Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 06:22

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Fantasy corner?
PostPosted: 14. 04. 2005. 11:57 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2005. 23:16
Posts: 373
Location: Sarajevo
Mislim da na forumu imamo dosta ljubitelja bilo fantasy knjiga, filmova, artworka, kompjuterskih, pen & paper il card igara a topici su im razbacani od "Offtopica" pa nadalje...Bilo bi dobro napraviti Fantasy corner i sve to klasificirati.Å ta mislite, odnosno Å¡ta misle glavni i odgovorni?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 12:00 
Offline

Joined: 08. 08. 2003. 14:52
Posts: 2017
pa mislim da nesto od toga sad ide pod art corner :?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 12:06 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2005. 23:16
Posts: 373
Location: Sarajevo
Thy light wrote:
pa mislim da nesto od toga sad ide pod art corner :?


Da, ali u stvari nije tome mjesto ni pod Art cornerom a pogotovo pod Offtopicom.Sve je to jedan žanr i bilo bi dobro odvojiti od ostatka kao što je zasebno npr. na Čmarnet-u a i na drugim metal forumima...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 12:14 
Offline

Joined: 08. 08. 2003. 14:52
Posts: 2017
pa nije li film art? :)
ali ako bi bilo bolje, mislim da bi bilo dobro
gdje se vise moze o filmovima :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 12:19 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2004. 15:10
Posts: 1737
Location: Tuzla
Ma mora da se salis :D Hahahahaha, ma mislim da je to ipak neophodno ovom forumu :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 14:15 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2004. 22:00
Posts: 1095
Location: dark water
bilo bi to cool

i da tu imamo i teme o telekinezi, astralnoj projekciji, telapatiji...:-P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 15:41 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2005. 23:16
Posts: 373
Location: Sarajevo
Fantasy nije samo vezan za vilenjake i zmajeve.Vjerujem da bi bilo rasprava o bilo kojim svjetskim mitologijama,SF-u & mnogim temama vezanim za fiction svijet...(Ok,teme tipa "Šta bi prvo uradio da si kojim slučajem Supermen?" baš i ne spadaju tu!) :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 15:42 
Offline
User avatar

Joined: 30. 01. 2004. 15:10
Posts: 1737
Location: Tuzla
Hehehe, mogli bi onda staviti i MUSIC CORNER, mozda bi se naslo ljudi da prica o muzici slucajno :D mislim ono, nekim ljudima je i muzika vazna, pa da pretvorimo reko ovaj forum, koji je pretezno vezan za modu, u forum na kojem ce se moci raspravljati o svemu :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 15:49 
Offline
User avatar

Joined: 14. 04. 2005. 09:43
Posts: 134
Location: Slijepi kolosjek
a da mozda napravimo nesto u Brazilskom stilu....................hahahahahahaahah


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 15:58 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2005. 23:16
Posts: 373
Location: Sarajevo
Elektron wrote:
Hehehe, mogli bi onda staviti i MUSIC CORNER, mozda bi se naslo ljudi da prica o muzici slucajno :D mislim ono, nekim ljudima je i muzika vazna, pa da pretvorimo reko ovaj forum, koji je pretezno vezan za modu, u forum na kojem ce se moci raspravljati o svemu :D


Povezanost između metala i ovog cornera je velika.Posmatraj to kroz masu metal grupa koje su blisko vezane s tom tematikom.Zašto ljude ne upoznati sa svijetom o kojem svakodnevno slušaju?Ne vjerujem da sam predložio "Kako krompir?" corner :lol: ,već nešto što se uklapa u osnovnu ideju ovog foruma...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 17:03 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
E ljudi. Ovako, ja sam ponosni vlasnik domene mitologija.com. I vec duze vrijeme namjeravam pokrenuti neki sajt s fantasy, mitološkim i sličnim sadržajima. Stvar je u tome da je to prevelika stvar za jednog covjeka, plus da sam u zadnje vrijeme stvarno u guzvi. Pa onda, ako volite fantasy i mitologiju i stvari vezane uz to i imate volje za kreativnu suradnju ja bih bio vrlo sretan da se to pokrene. Znaci, ja imam mogucnosti u 5 mjesecu sa svojim deckima (Kitz i jos dva klosara) osigurati hosting i napraviti stranicu i cijeli sustav s ukljucenim forumom te sučeljem preko kojeg bi vi sami bili u mogućnosti dodavati svoje tekstove, radove i komentirati sve ostale i slično... Znaci jedan moderan i dinamicki sajt vezan uz fantasy i mitologiju, cega na ovim prostorima nema (bar koliko sam ja upoznat).

