Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 04. 2024. 17:27

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 81 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 19:58 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Nisam rekao da se na isti način manifestira netrepeljivost. Al se svodi na isto.

Naravno da ti to nećeš skontat, ti i još par vas koji upravo širite ta sranja... samo na drugi, "ovdašnji" način, koji naravno nije ništa bolji i neispravniji od onog "njihovog" samo je drukčiji i manje radikalan eventualno. (postoji razlog zašto je ovo u navodnicima)




U startu ne znam zašto je potrebna još jedna tema o tome kako je Dodik u kurcu il bilo šta slično. jave se isti ljudi, frakcije. Svi napišu uvijek isto, Archangel ostavi par postova od stranicu i pol, Strale i Obson Sale pozitiviraju, a ti, Chomy i još vas par šibate po govnima da je to drama... onda se na to javi neki bolid koji dođe jebat nekom matr balijsku/ustašku/četničku, tema se locka, banovi se podijele, većina se iznervira količinom debilizma i tako u krug. šta? jel to nisam u pravu?! daj ado majke ti...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 20:04 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
pa necu ja sunce ti nesretno imati isti stav kao Sale i Strale koji sve zivo pozitira, ako je moj stav drukciji iznijet cu ga, al necu ici u krajnost da vrijedjam druge forumase na toj osnovi, i sta tebe ima koji kurac da boli sta ce tema o Dodiku, ako te ne zanima politika ili se ne razumijes sto je ocito, izbjegavaj.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 20:11 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Naravno da nećeš hehehe, naravno da nećeš :)

Jesil ikad pomislio da ta tvoja krajnost možda vrijeđa nekog podjednako ko krajnost onoga što tebi dođe jebat "mater balijsku" il meni ustašku, il nekom četničku, nebitno? Samo ovo ide između redova, a drugo je direktni napad.

A to za politiku sam ti objasnio. Ne razumijem se u to, al se savršeno razumijem u ove stvari koje se prosipaju na forumu. Zato i lockam i brišem. Ostala sranja ne diram, jedino sam alergičan na nacionalnu/političku raspravu u kojoj uvijek neko nekog uvrijedi, a pogotovo sa stavovima vas pojedinaca. Ne umije niko ovdje normalno raspravljat, a oni koji umiju su manjina i napadnuti od strane većine.

Il si napravite fino specijalan podforum o religiji i politici i tim sranjima pa raspravljajte i budite ruglo sami sebi.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 20:16 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
aj tako ti As I Lay Dyinga ne mijesaj se u stvari koje ocito ne kontas i drzi se New Breed podforuma..to je sve sto ti imam, jer se ponavljas a i dalje ima smisla ko transfer Del Piera u Inter.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 20:19 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Očito je samo to da ti meni više nemaš šta reć po pitanju ovoga :) a ponavljanje moje je zbog tog što se ti ponavljaš pa vrtiš stvari u krug :D
I da ne bude kako je ovo na nekom osobnom nivou ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 20:28 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
joj andrej koji si penal jebo te
da znas kakve gluposti valjas jednu za drugom fakat bi se drzi new breed podforuma...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 20:28 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
pa fakat ti nemam sta reci, prekuc'o si pojam gluposti s ovim i ostavio me bez rijeci...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 20:40 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
nekrodemon wrote:
pa fakat ti nemam sta reci, prekuc'o si pojam gluposti s ovim i ostavio me bez rijeci...

To kod mene se zove razum.

A ostao si ti bez riječi zbog drugih stvari... ;) :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 20:45 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
smaras, uredu je...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 20:46 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
I'm glad you said that :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 21:12 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
jbg Nameless malo si to shvatio osobno,al ona tema baš nije bila za brisanja,ne'a veze..uvijek nešto priča demokratski forum ovo ono...a cenzura od strane pojedinca na svakoj drugoj.Ta tvoja borba sa političkim (neću reći nacionalističkim) temama jednaka je borbi sa vjetrenjačama..ostavi par tema tog tipa,i vidjećeš da će biti manje ispada na temama SA i BL fest itd...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 21:26 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Shvatio sam ja to malo PUNO osobno, kao i svako ko ima iole normalna mozga u glavi, samo mi se ne da upadat u takve rasprave s ljudima/frakcijama koji misle da imaju, a nemaju bogove veze Å¡ta govore, ovdje na forumu pogotovo.

Kod mene nema cenzure ni na šta i fakat vam sve puštam, ne brišem silne teme ni gluposti, al na ovo sam alergičan i tu nema govora.

