Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 19:13

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 41 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 26. 03. 2003. 21:11 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
BOMBER wrote:
E jeb ga Darkmane,sad, ja i bora isti,pa dobro izbacite nas obojicu :twisted: :twisted: :twisted:

Ja mislim da sam jasan bio zasto boru treba banovati. Nikoga drugoga nisam spominjao, niti imam namjeru (jedan je bora, ovo je na srecu sviju).
Samo mi nije jasno zasto glumis borinog advokata i toliko si protiv da ga se izbaci. To bi bilo pravo osvjezenje za forum, ne znam samo kome bi to njegove poruke nedostajale, a mnogi bi i cesce dolazili. Bora je puno duze od tebe na forumu pa ga mi sto smo ovdje od pocetaka jako dobro znamo, a ja sam licno bio i da ga se ranije banuje.
Sad on uziva jer se ovoliko o njemu diskutuje. Ne razumijem vas par stvarno sto vam smeta njegovo izbacivanje.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 03. 2003. 21:25 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
Ma briga mene,ako hoćete šutnite ga,zaslužio jest.
Ako će se razmatrati mišljenja:ja sam protiv.
Tačka.Kraj.
Od mene toliko o Bori!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 03. 2003. 19:26 
Offline
User avatar

Joined: 08. 12. 2002. 10:47
Posts: 589
Location: Kragujevac, Srbija i Crna Gora
Mislim da se slazem sa Bomberom.
STRELJANJE DA
IZBACIVANJE NE

Ne verujem da bi se nesto postiglo izbacivanjem jer kao sto neko rece mogu i gosti da postaju tako da bi samim tim prethodni cin bio besmislen. A i voleo bi da mislim da smo mi rockeri/metalci tolerantniji od takvih majmuna i da ne bi trebali nikoga da izbacujemo. Samo se nemojte obazirati na njegove poruke.
Doduse jedna stvar me veoma nervira a to je da otvorim neku temu da vidim nove poruke a tamo samo jedan borin smiley.
Ali ipak sam protiv izbacivanja iako se ne moze reci da nije to zasluzio. Samo princip je u pitanju.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 03. 2003. 20:17 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
Ja, eto, nisam dugo na forumu, ali vidio sam neke borine postove i avatar pa sam i ja za, jer mislim da za nacizam i slična sranja ovdje nema mjesta.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 03. 2003. 23:58 
Mr. Brownstone wrote:
Mislim da se slazem sa Bomberom.
STRELJANJE DA
IZBACIVANJE NE



I gdje je tu smisao? Mislim, oduzet mu zivot umjesto prava na pristup forumu...
Fakat ste krvnici. Ma vas sve treba lincevat! I to prvo Bombera kao jedan pravi primjer, pa se izivljavati na njegovim trulim truplom.

:evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 03. 2003. 00:20 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
sqo wrote:
Mr. Brownstone wrote:
Mislim da se slazem sa Bomberom.
STRELJANJE DA
IZBACIVANJE NE



I gdje je tu smisao? Mislim, oduzet mu zivot umjesto prava na pristup forumu...
Fakat ste krvnici. Ma vas sve treba lincevat! I to prvo Bombera kao jedan pravi primjer, pa se izivljavati na njegovim trulim truplom.

:evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted:



stupidan komentar,ili eventualno fašistički,može anketa?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 03. 2003. 10:54 
kaj je Bomber, ponestalo ti hormona za humor?
ne daj se ti smesti, konkurencija te treba stici kad-tad.
al dal je stupidan komentar... pa, rijec je o tebi i originalno se temelji na tvojoj izjavi, kako onda da ne bude stupidan. :wink:
nadam se da si ovo sve shvatio kao dobar kompliment i pozitivnu samokritiku svojih stavova.


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 03. 2003. 14:43 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 14. 06. 2002. 10:38
Posts: 1218
Location: Visoko, BiH
Cini mi se da je ihti banovo boru, ali se on opet registruje.. zato cemo ihti i ja cim vidimo nick bora odmah ga brisati!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 03. 2003. 16:53 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
sqo wrote:
kaj je Bomber, ponestalo ti hormona za humor?
ne daj se ti smesti, konkurencija te treba stici kad-tad.
al dal je stupidan komentar... pa, rijec je o tebi i originalno se temelji na tvojoj izjavi, kako onda da ne bude stupidan. :wink:
nadam se da si ovo sve shvatio kao dobar kompliment i pozitivnu samokritiku svojih stavova.


