Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 12:11

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 18:55 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
ma ja skonto sam.... hajd evo ja necu vise... mislim da je bilo i previse price o ovome!
HAILZ!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 19:24 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Immolation wrote:
@archangel: eno opet, pa sam je covjek rekao 80% ljudi u RS-u bi popizdilo za ono sto je rekla arinoe! eh da sada povezem:
Dodik = covjek koji otvoreno mrzi muslimane a time i bosance = mrzi mene = siri mrznju svojim kojekakvim izjavama! i dodje jedan "as_the_sun_sets" i brani takvu osobu, i jos doda "eto zasto na ovo forumu nema SRBA"!
De mi ti nadji ovdje toleranciju! ako nadjes ja castim pivom kad dodjes u Sarajevo!
a sto se tice nekog postovanja zakona, nidje veze, ko uopce u BiH postuije zakon!

"poenta je bila da je osnova i apsolutni preduvjet BILO kakvog napretka u ovoj jednoj ovakvoj drzavi postovanje njenih zakona, SVIH njenih gradjana, ma sta god bili, njenog Ustava i medjusobno uvazavanje i tolerancija..."

de mi reci zasto rs toliko stvara problema oko ujedinjenja policije?? jel to neko medjusobno vezivanje? natpisi na utakmicama : noz,zica,srebrenica! tolerancija?


Pokusaj zamijeniti uloge. Dolazim ja i iz cista mira nazivam predjedika vlade FBIH psom (i jos potencijalno rabidnim, uz to bez brnjice) i onda (zamjena uloga) pricam kako bih ne postoji vec je ovo sve RS :shock: Ne zvuci prijatno? Mene to ne tangira, na rocku sam vec 2 godine, ali mi je do sada 5-6 ljudi reklo (pogadjaj, srba) da ne dolaze na rock jer se ne osjecaju prijatno, vrlo lako izleti neka masna psovka na racun "ove strane federacije", a ljudi su naslusani metala i ostale muzike da je to strasno i imali bi i te kako sta pametno prodiskutovati. E zato me nervira kad neko potpaljuje i podbada i to prolazi presutno, zaklope se okice i nikom nista. Nemam nista s tim sto postoje 2 entiteta u ovoj Bosni, niti mi se to svidja niti to podrzavam, ali ljudi su ginuli da bi "svako imao svoje", i moras imati malo razumijevanja, jer njima rs znaci isto koliko tebi fbih, i ne bi volio da ti je iko psuje. Ja sam uzivo i online imao masu diskusija i svadja sa nacionalistima(sovinistima), ima ih i vamo i tamo, previse sam vremena i snage potrosio ubjedjujuci usijane glave da smo svi jednaki u jednoj drzavi i da moramo zivjeti zajedno, da bi mene sada nazivali srpskim nacionalistom (a pripadam nacionalnoj manjini- nisam ni srbin ni hrvat ni bosnjak, pa onda gledaj gdje sam i za cije babe zdravlje se prepirem).
Debile koji pishu noz, zica, treba u zatvor pozatvarati na hladjenje, ako mozes biti toliki idiot da to napises, onda ti nece tesko pasti da neko vrijeme gluposti prosipas u 4 zida. Ali idiota ima svugdje, kao sto neko rece.


Last edited by as_the_sun_sets on 14. 11. 2007. 01:06, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 19:30 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2005. 13:01
Posts: 685
Location: sarajevo...
haj nek neko obriše ovu temu, da me ovaj ne vuče za jezik. reko da ne ulazimo u niđe veze rasprave :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 19:37 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
ja sam vam na Generalnim davno napisao: nema nacionalizma, vjerskog fanatizma, ali isto tako nema vrijeđanja, bilo vjerskog, nacionalnog ili osobnog.

bolje vam je da trošite svoju snagu i mozak da nešto uradite od vašeg života i od ove države, a ne da serete uokolo.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 19:45 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
evo vam još jedan dobronamjeran savjet (svima):
nemojte ispadati kreteni, da se svađate i prepirete zbog interesa nekolicine onih koji vas iskorištavaju. zbog toga su ljudi umirali, jer su slušali pogrešne (lažne) vođe, sljedili ideologije, koje i nisu bile njihove. ne sramotite i sebe i druge.

nemojte bit debili i odron ljudskog roda. ostavite se onog Å¡to nije za vas. ako vam je do nacionalnih prepucavanja, idite na druge forume.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 19:53 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 13. 03. 2006. 17:07
Posts: 1961
Location: Sarajevo
as_the_sun_sets wrote:
Pokusaj zamijeniti uloge. Dolazim ja i iz cista mira nazivam predjedika vlade FBIH psom (i jos potencijalno rabidnim, uz to bez brnjice) i onda (zamjena uloga) pricam kako bih ne postoji vec je ovo sve RS :shock: Ne zvuci prijatno?

