Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 17:28

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 406 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Next
Author Message
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 15:21 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
dronevil wrote:
as_the_sun_sets wrote:
Evo malocas sam korigovao postove na podforumu jer je bilo jebatanja, nazivanja levatom/debilom i slicno, i odmah cu ti reci da cu takav post editovati tebi i bilo kome drugome pa makar dosao moj otac i napisao ga.


on je to korigovao pazi. izmakni se, povraća mi se. jebote 1984. post koji nije u skladu s nekakvim pravilima, da ne ulazimo sad u pitanje procjene, se izbriše, ili izdvoji, ili ostavi nekakvo upozorenje, nešto. ali editovanje posta je krajnje nepoštivanje, totalni debilizam, precjenjivanje sebe i foruma i nekakvog moderatorstva pa još i pomisliš da imaš pravo nečije riječi mijenjati, KORIGOVATI, jer se eto ne slaže sa tvojom vizijom korektnog.
da se ja manim kulturne priče, glup si ba, ali pošto si ti car, kralj, predsjednik i bog otac new breed podforuma mi ćemo se poklopiti fino, a ti se divi svom novonapumpanom egu. smajli. (:


:shock: nisam znao da si vako zajebana :shock: .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 15:23 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
as_the_sun_sets wrote:
Auhh sto ste svi antiautoritativni u 3PM, jeste li vi svi nezaposleni jer ne mozete trpiti shefa, sta li? Jeste, smeta mi kada neko nekog vrijedja, ako je u mojoj "nadleznosti" to cu da obrisem, so fucking what?

Stargazer, mislim da se podrazumijeva po bontonu, da je neprimjereno vrijedjati druge ljude, ako cemo u vishe sfere, zakonski kaznjivo. Ili trebam za svaki post da sazivam sjednicu svih clanova foruma i moderatora, pa da glasamo da li cemo nesto editovati?

Covjek je drugom covjeku rekao da je debil, samo sam izbacio tu rijec i ostavio neostecen post. Ovaj je rekao "jebo te Matt", sklonio sam to. Napisao "levatino", obrisao tu rijec. Jesam djubre, pa ne mogu da se nadivim kako se tako izopacih, ma jesam li to ja u ogledalu???
Daj se malo saberite ljudi, pravite filozofiju ni od cega, otkud toliko otrova u vama, da mi je znati, auuh, da, u Bosni smo...


stvarno sam mislio da si ok momak...al pao si mi u ocima sad..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 15:34 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Quote:
Stargazer, mislim da se podrazumijeva po bontonu, da je neprimjereno vrijedjati druge ljude, ako cemo u vishe sfere, zakonski kaznjivo. Ili trebam za svaki post da sazivam sjednicu svih clanova foruma i moderatora, pa da glasamo da li cemo nesto editovati?

Neciji bonton je njegova stvar. Nije na tebi da ga ispravljas. Mislim, ok je sto tebi smeta vrijedjanje, ali stvar je gdje povuci granicu? Nekom drugom smeta psovanje. Ja na jednom forumu dobio opomenu jer sam napisao "jebiga". Nekome smeta koncert Let3 u Travniku. Kontas? Nije ovo drzavna televizija, pa da se moramo brinuti sta je pogodno za predplatnike a sta ne.

Stvar sa cenzurom je sto TI uzimas za pravo da odredjujes sta je pogodno a sta ne. Tvoja je mjera nedodirljiva. Ako ti ne vidis zasto ovo smeta nekome drugom, onda mi je zao. Ne sumnjam ja da su tvoje namjere pozitivne, ali i dalje je u pitanju diktatura. A inace svaki diktator misli da su diktature lose, osim kada je on u pitanju ;)

Al' vjerovatno si jos mlad pa mozda skontas kasnije.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 15:52 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Stani, mod ne smije da brise, ne smije da edituje? Sta cemo na kraju, da stavim zvijezdicu na rijec je*em ti mater, i eto, to je uloga moderatora?
I dalje ne kontam otkud toliko nebuloze i mrznje u ostalim postovima :|


