Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 14. 05. 2024. 17:26

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 
Author Message
 Post subject: Prijedlog forum-birokratiji
PostPosted: 21. 09. 2006. 04:38 
Offline
User avatar

Joined: 18. 03. 2006. 22:43
Posts: 453
Location: Wien/Brcko/Delta Quadrant
... ej ljudi, nije da mi je to vazno, ali smatram da ne bi bilo lose kada bi obrisali ove glupave topike poput "najbolji metal muzicar" i ostalo najbolje i najgore sranje..... zapocinju se teme a nigdje objektivne rasprave i plus otezava snalazenje na ovom forumu ako se to moze tako reci....

hail


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 09. 2006. 10:26 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
ja mislim da je ovo trebalo ici u podforum prijedlozi i kritike


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 09. 2006. 13:14 
Offline
User avatar

Joined: 18. 03. 2006. 22:43
Posts: 453
Location: Wien/Brcko/Delta Quadrant
imas pravo, bio sam pozurio pa sletio s puta :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Prijedlog forum-birokratiji
PostPosted: 21. 09. 2006. 14:27 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Dr.Larsen wrote:
... ej ljudi, nije da mi je to vazno, ali smatram da ne bi bilo lose kada bi obrisali ove glupave topike poput "najbolji metal muzicar" i ostalo najbolje i najgore sranje..... zapocinju se teme a nigdje objektivne rasprave i plus otezava snalazenje na ovom forumu ako se to moze tako reci....

hail


ja mislim da bi najbolje bilo da se držiš dalje od ovog foruma, jer je taj prijedlog krajnije subjektivan, jer nije u slaganju sa mišljenjima ostalih članova ovoga foruma..

Fail!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Prijedlog forum-birokratiji
PostPosted: 21. 09. 2006. 16:36 
Offline
User avatar

Joined: 15. 07. 2005. 17:55
Posts: 709
Location: Tuzla
Dr.Larsen wrote:
... ej ljudi, nije da mi je to vazno, ali smatram da ne bi bilo lose kada bi obrisali ove glupave topike poput "najbolji metal muzicar" i ostalo najbolje i najgore sranje..... zapocinju se teme a nigdje objektivne rasprave i plus otezava snalazenje na ovom forumu ako se to moze tako reci....

hail


Slazem se. Forum je pun threadova gdje nema rasprave - recimo sta slusas trenutno, ankete, najbolji ovaj ili onaj, sranje ba

Sve spam i nidje veze.

Mislim da je za sadrzaj foruma prije svega kriv manjak updatea na sajtu i obavjestenja na forumu o istim (jebiga, ja sam reko prijavit se da cesto pisem, al MORAM cekat da prodju ispiti, imaju prioriteti)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Prijedlog forum-birokratiji
PostPosted: 21. 09. 2006. 17:34 
Offline
User avatar

Joined: 11. 09. 2006. 20:27
Posts: 216
Location: Among Majestic Ruins
<[Razorgrind]> wrote:
Dr.Larsen wrote:
... ej ljudi, nije da mi je to vazno, ali smatram da ne bi bilo lose kada bi obrisali ove glupave topike poput "najbolji metal muzicar" i ostalo najbolje i najgore sranje..... zapocinju se teme a nigdje objektivne rasprave i plus otezava snalazenje na ovom forumu ako se to moze tako reci....

hail


ja mislim da bi najbolje bilo da se držiš dalje od ovog foruma, jer je taj prijedlog krajnije subjektivan, jer nije u slaganju sa mišljenjima ostalih članova ovoga foruma..

Fail!


Chak se i Fail uklopilo :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Prijedlog forum-birokratiji
PostPosted: 20. 10. 2006. 00:43 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
<[Razorgrind]> wrote:
Dr.Larsen wrote:
... ej ljudi, nije da mi je to vazno, ali smatram da ne bi bilo lose kada bi obrisali ove glupave topike poput "najbolji metal muzicar" i ostalo najbolje i najgore sranje..... zapocinju se teme a nigdje objektivne rasprave i plus otezava snalazenje na ovom forumu ako se to moze tako reci....

hail


ja mislim da bi najbolje bilo da se držiš dalje od ovog foruma, jer je taj prijedlog krajnije subjektivan, jer nije u slaganju sa mišljenjima ostalih članova ovoga foruma..