Ponavljam, tražite Ihtiju da me smijeni odmah ako vam smeta brisanje ovakvih tema i postova, jer ću to nastavit radit dokle god imam ovlaštenja globalnog moderatora. Ili otvorite poseban dio o politici i religiji pa tamo raspravljajte i iznosite svakakve bolesne ideje i stavove i budite smijurija do mile volje.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 21:43 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
rece osoba kojem je citavo znanje iz politike zasnovano na komentarima modnog mačka s red carpeta o "outfitu" doticnih osoba s politicke scene...i kako ti mozes reci nekome da pojma, de ba spusti se na zemlju, ne brukaj se i ne jedi govna, ne mozes ti odlucivati sta je podobno da se moze raspravljati a sta ne pogotovo sad kad si dokazao da ne znas ni sta je nacionalizam, nego se fulas ko Jap Stam svojevremeno...i ne uvaljuj se u govna dalje bespotrebnim kmentarima, nego nauci lekciju iz ovoga da nemas pravo brisati ljudima rasprave i sprovodi svoju volju ovuda, bez konsultacije s ostalim modovima.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 21:54 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ne konatm iz čega si te zaključke izvukao kad si ti ovdje taj koji je ostao paf s pobijenim pokušajima argumenata :) čuj ja ne znam xD ado, aj svega ti...pročitaj kompletnu raspravu opet, nađi gdje to JA ne znam nešto, jer si ponovno krenuo u krug a odgovore na ova pittanja si već dobio u prethodnim postovima.. pa se sad il namjerno praviš blesav jer nisi baš glup, il ovo izmišljaš onako na random jer ne znaš više šta bi mi rekao/pokušao šuknut, ne znam treće fakat.

Teme ovakvog karaktera će se nastavit brisat dokle god ja budem odgovoran za to ;-) lekcija dakle... al ne meni :)

Dakle, ako ti, Chomy i bilo ko još želi pričat o ovom sa mnom... bujrum, pročitajte sve opet na ovoj i na temi Pritužbe raje il kak se već zvala :) ja stojim iza svega izrečenog/napisanog. Ihtiju se žalite ako oćete da me skine s mjesta global moda, iskreno, neću se ljutit.

To je to, odoh sad vani. Vi se nastavite bavit politikom i nacionalnim problemima dok mene nema :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 22:04 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
pa ostao sam paf jer sam kontao da si pametnija osoba, al dokazao si upravo suprotno pa cak i prethodnim komentarom, jednostavno razmisljanje ti je na nivou Simone Gotovac i ovim svaka moja rasprava s tobom zavrsava, jer jebga isto ko da se drvetu obracam...ovo je moja zadnja upucena tebi na ovoj temi, a ti se malo preispitaj ili procitaj sta pa ce ti neke stvari biti jasnije, mozda da pocnes na predavanja ici pa ces skontati neke stvari o ovoj zemlji i pojmovima o kojima lupas ko maksim po diviziji.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 13. 03. 2010. 22:09 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ja svaku svoju riječ napisao s razlogom i ne kontam opet otkud si izvlačio sad te Simona-zaključke o meni ako sam ti čak fino sve razložio na najprostije faktore, a ti ostao ukopan u mjestu. Prema tome nema tu rasprave, ja znam šta iznosim :)
Nego si se ti malo zajebao oko argumenata.

A ja svoju historiju/povijest/istoriju jako dobro naučio i položio, nisam ju učio u Korneru s kojekakvima. Toliko o predavanjima :)

A ti rješavaj ego probleme i dalje bespotrebnim pokušavanjem šuka, neće ti pomoć :)


Ništa osobno (a znam da ćeš/ćete ti, miserircord i ostali i na ovo pokušat odgovorit/kontrirat s nečim kad-tad, jer vam vrag ne da mira) ;)

Ae ž!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 14. 03. 2010. 00:15 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Dajte moderatori samo-banajte se , smarate nas druge korisnike foruma .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 14. 03. 2010. 00:18 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ti bas lud...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 14. 03. 2010. 00:36 
Offline
User avatar

Joined: 21. 09. 2009. 12:49
Posts: 1034
Location: Konjic
Ma daj nemojte se više svađat svega vam...još se obojica znate i sve joj što ne volim ovoga vidjeti nikako...i to da je neka racionalna svađa nego o gluposti,svako ima svoj stav i neka ga njeguje,a ovako u krug ubjeđivati jedan drugoga u svoje,besmisleno.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: smjena moderatora
PostPosted: 14. 03. 2010. 01:55 
Offline
User avatar

Joined: 12. 01. 2010. 20:27
Posts: 417
Location: Sarajevo,Cazin
rasprave "glavnih".aj lajk :twisted:
moje rasprave brisu,da vidim hoce li i ovu :lol:
smjeniti Arione :lol:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 81 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group