreen: E pa ja mislim da ti nisi taj dio skontao kako treba.

Ovako : znaci ako je moje misljenje mi se ne ki bend ne svidja, imam pravo napisati , isto kao sto ti ili neko drugi ima pravo napisati da mu se svidja bend.. . i sad ako ja napisem da mi se ne svidja neki bend u ovom slucaju Trivium ( koji mi se gadi isto kao BFMV ) jel to mora znacit da ti ili vas 2 ili vise koji vole bend moraju onda na mene skakat i handrit me s nekim glupostima? :? koji vam je kurac


ma jok, ne radi se samo o tome, da svako ima svoje misljenje, nego nece ti se brojati taj post ako ne obrazlosis :razz: :mrgreen: , inace se takvi bezvezni komentari brisu ;-)
ne znam jel pise igdje na forumu, al to ti je (kolko ja skontah) kao lafo pravilo, nije fazon otic i napisati u nekom topicu "ovaj band je sranje" a da ne napises zasto
:razz: :lol:
;-)


Top
  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 11. 11. 2008. 12:21 
Offline
User avatar

Joined: 20. 07. 2008. 18:34
Posts: 897
Location: Zenica
A ja ljudi...Najbitnije je imati poštovanje,niko te ne tjera da slušaš određeni band,ali imaj bar trunku respecta.Možeš barem ostaviti koment u kojem obrazložiš zašto ti se ne sviđa,ali ne moraš odmah srati.I ako je Trivium gay,onda stvarno ne znam šta je Regina...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Trivium
PostPosted: 11. 11. 2008. 19:43 
Pathologist wrote:
I ako je Trivium gay,onda stvarno ne znam Å¡ta je Regina...

Lezbo


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 234 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group