Pa da vas čujem, ste zainteresirani? :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 17:16 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2005. 23:16
Posts: 373
Location: Sarajevo
WiCkED wrote:
E ljudi. Ovako, ja sam ponosni vlasnik domene mitologija.com. I vec duze vrijeme namjeravam pokrenuti neki sajt s fantasy, mitološkim i sličnim sadržajima. Stvar je u tome da je to prevelika stvar za jednog covjeka, plus da sam u zadnje vrijeme stvarno u guzvi. Pa onda, ako volite fantasy i mitologiju i stvari vezane uz to i imate volje za kreativnu suradnju ja bih bio vrlo sretan da se to pokrene. Znaci, ja imam mogucnosti u 5 mjesecu sa svojim deckima (Kitz i jos dva klosara) osigurati hosting i napraviti stranicu i cijeli sustav s ukljucenim forumom te sučeljem preko kojeg bi vi sami bili u mogućnosti dodavati svoje tekstove, radove i komentirati sve ostale i slično... Znaci jedan moderan i dinamicki sajt vezan uz fantasy i mitologiju, cega na ovim prostorima nema (bar koliko sam ja upoznat).

Pa da vas čujem, ste zainteresirani? :)


Dobro zvuči...Svaka čast!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 17:29 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
Demonologist wrote:
Dobro zvuči...Svaka čast!
A to konkretno znači da si spreman na suradnju? U kojem obliku? :wink: :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 20:05 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2005. 23:16
Posts: 373
Location: Sarajevo
WiCkED wrote:
Demonologist wrote:
Dobro zvuči...Svaka čast!
A to konkretno znači da si spreman na suradnju? U kojem obliku? :wink: :)


Hmm...potrebna ti je stručna il finansijska pomoć? :? :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 20:37 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
Ovo je totalno nepotrebno


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 20:44 
Offline

Joined: 05. 03. 2005. 19:55
Posts: 749
Znala sam da će raja iz hrvatske imati pozitivno mišljenje o fantasy-u i D&D-u!!!:wink: Šta očekuješ ovde Ivane u jebenoj Bosni da te podrže,prvo pojma nemaju o čemu se radi,pa naprđuju sa preglupim izjavama.Pravi ljudi i ljudi koji su zainteresovani za ovako nešto su dobrodošli,a ostali nek se sprdaju na drugom topicu i liječe svoju glupost i komplekse!!!Mada sumnjam da će ovaj corner uopšte opstati,ali eto...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 20:52 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
Postujem ja tu vasu zelju, al ne mozes otvarat milion podforuma za jednu temu.
Eh kad bi se to sve tako otvaralo...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 20:58 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2005. 23:16
Posts: 373
Location: Sarajevo
LEJNA wrote:
Znala sam da će raja iz hrvatske imati pozitivno mišljenje o fantasy-u i D&D-u!!!:wink: Šta očekuješ ovde Ivane u jebenoj Bosni da te podrže,prvo pojma nemaju o čemu se radi,pa naprđuju sa preglupim izjavama.Pravi ljudi i ljudi koji su zainteresovani za ovako nešto su dobrodošli,a ostali nek se sprdaju na drugom topicu i liječe svoju glupost i komplekse!!!Mada sumnjam da će ovaj corner uopšte opstati,ali eto...


Izgleda da si u pravu.Na meni je bilo da pokušam...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 21:00 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2005. 23:16
Posts: 373
Location: Sarajevo
WiCkED wrote:
Demonologist wrote:
Dobro zvuči...Svaka čast!
A to konkretno znači da si spreman na suradnju? U kojem obliku? :wink: :)


Bez zezancije,ukoliko mogu pomoći samo nađi način i vidjeću šta mogu učiniti... :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 23:02 
WiCkED wrote:
E ljudi. Ovako, ja sam ponosni vlasnik domene mitologija.com. I vec duze vrijeme namjeravam pokrenuti neki sajt s fantasy, mitološkim i sličnim sadržajima. Stvar je u tome da je to prevelika stvar za jednog covjeka, plus da sam u zadnje vrijeme stvarno u guzvi. Pa onda, ako volite fantasy i mitologiju i stvari vezane uz to i imate volje za kreativnu suradnju ja bih bio vrlo sretan da se to pokrene. Znaci, ja imam mogucnosti u 5 mjesecu sa svojim deckima (Kitz i jos dva klosara) osigurati hosting i napraviti stranicu i cijeli sustav s ukljucenim forumom te sučeljem preko kojeg bi vi sami bili u mogućnosti dodavati svoje tekstove, radove i komentirati sve ostale i slično... Znaci jedan moderan i dinamicki sajt vezan uz fantasy i mitologiju, cega na ovim prostorima nema (bar koliko sam ja upoznat).

Pa da vas čujem, ste zainteresirani? :)


E to ti je super ideja! Ja i frend smo prije dvije godine imali slicnu ideju ali nikad se nije realizirala iako je bilo blizu realizacije! Imali smo problema oko Hostinga i tako da je sve propalo u vodi! Volio bi da bar ovo uspije ako mi nismo uspjeli prije!


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group