Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 03:26

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 406 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Next
Author Message
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 30. 07. 2008. 15:07 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Kada ja na tvoj podforum uzmem pet postojecim tema i napisem post koji se sastoji od svega dvije rijeci: NE MOGU!, ti to komotno obrisi, ja se necu ljutiti ;)
Mada, sumnjam da cu osjetiti u nekom trenutku zivota potrebu, jer bih mogao sada obilaziti 3 dana death, black, heavy, i ostale podforume i za svaki bend koji mi se ne svidja pisati NE MOGU!, a sumnjam da bi to donijelo bilo kome bilo kakvu korist, ako ne volim bend, ili me ne zanima, zaobidjem, ne mora se bas svugdje zaviriti, zar nije nisko i primitivno spamovati forum, ja samo odrzavam u kakvom-takvom stanju podforum.
LM, ono nije misljenje, vec sprdanje sa podforumom i zanrom, a ono na SOAD temi je misljenje, pa nije ni obrisano ;) Da si napisala "ne svidja mi se ovaj bend", ostavio bih post, a 5 identicnih iliti copy/paste poruka iz kojih se ne da izvuci nista, cemu?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 30. 07. 2008. 15:15 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Mene vec dugo fascinira fenomen moci i nacina na koji je ljudi prakticiraju. Cak i kada je ta moc tako beznacajna, kao u slucaju moderiranja foruma, njeno primjenjivanje postaje bitno i neizostavno. Valjda misle da tako smanjuju entropiju u kosmosu :lol:

Ja sam bio moderator na ovome forumu dosta dugo, ali za kompletan period sam obrisao mozda 2-3 posta. Onda sam izgubio poziciju zbog nerada. Sad mi ne pada na pamet da na bilo kom forumu gdje ucestvujem bude dio moderatorskog tima, jer sam postao svjestan koliko mrzim kada neko meni obrise post, pogotovo radi subjektivne procjene da se radi o spamu.

Dole cenzura.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 30. 07. 2008. 15:19 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2005. 13:01
Posts: 685
Location: sarajevo...
sav je važan.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 30. 07. 2008. 15:48 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Stargazer wrote:
Mene vec dugo fascinira fenomen moci i nacina na koji je ljudi prakticiraju. Cak i kada je ta moc tako beznacajna, kao u slucaju moderiranja foruma, njeno primjenjivanje postaje bitno i neizostavno. Valjda misle da tako smanjuju entropiju u kosmosu :lol:

Ja sam bio moderator na ovome forumu dosta dugo, ali za kompletan period sam obrisao mozda 2-3 posta. Onda sam izgubio poziciju zbog nerada. Sad mi ne pada na pamet da na bilo kom forumu gdje ucestvujem bude dio moderatorskog tima, jer sam postao svjestan koliko mrzim kada neko meni obrise post, pogotovo radi subjektivne procjene da se radi o spamu.

Dole cenzura.

Pazi jarane, na ovom forumu postoji eto lupicu, tema o stotinjak bendova koje volim, slusam i "mogu", i nekoliko HILJADA tema o bendovima koje ne volim/ne slusam. Ja krenem redom na svaku temu o bendu koji ne slusam pisati NE MOGU!, to nije spam? I prosto me zaboli ko ce obrisati tu poruku, ali ona ne treba da bude tu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 30. 07. 2008. 16:16 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Ja mislim da treba da bude.
Al' jarane, ti si moderator.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 30. 07. 2008. 17:01 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
as_the_sun_sets wrote:
Kada ja na tvoj podforum uzmem pet postojecim tema i napisem post koji se sastoji od svega dvije rijeci: NE MOGU!, ti to komotno obrisi, ja se necu ljutiti ;)
Mada, sumnjam da cu osjetiti u nekom trenutku zivota potrebu, jer bih mogao sada obilaziti 3 dana death, black, heavy, i ostale podforume i za svaki bend koji mi se ne svidja pisati NE MOGU!, a sumnjam da bi to donijelo bilo kome bilo kakvu korist, ako ne volim bend, ili me ne zanima, zaobidjem, ne mora se bas svugdje zaviriti, zar nije nisko i primitivno spamovati forum, ja samo odrzavam u kakvom-takvom stanju podforum.
LM, ono nije misljenje, vec sprdanje sa podforumom i zanrom, a ono na SOAD temi je misljenje, pa nije ni obrisano ;) Da si napisala "ne svidja mi se ovaj bend", ostavio bih post, a 5 identicnih iliti copy/paste poruka iz kojih se ne da izvuci nista, cemu?


