Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 05. 06. 2024. 00:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 65 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 13:32 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
@amita: zato sto je interesantno. nazalost sugovornik mi jos nije odgovorio. bojim se da sam mu zadao koban udarac. :D

@shakbuurz: ne jaro, ti si dobio ban jer si "jebao mater" ljudima koji omogucuju da ovo postoji (uz nultu dozu icega osim kamcenja, jadikovanja, sranja tipa "ja mogu bolje"). niko, nikad, nigdje nije spomenuo nista protiv metalcore podforuma, no momcic je krenuo odmah pljuvat po odredjenim osobama bez razloga, po velebosanskoj tradiciji ispoljavajuci svoj inace neprimjetljivi kompleks inferiornosti, ja sam mu samo ukazao na njegove nedostatke. takve se usluge inace naplacuju :D

najbolja tema u zadnjih par mjeseci definitivno :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 14:04 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
ne znam... chovjek je samo iznjeo chinjenice... a da ima izuzetaka, naravno da ima izuzetaka...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NU METAL/METALCORE PODFORUM
PostPosted: 28. 06. 2006. 14:09 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
Nameless wrote:
ne znam kakvo to glupo misljenje medju nasim debilnim "true necro grim"metalcinama vlada da nu metal nije metal...... ima puuuuun kurac bandova za koje prosjecni "blackeri" i "deatheri" nisu culi,a koji najvise seru protiv ova dva pravca...



deni...ovo nije vrijedjanje??????
hmmm
da sam na tvom mjestu ja bih se nas'o tu...a ja sam se nasla tako da mogao je biti post i bez ovoga... al jbg...momak je odmah opalio po blekerima i deterima ko on nest zna...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NU METAL/METALCORE PODFORUM
PostPosted: 28. 06. 2006. 14:14 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
varga wrote:
Nameless wrote:
ne znam kakvo to glupo misljenje medju nasim debilnim "true necro grim"metalcinama vlada da nu metal nije metal...... ima puuuuun kurac bandova za koje prosjecni "blackeri" i "deatheri" nisu culi,a koji najvise seru protiv ova dva pravca...



deni...ovo nije vrijedjanje??????
hmmm
da sam na tvom mjestu ja bih se nas'o tu...a ja sam se nasla tako da mogao je biti post i bez ovoga... al jbg...momak je odmah opalio po blekerima i deterima ko on nest zna...


ovo je po meni chista istina... nije rek'o SVI... rek'o je da ih ima, i shto ih ima, itekak'... aj kolko ti znash nu metal bendova?
ja nisam neki fan nu metala... slusham svega par nu metal bendova... al' ne serem po tom pravcu...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 14:36 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
koliko zaista "true necro grim" BiH Metalaca uopste postoji?

Da vidimo...na ovom forumu ljudi koji slusaju muziku koja se sa minimalnom dozom racionalnog uma ukljucenom u proces moze svrstati blizu te kategorije su ukupno sta? troje? cetvero? Od toga 75% zenskih takodjer!

Koliko istih ima na ulicama nase drzave za koje ja to ne znam?

Draga djeco, znamo da vam stvaramo kompleks. Jebiga, sta se tu moze, previse smo kul od matere. Ili mozda ide na kurac cinjenica da niko od nas ne mjenja misljenja o muzici kao gace, nikome od nas (za razliku od 99% ostalih metalaca na baterije) ovo nije prolazna furka, i niko od nas nije mentalni bogalj sto je izgleda zdruzujuci faktor svih vas koji na hiljadu prejadnih nacina pokusavate da nas omalovazavate zbog sopstvenih psiholoskih problema.

"No sense of sublime esthetics
No clue about obscure origins
So high on centerfold wisdom
Some tombs will never be silent

Let's see who stands when the smoke clears
Keep kicking that litter our way
We ain't about to throw the fight here
We all shall die


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 14:59 
Offline
User avatar

Joined: 01. 06. 2005. 23:31
Posts: 351
Location: Sarajevo
~Nessa~ wrote:
Drugo,mislim da taj "metal" ne vrijedi da se za njega otvara podforum.


:roll:
onda da ja kazem da gothic ne vrijedi da ima podforum? glupa izjava...

