Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 10:47

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 321 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Next
Author Message
 Post subject: Slipknot
PostPosted: 28. 06. 2007. 01:24 
Sta se ustrucavate da postavite ovu temu? svako koga znam mrzi ovaj bend ali meni su jedan od drazih bendova.stvari poput heretic anthem,people shit,the blister exist,skin ticket,three nil,before I forget,spit it out i pogotovo surfacing su odvale.vermilion je jedna od najboljih pjesma rock/metal muzike.a jos kakav scenski nastup imaju...


Top
  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 29. 06. 2007. 23:37 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Jebiga, ja im skidam kapu za muciki rad do 99-e, ono stvarno zvuci brutalno ukombinovano i dobro pogodjeno, ali im nikad necu oprostiti, i nikad ih necu slusati bas zbog maski, koje su, ruku na srce, bile najobicniji alat da se namami publika i pobere lova.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 04. 07. 2007. 19:32 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
to za maske necu komentirat-njihov izbor i njihova stvar...Slipknot bog!libo mene sto ih mrze,defibnitivno ih zato necu prestat slusat!gotovo
i da,svaki album im je dobar po meni,cak i ovaj zadnji vol.3 the subliminal verses
a sinoc sam gledao joeya uzivo s kornom u zagrebu...joooo likcine :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 16. 07. 2007. 19:17 
Offline
User avatar

Joined: 20. 03. 2006. 20:40
Posts: 160
Ok bend. Naj album mi je Iowa, pjesma Heretic anthem.
pjesme tipa Spit it out i wait and bleed su mi očajne i isfurane i sjećam se izjave Klauna da kao većina pičkica od njih očekuje da stalno prave takve pjesme al da oni to kao neće. I onda dođe treći album...pff

pokazali su da imaju kvalitetne glazbenike al brate trebali su razdvojit svoj side-project bendove od slipknota. Corey ima odličan glas što se može čut u Stone sour-u tako da je Vermillion,pt.2 trebao biti tamo urađen il što ja znam već gdje.

A to s maskama..pa furka neka čudna. mislim da su je počeli furat pa tek onda smislili priču iza toga. kao što je moj stari rekao - šta se skrivaju iza tog,pusti nek te narod vidi ako već nešto radiš za šire mase-
i slažem se.

Dvd im nije loš,uložili su dosta love u izvedbu iako je Joey-iev solo više bio onako za vidjet nego za čut.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 16. 07. 2007. 23:44 
Offline
User avatar

Joined: 03. 07. 2007. 12:00
Posts: 66
odličan bend.orginalan uživo ekstra...sve što i ima svaki veliki bend.a ako je veliki bend normalno da zarađuje lovu.umjetničko izražavanje nema granica,granice su samo u nama.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 28. 07. 2007. 13:01 
vidim da svi imaju promjedbe na njihove maske.pa sta onda imate rec za sve one black metal bendove.
ps.boli me za druge projekte slipknot je slipknot i zaboli me i kada bi correy pjevao duete sa fazlijom.nego imal kakvih informacija za novi album?


Top
  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 02. 08. 2007. 20:43 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
album izlazi tek 2008.izjavili su kako ce ovo biti najbrutalniji njihov album dosada.nista vise nije poznato
da,ustvari,oko zime pocinju snimat u studiju!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 07. 10. 2007. 11:18 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
slipknot je tinejdzerska muzika.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 08. 10. 2007. 13:20 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Da i ja ih obozavam...jos sam tinejdzer sta's...kad odrastem cu prec sa new breeda cijelog na prave stvari,recimo brutalu,black,hardcore...i smijacu se deathcoreu,metalcoreu,i nu-u... :lol: :lol: :lol:
a do tad... 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 25. 10. 2007. 21:48 
Offline
User avatar

Joined: 12. 08. 2007. 23:54
Posts: 19
Location: Dreamland to Hell
Hm, svidja mi se ogromna energicnost njihovih pjesama...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 27. 10. 2007. 22:18 
Offline
User avatar

Joined: 27. 10. 2007. 22:07
Posts: 5
Location: Where am I ?
Slipknot rula zbog svoga originalnog stila...
Stil im je inace super, u pocetku morbidan, zadnji album im je super kao i svaki do sada...
Steta, planiraju se raspadat nakon svoga 4, studio albuma :|


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 28. 10. 2007. 02:21 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
odakle ti to za raspad?!ma nidje veze bolan,nikad i nigdje nisu izjavili tako netso...samo ce biti bruatlno lud novi album...nek bude nesto izmedju iowe i vol. 3 s ponekim novostima i onda komotno mogu u penziju,ostace zabiljezeni kao jedan od najpoznatijih bendova u historiji metala svakako,sta god raja srala o njima i po njima...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 28. 10. 2007. 23:07 
Offline
User avatar

Joined: 27. 10. 2007. 22:07
Posts: 5
Location: Where am I ?
Nameless wrote:
odakle ti to za raspad?!ma nidje veze bolan,nikad i nigdje nisu izjavili tako netso...samo ce biti bruatlno lud novi album...nek bude nesto izmedju iowe i vol. 3 s ponekim novostima i onda komotno mogu u penziju,ostace zabiljezeni kao jedan od najpoznatijih bendova u historiji metala svakako,sta god raja srala o njima i po njima...