zašto ne... znači opet ono "ili hvali ili šuti" valjda


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 30. 07. 2008. 19:14 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
as_the_sun_sets wrote:
Kada ja na tvoj podforum uzmem pet postojecim tema i napisem post koji se sastoji od svega dvije rijeci: NE MOGU!, ti to komotno obrisi, ja se necu ljutiti ;)
Mada, sumnjam da cu osjetiti u nekom trenutku zivota potrebu, jer bih mogao sada obilaziti 3 dana death, black, heavy, i ostale podforume i za svaki bend koji mi se ne svidja pisati NE MOGU!, a sumnjam da bi to donijelo bilo kome bilo kakvu korist, ako ne volim bend, ili me ne zanima, zaobidjem, ne mora se bas svugdje zaviriti, zar nije nisko i primitivno spamovati forum, ja samo odrzavam u kakvom-takvom stanju podforum.
LM, ono nije misljenje, vec sprdanje sa podforumom i zanrom, a ono na SOAD temi je misljenje, pa nije ni obrisano ;) Da si napisala "ne svidja mi se ovaj bend", ostavio bih post, a 5 identicnih iliti copy/paste poruka iz kojih se ne da izvuci nista, cemu?


Ja nemam MOJ podforum, decko, svi su podforumi moji, kao jednog malecnog, najobicnijeg forumasa. Ti neces tumaciti moje potrebe jer sam odvojen entitet od tebe. A sta znaci SAMOPOZVANO tumacenje tudjih potreba? Nedostatak temeljnih manira, da ne kazem bazicnog ljudskog postovanja. Nego, cestitam!!!, usudio si se odgovoriti najmanje 24 casa poslije, moglo je i gore. 'Ajmo malo i babicke vestine: NE MOGU!!! i NE SVIDJA MI SE OVAJ BAND!!! pitanje je konstrukcije recenice, dva razlicita lingvisticka oblika ISTOG ZNACENJA u datom kontekstu, a ja, nesto, nikako ne trpim naivne, da ne kazem suplje, pokusaje argumenata. Nego, nista to nije bitno, bitno je da znam od koga sta mogu ocekivati i dokle sezu njihovi porivi i samoprojekcije, pa i onih GAZDI sto nasu/moju povremenu virtualnu kucu nazivaju VLASTITOM. Dovoljno. U redu je.

I, na koncu...
Stargazer wrote:
Mene vec dugo fascinira fenomen moci i nacina na koji je ljudi prakticiraju. Cak i kada je ta moc tako beznacajna, kao u slucaju moderiranja foruma, njeno primjenjivanje postaje bitno i neizostavno. Valjda misle da tako smanjuju entropiju u kosmosu :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 08:30 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
~°~ wrote:
as_the_sun_sets wrote:
Kada ja na tvoj podforum uzmem pet postojecim tema i napisem post koji se sastoji od svega dvije rijeci: NE MOGU!, ti to komotno obrisi, ja se necu ljutiti ;)
Mada, sumnjam da cu osjetiti u nekom trenutku zivota potrebu, jer bih mogao sada obilaziti 3 dana death, black, heavy, i ostale podforume i za svaki bend koji mi se ne svidja pisati NE MOGU!, a sumnjam da bi to donijelo bilo kome bilo kakvu korist, ako ne volim bend, ili me ne zanima, zaobidjem, ne mora se bas svugdje zaviriti, zar nije nisko i primitivno spamovati forum, ja samo odrzavam u kakvom-takvom stanju podforum.
LM, ono nije misljenje, vec sprdanje sa podforumom i zanrom, a ono na SOAD temi je misljenje, pa nije ni obrisano ;) Da si napisala "ne svidja mi se ovaj bend", ostavio bih post, a 5 identicnih iliti copy/paste poruka iz kojih se ne da izvuci nista, cemu?