O.pa ti imaš i napade lucidnosti,nakon onakve budalaštine napišeš normalan post koji ipak nema nikakve veze sa prethodnim.

Izgleda da i tebi ponekad treba stavljat navodnike:"strijeljati",nadam se da ćeš skontat,a da ne pišem ponovo sve ono što sam napisao,al iskreno napisao u odbranu karikature zvana "bora". :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 03. 2003. 18:33 
Offline
User avatar

Joined: 24. 07. 2002. 05:30
Posts: 59
Location: srebrenik
ja sam za izbacivanje


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 03. 2003. 21:27 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
Neznam,ja sam još novi na forumu,ali ako se mene pita mislim da ako izbacite boru ništa nećete postići...Ionako se može registrirati opet, ili postati kao gost...U biti ja sam NEUTRALAN... :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2003. 15:07 
Offline
User avatar

Joined: 18. 09. 2002. 02:09
Posts: 21
Location: Prijedor BIH
ako već hoćete nekog izbaciti sa foruma onda "antifosila" Johnatana


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2003. 20:01 
Offline
User avatar

Joined: 06. 12. 2002. 10:09
Posts: 1671
Location: Ankh-Morpork
jedna stvar mi nije jasna - ako su nadlezni odlucili da boru izbace i prije da cuju misljenja ostalih, sto su uopste postavljali temu :?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2003. 20:22 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
ogi wrote:
jedna stvar mi nije jasna - ako su nadlezni odlucili da boru izbace i prije da cuju misljenja ostalih, sto su uopste postavljali temu :?


Pa znaš Ogi: Tito,Sadam i Slobo su takođe uvijek "pitali" da li to ide tako,znaš ono: "Hoćemo li drugovi?" i nakon gromoglasnog "hoćemo" odradili posao,a ovdje ti je prisutan "Bušov sindrom" ,naime "to mora biti tako" :twisted:

Al bar je jedna stvar ispala dobro:BORA VIÅ E NIJE TU!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2003. 20:41 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 06. 2002. 00:23
Posts: 1711
Location: Visoko, BiH
ogi wrote:
jedna stvar mi nije jasna - ako su nadlezni odlucili da boru izbace i prije da cuju misljenja ostalih, sto su uopste postavljali temu :?


Nadlezni sam ja, i nisam odlucio boru izbacit tek tako.
Na forumu je bilo par postova gdje su trazili da ga sutnem sa foruma pa sam otvorio ovu temu da vidim sta svi kazu. I odluceno je da boru izbacimo i izbacen je. :evil:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2003. 20:47 
BOMBER wrote:
O.pa ti imaš i napade lucidnosti,nakon onakve budalaštine napišeš normalan post koji ipak nema nikakve veze sa prethodnim.

Izgleda da i tebi ponekad treba stavljat navodnike:"strijeljati",nadam se da ćeš skontat,a da ne pišem ponovo sve ono što sam napisao,al iskreno napisao u odbranu karikature zvana "bora". :roll:


pa ti fakat pusis jeftine fore. izgleda da cu one malo skuplje ipak ustedjeti za inteligentnije likove. :twisted:


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2003. 21:03 
Offline
User avatar

Joined: 14. 02. 2003. 17:54
Posts: 728
Location: PRIJEDOR
Jebo me bog ako si ti normalna???????????????????????????????????


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2003. 09:24 
ovisi kako gledas na tu moju normalnost. ako si normalan, onda ces shvatiti i da sam ja. ako nisi, onda sam i ja nenormalna. vrlo jednostavno...


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 04. 2003. 18:17 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
sqo wrote:
ovisi kako gledas na tu moju normalnost. ako si normalan, onda ces shvatiti i da sam ja. ako nisi, onda sam i ja nenormalna. vrlo jednostavno...

he hee :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 04. 2003. 20:31 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
sqo wrote:
ovisi kako gledas na tu moju normalnost. ako si normalan, onda ces shvatiti i da sam ja. ako nisi, onda sam i ja nenormalna. vrlo jednostavno...

Nenormalnim proglašavaju onoga tko se ne poklapa s nenormalnošću većine...
Ali ipak...Tebi nisu sve na broju.. :wink: :lol: :P


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 41 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group