Fail!


amen

imam ja bolju ideju za forum...ban dr.pederu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 10. 2006. 03:55 
Offline
User avatar

Joined: 15. 07. 2005. 17:55
Posts: 709
Location: Tuzla
Ovaj forum je u helać otišo, jedina redovno osvježena tema je šta ti urla trenutno. I generalno spam teme su jedine redovno posjećene.

Tipovi koji postavljaju teme o novim bendovima bi stvarno trebali dat pokoji sample, ovako komentar tipa "joj Å¡to ovi deru, prvi album dobrota" nema nikakvog smisla.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 10. 2006. 04:40 
Offline
User avatar

Joined: 18. 03. 2006. 22:43
Posts: 453
Location: Wien/Brcko/Delta Quadrant
vidi ovu temu sam totalno zaboravio.....

razorgrind veli:

"ja mislim da bi najbolje bilo da se držiš dalje od ovog foruma, jer je taj prijedlog krajnije subjektivan, jer nije u slaganju sa mišljenjima ostalih članova ovoga foruma.."

znas, na mnogim poljima zivota imaju oni "ostali" odnosno vecina.... a zna ste kakva je trenutno vecina, ne govorim samo o forumu..... ti si s time ovaj forum predstavio kao neko mjesto skupljanja za one od kojih se najbolje profitira (ovo je samo primjer, necu da kazem da vi profitirate ili ne), sto znaci cilj nije okupljanje onih kojih je zaista malo a takvi se trebaju okupljati.....

plus, kao moderator moras biti krajnije neutralan, jer to ti je "profesija" umjesto da odma otvaras rafal na sve one koji se ne slazu s tvojim ukusom muzike itd.....

kao sto kaze jeretik, najposjecenije su teme kao "sta trenutno radite", "kome pusite karinu", "da li vas vole babo i majka" itd, dok teme zbog kojih smatram da je pokrenut ovaj forum lape vec sedmicama i danima......

i naravno, vrlo aktuelna je vasa ratobornost, mislim na tebe i ovog kahvedziju i mahalasa libijca, koji ne voli biti u manjini......

osim na jednom austrijskom kiddy-metal sajtu nigdje drugo nisam vidio ovoliko spam-tema i njihov visok tiraz..... pretvarate se u dnevni avaz metala ili mozda "metala".....

ti mozes sad opet pucat po meni, ali vi ste otvorili ovaj pod-forum gdje bi osim lizanja supka trebalo biti i malo kritike


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 12. 2006. 18:04 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
jos jedan prijedlog.....

ukidajte vise ove naj-ovo, naj-ono teme i ovu balavurdiju..... hebote zivot ogadit ce mi se cijeli rock i metal i sve zivo vezano za njega......

jos malo pa cemo imati temu najduza drkica koju ste bacili (dok je neko sviro ultramegazajebanu solazu na perfektnopotpisanoj ultra kVlt gitari)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 01. 2007. 14:07 
Offline
User avatar

Joined: 25. 04. 2003. 17:24
Posts: 2216
Location: Divljina
Kad bi se to pocelo ukidati takvim kriterijima ja mislim da bi se 95% foruma trebalo reducirati :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 01. 2007. 17:20 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2006. 04:07
Posts: 718
Location: monty peyton
Snake wrote:
jos malo pa cemo imati temu najduza drkica koju ste bacili (dok je neko sviro ultramegazajebanu solazu na perfektnopotpisanoj ultra kVlt gitari)


hahaha


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 01. 2007. 12:24 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
SYMPHONY wrote:
Kad bi se to pocelo ukidati takvim kriterijima ja mislim da bi se 95% foruma trebalo reducirati :roll:


upravo... :roll:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 13 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group