Ja nemam MOJ podforum, decko, svi su podforumi moji, kao jednog malecnog, najobicnijeg forumasa. Ti neces tumaciti moje potrebe jer sam odvojen entitet od tebe. A sta znaci SAMOPOZVANO tumacenje tudjih potreba? Nedostatak temeljnih manira, da ne kazem bazicnog ljudskog postovanja. Nego, cestitam!!!, usudio si se odgovoriti najmanje 24 casa poslije, moglo je i gore. 'Ajmo malo i babicke vestine: NE MOGU!!! i NE SVIDJA MI SE OVAJ BAND!!! pitanje je konstrukcije recenice, dva razlicita lingvisticka oblika ISTOG ZNACENJA u datom kontekstu, a ja, nesto, nikako ne trpim naivne, da ne kazem suplje, pokusaje argumenata. Nego, nista to nije bitno, bitno je da znam od koga sta mogu ocekivati i dokle sezu njihovi porivi i samoprojekcije, pa i onih GAZDI sto nasu/moju povremenu virtualnu kucu nazivaju VLASTITOM. Dovoljno. U redu je.

I, na koncu...
Stargazer wrote:
Mene vec dugo fascinira fenomen moci i nacina na koji je ljudi prakticiraju. Cak i kada je ta moc tako beznacajna, kao u slucaju moderiranja foruma, njeno primjenjivanje postaje bitno i neizostavno. Valjda misle da tako smanjuju entropiju u kosmosu :lol:


Amen i tebi i Ljubi...a ti as_the_sun_sets...dobar si ti momak, al si brate mrtvi onaj PiSievac najodvratniji. Sto se ne pridruzis crvenom krstu/krizu/polumjesecu ba...nije ba za tebe ova buka, opijanje i amoralnost...a najmanje SLOBODA u njenom apsolutnom smislu...

Znas koliko mene vrijedja da ti recimo kazes za Bathory, u koji se ja kunem, da su kurac. Ma boli me jarrane, neopisivo. Neb mogo spavat od takve opaske. Odmah bi istu morao obrisat.

Rekoh jednom, rec cu opet, DEBILIZAM je neunistiv. Jeste nesto postigli brisanjem necijeg misljenja, jeste...IZLIJECILI STE SOPSTVENI KOMPLEKS. I naravno, nesposobnost argumentiranja na civilizovan nacin. Potisteni gubitnici...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 08:35 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
as_the_sun_sets wrote:
ali ona ne treba da bude tu.


Djes Benito, nisam te prepoznao...

Jarane nemoj pogresno shvatit. Svi ste vi meni isti. Smjesni.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 10:29 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Dajte ljudi sta ste se digli, jesam ja mozda prva osoba koja je obrisala neciji post na ovome forumu? Je li treba ostavljati i one postove sto pishu botovi "watch Jessica Alba nude bla bla", mozda nije bio bot iza tog posta vec covjek, pa vrsim cenzuru?

@~°~ Izvini ako te uvijedilo, ali tako je kako je, nisam se prihvatio moderisanja da bih zalijevao cvijece i gledao leptirice, vec da korigujem ili cak obrisem neke postove... Nemam ni ja moj podforum, ali imam podforum koji uredjujem.

@ Serator, po obicaju, svaku prliku koristis da prozivas za komplekse i ne znam ti ja sta vec. Jebiga, ne bih volio gledati svijet iz tvojih ociju ako je sve tako crno. A ovaj forum je sjajno mjesto za mene jer nailazim na takve kolicine gluposti i nebuloza i netrpeljivosti, da me sasvim fino pripremi za ono sto me ceka kada se zaposlim.


Inace, ovo mi previse smrdi na "drka me stanodavac/starci/profesor/shef, pa odo ja drkati nekog ko je 'autoritet' kada njih ne mogu"...

Jebem mu misha sto ste tako crni bas vas ne shvatam? Gdje je nestao duh druzenja, svako bi da pljune na nekoga, prije bi crkao nego lijepo o nekome rekao... Eto, ja sam se htio upoznati sa Cecom kada dodjem za par dana u Sa, ali vidim da me smatra za diktatorskog monstruma najnizih poriva, bez manira iceg ljudskog , izgbih poznanstvo zbog par obrisanih poruka, sada cete rasplakati monstruma :cry: :cry: :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 13:20 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Quote:
Inace, ovo mi previse smrdi na "drka me stanodavac/starci/profesor/shef, pa odo ja drkati nekog ko je 'autoritet' kada njih ne mogu"...

