Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 13:44

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 48 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 13:23 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Immolation:

evo kad ti nesmeta onda na moj racun: jaranee jebala te republika srpska i pola naroda koji zivi u njoj i ponosi se time! I jos jednom od mene za raju
JEBO TE MILORAD DODIK! i sva ostala kompanija! FUCK YOU!


I vi svakom dajete ovlastenja, svaka cam cast...
Osoba koja nema osnove ponasanja (a bogme i pravopisa), koja je netolerantna i ocigledn opoliticki jako ostrascena i pristrasna, te ne moze da sebe kontrolise, treba zavoditi red i kontrolisati druge? Tesko...


Last edited by as_the_sun_sets on 13. 11. 2007. 16:13, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je administrator?
PostPosted: 13. 11. 2007. 15:10 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Ko je pominjao Dodika, vidis da psuje mene licno...
A psuje i entitet koji ogroman broj srba dozivljava kao svoju republiku. Nacionalna mrznja?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je administrator?
PostPosted: 13. 11. 2007. 15:59 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
nije administrator nego moderator


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 16:27 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Prepravio sam Striker, hvala na opazanju.
Burnt i co. ako laze koza, ne laze rog, uzmete fino ustav BiH, procitate na drugoj stranici.

http://www.ustavnisud.ba/public/down/US ... NE_bos.pdf

Clan 1, tacka 3. Sastav: Bosna i Hercegovina se sastoji od dva entiteta: Federacije Bosne i Hercegovine i Republike Srpske ( u daljem tekstu "entiteti").

Jednostavno kao pasulj: dva entiteta, takvo je administrativno uredjenje, to nije moj problem. Moderatori su tu da budu nepristrasni, pravicni, a vidim da ovde to nije slucaj, barem sa nekima, izgleda im je draze/lakse da se razbacuju mrznjom nego da casno obavljaju svoj posao :?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 16:45 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
jarane pun mi je kurac i tebe i takvih poput tebe! Sve neki finjaci al u kurcu, stojim iza onoga sto sam reko.... a cisto sumnjam da sam vece dijete od tebe.
I de molim te nemoj vise da se provaljujes!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 16:53 
Offline
User avatar

Joined: 26. 04. 2006. 00:32
Posts: 855
Location: rajvosa
daj ba smirite ove rasprave bi nacionalisticke trebalo srezat u startu kompletna metal scena se bruka ovim


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 16:55 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Ovde samo jedna osoba zapocinje nacionalisticke rasprave, uz to nemajuci trunke manira. Ja sam samo rekao sta pishe u ustavu, i to me se ne tice mnogo, ti si moderator i ima da vrsis tu funkciju nepristrasno i po pravdi, a ne kako ti dune vjetar. Ni Grind Bastard nije editovao/obrisao post koji je ocito bio za brisanje jer je bio vulgaran i sirio nacionalnu mrznju, iako sam mu ukazao na to u dva navrata. Dakle, cista samovolja. Moderatori bi trebali biti primjer ostalim korisnicima, a kakav im ti primjer dajes? Mrzimo, psujmo, pricajmo gluposti? Veseo ce biti ovaj forum ako su to uzori...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 17:14 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
jarane nismo u skoli da budem nekom uzor!? WTF!!! Kao prvo ovo nije nikakva nacionalisticka poruka ili neka koja bi trebala da tjera na mrznju... nikako!!!
hajd jarane ti prvo pogledaj svoje poruke sta ti pises pa onda pogledaj moje i vidi ko je nacionalista! Ja bogam nisam, a koliko vidi to je problem kod nas bosanaca sto svima popustamo! Treba da budemo svi zagrizena govna, kao sto si i ti sam rekao za 80% populacije RS-a.
Sad mi ti navedi jedan razlog sto bi ja trebao da tebe tolerisem kad branis GOVNO koje sjeba ovo malo drzave sto je ostalo od rata.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 17:24 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
koji kurac otvaras novu temu ako je zbog svakakvih gluposti, sto si izmedju ostalog ti i zapoceo, zakljucana?


mislim, uopste ne kontam sta zelis s time postici, da ga skinu sa sluzbe moderatora? hahaha don't be silly, ako nisi primjetio i na ovoj temi su ljudi objektivno procjenili postove, i posrali kao i ranije.


