Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 16:24

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 406 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
Author Message
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 12:53 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Vlad Tepes wrote:
Arinoe wrote:
Hej, ko je fakat ta no_username? Definitivno nije shvatila riječ moderiranje.

Znam ja ko je djevojka ali zar je to bitno?? Doduse, obzirom kakav je RP; tacnije USERI - barem ova SA ekipica, vjerovatno i je ( jebga ukoliko se sazna da se sutra ima nova ovca za pljuvanje ). Posaljete joj PM ili napisete na uputama za moderatore da "ohane" i to je to, uostalom, isti ste je i birali.



Nisam pitala ko su joj mati i otac, nego otkud da je moderator neko ko uopšte nije aktivan user i očigledno neadekvatan budući da je obrisala pola rock podforuma, a ne moderirala...

I nisam tebe ni pitala, nego moderatore.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 13:09 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
I aha, ove gore rasprave i prijetnje su jedna žešća komedija i mene je bilo stid sve čitati.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 13:36 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Otprilike tako kako Arinoe veli, da.

I Goti, rekoh vam, nemate se fajde sa mnom raspravljat ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 14:10 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Arinoe wrote:
I aha, ove gore rasprave i prijetnje su jedna žešća komedija i mene je bilo stid sve čitati.


I treba da te bude stid , sve sto smo ti rekli dobro smo ti rekli , i ne samo tebi vec svim moderatorima koja odcjepljuju Krajinu od Sarajeva i ostatka Hercegovine


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 14:16 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
Å¡ta? :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 14:27 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
biafra wrote:
Å¡ta? :lol:


PRELISTAJ GADE :D :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 14:36 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Ahahahahah...daj mali prekini više, crkoh od smijeha, ti i spominjanje rata, Krajine itd., jednostavno žudiš za jednim odgovorom korisnika pod imenom stari serator. :lol: :lol:

A ono ovce na Koševu i ko je branio koga, nije tvoja specijalnost. Ti si najvjerovatnije tih godina bio udobno smješten u sadržaju očevih gaća.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 16:24 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Arinoe wrote:
A ono ovce na Koševu i ko je branio koga, nije tvoja specijalnost. Ti si najvjerovatnije tih godina bio udobno smješten u sadržaju očevih gaća.


:lol: :lol: :lol:

Komentar stoljeća, ključaj ovo :D

Edit: za ono poseravanje na njubrid pdf-u, ili bilo kojem koji ja moderiram, volio bih da se neko, IKO od vas klinčića to usudi ;)
Ajde bujrum, be my guest pa napiši nešto, baš da vidim ko će se prvi za muda uhvatit i počet s provokacijama ;-) baš da se još malo "pokurčim", nisam odavno.


Edit: još ne daj Sotono da je Libijac ovo pročitao i sročio odgovor :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 17:04 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
Arinoe wrote:
A za dinka jer je imao warn, a i ne vidim zašto bi Jovan ili Sodom npr. dobijali banove zbog provokacija i spama, dok neki drugi isto to rade, a modovi ne reaguju. Trajanje 15 dana.



koliko smo upućeni,sodom je dobio doživotni ban radi krajnje uvrijedljivog sadržaja na ovom forumu,a takođe koliko je poznato takav ban vrijedi za sve buduće naloge koje napravi isti korisnik.
kako je moguće da taj isti korisnik napravi 90 novih komentara a da niko od moderatora/administratora ne reaguje?
jel to znači da ja sad mogu da jebem mater nekom ovde,pa da kad se malo slegne nakon što dobijem ban,mogu da napravim novi nalog i da koristim ovaj forum bez ikakvih problema?
jel tako funkcionise moderiranje na ovom forumu?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 17:29 
Offline
User avatar

Joined: 27. 02. 2010. 13:01
Posts: 1598
Location: Lukavac
da jos jednom razjasnim...

Sale
kao prvo ban nije bio dozivotni,stavise bio je na 10 dana...kad je istekao odmah sam trazio da mi se obrise profil al ni to nije uradjeno kako treba...

drugo, SODOM je imao na hiljade postova i radi 2 posta koja su bila reakcija na provokacije (sta znas kakav je dan neko tada imao i da li je neko nekoga izgubio u ratu ) ti sada mene ko uzimas na zub proglasavas "ovakvim i onakvim" a u biti me i ne poznajes.

trece, prosvrljaj malo forumom pa ces vidjeti koliko je slicnih ispada nekada davno bilo i od strane dinka, andreja i dr korisnika,,,nije samo sodom imao ispada ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 17:31 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Od Andreja nacionalističkog ispada nisi nikad mogao doživjet. Sve, al to nisi ;)
Mene ne miješajte u to.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 18:10 
Offline
User avatar

Joined: 09. 04. 2006. 13:35
Posts: 3575
Location: Republika Zimbatwa
sihirbog wrote:
da jos jednom razjasnim...

