Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 21:50

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 
Author Message
 Post subject: jebes naslov
PostPosted: 15. 06. 2006. 18:32 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
sta vi u stavari hocete da Moderatori rade na forum,
malo citam ove kritike i sve sto moze da se vidi, sto je obrisan ovaj topic sto ovaj post sto se nestave neke titula i sranje
pa da vi malo obicini posteri vodite racuna o cemu pisete i da neserte toliko na svakoj temi koju otvoirit mozda se nebi morali toliko zaliti na moderatore. Skoro na svakoj temi je 50% offtopics postova, pa koji vam ljudi ako u nsalovu pise NIRVANA pisite nest vezano nza njih e n pusi kurac jebi mater i sl. pa nije vrtic u pm :evil: :evil: :evil: :evil:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 06. 2006. 11:06 
Offline
User avatar

Joined: 15. 07. 2005. 17:55
Posts: 709
Location: Tuzla
Dobro ba, kako sta hocemo od moderatora? Jesi i ti moderator?

Pazi vamo, imas moderatore koji kobajagi zavode red izmisljanjem kojekakvih budalastina (tipa brisanje kompletnog topica slike od ne znam kolko strana i stavljanje odvojenih threadova za slike i komentare na slike), a istovremeno spamaju na najglupljim threadovima tipa sta slusate trenutno i kojekakvim contestima (GNR vs Led Zeppelin i slicne nebuloze)

Conteste treba zbrisat, treba napravit sticky sa slikama clanova foruma koji su poslali slike, treba ukinut teme sta slusate trenutno ili barem iskljucit racunanje postova za doticnu i treba dopustit izivljavanje u Offtopicu. Eh da, takodje, umjesto zivcanog brisanja komentara i tema kojima na nekom podforumu nije mjesto ili vec postoje, bilo bi dobro da ih moderatori samo prebace u odgovarajuce podforume i teme, tako da ne propadnu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 06. 2006. 12:46 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2003. 21:38
Posts: 750
Location: GB
odlicno, slazem se, sto se mene tice ja imam mogucnost samo da obrisem ili prebacim topic iz ROck FOruma, i to je sve, i ja to i radim odgovarajuci topic prebacim u podforum gde mislim da odgovara ,
a sto se tice ostalog to jedino moze admin ;)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group