Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 17. 04. 2024. 00:18

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 71 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 14. 10. 2009. 18:08 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
tjeskoba wrote:
slazem se sa Artredisom u vecini navedenog..

potrebne su odredjene promjene (reforme :) ),ali da forum i dalje sadrzi tu neku slobodu izrazavanja,dosta zajebancije,jer priznajte da nema jednog "shitpiftera", SODOM-a ili "Shiteatera",ovaj forum nebi bio ono sto jeste :) ovako ima nekog duha,ali neke promjene su stvarno potrebne ;-)

nidje veze, shiteater je obican peder.
mmm, peder.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 14. 10. 2009. 21:06 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
U grind/crust/noise/ini podforumu sve funkcioniše kako treba. Tu se javlja mala, ali slatka grupa ljudi. Baš kako ja volim. Nije buka za svakoga. Usput, ako tu vidite neke bendove koji su death metal, znači da sviraju death metal kakav voli raja koja je grind/crust/ini, te svako prebacivanje je pederluk nevjerovatan i neće se tolerisati. Nek svako uređuje podforume kako hoće. Mislim da vam je pametnije kad ste toliko jebeno aktivni da pokrenete opet RP portal da se ima šta pročitati.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 15. 10. 2009. 02:00 
Offline
User avatar

Joined: 22. 01. 2005. 20:58
Posts: 1085
Location: Vratnica,Visoko,BiH
nije istina da se nista ne radi na death metal podforumu,ako nista brisu se nepotrebni odnosno spamerski "komentari" barem ja ih eliminisem kada ih registrujem,za kolege ne znam.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 15. 10. 2009. 23:41 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
E sto se tice one liste... ja sam doshao do pola i izgubio tu 2 dana...
Nisam ufatio vremena za drugu polovinu... stvarno ali stvarno treba puno vremena..
A promakle su mi ove suplje price.. sad cu sve izbrisat :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 15. 10. 2009. 23:42 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
ako neko zna nek mi kaze kako se ukida vise postova odjednom?? ovo jedan po jedan stvarno vadi zivce


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 16. 10. 2009. 01:10 
Offline
User avatar

Joined: 22. 01. 2005. 20:58
Posts: 1085
Location: Vratnica,Visoko,BiH
da i ja bih to volio znati...??


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 16. 10. 2009. 03:16 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
počeloje : )


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 16. 10. 2009. 18:01 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
ugasiti forum, ionako odavno ne sluzi nicemu osim za lijecenje frustracija kompleksasima


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 17. 10. 2009. 16:04 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2009. 11:44
Posts: 1655
Location: mmmmmmmmm
meni nije problem da budem moderator : D ako nista na sta trenutno slusate : D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 19. 10. 2009. 19:16 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Da li ima ikakve Å¡anse da se prijedlozi koji sam iznjeo razmotre od strane admina + globalnih administratora?

Barem neki od njih (npr. prijedlozi za n0va moderatorska zaduženja)?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 19. 10. 2009. 19:18 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Striker wrote:
ako neko zna nek mi kaze kako se ukida vise postova odjednom?? ovo jedan po jedan stvarno vadi zivce


Koliko sam skontao najjednostavniji način je da u panelu otvoriš topic sa kojeg želiš brisati, selektiraš ciljane postove i klikneš delete.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 20. 10. 2009. 19:33 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
Nameless wrote:
Doom - Arinoe za mod-a uz biafru. Volim ja Leilu, samo eto, jbg nikad je nema a ni biafra se javlja jednom u par dana, podforum u banani..


jel fakat 'u banani'? ja ne vidim nikakvih komplikacija tamo. Lejla se zadnji put javila prija barem godinu dana i definitivno je treba skinuti, a meni svejedno koga još ubacite. samo nek mi se ne kurči :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 21. 10. 2009. 03:46 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
pa nemate za bleka nikog, libijac sam bio, kako je on umro nema ko da se brine o tom podforumu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 21. 10. 2009. 04:06 
Offline

Joined: 19. 05. 2006. 01:38
Posts: 1177
Rietas-a dodajte, libijca ostavite.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 21. 10. 2009. 15:59 
Offline
User avatar

Joined: 20. 10. 2009. 23:24
Posts: 14
Location: kod komsinice u ormaru
bez psovanja i vrijedjanja , mislim ako izostavimo te 2 stvari nece biti ovaj forum ono sto jest , najbolji . najbolje da ostane ovako , bez zajebancije nece biti mnogo ljudi ovdje jbg :D pozzz


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 21. 10. 2009. 17:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
|{afir wrote:
bez psovanja i vrijedjanja , mislim ako izostavimo te 2 stvari nece biti ovaj forum ono sto jest , najbolji . najbolje da ostane ovako , bez zajebancije nece biti mnogo ljudi ovdje jbg :D pozzz


Ja mislim da bi baš kad bi bilo manje zajebancije i manje vrijeđanja bilo ljudi. Jedina bezvezna stvar na ovoj temi mi je ta što se niko nije ni rječju osvrnuo na moja dva komentara (u dva posta) koja se odnose na kvalitet foruma - tj. da isti kao mjesto internet diskusije bude na nivou naših BH metal (and rock???) webzine-a.Je li možda to od ovdašnjih korisnika niko ne želi?