nacionalista, bomme, Immolation ti nije toga vidio, a to kako znam, fino.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 17:31 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
hahaha, joj gluposti, nek neko ovo zakljuca!
sve je ovo BIH, i svi ste vi u rep. srpskoj bosanci, ako hocete da stitite svoja srpska prava, imate zemlju za to...i ne znam ko je ovdje nacionalisticki nastrojen, ne znam da li si vido okupljanje cetnika po banjaluci, e jebem ti ja tu toleranciju!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 17:33 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Niste vi covjeka skontali.. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 17:36 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
pa upravo da ne bi doslo do daljih sukoba i glupih prepucavanja nek neko zaljuca i zaboravimo ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 17:44 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Ma slazem se ja s tim, no, cisto kazem, poanta je bila da je osnova i apsolutni preduvjet BILO kakvog napretka u ovoj jednoj ovakvoj drzavi postovanje njenih zakona, SVIH njenih gradjana, ma sta god bili, njenog Ustava i medjusobno uvazavanje i tolerancija.. ovo je diskriminacija sama po sebi, koliko god doticni za sebe tvrdio da to ne radi, a jest, taman ne bio svjestan toga.. a i ti si to napravio u pretproslom postu, uostalom..
Ovakva omalozavanja necega sto moze znaciti dosta toga vecini stanovnika doticne je glupo, kao ni u interesu buducnosti BiH, a ni narocito kulturno..
A sad, kako i zato postoji, sta ja o tome, ili netko drugi, misli, je neka deseta rasprava..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 17:57 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
a jbg, onaj post je bio cisti revolt, prema glupoj temi i raspravi, s moje strane nacionalizma nema, niti ce biti,a oni nek rade sta hoce, do tog nekog sklada i postivanja medjusobno nece doci, to mozemo samo sanjati..al ustalom nije narod kriv za sve, vec djelimicno, jer biraju pogresne ljude da ih vode ka buducnosti i nekoj normalnoj drzavi.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 18:02 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Immolation wrote:
jarane nismo u skoli da budem nekom uzor!? WTF!!! Kao prvo ovo nije nikakva nacionalisticka poruka ili neka koja bi trebala da tjera na mrznju... nikako!!!
hajd jarane ti prvo pogledaj svoje poruke sta ti pises pa onda pogledaj moje i vidi ko je nacionalista! Ja bogam nisam, a koliko vidi to je problem kod nas bosanaca sto svima popustamo! Treba da budemo svi zagrizena govna, kao sto si i ti sam rekao za 80% populacije RS-a.
Sad mi ti navedi jedan razlog sto bi ja trebao da tebe tolerisem kad branis GOVNO koje sjeba ovo malo drzave sto je ostalo od rata.


brate ovdje si donekle jebeno u pravu,bosanci popustaju uvijek svima cak se uvijek moraju izvinjavati za kojekakve gluposti,a drugi mogu radit sta hoce i kako hoce!!!!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 18:04 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
@archangel: eno opet, pa sam je covjek rekao 80% ljudi u RS-u bi popizdilo za ono sto je rekla arinoe! eh da sada povezem:
Dodik = covjek koji otvoreno mrzi muslimane a time i bosance = mrzi mene = siri mrznju svojim kojekakvim izjavama! i dodje jedan "as_the_sun_sets" i brani takvu osobu, i jos doda "eto zasto na ovo forumu nema SRBA"!
De mi ti nadji ovdje toleranciju! ako nadjes ja castim pivom kad dodjes u Sarajevo!
a sto se tice nekog postovanja zakona, nidje veze, ko uopce u BiH postuije zakon!

"poenta je bila da je osnova i apsolutni preduvjet BILO kakvog napretka u ovoj jednoj ovakvoj drzavi postovanje njenih zakona, SVIH njenih gradjana, ma sta god bili, njenog Ustava i medjusobno uvazavanje i tolerancija..."

de mi reci zasto rs toliko stvara problema oko ujedinjenja policije?? jel to neko medjusobno vezivanje? natpisi na utakmicama : noz,zica,srebrenica! tolerancija?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 18:07 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Ma nije stvar nacionalizma to, stvar je neuvazavanja, manjka kulture i tolerancije.. Ajde sve je to razumljivo s obzirom na povijest i kompleksnost situacije u BiH, ali ne moze covjek ici kroz zivot racunajuci da zna najbolje i da jedino njegova nesto vrijedi jer bi tako 'trebalo biti', ocekujuci da ce se, pa moram reci drugi svjetovi, u ovoj drzavi s tim slagati bez rasprave.. Ne moze to tako.. to je nametanje misljenja i sovinizam, a to nikad nigdje nije proslo, a pogotovo nece ovdje..
Nacionalizam sam po sebi ne sadrzi nista lose, da se razumijemo odmah.. to je osnovna socioloska postava, nema toga autora koji ce reci drugacije.. bez tog osjecaja pripadnosti ne bi se ni razvijale ni postojale nacije bilo gdje u svijetu, niti bi im stalo do ocuvanja vlastitog identiteta.. ljudi jednostavno to drugacije shvacaju ovdje i izjednacavaju s nekim 'fasizmom', sto je totalna debilnost i apsurd.. odmah se racuna da je to neki ekstrem, a ustvari normalna stvar BILO gdje u svijetu..
Sto to ne bi postojalo u BiH..? nigdje veze.. sasvim logicna stvar, svakome je stalo do ocuvanja necega sto ih je karakteriziralo stoljecima, ta nije to od jucer, a sigurno nece prestati sutra jer se neki s tim eto ne slazu..
O tome i jest ta tema..