Meni ovo uvijek djelu skroz suprotno. Moderatori si ti koji koriste svoj mali autoritet i "drkaju" druge. Isto kao drot koji naplacuje saobracajne kazne yugi, a pusti da ga pretice ferrari, ili revizor koji se nakaci penzioneru od 70 godina jer mu je istekla polugodisnja karta prije 3 dana. Uvijek se nadje neko koga mozes handriti.

Al da se ne svodi sve na prepucavanje, evo nesto konkretno.

Jedna od stvari koja mi se ranije svidjala kod RP foruma je sto nije bilo cenzure, osim u ekstremnim slucajevima, kada i treba da je bude (npr. eksplicitno prosipanje fasitickih ideja). Na to smo se navikli. Zajednica je prezivjela veoma glupe komentare i autore, i bez tvoje pomoci ;)

Ja, kao malo stariji clan ovoga foruma, bih ti dobronamjerno preporucio da izbjegavas brisanje postova, osim u najektremnijim slucajevima. Na taj nacin se pokazuje postovanje virutualnog identiteta autora posta. Ipak je ovo opusten forum, namjenjen zabavi a ne nekoj velikoj pameti, pa se tako mozemo i ponasati.

Meni je licno velika vecina postova na svim forumima koje posjecujem sranje. Recimo oni tamo sto su se natovarili pa iz cista mira seru po Beatlesima. Ma nek seru, boli me neka stvar. Na istoj temi sam procitao barem 10 kvalitetnih komentara.

Za kraj da citiram Voltaire-a
Quote:
I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it

Ipak se mozemo potruditi da budemo civilizovaniji i progresivniji faktor u sredini koja nas okruzuje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 13:40 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Svi smo isfrustrirani svakodnevnim ebanjem u mozak od strane nadradjenih, jeste, mogu murjaci handriti yugu i ficu, ali oni dobijaju platu, ovde se radi o "volonterizmu", i bas mi treba da dzabano uredjujem i odrzavam podforum i da me neko vrijedja jer je u minuti nakacio na istom podforumu u 5 tema pet identicnih postova. Meni je to licilo na sve osim na (konstruktivno) misljene (prije svega na provokaciju, ismijavanje kompletnog zanra) ako sam pogrijesio izvinjavam se doticnoj, moze da okaci ponovo iste postove, ukoliko ih neko obrise to nece biti moja akcija vec drugog moderatora ili globalnog moderatora, lako ce se sjetiti sadrzaja posta a vjerovatno i tema na kojima ih je ostavila (Trivium, HSB, ATR i jos dvije).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 13:47 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Volonterizam - prijavis se i za dzabe mozes handriti druge ;) Niko tebe nije tjerao da budes moderator, samo se mozda jos zanosis da mozes unijeti redu sveopsti nered. Ako je tako, najbolje je da se sto prije rijesis iluzija :P Meni citav ovaj forum nije toliko bitan da bih nekoga cenzurisao.

Pa i da nisu konstruktivni postovi nema veze, neka ih. Nije ovo enciklopedija.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 14:29 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Ma, nemoj se sad povlacit, k'o biva - da ispisem ponovo iste postove, a ti ih neces brisati. Prvo, djeca nismo, a DRUGO, ako si, putem takve akcije brisanja, zauzeo stav, a jesi, onda ga brani bar u tom konkretnom slucaju, a izvuci pouke, ako ih ima, za ubuduce. Nije ovo popovanje, fakat, iako mozda zvuci tako, to ti je onako, ljudski, dok docekujes svijet pirana i ajkula uz pokoju zlatnu ribicu.

as_the_sun_sets wrote:
Dajte ljudi sta ste se digli, jesam ja mozda prva osoba koja je obrisala neciji post na ovome forumu? Je li treba ostavljati i one postove sto pishu botovi "watch Jessica Alba nude bla bla", mozda nije bio bot iza tog posta vec covjek, pa vrsim cenzuru?

@~°~ Izvini ako te uvijedilo, ali tako je kako je, nisam se prihvatio moderisanja da bih zalijevao cvijece i gledao leptirice, vec da korigujem ili cak obrisem neke postove... Nemam ni ja moj podforum, ali imam podforum koji uredjujem.