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 15:58 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
as_the_sun_sets wrote:
Stani, mod ne smije da brise, ne smije da edituje? Sta cemo na kraju, da stavim zvijezdicu na rijec je*em ti mater, i eto, to je uloga moderatora?
I dalje ne kontam otkud toliko nebuloze i mrznje u ostalim postovima :|

mod smije da brise uvredljive postove
ali editovanje ispod svake razine, nemas pravo da se mesas u tudje misljenje bez obzira kakvo ono bilo.................i sve rijeca sa j+b kombinacijma mislim da nebi trebale da se cenzurisu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 16:13 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Editovanje - ni pod razno.
Brisanje - samo u slucajnu nuzde. Pogotovo za spam, jer ga je veoma tesko definisati. Psovanje ne bi trebalo da spada u ovu kategoriju, nismo na televiziji.

Ako offtopic ili spam bas pretjeraju, moze se napraviti nova tema.

Vjerovatno si mislio da cinis ostalim uslugu brigom o sadrzaju tema. Dobrovoljni angazman za opste dobro. Posto trud ocigledno nije naisao na ocekivane reakcije, mozda je vrijeme da promijenis strategiju ? ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 16:18 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Hvala EddieGrunner, dade mi ideju... Jel' tebi, as_the_sun_sets moje NE MOGU!!! u topicu cetiri razlicita banda od mogucih ne znam koliko na nju brid podforumu bilo UVREDLJIVO? Znaci, cula ponesto, a i ponesto previse od ta cetiri jer mi muska glava provjerava mjuzu k'o blesava (i sto bi trebao i sto ne bi), i napisala svoje misljenje. Za tebe je to provokacija, ja ne bih slucajno trebala upasti na podforum muzike koju ne slusam jer ona je VASA, vi o njoj najbolje znate, samo je vi znate vrednovati, a ako ste poceli svjesno slusati ekstremniju mjuzu prije jebenih pet godina i to je puno. Jer, to je VAS podforum, to je TVOJ podforum. I da ti samo kazem, eto gledala sam All That Remains uzivo. O's da ti kazem? Clean vokal mu je kurac falsirajuci, ODRON ODRONA, ali bas.
I da, svi ti, pa i stariji clanovi ovog foruma jos od jebenog nastanka, kazemo da ne bi trebao tako, prije svega tebe radi, i ti jok, hrabro tvrdoglavo. Ma, radi sta hoces, zaboli me, odvratno...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 16:23 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
~°~ wrote:
Nisi ti mene uvrijedio, nego narusavas SVOJ integritet i integritet svih nas. Sto? Pa, eto, Libija (serator) ti je udrobio dvije o SLOBODI (sumnjam da ce tvoj komentar na njegov post ostati neodgovoren, pa necu dalje), a gle trika mi sad, k'o biva, udarismo na TVOJU (slobodu). A ti samo iznio STAV akcijom brisanja i sta sad? Kontas? Tu, fakat, lijeze mocno ovaj Volter nekoliko postova iznad. I, na kraju, ne koncipiram ja misljenje o ljudima dok ih ne vidim uzivo, mrčo. Kad te prihvatim za ramena i vidim od kakvog si materijala, onda cemo pricati. Zato je, naravno, potrebno da se ispije bar jedno pivo. Ne zaboravi, na ovom forumu "beremo" ostatke iskljucivo tvoje virtualne projekcije, da ne kazem projekcije licnosti svakako, al' to je vec predaleko... No, bilo kako bilo, to je SVETO, tvoja, moja, nasa.


