Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 14:45

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Re: KOJI KURAC BRISE TEMU??
PostPosted: 09. 07. 2006. 05:20 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Sion wrote:
Tenhi wrote:
Dajte vi meni objasnite zasto je tema za koncert Crvene Jabuke i Prljavog Kazalista izbrisana?? Nije dovoljno tru? E jebem vam forum!!!!


:shock:

...JADI MOJI... I JA BIH to IZBRISALA...


Sto..? evo i mene zanima, bas da vidim razlog.. al bi ostavila razne 'death metal massacre', Vienna, samo 100 Eura + putni troskovi a..?

Nije poanta sto ce imati promocije svejedno covjece (a imalo je naravno..) nego sto je debilno izbrisati to..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KOJI KURAC BRISE TEMU??
PostPosted: 09. 07. 2006. 13:00 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Archangel wrote:
Sion wrote:
Tenhi wrote:
Dajte vi meni objasnite zasto je tema za koncert Crvene Jabuke i Prljavog Kazalista izbrisana?? Nije dovoljno tru? E jebem vam forum!!!!


:shock:

...JADI MOJI... I JA BIH to IZBRISALA...


Sto..? evo i mene zanima, bas da vidim razlog.. al bi ostavila razne 'death metal massacre', Vienna, samo 100 Eura + putni troskovi a..?

Nije poanta sto ce imati promocije svejedno covjece (a imalo je naravno..) nego sto je debilno izbrisati to..


...razloge vec pojasnila... sve massacre koji JESU muzika bi, naravno, ostavila i umnozavala... cenzura, kada je rijec o ovim glupostima, nije debilna, naprotiv fantasticna je (hvala cenzuri!!!) i ja je pozdravljam... ...kad se MUZIKA moze cenzurisat na ostalim masmedijima, moze i ovo na rock planet-u...et, jasno ti je :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 07. 2006. 20:05 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
brisanje topica je gay.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 07. 2006. 01:57 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
i zalbe na brisanje topica su gay :-D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KOJI KURAC BRISE TEMU??
PostPosted: 10. 07. 2006. 02:39 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Sion wrote:
Archangel wrote:
Sion wrote:
Tenhi wrote:
Dajte vi meni objasnite zasto je tema za koncert Crvene Jabuke i Prljavog Kazalista izbrisana?? Nije dovoljno tru? E jebem vam forum!!!!


:shock:

...JADI MOJI... I JA BIH to IZBRISALA...


Sto..? evo i mene zanima, bas da vidim razlog.. al bi ostavila razne 'death metal massacre', Vienna, samo 100 Eura + putni troskovi a..?

Nije poanta sto ce imati promocije svejedno covjece (a imalo je naravno..) nego sto je debilno izbrisati to..


...razloge vec pojasnila... sve massacre koji JESU muzika bi, naravno, ostavila i umnozavala... cenzura, kada je rijec o ovim glupostima, nije debilna, naprotiv fantasticna je (hvala cenzuri!!!) i ja je pozdravljam... ...kad se MUZIKA moze cenzurisat na ostalim masmedijima, moze i ovo na rock planet-u...et, jasno ti je :wink:


Glupost.. I sam imam vlastite preferencije i uzviseno misljenje o muzici, metalu, no ne uzimam na sebe da govorim sta je muzika, a sta nije.. inteligentna si cura reklo bi se tako da ces skontati, osim ako ti tvoja vlastita zadrtost ne dopusta da vidis dalje od svog ocito umisljeno neprikosnovenog ukusa ili dojma o superiornosti 'muzike koja za razliku od ovoga nije glupost'..
Kao prvo, ponocno da kazem, ono, da se razumijemo odmah u startu, TI kao TI nisi meritorna da govoris u globalu sta JEST muzika, a sta NIJE, niti je bilo tko drugi, sve drugo cu ja shvatiti kao izrazitu drskost i dramaticno prenapuhan ego.. Shvati malo sta pises svega ti, posto ako ti je jedini razlog, a ocito jest, to sto su masovno-popularni bendovi u pitanju (a legende scene nekad bili, a i dan danas su u stanju napuniti prakticki bilo koju lokaciju u EX-Yu) i da kao takav u startu ne zasluzuje temu na jednom ultra-mega-true forumu (:lol: laughable jebote, laughable..) tipa rock-planet e onda zivis u nekim vlastitim deluzijama zalim..
Pusti ti meni, i slicni, pacenicku pricu a jao mi nemamo mogucnosti, cenzuriraju mi metal i 'underground' (koji su eto, kao muzika prava il sta vec, oprostit ces mi nisam bas ja dosao do tog stupnja drskosti da uzmem na sebe tvrditi sta je muzika a sta nije, pogotovo za jedan rock planet..) na masmedijima tako da je logicno da se kazaliste i jabuka i takvi masovni koncerti (iako me evo doticni uopce ne zanimaju kao takvi, ali nije u tome bit) cenzuriraju na jednom true forumu tipa rock planet.. ma po cemu molim te.. brate i ja sam fan extremne muzike, al vecu glupost u zivotu nisam cuo.. pise li na podforumu 'koncerti' slucajno 'true underground metal/punk/rock/HC koncerti i dogadjanja', a da ja nisam svjestan toga..? Ne bih rekao, ali de pogledaj dobro, mozda se varam pa me ispravis.. s obzirom kakve slicne teme stoje (iz razloga o kojima ni ne bih zapocinjao) to je hipokrizija najvise vrste i kao takva ne bi trebala postojati na forumu, navodno..
Stoje tri puta nelogicnije teme i rasprave na 'koncerti'.. primjerice, evo samo zadnji primjer, 'za raju u SAD-u' (nista osobno ni protiv autora ni texta naravno, cak stavise, no ponovno, nije tu poanta..), ali kakve logike ima da to stoji primjerice, a ovo izbrisano ne..? zato sto je to muzika..?! jest kurac moj eto sta je, subjektivno naravno, ali razlika je u tome sto ja to misljenje drzim za sebe, ili bi ga eventualno ostavio na temi, al bit je da tema postoji.. no realnost je da taj koncert ce moci pogledati valjda dva covjeka na forumu i onaj topic se odnosio SAMO na direktno prozivanje KoldVoida, tocnije pitanje i to je tema koja stoji na tom podforumu.. za takve stvari postoje privatne poruke, prema tome, tema je apsolutno beskorisna i nerealna, no ona svejedno opstaje.. s druge strane stoji koncert koji moze pohoditi dosta ljudi ako zeli, dapace vjerujem da je i dan danas nemalom broju rockera i onih koji se takvima osjecaju mozda cak i marginalno interesantan.. al i nije bit u tome sto su to jabuka i kazaliste, vecina ne bi ni otisla radi toga, to je bilo u sklopu pracenja utakmice u biti i ja prvi bi otisao na to da sam bio u mogucnosti, ne primarno radi doticnih ali bi radi drugih navedenih stvari, i ja apsolutno garantiram da bi podosta ljudi ovog foruma, uz zelju i mogucnost naravno, postupila isto.. e sad, ako tebi jedna takva tema ne moze opstati zbog tih PATETICNIH razloga odmah da kazem, e onda da citiram stvarno ti sustav vrijednosti treba restart.. nadalje, isto tako, primjerice, stoje teme raznih 'bh nada' koji eto po tvojim kriterijima primjerice ne bi mogle stajati tu jer nemaju oni sto bih ih trebalo ciniti 'pravom muzikom'.. a da ne spominjem razne 'ultra-privlacne aranzmane' (nastranu to sto su atraktivni i sto su 'prava muzika', naravno) po Austriji, Svicarskoj, Norveskoj i inim zemljama..
Djevojko, misli malo prije nego sto neke stvari kazes onako kako kazes, nisi glupa, skontati ces neke stvari, no nije ti potrebno ispoljavati sad neke vlastite zadrte vrijednosti ili dokazivati neku poantu metalstva il 'zajebanosti', nemas kome vjeruj, radije budi sebi dosljedna, a ne tvrdi u generalnom smislu, jer budi uvjerena, to zasigurno nece proci osim u tvom malom vlastitom svijetu, a i to bi moglo jednog dana biti diskutabilno..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 07. 2006. 22:58 
Offline
User avatar

Joined: 21. 01. 2005. 04:01
Posts: 468
Location: z brda, na kršu...
mislis stvarno archi da se nekome da to sve citati ?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 00:39 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
pusti ga. to je sad moderno.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 02:11 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
haha, fakat, cim vidim da je post malo veci od nekol'ko redova nemogu da citam...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 02:15 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
neznam... najbolje je podijelit taj 1 post u 5-6 manjih, zavisi kolki je... pa da svi brate procitamo...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 02:17 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
nek neko fino preprica u par recenica...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 02:21 
Offline
User avatar

Joined: 31. 08. 2004. 00:47
Posts: 716
Location: 4th dimension
on misli da se tema nije trebala izbrisat...i et... :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 02:26 
Offline
User avatar

Joined: 21. 01. 2005. 04:01
Posts: 468
Location: z brda, na kršu...
execution wrote:
on misli da se tema nije trebala izbrisat...i et... :D


Koja tema, al ovo nije onaj tipic o jebanju zivotinja ?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: KOJI KURAC BRISE TEMU??
PostPosted: 11. 07. 2006. 02:34 
Offline
User avatar

Joined: 31. 08. 2004. 00:47
Posts: 716
Location: 4th dimension
Tenhi wrote:
Dajte vi meni objasnite zasto je tema za koncert Crvene Jabuke i Prljavog Kazalista izbrisana?? Nije dovoljno tru? E jebem vam forum!!!!


ovoo...i Sion rekla nes kao nek su obrisali...i ovaj se upalio...

sta ja znam :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 02:36 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
de mysteriis wrote:
mislis stvarno archi da se nekome da to sve citati ?


Ne zanima me, pisem radi sebe i osobe kojoj je upuceno, a ne jer se nekome cita ili ne cita niti zato sto je to 'moderno'..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 02:46 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
hehe, archangele... nemoj se "palit" bezze covjece... znas i sam da je forum odavno u kurcu, nema svrhe vise "trudit se", i ukazivat na greske oko bilo cega... samo opusteno, zajebancija...folovi...;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 02:54 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
lagano, sto bi se reklo :-)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 04:33 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
A evo evo.. pardon.. cisto pojedini katkad znaju svojim stavovima povuci za jezik.. :p a jest to tesko, al sta's..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 11:34 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
ma jebo stavove, nek hajmo mi pokusat okupit staru ekipu u Sa i zapit se ko ljudi :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 14:13 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
staru ekipu ?
groso, muki & co. ?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 07. 2006. 17:09 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
Deprecator wrote:
staru ekipu ?
groso, muki & co. ?

na forum sam mislio :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group