Izvini, al' ovdje se uloge jednostavno ne mogu mijenjati, ni pomišljati na to.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 20:17 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
.::Grind Bastard::. wrote:
evo vam još jedan dobronamjeran savjet (svima):
nemojte ispadati kreteni, da se svađate i prepirete zbog interesa nekolicine onih koji vas iskorištavaju. zbog toga su ljudi umirali, jer su slušali pogrešne (lažne) vođe, sljedili ideologije, koje i nisu bile njihove. ne sramotite i sebe i druge.

nemojte bit debili i odron ljudskog roda. ostavite se onog Å¡to nije za vas. ako vam je do nacionalnih prepucavanja, idite na druge forume.


Pa ebo ga ti Borise, ja bas objasnjavam ljudima da ne treba niko nikog da proziva bez potrebe, ne vidim sto ja vodim nacionalisticku raspravu, zalazem se samo za to da ne bude potrebe za ovakvim raspravama.
A dronevil, ako te moji postovi vuku za jezik, onda se dobro zamisli sta nije u redu sa tvojom percepcijom tudjih misli.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 20:25 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2005. 13:01
Posts: 685
Location: sarajevo...
pusa :* :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 20:39 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
I tebi ^^ :oops:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 20:56 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Burnt iN Effigy wrote:
najgore je sto Archangel prica o toleranciji ? kakvoj bolan toleranciji? kada je bilo tolerancije,nije nikad niti ce kad biti.... da se kojim slucajem desilo u Beogradu ono sto se desilo u Srebrenici,mi bi vec davno bili otpisani,svojoj bi djeci zabranjivali prelazak granice, i spomen rijeci "Bosna".... ali glupa tema.... LOCK ! ! ! !

Mislim da je ovde termin tolerancija jako suzen na podrucje ovog foruma i na to da "ne mozes doci i iz cista mira pljuvati i psovati, i kad ti neko kaze da to ne radis, onda njemu jebavati sve po redu?".


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 21:29 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
lol, a sto ti ne bi o toleranciji.. :lol: pa osnova je svakog normalnog drustva.. dobro, eto nije je bilo, ali pretpostavka da je nece nikad ni biti je, ako nista, bar pesimisticna.. Mislim, u zadovoljavajucem stupnju, naravno, ta ima takvih problema i jedna ultra razvijena Svicarska, jedna Belgija koja jedva opstaje kao drzava u ovom momentu, itd.. ali postoji bar nesto oko cega se svi slazu.. meni brate nitko ne smeta dok god ne ulazi u moje misljenje, moja opredijeljenja, ono sto se mene tice i ono sto je meni bitno/sveto..
A inace, boze moj, drzavljanin BiH, ko i ja, ni manje ni vise vazan, pa bio on u RS-u ili FBiH, mislio ovo ili ono..
Ali ako je bas takvo nekakvo pesimisticno ocekivanje, nemas onda cemu stremiti niti ista graditi bez toga.. ne vidim po cemu je onda uopce potrebno bilo sta raspravljati, jer na taj nacin nema napretka, a to je jedino sto tu stoji..

Ali eto..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 13. 11. 2007. 23:59 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
zatvorite vise jebenu temu koji vam je kurac, vidio sam ovdje komentara koji bas vuku za jezik i ako odgovorim ispascu nacionalista jel, ma jebite se!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 14. 11. 2007. 00:45 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Opet psujete, pa poludjecu sa vama! :( :( :(


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 14. 11. 2007. 00:53 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Eto, svi zadovoljni, kljucaj.. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 14. 11. 2007. 16:45 
Offline
User avatar

Joined: 18. 02. 2004. 02:00
Posts: 1632
Location: The undergrounds of Bosna
@as_sun....... ee jarane ako mislis da imam neko postivanje prema "mom" pretsjedniku, ni sam neznam kojem, onda se varas... posto za razliku od tebe ja vidim gdje oni svi vode i ko je dobar sa njima na vlasti.... znaci ti si nacionalista i to onaj ruzni zato sto branis ono smece od covjeka... u povjerenju samo ti ovo procitaj: jebo te on, i jebala te ova trojica iz federacije istovremeno!
Et kao sto rekoh prije ja necu vise da komentarisem.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 14. 11. 2007. 19:48 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
ez d san sets -

u kurac jebeni, ti si zadnja osoba na svijetu koja u ovome trenutku moze 'bilo kome' reci da je idiot, mislim da sam na tvome mjestu, a srecom nisam, neb' vise rijeci rekao na ovoj temi, ali stvarno. Ocito ni sam ne poimas kakve si stvari napisao. A sto se tice percipiranja, imas onaj fol, 'ja nisam glup, samo me drugi tako dozivljavaju', znaci ovdje i sam vidis koliko ljudi i na KOJI NACIN percpira tvoje izjave, stoga se jos jednom zapitaj kod koga je iskrivljena percepcija.