Necu vjeruj, nema se tu sta, rekli ste mu svi na jos bolji nacin sve sto naumih rec. Znam takvih osoba dosta, pogotovo ovdje, i jedino sto mogu reci je da mi je zaista zao. Trosak potencijala. Zbog nesposobnosti shvatanja elementarnog, humanog. Rekao sam momku jos na onoj suludoj raspravi o anarhizmu na koncertima, da se iz njegovih komentara i ideja isijava totalitarizam zastrasujuce naravi, al dobro on je ubjedjen da je kao takav liberal jebiga :mrgreen:

Marisete ba mrtvog konja stob Ameri rekli. Ajmo razlaz.

Kad odraste, kad poraste, kazat ce mu se samo ;)

Il ce poslusat Husker Du-ov Zen Arcade hehe :P


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 16:39 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Hahahahahaha. Vraze, ko te ne zna, Zen Arcade, hahahaha... No, ostar si previse, vezano za ovaj totalitarizam HINJENO liberalne orijentacije, nije to to, malo se zaluta u apsurdima bez specificnog, preko pleca pregrmljenog iskustva, pa se krenu definisati integrali, a nije se sazvakalo prirodne brojeve. I mi smo tako il' slicno i jos uvijek cemo, a vjerovatno do kraja. Zivot je bitch, al' i ne treba drugacije.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 17:02 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
~°~ wrote:
Hahahahahaha. Vraze, ko te ne zna, Zen Arcade, hahahaha... No, ostar si previse, vezano za ovaj totalitarizam HINJENO liberalne orijentacije, nije to to, malo se zaluta u apsurdima bez specificnog, preko pleca pregrmljenog iskustva, pa se krenu definisati integrali, a nije se sazvakalo prirodne brojeve. I mi smo tako il' slicno i jos uvijek cemo, a vjerovatno do kraja. Zivot je bitch, al' i ne treba drugacije.



Jebiga znas, sa nekih osamnes sam gajio simpatije prema nacionalsocijalistickom unutarnjem uredjenju. Einsatzgruppen su mi se cinile kao dobra ideja :P

Niko se nije rodio toliko pametan jebiga, svi posezemo za ludim, ekstremnim rijesenjima. Takav kurcev vakat. A mi jebiga, kao sto kazes, valja zivjet, valja ucit. Svakog dana se prisjetit koliko smo suplji i ograniceni...slazem se, drugacije ne treba.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 17:14 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Ne podsjecaj me na 16, 17... Jao majko, SKINS HOCEMO!!!, prva, pa kad skontas ko ti je s desne i s lijeve, rame do ramena, kad skontas da mlate zbog uzivanja, a ne sto su im brata i sestru na hinjaka... A ti zalut'o iz drugacijeg habitusa ipak, ma koliko te RED!!! porodicni pravio disciplinovanim vojnikom. Jah, i onda, godinu nakon, odes malo u isposnicku, da se "speres", a kao bila glas razuma i onda. Jadno... treba krivice, treba, i teskih lekcija, uvijek. 'Ajd, ovo ode u biografsku sad, kurac! :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 17:16 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
eh da jos nesto,
ako je neko napisao nesto pogresno o nekom bandu, u nekom topicu, to nije spamiranje i preseravanja, mislim da dosta nas nema pojma o nekim bandovima i zanrovima,
ipak tu je ovaj forum koji sluzi da bi se svi mogli upoznati s novim stvarim, a nisu u sluzbi pametovanja pojedinaca koji su naucili od A do Z sve o bandu i onda oni najpametniji


i btw prepucavanje je uvek dobro doslo jel tak Stargazer :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 17:25 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Quote:
i btw prepucavanje je uvek dobro doslo jel tak Stargazer :mrgreen:

Aj lav ju tu ;)

