Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 11:20

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 14. 11. 2007. 20:57 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Nacionalistička diskusija je svakako suvišna,ali nije ni muzika centar svemira..olakšava,uljepšava život ali ga u potpunosti ne sačinjava.Forumi su tu za razmjenu mišljenja i raspravu o istima.Naravno da nećeš na death metal podforumu pisati o političarima (mislim,oni su više za thrash podforum.. :lol: ) ali postoje generalne,offtopic i sl. na kojima se može pisati i piše se o raznim segmentima života.
Konstantno drobiti o metalu i njegovim blagodatima trajno otupi pojedinca,svegam'.. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 14. 11. 2007. 21:03 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
as_the_sun_sets wrote:
Striker wrote:
100 godina se u krug vrtite...jebo vas ovo prepiranje!
Na citavom forumu se najvishe prica o politici i ko je kriv ko nije i ko kome jebe mater.
Da sam administrator banovao bi sve one koje zapocnu uopste neku temu o politici a poosebno nashoj politici. Za to imate druga mjesta ako se zelite nekome najebat majke..
ovdje bi se trebalo pricati o muzici a ne raspravljati o ovakvim stvarima koje samo nerviraju sve koji ih citaju


Hajde hronoliski:
1. neka genijalka iz cista mira na temi o ubistvu ucenika u Finskoj pocinje ispolitizirane i niske prozivke.
2. ja se pobunim da niko ne smije tek tako da vrijedja i omalovazava BILO KOGA (zaboli me sto je to traktorista, stvar je kulture i postovanja ostalih ljudi,a ne politicara)
3. apelujem da se post obrise/izmjeni, niko nista, na sta dobijem fin svezanj psovki od moderatora
4. otvorim ovu temu, da pitam (posto je ona zakljucana), da bih opet apelovao da moderatori ne smiju tolerisati takvo ponasanje (bez obzira ko ga sprovodi, drugi mod ili obicni user) i da se sam moderator ne smije tako ponasati.

Na kraju sam nacionalist. Pa vidi ko je lud. Trazis da postuju minimalu ponasanja i drugih ljudi i vrse svoju funkciju kako treba, i ispadnes neki krvolok. Jebem ti takve zadrte i uskoumne ljude, nek se shepure sa svojim manje vise otvoreno fasistickim/netrpeljivim stavovima prema sjevernom dijelu BIH i ponasanjem koliko hoce, zaboli me, svakako ja imam sredjeno da palim za par god odavde, vi ostanite da se medjusobno koljete, vidim da vam je do tog...


ja sam generalno govorio...ne zanima me kako ste se posvadjali i od koga je to pocelo..kazem da treba to sve ukinuti ..takve rasprave nigdje ne vode...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 14. 11. 2007. 21:08 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
Arinoe wrote:
Nacionalistička diskusija je svakako suvišna,ali nije ni muzika centar svemira..olakšava,uljepšava život ali ga u potpunosti ne sačinjava.Forumi su tu za razmjenu mišljenja i raspravu o istima.Naravno da nećeš na death metal podforumu pisati o političarima (mislim,oni su više za thrash podforum.. :lol: ) ali postoje generalne,offtopic i sl. na kojima se može pisati i piše se o raznim segmentima života.
Konstantno drobiti o metalu i njegovim blagodatima trajno otupi pojedinca,svegam'.. :D


postoje forumi namjenjeni za takve rasprave...
oVo je koliko se sjecam rock planet forum i prvenstveno je namjenjen za raspravu o muzici...
Pola clanova foruma pishe samo u offtopicu i u generalnim
ne kazem da ne treba biti raspravo o svim stvarima u zivotu al mislm da se o politici treba pricati na drugom mjestu...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 15. 11. 2007. 00:25 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2005. 13:01
Posts: 685
Location: sarajevo...
as_the_sun_sets wrote:
Na kraju sam nacionalist. Pa vidi ko je lud. Trazis da postuju minimalu ponasanja i drugih ljudi i vrse svoju funkciju kako treba, i ispadnes neki krvolok. Jebem ti takve zadrte i uskoumne ljude, nek se shepure sa svojim manje vise otvoreno fasistickim/netrpeljivim stavovima prema sjevernom dijelu BIH i ponasanjem koliko hoce, zaboli me, svakako ja imam sredjeno da palim za par god odavde, vi ostanite da se medjusobno koljete, vidim da vam je do tog...


tvoj je problem što očito hoćeš da svako, pa i onaj najveći uhljup, bude poštovan, jer je on eto kao na nekoj funkciji. e ne može tako ba, šta ti je vo no ;-)

hoće li ovo ko zatvoriti :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 15. 11. 2007. 01:13 
Offline
User avatar

Joined: 30. 08. 2007. 19:01
Posts: 361
Location: sisak,hrvatska
koja provala svega i svačega...otkud vam toliko negativne energije?? i kako vam se uopće da ovako u nedogled raspravljati o totalno nebitnim stvarima?kao što već preko nekoliko puta rekoh,ako ti neka tema ne paše,jednostavno je se klonite i problem riješen,jer se ovako može u nedogled. a što se tiče rock foruma kao foruma,ovdje svakako nije mjesto politici,a još manje prepucavanjima na nacionalnoj ili bilo kakvoj drugoj bazi. ovo je forum za ljude što vole ovu vrstu/vrste glazbe i eventualno neke općenite teme (kao što su one u generalnim i offtopicu koje i ja najčešče posjećujem) dolaze u obzir,a da me zanima politika,ne bih sada pisala po ovom forumu svoje izljeve inteligencije nego bih gledala latinicu i sl. i patila mozak.stoga ohladite,svako u svoj kut,mir mir niko nije kriv i ajmo dalje :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 15. 11. 2007. 01:55 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Ko tebe sta pita, nisi maloljetna, tisina.. 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 15. 11. 2007. 02:53 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2005. 22:05
Posts: 1695
Location: badlands
Striker wrote:
postoje forumi namjenjeni za takve rasprave...
oVo je koliko se sjecam rock planet forum i prvenstveno je namjenjen za raspravu o muzici...
Pola clanova foruma pishe samo u offtopicu i u generalnim
ne kazem da ne treba biti raspravo o svim stvarima u zivotu al mislm da se o politici treba pricati na drugom mjestu...


;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ovo je moderator
PostPosted: 15. 11. 2007. 13:19 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 12. 2003. 23:21
Posts: 1599
Location: Burning Pits Of The Duat
davno sam ja ihtiju govorio da se ukinu i generalne i offtopic..
ovako ne mozes svakakva sranja ni upratit,nit obrisat temu kontas mogla bi bit,a milion preglupih tema koje samo sluze za nabijanje postova.Ovaj forum je najvise i otisao u p.m.zbog ovih podforuma,da je samo muzika u pitanju,sve bi se fino moglo dovesti u red..
Il postavit po 5 moderatora na oba podforuma i nek ciste sve sto nevalja,il sto misle da nevalja..
ja licno nikad i ne idem na ova 2 podforuma,ne zanimaju me preglupe teme koje mogu naci i na dernek.ba i na kojim ljudi samo gluposti valjaju.Ipak je ovo rock-planet forum koji bi trebao da sluzi da se o muzici raspravlja,a ako neko hoce pricati o politici ili necemu drugom nevezanom,onda ima masu foruma na internetu koji sluze u tu svrhu..

OVAJ JE FORUM NAJMJENJEN ZA RASPRAVE O ROCKU I METALU,A NE O DODIKU I SILAJDZICU :!:

sad cu ja ihtija zaganjat :D :D 8) i pola foruma banovat,jebala vas politika :!:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 48 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group