Sale
kao prvo ban nije bio dozivotni,stavise bio je na 10 dana...kad je istekao odmah sam trazio da mi se obrise profil al ni to nije uradjeno kako treba...

drugo, SODOM je imao na hiljade postova i radi 2 posta koja su bila reakcija na provokacije (sta znas kakav je dan neko tada imao i da li je neko nekoga izgubio u ratu ) ti sada mene ko uzimas na zub proglasavas "ovakvim i onakvim" a u biti me i ne poznajes.

trece, prosvrljaj malo forumom pa ces vidjeti koliko je slicnih ispada nekada davno bilo i od strane dinka, andreja i dr korisnika,,,nije samo sodom imao ispada ;-)


meni samo jednostavno nije jasno kako te nije sramota da se pojaviš ovdje nakon svega što si rekao?
ono..neki sram i stid?
ništa to..?
kao drugo ja tebe apsolutno poslije svega onog nisam uzimao u usta niti na ovom forumu niti ikada u životu.ne nazivam te niti ovakvim niti onakvim,ne uzimam te ni na kakav zub.
problem je u tome što čovječe ne možeš da kažeš stvari kao one koje si iznio u svojim komentarima i nastaviš kao da se ništa nije dogodilo.
i opet baš zato što te ne poznajem jel treba da imam sliku o tebi kao o nekom majmunu fašisti i nacionalisti?

čovječe,ljudi su na ovom forumu izgleda zaboravili da je ovo jako mala zemlja..
jel treba da imamo probleme jedni sa drugima kad se nekad vidimo po svirkama i raznoraznim događajima?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 18:13 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
i tako ti ja guzim guzim..aj nema smisla vise..neko kurcenje i izdrkavanje, ocito imamo nekih pojedinaca koji su malo pretjerali, neki su malo izgubljeni, neki kontaju da su intelektualno na visem nivou( :lol: ) i tako to..mozda bi bio red da se jedna crta povuce, jer je u zadnjih par dana netrepeljivost ogromna, pa da se vratimo na muzicki sadrzaj koji je zapostavljen...et peace.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 15. 03. 2010. 18:17 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ja sam u toj trećoj skupini definitivno.

Al netrepeljivosti nema. Pa ljudi, forum je ovo.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 16. 03. 2010. 15:38 
Offline
User avatar

Joined: 21. 09. 2009. 12:49
Posts: 1034
Location: Konjic
Čovjek bi se začudio kako su pojedini ''odrasli'' tolika djeca da je to nevjerovatno.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 16. 03. 2010. 21:41 
Offline

Joined: 02. 03. 2010. 16:31
Posts: 68
Medieval wrote:
Čovjek bi se začudio kako su pojedini ''odrasli'' tolika djeca da je to nevjerovatno.


kog boli kurac ... daj pive da ločemo


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 16. 03. 2010. 22:02 
Offline
User avatar

Joined: 02. 07. 2007. 14:08
Posts: 641
Location: In the Cold Winds of Nowhere...
Joj bolan ljudi, pivo metal.. zar nije to bit svega ovoga?
Dakle, prvo vama sto pricate da vas je neko omalovazavao sto ste iz manjih mjesta, definitivno pricate nevidene gluposti. Ja nisam iz Sarajeva ali znam vecinu ove raje licno i nikad mi se nije desilo da mi je iko ikad ista rekao zbog toga sto nisam iz Sarajeva ili ti ga sto sam iz manjeg mjesta.
Sto se tice Arinoe ja ne znam o cemu vi uopste razglabate, ako cemo gledat sa te neke racionalne strane, prvo je duze od vas ovdje, drugo je sigurno vise uradila za forum nego vi, i trece sigurno je makar meni draza nego vas par likova koji ste dosli ovdje da svoje svade ili ti ga kurcenja prenesete na forum. I da zakljucak je definitivno da me savrseno ne zanima ocete vi bit ovdje il necete.
Ove stvari i rasprave oko toga odakle ko dolazi ne postoje, jer normalne ljude ko sto je raja ovdje to ne zanima.
Pricate i iznosite nevidene gluposti i stvarno nema nikakvog smisla.

A da citiram Krvoloka, ne dirajte Andriju zapalit cu forum XD


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 16. 03. 2010. 22:06 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
a ko si ti pametnjakovicu?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 16. 03. 2010. 22:11 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
nekrodemon wrote:
a ko si ti pametnjakovicu?

obez?

ne asocira??


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Pritužbe od raje...
PostPosted: 16. 03. 2010. 22:11 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
asocira, cekam samo da mi potvrdi da ga banujem...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 406 posts ]  Go to page Previous  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group