Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 04. 2024. 10:55

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 04. 03. 2010. 18:33 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
Stargazer wrote:
Razlika izmedju moderatora i ostalih je sto ste vi u mogucnosti da nametnete svoje misljenje.

ovo se pravo osjeti u zadnje vrijeme. mislim meni licno puca k**** za ovim forumom, ubijam dosadu samo, al eto, primjecujem, kako rekoh...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 04. 03. 2010. 18:42 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
ma smiješno je to na kraju ispalo, od originalne želje da se forum sredi i da se stvori jedna zdrava atmosfera, dosta samovoljnih odluka i uplitanja ljudi koji su na pozicijama a nemaju pojma šta rade dovede do ove nakaradnosti KOJOJ JA JOŠ UVIJEK NEĆU DA PRIPADAM I JOŠ JEDNOM MOLIM DA ME SE SKINE S MODERATORA

a ovi moderatori što se prave glupi i kao pitaju se ko briše postove, imaju moderator logs i sve mogu da vide ko šta radi al ajde...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 04. 03. 2010. 19:08 
Offline
User avatar

Joined: 27. 02. 2010. 13:01
Posts: 1598
Location: Lukavac
http://www.youtube.com/watch?v=qx83obfO89E


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 04. 03. 2010. 23:14 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Imaš i ti Abe pa ajde, be our guest, reci :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 04. 03. 2010. 23:18 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Stargazer wrote:
To ti mislis da je nepotrebno. Ja ne mislim, a vjerovatno je jos puno ljudi koji se slazu sa mnom. Razlika izmedju moderatora i ostalih je sto ste vi u mogucnosti da nametnete svoje misljenje. Pa bujrum.


Dečko/lik vidi, ovo je MUZIČKI forum te forum koji treba služit i za masu drugih rasprava, zajebancija i svega, ali neke stvari se ne toleriraju. Ako ti se ne sviđa - bujrum :) Žali se Ihtiju što će se teme s nacionalnim pizdarijama lockat, a seratori propisno nagrađivat.

Ja ništa i ne brišem osim toga, a za ostalo pošaljite pitanje Sweepersima.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 04. 03. 2010. 23:40 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
I prije 7 godina je bio muzicki forum, pa nisu postojala ta pravila. Ja sam recimo prije 6 godina bio globalni moderator, i znam sta se brisalo, a sta ne.

Stvar je u tome da ste vi sada uhvatili zavoditi red po svojim mjerilima, zanemarujuci misljenja drugih ljudi. Jednostavno, moze vam se. Time se unistavaju neke od najstarijih vrlina ovoga foruma, kao opustena atmosfera i velika sloboda govora. Ja ne sumnjam da su namjere moderatora lose, ali misim da su metode neodgovarajuce i neprihvatljive. Morate shvatiti da postoje i ljudi sa drugacijim vidjenjima ove zajednice, i prihvatiti cinjenicu da su i ona jednako (ne)bitna kao i vasa. U suprotnom, imamo diktaturu.

Sto se mene tice, ja svoje probleme vezane za forum mogu vrlo lako rijesiti prestankom posjecivanja, kad mi neke stvari pocnu suvise smetati. Boli me neka stvari.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 04. 03. 2010. 23:57 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
E pa onda fino - imaš se žalit kome :)

Ja ću nastavit brisat nacionalne teme, ostalo svakako ne brišem i opuštencija kod mene maksimalna.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 05. 03. 2010. 00:22 
Offline
User avatar

Joined: 27. 02. 2010. 13:01
Posts: 1598
Location: Lukavac
meni je brisan post u "sta trenutno slusate" te post na temi "sport" gdje je uvijek neka zeza kada izgubi tim kojeg odredjeni forumas gotivi,al eto nekom cistuncu je to zasmetalo
nakon toga sam dobio ban

znaci forum je otiso u 19 vagina materinih i postao nesto tipa "vatikan - planet"
komotno mozete umjesto banova zavesti opcije zdravo marijo i ocenas za sitne prekrsaje
a ako je pretjerano posaljete clana u dzehennem

divim se fakat moderatorima koji sve to uspiju da uprate i pobrisu postove koji sadrze glagol plodjenja u recenicama isl.
to sto dijelite banove ko selam alejk i tona mjesec dana ili pak permanentne,samo ce sjebat forum jer ce se pojavit isti likovi sa dulum razlicitih nickova.

drago mi je da je biafra zatrazio da ga skinete sa mjesta moderatora, vratite ga kada umjesto sadasnjih, moderatori budu likovi kao addi,krvolok,anthrax a eto i grind bastard je premija spram nekih.

jebote ponasate se ko onaj Monk


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 05. 03. 2010. 18:23 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 13. 03. 2006. 17:07
Posts: 1961
Location: Sarajevo
Ja sam za političke teme naravno, ne razumijem izbjegavanje najbitnije stvari u životu. Nije politika samo Silajdžić, Dodik i ostali. Politika je i što nam dižu cijene, što nam je prljavo u BiH, što nema plate, što ima više bogomolja nego škola i zatvora, što kasne busevi i vozovi i tako dalje. Tako da-politika pod obavezno (u Generalnim raspravama dovoljno, svakako tamo svega ima pa što ne i toga).