Pa nisam rekao da je istina, mediji znaju srat, sam ti gledaj:

"On May 4, 2007, MTV.com released a statement by Corey Taylor in response to rumors that the band would break up after their next album. Taylor responded by saying that "[Slipknot fans] are very pessimistic, and instead of looking at things in a pragmatic mindset, they go, 'Oh, I can't live.' Please." Taylor also said that the band was unsure what will happen after SlipKnoT's release of their next album, which is expected to come out in January 2008. "Nothing's really been written yet, and it's just kind of up in the air right now," Taylor said. "We're definitely going to do at least one more Slipknot album, let's put it that way. But after that, who knows? You get to a point in life where you've said all you can really say with one thing, and I've still got some stuff I want to say with Slipknot. But who knows where I'll be after that. So I want to at least make one more, and then I don't know what's going to happen."[22]"


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 29. 10. 2007. 03:59 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
citao sam ovo vexc negdje,samo prevod toga na svapski ja mislim...elem,nigdje ne govori da ce se raspast...takav statement bi obisao svijet i "maggotse" u trenu...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 19. 11. 2007. 20:01 
Offline

Joined: 19. 11. 2007. 08:52
Posts: 5
Location: Cyberjaya, Malaysia
nisam znao da izlazi novi album uopste, mislio sam da su se vec raspali. inace smatram da slipknot svira kvalitetnu muziku bez obzira sta drugi pricali... pogotovo mi se svidja album Iowa i posljednji Subliminal verses. nisam ih dugo slusao, ali me bas interesuje kakav ce biti novi album ako ga ikad naprave.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 04. 12. 2007. 00:13 
Offline
User avatar

Joined: 30. 08. 2007. 19:01
Posts: 361
Location: sisak,hrvatska
uvijek sam ih mrzila zbog njihova preseravanja i "prebrutalnog i moćnog" imidža,dok su u stari samo šmokljani s ružnim maskama i nevjerojatno glupim tekstovima a zadnji album je čisti promašaj.jedino što vrijedi od svih njih je joey koji je odlično zamijenio davida u kornu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 04. 12. 2007. 01:15 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ne bih se bas slozio s tobom da su ruzni,pogotovo da su glupi tekstovi,mada imaju i takvih...Svi su sjajni muzicari,pogotovo gitarista Mick(predaje gitaru na akademiji nekoj,ako se ne varam),vokal Corey i bubnjar Joey ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 13. 01. 2008. 14:32 
Offline

Joined: 24. 02. 2006. 15:57
Posts: 689
prvo mrzio,pa zavolio...pogotovo zadnji album,mislim da ga svak moze poslusati...za maske...hm...meni su o.k...bas je super ono...one stare mi se ne svidjaju...
dobar skripknot,dobar...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: SlipKnoT
PostPosted: 20. 01. 2008. 01:17 
Offline
User avatar

Joined: 14. 06. 2004. 21:17
Posts: 991
Location: in the Wasteland...
pravo postujem slipknot.. originalnost, brutalnost.. koju atmosferu prave na koncertima.. nenormalno..
jedina zamjerka je mozda ta da imaju i visak clanova.. barem mi je tako izgledalo kad sam pogledao koncert na dvd-u, ali sve u svemu su odlicni, super funkcionisu kao jedna cjelina, tim..
jordisson je jedan od najboljih bubnjara danasnjice, definitivno..
people=shit..
hXc


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Slipknot
PostPosted: 04. 03. 2008. 13:42 
Offline
User avatar

Joined: 22. 08. 2003. 17:16
Posts: 383
Location: Banja Luka
Ewo ja sada pocasno skidam prvi put u zivotu Slipknot ... slusao sam ih prije, ali nikad na gajbi i nisam ih nikada imao niti na bilo kakvom nosacu zvuka.
Kako sam malo prosurfovao shvatio sam je da je najbolje da pocnem sa albumima Iowa i vol 3 Subliminal verses.,..


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 321 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group