Meni se cini da je as_the_sun_sets OK momak, sa razlicitom vizijom oko toga sta moderator na forumu treba da radi. Dobro je da smo krenuli sa pricom, pa covjek moze vidjeti kako ostali ljudi na to gledaju. Ako mu ego dozvoli, mozda nesto i usvoji ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 17:31 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Upravo. Ok. je to momak. Nije poenta u licnom...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 19:23 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Ja bi iskoristio svoju slobodu da kažem da se preseravate u vezi as_the_sun_sets i na njemu, posebno sada u ulozi autoriteta na forumu ispoljavate nake frustracije, koje, kad ih čovjek pročita, vidi da su smislene (ne frustracije već ono sadržaj za koji su vezane, tekst) al motivi za iste...fakat energično branite ideju ovog foruma, vidi se i lične stavove ali na ružan način to radite. Postavljate nake kurčeve normative i onda ih branite nekim opširnijim pojmovima tipa sloboda :lol: još ovi lični napadi na čovjeka...Stvarno nigdje veze, koje jebeno projiciranje :roll: . U ove radnje koji su povod za priču neću ulaziti, samo mi je žao što su na new breed pdf ti komentari izbrisani ali opet, šta da svako ide i piše takve komentare...nebitno.

I ovo od seratora da je as_the.. totaliratist (isijava iz njega) on mlad naučit će...Jao živote, pa daj jebo ti sam sebe izloži nam svoju filosophia-u vitae-e, svoj normativni sistem i agendu pa ćemo svi zagrist tu "ne briši mi postove debilu , meh, meh (ja da sam moderator namjerno bi vam briso postove, zato me nikad nemojte za moda :mrgreen: ) " rock-planet forum ideju 'arane!" Neću sad da pišem kako ja vas sviju poštujem valjda (serator i Ceca) ste to skontali iz prethodnih postova a ni ovjde ne mogu sve napisati (niti izložiti kako treba) o ovoj problematici. Uglavnom, isfrustrirali ste me, nabijem ja vaše postove na kurac (zanemario sam činjenicu da su standardno smisleno kvalitetni, jašta) i ne dirajte mi moderatora sa MOG (jer mi je ihti za nj prodao licencu) podforuma zato što je lik car (čak i ako je drugačiji pa nije trOO punker i kurci). P.S. Jednog dana ću vam sve postove izbrisat :twisted: . Zašto, zato što tražite da se ne brišu. Let The Chaos rule the upper axis!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 19:32 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
artredis wrote:
Ja bi iskoristio svoju slobodu da kažem da se preseravate u vezi as_the_sun_sets i na njemu, posebno sada u ulozi autoriteta na forumu ispoljavate nake frustracije, koje, kad ih čovjek pročita, vidi da su smislene (ne frustracije već ono sadržaj za koji su vezane, tekst) al motivi za iste...fakat energično branite ideju ovog foruma, vidi se i lične stavove ali na ružan način to radite. Postavljate nake kurčeve normative i onda ih branite nekim opširnijim pojmovima tipa sloboda :lol: još ovi lični napadi na čovjeka...Stvarno nigdje veze, koje jebeno projiciranje :roll: . U ove radnje koji su povod za priču neću ulaziti, samo mi je žao što su na new breed pdf ti komentari izbrisani ali opet, šta da svako ide i piše takve komentare...nebitno.


zašto je sloboda smiješna?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 19:41 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
de Saussure wrote:
artredis wrote:
Ja bi iskoristio svoju slobodu da kažem da se preseravate u vezi as_the_sun_sets i na njemu, posebno sada u ulozi autoriteta na forumu ispoljavate nake frustracije, koje, kad ih čovjek pročita, vidi da su smislene (ne frustracije već ono sadržaj za koji su vezane, tekst) al motivi za iste...fakat energično branite ideju ovog foruma, vidi se i lične stavove ali na ružan način to radite. Postavljate nake kurčeve normative i onda ih branite nekim opširnijim pojmovima tipa sloboda :lol: još ovi lični napadi na čovjeka...Stvarno nigdje veze, koje jebeno projiciranje :roll: . U ove radnje koji su povod za priču neću ulaziti, samo mi je žao što su na new breed pdf ti komentari izbrisani ali opet, šta da svako ide i piše takve komentare...nebitno.


zašto je sloboda smiješna?