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 06. 03. 2010. 02:18 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ok je sve, dok ne pređe u nacionalnu raspravu gdje će se nacionalističke i totalitarističke/unitarističke strane sukobljavat i jest govna i jedni i drugi :)

Normalna, smislena i zdrava rasprava je sasvim druga priča.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 06. 03. 2010. 05:08 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
Ja sam za to da se vrate potpisi. Odmah cu stavit "Jebo ja mater svakom ko mi obrise post" :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 06. 03. 2010. 14:16 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
a stvarno svasta...i zasto me nema? eto zasto...zato sto djeca rade posao odraslih. ovaj forum se pretvorio u veselu svesku fejsbuk generacije...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 06. 03. 2010. 14:17 
Offline
User avatar

Joined: 22. 01. 2005. 20:58
Posts: 1085
Location: Vratnica,Visoko,BiH
stari serator wrote:
ovaj forum se pretvorio u veselu svesku fejsbuk generacije...

:lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 06. 03. 2010. 16:14 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 13. 03. 2006. 17:07
Posts: 1961
Location: Sarajevo
stari serator wrote:
a stvarno svasta...i zasto me nema? eto zasto...zato sto djeca rade posao odraslih. ovaj forum se pretvorio u veselu svesku fejsbuk generacije...

Vid ovog hajvana. Pa da bi radio kao "odrastao" moraš počet kao "dijete" jel tako :lol: Ne mere preko reda nikako.

@Nameless
To :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 06. 03. 2010. 16:34 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
pa nek rade odrasli dok djeca ne narastu :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 07. 03. 2010. 07:54 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
furija wrote:
stari serator wrote:
a stvarno svasta...i zasto me nema? eto zasto...zato sto djeca rade posao odraslih. ovaj forum se pretvorio u veselu svesku fejsbuk generacije...

Vid ovog hajvana. Pa da bi radio kao "odrastao" moraš počet kao "dijete" jel tako :lol: Ne mere preko reda nikako.

@Nameless
To :)


vidis da si glupa k'o noc. procitaj sta si napisala pa se osamari jedno dva tri puta. prostor, vrijeme, imal pilota u avionu?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 07. 03. 2010. 14:48 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2005. 22:05
Posts: 1695
Location: badlands
Stargazer wrote:
Ja sam za to da se vrate potpisi. Odmah cu stavit "Jebo ja mater svakom ko mi obrise post" :lol:


amin brate! :lol: :lol:

stavrno ne razumijem zasto funkciju modreatora ne preuzmu najstariji clanovi foruma ili barem ljudi sa adekvatnim intelektom!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 07. 03. 2010. 17:03 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Hedon wrote:
Stargazer wrote:
Ja sam za to da se vrate potpisi. Odmah cu stavit "Jebo ja mater svakom ko mi obrise post" :lol:


amin brate! :lol: :lol:

stavrno ne razumijem zasto funkciju modreatora ne preuzmu najstariji clanovi foruma ili barem ljudi sa adekvatnim intelektom!


Hahah..Emire, jel to ni ja nemam adekvatna intelekta...ili godina? Eeeeee... :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 07. 03. 2010. 17:58 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ja obriso misericordov post :)

@Ostali - dakle, ja ne brišem suvisli spam i te gluposti (brišem s topica bendova, al ono, ako je baš spam i to... i brišem fašistička sranja i prepucavanja pojedinih usera). Dakle, ne vidim u čem je problem. Za sve ostalo obrisano pošaljite poruku Sweepersima, fakat ne znam šta vam drugo reći...
A ove kojekakve komentare ne jebem ni dva posto.

Edit: a ako neko ima problem sa mnom i mojim radom, bujrum, pošaljite poruku Ihtiju pa ak on smatra da mene ili bilo kog drugog treba smijenit, nek smijeni, nema ljutnje nikakve. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Potpisi
PostPosted: 07. 03. 2010. 21:40 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Ma brisi ba sve, kad si krenuo nemoj se zaustavljat, format c:\, bris sve ba haj sad nemoj bit pichka BRISIII SVE STO TI SE NE SVIDJAAAA (ovo pjevaj ko onu, uzmi sve sto ti zivot pruza...)

:mrgreen:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 49 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group