Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 18:26

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: problemi
PostPosted: 26. 05. 2003. 11:33 
Offline

Joined: 22. 05. 2003. 17:06
Posts: 17
Location: Sarajevo
ima ne forumu nekih problema kad hocu da postam na neke starije topice. javi neki error i nece da stavi to sto sam napisao. a ja se bas raspisao :( dajte to sredite ima i dobrih starijih tema.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 05. 2003. 15:58 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 06. 2002. 00:23
Posts: 1711
Location: Visoko, BiH
mozel malo detaljnije kakav error javi :?:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 05. 2003. 00:34 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
nema on kuci internet pa kad se docepa nekog kluba ili kod nekoga ko ima. uglavnom spomenuo mi je kod nekih starih tema, cini mi se Southern Storm i najbolji bendovi (tako nekako), da kad je napisao svoje javio mu na kraju neki error i nesto je pisalo u veszi e-maila. nema on pojma sta tacno, ne sjeca se vise, ali nisu mu ti postovi objavljeni. s novijim nije imao nikakvih problema. eto pa provjeri sta je to.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 05. 2003. 12:01 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 07. 06. 2002. 00:23
Posts: 1711
Location: Visoko, BiH
sad sam malo testirao i odgvorio na neke starije teme i sve je bilo OK :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 09. 2003. 14:12 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2003. 18:54
Posts: 2133
Location: Moulin Rouge
Da ne bih otvarala novu temu (ma vidi me što sam fina :)), imam nešto da pitam moderatore/administratore.
Otvorim temu "Gdje ima najviše metalaca..." i idem na posljednju stranicu gdje bi trebalo biti zadnjih postova. Međutim, vidim tamo sa strane da ima i novih postova, ali meni otvori 4. stranicu i posljednji post mi bude Kitz-ov od 18.09.. A fino kad otvorim main page piše sa strane da je posljednji post bio danas. Jel' to samo kod mene taj problem, ili ima još neko? :?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 09. 2003. 14:40 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
probaj refreshat 4. stranicu kad ti se otvori

desavala su mi se oba navedena problema, ali vise ne. takodje, jedno vrijeme nisam moga slati private poruke :?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 09. 2003. 14:48 
Offline
Administrator
User avatar

Joined: 30. 06. 2002. 10:07
Posts: 1336
Location: Kingdom Of Loss
Crni_Jack_Daniels wrote:
Da ne bih otvarala novu temu (ma vidi me što sam fina :)), imam nešto da pitam moderatore/administratore.
Otvorim temu "Gdje ima najviše metalaca..." i idem na posljednju stranicu gdje bi trebalo biti zadnjih postova. Međutim, vidim tamo sa strane da ima i novih postova, ali meni otvori 4. stranicu i posljednji post mi bude Kitz-ov od 18.09.. A fino kad otvorim main page piše sa strane da je posljednji post bio danas. Jel' to samo kod mene taj problem, ili ima još neko? :?

the same problem..
ali zanimljivo to mi se samo na toj temi desava, i prije je.
evo cake ako nece da prikaze nove postove: klikni na nick od tog koji je zadnji postao, idi na nadji sve poruke od tog korisnika i pronadji tu u toj temi (u ovom slucaju "gdje ima najvise ..."), zatim klikni na nju. vidjet ces doticnu i neke prije koje ti se mozda nisu mogle prikazati. nije neko idealno rjesenje, ali zna pomoci dok to ne proradi samo od sebe :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 09. 2003. 15:35 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2003. 18:54
Posts: 2133
Location: Moulin Rouge
Ne. Neće. Pokušavala sam i refresh i ovaj Darkmanov fol i ništa. Nešto je do teme :?. A dobro, valjda će se srediti... :( Hvala na pomoći ;)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 8 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group