SO, press self destruction NOW!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 14. 11. 2007. 19:59 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Bilo kako bilo znam jednu stvar... Do trenutka kada bude ukinuta RS i FBiH, a bice prije ili kasnije i to sve sa potpisima legalno izabranih predstavnika svih konstitutivnih naroda, ja cu se izjasnjavati kao ostali jer kategorije Bosanac i Hercegovac nema. Kada ovo drustvo pocne liciti na gradjansko (ali ne u interpetaciji Harisa Silajdzica), a sto podrazumijeva jasna gradjanska prava za sve i to bude definisano u prvoj recenici buduceg Ustava BiH, onda se mozda pocnem izjasnjavati kao Srpkinja. Problem ovog drustva NIJE etnicko nego gradjansko pravo (citaj: ista minimalna plata za sve ljude na teritoriji BiH, ista minimalna penzija, isti pristup zdravstvenom osiguranju, ista ovlastenja lokalnim zajednicama da mogu davati jednake usluge svojim ziteljima etc.) Najbitnije od svega je da su se ovdje pomijesali termini nacija i etnicka pripadnost. Nacija se definise, prije svega, putem teritorijalne pripadnosti (citaj: svi smo ili bi trebali biti, prije svega, Bosanci i Hercegovci). Etnicitet se definise kao pripadnost odredjenoj socijalnoj grupi postujuci sljedece parametre: rod (krvna linija), jezik, tradicija, duhovnost, slicne kulturne vrijednosti.

Jebao vas MI i ONI stav!!! Svi koji se pronadju u navedenom, dobro i jeste...

Btw., as_the_sun_sets, ima na ovom forumu Srba, samo nisu PRAVI, mislim, kako to Mile Ronhil definise. Btw., da bude jos jednom, neprijatnosti sam, do sada, dozivjela iskljucivo i upravo na forumima sa prosrpskim clanstvom (kao iskljucivom i temeljnom vrijednoscu) i to samo zato sto sam se usudila da budem "njihova" koja drugacije misli. Dosta od mene.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 14. 11. 2007. 20:32 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Definitivni pozdrav za dva zida - tinejdzerku i fasistu, sa vama se normalno ne moze nista raspraviti. Zali boze sto sam ista kucao zidovima... Blago se ovakvom forumu i drzavi sa vama, blago...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 14. 11. 2007. 20:36 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
100 godina se u krug vrtite...jebo vas ovo prepiranje!
Na citavom forumu se najvishe prica o politici i ko je kriv ko nije i ko kome jebe mater.
Da sam administrator banovao bi sve one koje zapocnu uopste neku temu o politici a poosebno nashoj politici. Za to imate druga mjesta ako se zelite nekome najebat majke..
ovdje bi se trebalo pricati o muzici a ne raspravljati o ovakvim stvarima koje samo nerviraju sve koji ih citaju


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 14. 11. 2007. 20:46 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Striker wrote:
100 godina se u krug vrtite...jebo vas ovo prepiranje!
Na citavom forumu se najvishe prica o politici i ko je kriv ko nije i ko kome jebe mater.
Da sam administrator banovao bi sve one koje zapocnu uopste neku temu o politici a poosebno nashoj politici. Za to imate druga mjesta ako se zelite nekome najebat majke..
ovdje bi se trebalo pricati o muzici a ne raspravljati o ovakvim stvarima koje samo nerviraju sve koji ih citaju


Hajde hronoliski:
1. neka genijalka iz cista mira na temi o ubistvu ucenika u Finskoj pocinje ispolitizirane i niske prozivke.
2. ja se pobunim da niko ne smije tek tako da vrijedja i omalovazava BILO KOGA (zaboli me sto je to traktorista, stvar je kulture i postovanja ostalih ljudi,a ne politicara)
3. apelujem da se post obrise/izmjeni, niko nista, na sta dobijem fin svezanj psovki od moderatora
4. otvorim ovu temu, da pitam (posto je ona zakljucana), da bih opet apelovao da moderatori ne smiju tolerisati takvo ponasanje (bez obzira ko ga sprovodi, drugi mod ili obicni user) i da se sam moderator ne smije tako ponasati.

Na kraju sam nacionalist. Pa vidi ko je lud. Trazis da postuju minimalu ponasanja i drugih ljudi i vrse svoju funkciju kako treba, i ispadnes neki krvolok. Jebem ti takve zadrte i uskoumne ljude, nek se shepure sa svojim manje vise otvoreno fasistickim/netrpeljivim stavovima prema sjevernom dijelu BIH i ponasanjem koliko hoce, zaboli me, svakako ja imam sredjeno da palim za par god odavde, vi ostanite da se medjusobno koljete, vidim da vam je do tog...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group