@ Serator, po obicaju, svaku prliku koristis da prozivas za komplekse i ne znam ti ja sta vec. Jebiga, ne bih volio gledati svijet iz tvojih ociju ako je sve tako crno. A ovaj forum je sjajno mjesto za mene jer nailazim na takve kolicine gluposti i nebuloza i netrpeljivosti, da me sasvim fino pripremi za ono sto me ceka kada se zaposlim.


Inace, ovo mi previse smrdi na "drka me stanodavac/starci/profesor/shef, pa odo ja drkati nekog ko je 'autoritet' kada njih ne mogu"...

Jebem mu misha sto ste tako crni bas vas ne shvatam? Gdje je nestao duh druzenja, svako bi da pljune na nekoga, prije bi crkao nego lijepo o nekome rekao... Eto, ja sam se htio upoznati sa Cecom kada dodjem za par dana u Sa, ali vidim da me smatra za diktatorskog monstruma najnizih poriva, bez manira iceg ljudskog , izgbih poznanstvo zbog par obrisanih poruka, sada cete rasplakati monstruma :cry: :cry: :cry:


Pa cu ponovo ostrije... Pa, bolan, kakav si mi ti autoritet cak i uz navodnike. Sta, mlado meso, lijepe oci, i, ono, nisi glup, jel' nam to dovoljno za autoritet s navodnicima. Priznajem, da si sta stariji, specificno od mene, ne bih ti 'vako sta napisala nikad, a ti sad skontaj sto. I to, ali APSOLUTNO, ne znaci da nemam postovanja prema tebi nevezano za godine. Da ga nemam, ne bih ispisivala ovaj post koji ce ispasti onaji ep kako sam pocela. A sto je bitno ovo iznad napisano oko autoriteta s navodnicima? Pa, jebi ga, mislis da je kompleksnost nasih problema tako mala i rjesiva da nas "pljuvanje po autoritetu s navodnicima" moze zadovoljit. Mislim, to bi bilo fino, ono, Alisa u zemlji cuda fol. Pa onda kazes - ti si tu da, izmedju ostalog, i korigujes postove. Stvarno, je's normalan ti?!!! Ned'o VragoBog da to meni pokusas! Jesam li sujetna kuja, JESAM, 'ajmo dalje, al' sa ovo malo mog znanja iz socijalne psihologije ti kazem: Nisi ti mene uvrijedio, nego narusavas SVOJ integritet i integritet svih nas. Sto? Pa, eto, Libija (serator) ti je udrobio dvije o SLOBODI (sumnjam da ce tvoj komentar na njegov post ostati neodgovoren, pa necu dalje), a gle trika mi sad, k'o biva, udarismo na TVOJU (slobodu). A ti samo iznio STAV akcijom brisanja i sta sad? Kontas? Tu, fakat, lijeze mocno ovaj Volter nekoliko postova iznad. I, na kraju, ne koncipiram ja misljenje o ljudima dok ih ne vidim uzivo, mrčo. Kad te prihvatim za ramena i vidim od kakvog si materijala, onda cemo pricati. Zato je, naravno, potrebno da se ispije bar jedno pivo. Ne zaboravi, na ovom forumu "beremo" ostatke iskljucivo tvoje virtualne projekcije, da ne kazem projekcije licnosti svakako, al' to je vec predaleko... No, bilo kako bilo, to je SVETO, tvoja, moja, nasa.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 14:45 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Pa sta cu nego odustati od rasprave kada cete vas dvoje "izgoniti" dok ne dodje na to da ste vi u pravu, tako da nema smisla da se ja sada natezem ovuda, obrisao, ti kazes da sam pogrijesio, ja kazem da nisam i i dalje smatram da nisam, ok, izvinjenje ukoliko su nekome povrijedjena osjecanja i cao. Evo malocas sam korigovao postove na podforumu jer je bilo jebatanja, nazivanja levatom/debilom i slicno, i odmah cu ti reci da cu takav post editovati tebi i bilo kome drugome pa makar dosao moj otac i napisao ga.
Htio sam ti poslati pp i vidjeti u cemu je problem i zamoliti da sama promjenis ili izbrises postove, ali sam bio u zurbi te nisam imao vremena.