Ja imam viziju, da nemam ne bih ni otvarao ovaj topic. Ta vizija počinje angažovanjem oko foruma i nj organiziranjem a završava istim planom na portalu Rock planet (sjeća li se iko te teme koju je pokrenuo Axeman?). Ovdje su se javljali neki ljudi koji su to prepoznali i koji su učestvovali sa konkretnim prijedlozima. Onaj od najučestalijih je:

Ryker wrote:
Rietas-a dodajte, libijca ostavite.


a drugi po redu je onaj kojim se korisniku XD otklanja ban sa accounat Mrkva.

Ne znam ni da li se ovo razmotrilo.

@|{afir

Kakav je to forum na kojem je dozvoljeno psovanje majke jednom korisniku i to velikim slovima? Nije problem do foruma, problem je do korisnika. Jedan od njih si upravo ti koji svoju neartikuliranost i sad da ne spominjem kakve sve papnske osobine moraju pokazivati kao paun perje na jednom muzičkom forumu. Takvi su problem i ovdje im nije mjesto. Ili valjda cijenjeni korisnici RP foruma misle da je isti dno dna pa se na njemu elektronski mogu iživljavati oni koji su svi drugi forumi odjebali. Dajte ljudi ouzbiljite se... i onako niko ovdje nije tražio totalitarni režim i s te strane mjesta za paniku nema ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 21. 10. 2009. 18:40 
Offline
User avatar

Joined: 02. 07. 2007. 14:08
Posts: 641
Location: In the Cold Winds of Nowhere...
artredis wrote:
|{afir wrote:
bez psovanja i vrijedjanja , mislim ako izostavimo te 2 stvari nece biti ovaj forum ono sto jest , najbolji . najbolje da ostane ovako , bez zajebancije nece biti mnogo ljudi ovdje jbg :D pozzz


Ja mislim da bi baš kad bi bilo manje zajebancije i manje vrijeđanja bilo ljudi. Jedina bezvezna stvar na ovoj temi mi je ta što se niko nije ni rječju osvrnuo na moja dva komentara (u dva posta) koja se odnose na kvalitet foruma - tj. da isti kao mjesto internet diskusije bude na nivou naših BH metal (and rock???) webzine-a.Je li možda to od ovdašnjih korisnika niko ne želi?

Ja imam viziju, da nemam ne bih ni otvarao ovaj topic. Ta vizija počinje angažovanjem oko foruma i nj organiziranjem a završava istim planom na portalu Rock planet (sjeća li se iko te teme koju je pokrenuo Axeman?). Ovdje su se javljali neki ljudi koji su to prepoznali i koji su učestvovali sa konkretnim prijedlozima. Onaj od najučestalijih je:

Ryker wrote:
Rietas-a dodajte, libijca ostavite.


a drugi po redu je onaj kojim se korisniku XD otklanja ban sa accounat Mrkva.

Ne znam ni da li se ovo razmotrilo.

@|{afir

Kakav je to forum na kojem je dozvoljeno psovanje majke jednom korisniku i to velikim slovima? Nije problem do foruma, problem je do korisnika. Jedan od njih si upravo ti koji svoju neartikuliranost i sad da ne spominjem kakve sve papnske osobine moraju pokazivati kao paun perje na jednom muzičkom forumu. Takvi su problem i ovdje im nije mjesto. Ili valjda cijenjeni korisnici RP foruma misle da je isti dno dna pa se na njemu elektronski mogu iživljavati oni koji su svi drugi forumi odjebali. Dajte ljudi ouzbiljite se... i onako niko ovdje nije tražio totalitarni režim i s te strane mjesta za paniku nema ;-)


Da se i ja oglasim ovdje, sto se tice moderatorske duznosti na Black Metal podforumu to nebi predstavljalo neki problem jer sam svaki dan tu.Mozda se to ne primjeti iz mog post counta,ali citam citav forum,samo ne odgovaram na svaku temu.
Sto se tice Seratora, nisam ni ja za da se njemu ukine moderatorska funkcija, ma da ne znam gdje je i sta radi trenutno, ali je doprinjeo jako mnogo forumu a pogotovo BM sekciji.Dalje, nema nikakve potrebe za reformama pravila na BM podforumu, jedina stvar je da se pokoji post/tema kad nalete sklone (tipa druge Vinterriket teme).
Koliko sam ja vidio BM podforum je definitivno onaj sa najmanje spama.
Sto se tice ostalih prijedloga, podrzavam svaki konstruktivni prijedlog koji doprinosi kvalitetu citavog foruma.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 21. 10. 2009. 20:41 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2009. 11:44
Posts: 1655
Location: mmmmmmmmm
|{afir wrote:
bez psovanja i vrijedjanja , mislim ako izostavimo te 2 stvari nece biti ovaj forum ono sto jest , najbolji . najbolje da ostane ovako , bez zajebancije nece biti mnogo ljudi ovdje jbg :D




kaj si ti zabrijo :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 22. 10. 2009. 16:24 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Dajte ljudi nek Rietas bude moderator na bleku,cojk je fakat svaki dan na forumu,a i kompetentan je ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Veliko jesenje čišćenje
PostPosted: 26. 10. 2009. 16:03 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
što se tiče thrash foruma volio bi da bude SODOM i annihilator. Mislim da su ta dva lika najviše upućena u svijet thrasha.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 71 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group