Ono sto je ustvari problem je NACIN shvacanja i prezentacije toga u BiH i to NAJVISE politicari tako predstavljaju, da kupe sto vece poene kod svojih i da sto dulje opstaju u svojim foteljama.. e to je pak problem.. toliko zaludjeni vlastitim idejama da ne vide druga shvacanja, da ne vide da indirektno omalozavaju i osporavaju prava ljudi na sve ono sto i njima spada, pod istim Ustavom, iste drzave u kojoj zive.. tko je kako vidi, zasto, kuda i gdje, je van rasprave, drzavljanin je iste kao i bilo tko drugi unutar nje, ali ako se ne moze dogovoriti o nekim osnovnim stvarima, i ako ne moze bar ostaviti na miru 'bliznjega svog', onda on tu nema sta pricati.. i to je to..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 18:12 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
udure to ba... al to nema nikakve veze sa svom pricom!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 18:17 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Immolation wrote:
@archangel: eno opet, pa sam je covjek rekao 80% ljudi u RS-u bi popizdilo za ono sto je rekla arinoe! eh da sada povezem:
Dodik = covjek koji otvoreno mrzi muslimane a time i bosance = mrzi mene = siri mrznju svojim kojekakvim izjavama! i dodje jedan "as_the_sun_sets" i brani takvu osobu, i jos doda "eto zasto na ovo forumu nema SRBA"!
De mi ti nadji ovdje toleranciju! ako nadjes ja castim pivom kad dodjes u Sarajevo!
a sto se tice nekog postovanja zakona, nidje veze, ko uopce u BiH postuije zakon!

"poenta je bila da je osnova i apsolutni preduvjet BILO kakvog napretka u ovoj jednoj ovakvoj drzavi postovanje njenih zakona, SVIH njenih gradjana, ma sta god bili, njenog Ustava i medjusobno uvazavanje i tolerancija..."

de mi reci zasto rs toliko stvara problema oko ujedinjenja policije?? jel to neko medjusobno vezivanje? natpisi na utakmicama : noz,zica,srebrenica! tolerancija?


Pa popizdio bi zato sto omalovazavas nesto sto tim ljudima znaci neki kurac.. nesto s cim se mogu identificirati.. ne moras ti to shvacati, ili podrzavati, ali mozes valjda presutjeti.. to sto ne mogu ja se s tim identificirati, ili ti, je druga stvar.. nigdje veze, ja rodjen u Mostaru, moji iz Hrvatske, logika stvari je da meni znaci nesto FBiH, Hercegovina, i slicno, i da se s tim identificiram.. isto to rade i ovi drugi, isto radis i ti.. mislim, otkad je BiH normalna drzava.. ali ipak svatko mora imati NESTO.. utopija je ocekivati da ce se svi ponasati kao neka zamisljena opca nacija ovdje.. bar u ovom momentu..
Al onda mogu i ovi isto tako osporavati i jebavati sve i svasta FBiH, Silajdzicu i ostatku jer, sta ja znam, mrzi Srbe, zove ih Bosancima, osporava im naciju, zivi/o u Istanbulu, mrzi njihovu 'precious' RS, itd.. ode to u krug.. mislim, valjda shvacas sta se htjelo reci..

Ne vidjeh ja da brani bas brani Dodika, njega je nemoguce braniti, vise neki nacin psovanja i sl.. uostalom zaboli me za Dodika.. sirovina kao 90 posto BH politicara, navlaci za svoje i cao, kao sto to radi Silajdzic, kao sto su to radili Jovic, kao sto to radi i Komsic cak, iako za 'druge svoje', tj. one koji su ga izabrali vecinom..
Nego, to meni ne smeta, hocu da kazem da Dodik nije RS, i ne moze se to izjednaciti.. to sto bi se mozda 80 posto Srba u RS uvrijedilo sto omalovazavas RS je neka druga stvar, to ne mora znaciti da su sirovine poput Dodika, moze jednostavno znaciti da im to znaci nesto u ovoj BiH, da im osigurava opstojnost, kao sto tebi isto osigurava FBiH..

Za to zadnje, ne znam, pitaj RS-ovce.. ustvari znam, ali nemam vremena ni volje raspravljati o tome koje bi bile 'implikacije' za RS da se prihvati taj kompromis, koji bi oslabio utjecaj RS, sto Dodik niposto ne zeli.. bar ne na 'svom' teritoriju.. nego, nije bitno, nemoj se na to dovezivati..
Ali, ne mozes to singlirati samo na RS, jer ima takvih slucajeva diljem BiH, tako i u FBiH, to je bar univerzalno, i ide od covjeka do covjeka.. ne moze se bas tako izgeneralizirati sve.. ta ne pise ti prosjecni, normalni stanovnik RS-a 'noz, zica', isto kao sto ne, hmm, ne znam, nije isti primjer, ali ne tekbira normalni prosjecni bosnjak/musliman, kako zelis, na utakmicama protiv recimo Slavije, i slicno..


Last edited by Archangel on 13. 11. 2007. 18:20, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 18:19 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Immolation wrote:
udure to ba... al to nema nikakve veze sa svom pricom!


Ma ima veze, sve je to povezano, samo je malo dublje to tu pojasnjeno..

Uglavnom, nemoj me svega ti 'tjerati' da 'branim' RS.. :lol:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 48 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group