Prije svega,ja sam samo iznosila svoje misljenje.
Dalje,ti si 100 puta meni rekao da gothic ne vrijedi(mozda ne bas tim rijecima).
Zatim,goth podforum je otvoren,samim tim vrijedi(bar za vecinu ljudi na ovom forumu) :wink: .Dok Nu metal podforuma jos uvijek nema i sumnjam da ce ga i biti.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 15:06 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
~Nessa~ wrote:
Zatim,goth podforum je otvoren,samim tim vrijedi(bar za vecinu ljudi na ovom forumu) :wink: .Dok Nu metal podforuma jos uvijek nema i sumnjam da ce ga i biti.


na ovom forumu... pa da, o tome se radi ;)
ako ovdje nema podforuma, to ne znahci da ne vrijedi...
imash milion foruma sa nu-metalom i metalcore-om, gdje se cijeni taj pravac... ne pricha se o iskomercijalizovanim bendovima, nego o dosta, dostaaaa underground nu-metal bendova...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 15:12 
Offline
User avatar

Joined: 01. 06. 2005. 23:31
Posts: 351
Location: Sarajevo
Shakhbuurz wrote:
~Nessa~ wrote:
Zatim,goth podforum je otvoren,samim tim vrijedi(bar za vecinu ljudi na ovom forumu) :wink: .Dok Nu metal podforuma jos uvijek nema i sumnjam da ce ga i biti.


na ovom forumu... pa da, o tome se radi ;)
ako ovdje nema podforuma, to ne znahci da ne vrijedi...
imash milion foruma sa nu-metalom i metalcore-om, gdje se cijeni taj pravac... ne pricha se o iskomercijalizovanim bendovima, nego o dosta, dostaaaa underground nu-metal bendova...


Ja sam samo iznosila svoje misljenje,nikome nisam nametala svoje misljenje,niti planiram pokusavati promijeniti tudje.Eh sada,po meni Nu metal ne vrijedi da se za njega otvara podforum(pricam samo o Nu metalu,ne metalcore-u).Andrej je postupio kako je postpuio(glupo :lol: ),i zato je dobio ovakvu reakciju od osoba s foruma.Znaci,sam je kriv i nema pravo da se zali ni na sta(to opet po mom misljenju :D ) :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 15:14 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
~Nessa~ wrote:
Eh sada,po meni Nu metal ne vrijedi da se za njega otvara podforum


simple: ZASHTO?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 15:17 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
nu metal je govno


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NU METAL/METALCORE PODFORUM
PostPosted: 28. 06. 2006. 15:18 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 13. 03. 2006. 17:07
Posts: 1961
Location: Sarajevo
Nameless wrote:
...ne znam meni fakat nije ok,gledam hrvatski onaj cmar-net.hr ili com(ne znam tacno)-oni ovo imaju i to im sjajno ide i niko ne sere nu metal i metalcore ovakvo il onakvo sranje,nego i to cijene...

Ako mogu, malo ću se umiješati. :)
Sa ovim se nikako ne slažem, na čmar-netu ima groznih komentara, ovo sad ne mislim samo na nu metal i metal core, već općenito na sve žanrove. Na kraju sami sebe pljuju. Dobro se sjećam, postavili su temu čini mi se "Najgluplji lyricsi", i neki su nabrojali bendove, neki samo pjesme od pojedinih bendova, a neki da ih živcira njihova estrada... I dođe neki papak, kaže "mene nerviraju tekstovi death metal bendova!". Pa heej, mislim, niđe veze. Toliko death metal bendova ima sa dobrim tekstovima, i on izvali glupost.
I onda dođe sljedeći, kaže da mrzi tekstove od thrash i heavy metal bendova tekstove! :shock:
I tako u nedogled, nu i metal core, gothic, power,... Ispade da bilo koji metal ima glupe tekstove. I još mnogo glupih topica, komentara, i pljuvanja po drugima.
Uglavnom, Nemeless, nisu ni oni "čista suza".
Nameless wrote:
ne znam kakvo to glupo misljenje medju nasim debilnim "true necro grim"metalcinama vlada da nu metal nije metal...ok ako nije metal ne mora stajat u metal podforumima,nek stoji bilo gdje samo neka ga ima!!!!!!

Potpuno se slažem, neka ga ima! :)
Ima ljudi koji će cijeniti pravac koji ti slušaš, nisu svi isti, jednostavno ne trebaš obraćati toliku pozornost na takve stvari, dakle imaš primjer iznad, gdje su iznesena totalno glupa mišljenja. :wink:
Samo nemoj tako u napad čovječe. :lol:


Last edited by furija on 28. 06. 2006. 19:09, edited 2 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 15:19 
Offline
User avatar

Joined: 01. 06. 2005. 23:31
Posts: 351
Location: Sarajevo
Shakhbuurz wrote:
~Nessa~ wrote:
Eh sada,po meni Nu metal ne vrijedi da se za njega otvara podforum


simple: ZASHTO?