Serator nema sta da se uvijedi, pored ostalih, on mi je pomogao mnogo u zivotu (bez ironicnog prizvuka), jer me u protklih godinu-dvije naucio da od ljudi mogu ocekivati svakakva vrijedjanja i karakteriziranja, na osnovu nicega. Sto je dobro doslo, svako novo iskustvo je dragocjeno, naucis cuvati zivce i kulirati, ako nista ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 14:53 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Ne znam sta bih ti rekla na to osim: POKUSAJ EDITOVAT BOGA!

Ne, ozbiljno, ljudi komuniciraju, usput i psuju, po ulici, forumu, u mislima... Ti ono bijese punker? Hahahahahaha, koji si ti humanista idealisticke orijentacije, pa to je cudo... Trudis se, al' masis pri tom - hoce ljudi kako je njima kurcu ćeif, kontas? 'Ajd, necu vise, sve je receno...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 15:02 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Quote:
Evo malocas sam korigovao postove na podforumu jer je bilo jebatanja, nazivanja levatom/debilom i slicno, i odmah cu ti reci da cu takav post editovati tebi i bilo kome drugome pa makar dosao moj otac i napisao ga.

Ne valja ti to nikako. Mislim, ti uzimas sebi za pravo da odredjujes sta je primjereno a sta ne, i editujes sta je neko drugi napisao? Skontaj u koji se klub uclanjujes.

Al mozda se ne radi o cenzuri, jer to radis ti a ne neko drugi. Dje ces ti pogrijesiti ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 15:07 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2005. 13:01
Posts: 685
Location: sarajevo...
as_the_sun_sets wrote:
Evo malocas sam korigovao postove na podforumu jer je bilo jebatanja, nazivanja levatom/debilom i slicno, i odmah cu ti reci da cu takav post editovati tebi i bilo kome drugome pa makar dosao moj otac i napisao ga.


on je to korigovao pazi. izmakni se, povraća mi se. jebote 1984. post koji nije u skladu s nekakvim pravilima, da ne ulazimo sad u pitanje procjene, se izbriše, ili izdvoji, ili ostavi nekakvo upozorenje, nešto. ali editovanje posta je krajnje nepoštivanje, totalni debilizam, precjenjivanje sebe i foruma i nekakvog moderatorstva pa još i pomisliš da imaš pravo nečije riječi mijenjati, KORIGOVATI, jer se eto ne slaže sa tvojom vizijom korektnog.
da se ja manim kulturne priče, glup si ba, ali pošto si ti car, kralj, predsjednik i bog otac new breed podforuma mi ćemo se poklopiti fino, a ti se divi svom novonapumpanom egu. smajli. (:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 15:15 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Auhh sto ste svi antiautoritativni u 3PM, jeste li vi svi nezaposleni jer ne mozete trpiti shefa, sta li? Jeste, smeta mi kada neko nekog vrijedja, ako je u mojoj "nadleznosti" to cu da obrisem, so fucking what?

Stargazer, mislim da se podrazumijeva po bontonu, da je neprimjereno vrijedjati druge ljude, ako cemo u vishe sfere, zakonski kaznjivo. Ili trebam za svaki post da sazivam sjednicu svih clanova foruma i moderatora, pa da glasamo da li cemo nesto editovati?

Covjek je drugom covjeku rekao da je debil, samo sam izbacio tu rijec i ostavio neostecen post. Ovaj je rekao "jebo te Matt", sklonio sam to. Napisao "levatino", obrisao tu rijec. Jesam djubre, pa ne mogu da se nadivim kako se tako izopacih, ma jesam li to ja u ogledalu???
Daj se malo saberite ljudi, pravite filozofiju ni od cega, otkud toliko otrova u vama, da mi je znati, auuh, da, u Bosni smo...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 15:21 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
ev meni bilo malo vise dosadno pa procitah sve ove komentare, moram priznat da sam se nacito pravo.....

mislim da je editovanje postova, sranje, i da se to nebi trebalo radit, to je mjenjanje tudjeg misljenja, i nema se pravo niko u to mijesati, ako je vec post bio tu way off topic ili previse uvredljvi obrisi citav post i to je to, nema tu puno pametovanja,

eh sad bih ja volio da sam procitao te postove pre nego su korigovani7 izbrisani i sta vec, ali jbg

btw ti sto vredaju beatles, sad dali ih vredema ili nepostujem meni dode svejedno, ali to sam uradi tu gde to mogu da uradim u topic koji je namenjen tome :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 406 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group