Slušaj ovako. Prethodni postovi vezani za slobodu i moderiranje su me fakat potakli na razmišljanje, ali moj mali mozgo ne može još to sve svariti (jer je kompleksno) pa je za izlaz našao apsurd. Sad samo serem. Serem se na tvoj post. Nije ništa afektivno, samo ne znam šta bih drugo napisao.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 19:45 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
:|

dobro. kad se skontaš odgovori mi ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 19:49 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
de Saussure wrote:
:|

dobro. kad se skontaš odgovori mi ;-)


Joj jesi smor žena. Već sam ti odgovorio. Pročitaj prvi post opet, nije riječ o smijanju slobodi već načinu na koji se ista koristi u napadima na autoriteta as_the_...Btw. na taj post bacam shit!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 31. 07. 2008. 21:01 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2005. 13:01
Posts: 685
Location: sarajevo...
as_the_sun_sets wrote:
Auhh sto ste svi antiautoritativni u 3PM, jeste li vi svi nezaposleni jer ne mozete trpiti shefa, sta li? Jeste, smeta mi kada neko nekog vrijedja, ako je u mojoj "nadleznosti" to cu da obrisem, so fucking what?

Stargazer, mislim da se podrazumijeva po bontonu, da je neprimjereno vrijedjati druge ljude, ako cemo u vishe sfere, zakonski kaznjivo. Ili trebam za svaki post da sazivam sjednicu svih clanova foruma i moderatora, pa da glasamo da li cemo nesto editovati?

Covjek je drugom covjeku rekao da je debil, samo sam izbacio tu rijec i ostavio neostecen post. Ovaj je rekao "jebo te Matt", sklonio sam to. Napisao "levatino", obrisao tu rijec. Jesam djubre, pa ne mogu da se nadivim kako se tako izopacih, ma jesam li to ja u ogledalu???
Daj se malo saberite ljudi, pravite filozofiju ni od cega, otkud toliko otrova u vama, da mi je znati, auuh, da, u Bosni smo...



ne handri me šef, nemam ga, fakultet sam riješila ni on me ne sekira, nisam nadrkana, hepi sam, znači nemam nikakvih ličnih problema koje sada projektujem ovdje i eventualno umišljam stvari u tvojim postovima, samo da bih olakšala neke emotivne tegobe. u tebi je problem, a ja imam vremena da ti to kažem :mrgreen:

rekao mu jebo te matt. pa jebo ga. šta sad? jebote bend tvoj, muzika tvoja, nota, kajdanka, jest to velika uvreda! nebitno zapravo je li ili nije, na tom kome je upućeno jeste da se uvrijedi, rasrdi i slično, a na tebi je da mu opališ upozorenje ili obavijest da to nije uredu ili... kontaš? znam da ne, ali nastavljam jer trenutno nemam pametnijeg posla i zapravo me zabavlja ova besmislena rasprava.

znači, cecino NE MOGU nije bila uvreda ni na čiji račun, niti spam, valjda si skontao dosad, ali eto tebi se to UČINILO kao da je nešto, neka uvreda new breeda i ti ćeš to da obrišeš jer eto može ti se i so fucking what? njoj ne trebaju advokati, uzimam je za primjer :mrgreen:

brišem i ja postove. kad se u po nekog topica počnu dogovarati za kafu ili prženje dvdova ili neke interne zezancije. splitam ih u novi topic, pa kad vidim da više nikom nije zanimljivo obrišem. i miran Balkan. ali bilo šta što može imati neke veze za stav, mišljenje o datoj temi ostavljam pa čak i ako je debilno :mrgreen: jer jebote ovo je rock planet a ne uzvišeno mjesto, moralna vertikala svjetske internet mreže.

eto, ovo je bilo suludo utrošenih pet minuta.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 406 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group