Vidis,koliko sam ja samo tebi puta postavila to pitanje ZASTO ne volis goth :lol: :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 15:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2006. 04:07
Posts: 718
Location: monty peyton
sta je zapravo taj nu metal?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 15:23 
Offline
User avatar

Joined: 01. 06. 2005. 23:31
Posts: 351
Location: Sarajevo
Striker wrote:
nu metal je govno


8) :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 15:24 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
~Nessa~ wrote:
Shakhbuurz wrote:
~Nessa~ wrote:
Eh sada,po meni Nu metal ne vrijedi da se za njega otvara podforum


simple: ZASHTO?


Vidis,koliko sam ja samo tebi puta postavila to pitanje ZASTO ne volis goth :lol: :D


odgovorio sam ti...
bezze, skrechemo na goth... kad se radi ovdje o nu-metalu/metalcore-u, koji zasluzuje jebeni podforum...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 15:28 
Offline
User avatar

Joined: 01. 06. 2005. 23:31
Posts: 351
Location: Sarajevo
Shakhbuurz wrote:
~Nessa~ wrote:
Shakhbuurz wrote:
~Nessa~ wrote:
Eh sada,po meni Nu metal ne vrijedi da se za njega otvara podforum


simple: ZASHTO?


Vidis,koliko sam ja samo tebi puta postavila to pitanje ZASTO ne volis goth :lol: :D


odgovorio sam ti...
bezze, skrechemo na goth... kad se radi ovdje o nu-metalu/metalcore-u, koji zasluzuje jebeni podforum...


Da je moj dragi prijatelj Andrej imao drugaciji pristup,mozda bih i ja rekla ajd nek se i to otvori,ali onako :? ,postigao je samo da iznesem svoje misljenje-a da ne stedim rijeci,niti pazim sta cu reci(pa cak i vrijedjam pojam tog nu metala).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 16:51 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
joj jarane nisi svjestan sta ce ti se desiti...nabijem na kurac i vas debile(ne sviju da se razumijemo) i ovaj karinaski forum...ja ti lijepo rekoh koldvoid,posalji privatnu poruku ko si i sta si i imaces priliku sve mi to reci u lice,ovako se raspravljat meni ne pada na pamet...a koldvoid bolice te glava kad saznam ko si!!!
JARANE NISI SVIJESTAN STA CE TI SE DESITI,MAJKA CE NAD TOBOM PLAKATI!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 16:59 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2006. 04:07
Posts: 718
Location: monty peyton
cek jel ovo Andrej, iz Markija? :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 17:01 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
lmislis jarane fakat da si jeben zato sto me vrijedjas preko neta??ja sam ti lijepo rekao,ako si mudonja dobices priliku da to kazes meni u lice(a i mojima-GOD BLESS GRBAVICA!)...mozes biti stariji,iskusniji,bog,hitler,tito,sve...al moju majku u ovakve pizdarije NECES mijesat!!ovo mi je fkt zadnji post,ako hoces da raspravimo,nek ti nessa il neko drugi da moj broj,nije nikakva frka...vraticu te odakle si doso picko kurvina!!!btw.nisam bio u SA pa nisam mogao procitat ovo...hvala onima sto me podrzavaju,al ne treba...ovdje fakat samo jedni imaju pravo glasa,nea vezze...a tebi sam rekao sta sam imao...
ps-lijepo sam objasnio napisano,nikoga ne treba da vrijedja osim ljudi koji fakat imaju tako,za mene,nisko misljenje sami o sebi...lijepo se vidi sta je napisano...blackere i deathere niko nije spominjao u globalu,vec se to odnosilo na zadrte medju njima,koji najvise seru protiv ovog pravca i zbog kojih se raja ovdje stidi reci:"Jeste,slusam Otep,American Head Charge i Nothingface,sta je?!"druga stvar je sto moji svi prijatelji s kojima najvise vremena provodim,slusaju pretezno upravo ta dva podpravca...Ko god me poznaje bolje,zna kako je bilo namijenjeno,a to sto nam se nessa preserava(izvini,ali je tako)...necu dalje...!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 17:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2006. 04:07
Posts: 718
Location: monty peyton
ja ne bi imo srca nalaušit mladjeg od sebe, al uvijek postoje manje moralni ljudi.. smiri ba razdjevicit ce ti neko i facu i supak..


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 65 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group