Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 08:27

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Beba Hrcak :)
PostPosted: 12. 12. 2007. 19:59 
Offline
User avatar

Joined: 31. 08. 2006. 15:59
Posts: 164
Location: Tuzla
Cuj koga boli kurac za kerove,eto ocito ima normalnih ljudi kojim je stalo do njih na neki nacin.A i inace tvoji postovi na ovu temu kao recimo ono kako su ti umrle neke zivotinje,zapitaj se malo...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Beba Hrcak :)
PostPosted: 14. 12. 2007. 02:28 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2005. 22:05
Posts: 1695
Location: badlands
lastdayonearth wrote:
Cuj koga boli kurac za kerove,eto ocito ima normalnih ljudi kojim je stalo do njih na neki nacin.A i inace tvoji postovi na ovu temu kao recimo ono kako su ti umrle neke zivotinje,zapitaj se malo...


Ti izgleda razmisljas ko ono udruzenje zena iz Brckog koje su zabranile da se uklone kerovi koji slobodno u coporima hodaju ulicama grada i napadaju ljude od kojih su neki cak zavrsili u bolnici

Stob reko Libijac ima i vecih jada od kerova lutalica, zao mi je napustene djece, izgladnjelih ljudi... i ispade da smo jos nenormalni

Naravno svako od nas voli zivotinje na neki nacin ali ne treba pretjerivati ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Beba Hrcak :)
PostPosted: 14. 12. 2007. 10:22 
Offline
User avatar

Joined: 31. 08. 2006. 15:59
Posts: 164
Location: Tuzla
Hedon wrote:
lastdayonearth wrote:
Cuj koga boli kurac za kerove,eto ocito ima normalnih ljudi kojim je stalo do njih na neki nacin.A i inace tvoji postovi na ovu temu kao recimo ono kako su ti umrle neke zivotinje,zapitaj se malo...


Ti izgleda razmisljas ko ono udruzenje zena iz Brckog koje su zabranile da se uklone kerovi koji slobodno u coporima hodaju ulicama grada i napadaju ljude od kojih su neki cak zavrsili u bolnici

Stob reko Libijac ima i vecih jada od kerova lutalica, zao mi je napustene djece, izgladnjelih ljudi... i ispade da smo jos nenormalni

Naravno svako od nas voli zivotinje na neki nacin ali ne treba pretjerivati ;-)

Svako ima svoje,zao je i meni napustene djece,nisam rekla da nije,ali malo procitaj prethodne postove svog prijatelja


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Beba Hrcak :)
PostPosted: 14. 12. 2007. 10:23 
Offline
User avatar

Joined: 31. 08. 2006. 15:59
Posts: 164
Location: Tuzla
Burnt iN Effigy wrote:
jes,da su pametni ubijali bi tu poganu scenad smrdljivu, dobro stavili da se ispece i onda dijelili onima kojim je pomoc potrebna....

Jest jest,upravu si 100%


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Beba Hrcak :)
PostPosted: 14. 12. 2007. 13:19 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
lastdayonearth wrote:
Cuj koga boli kurac za kerove,eto ocito ima normalnih ljudi kojim je stalo do njih na neki nacin.A i inace tvoji postovi na ovu temu kao recimo ono kako su ti umrle neke zivotinje,zapitaj se malo...


Zivotinje umiru ko i ljudi, neke ubijes pa pojedes, neke crknu od nemara, i sta sad?

Naravno da mi je stalo do zivotinja, pogotovo do onih koje mislim pojest za veceru ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Beba Hrcak :)
PostPosted: 14. 12. 2007. 13:29 
Offline
User avatar

Joined: 23. 04. 2006. 20:16
Posts: 115
Location: Saraj'vo.
bloodflood wrote:
jebiga, neki nisu u stanju vodit racuna o sebi, kamal jos o zivotinji, koja ima tako male potrebe i uopste nije "zahtjevna"...




e slazem se..jooj, ja sam imala i puzeve, papagaje, hrcke, macke, pse, zeceve... al okolnosti su me uvijek natjerale da ih poklonim nekom :( dobra strana toga je sto nisam dozivjela da vidim kako mi kucni ljubimac krepa :mrgreen:
sad imam papagaja haha...
hmm, al vidis, dalo bi se razmislit u vezi hrcka ;-)
sta ono treba od opreme za hrcka?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Beba Hrcak :)
PostPosted: 14. 12. 2007. 16:25 
Offline
User avatar

Joined: 31. 08. 2006. 15:59
Posts: 164
Location: Tuzla
stari serator wrote:
lastdayonearth wrote:
Cuj koga boli kurac za kerove,eto ocito ima normalnih ljudi kojim je stalo do njih na neki nacin.A i inace tvoji postovi na ovu temu kao recimo ono kako su ti umrle neke zivotinje,zapitaj se malo...


Zivotinje umiru ko i ljudi, neke ubijes pa pojedes, neke crknu od nemara, i sta sad?

Naravno da mi je stalo do zivotinja, pogotovo do onih koje mislim pojest za veceru ;)

Ti imas svoje misljenje,ja svoje i gotova stvar.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Beba Hrcak :)
PostPosted: 14. 12. 2007. 17:21 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
'fala k***u


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Beba Hrcak :)
PostPosted: 14. 12. 2007. 18:21 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
Fiernonymous wrote:
bloodflood wrote:
jebiga, neki nisu u stanju vodit racuna o sebi, kamal jos o zivotinji, koja ima tako male potrebe i uopste nije "zahtjevna"...




e slazem se..jooj, ja sam imala i puzeve, papagaje, hrcke, macke, pse, zeceve... al okolnosti su me uvijek natjerale da ih poklonim nekom :( dobra strana toga je sto nisam dozivjela da vidim kako mi kucni ljubimac krepa :mrgreen:
sad imam papagaja haha...
hmm, al vidis, dalo bi se razmislit u vezi hrcka ;-)
sta ono treba od opreme za hrcka?


nek ti Hata to objasni, ja imam zamorca :) . ma treba ti mali kavez ili neka gajba plasticna... posuda iz koje jede i jos 1 iz koje pije i to ti je ono osnovno. u biti imas sve to kupit u zoo centru na grbavici, a ja mislim da imas i onde u onoj ulici iza bivse sarajke...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group