Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 07:27

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 65 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 18:11 
Offline
User avatar

Joined: 08. 10. 2005. 22:56
Posts: 1244
Location: NYC
halo ljudovi VODITE LJUBAV, A NE RAT!!!!!!!!!! posebno se preporucuje koldu i namelessu :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 20:15 
Offline
User avatar

Joined: 01. 12. 2004. 17:41
Posts: 1246
Location: country that i love
hehehehehehehehhe......jao sto se ismijah.....
ajte jos malo :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 06. 2006. 20:34 
Offline
User avatar

Joined: 01. 06. 2005. 23:31
Posts: 351
Location: Sarajevo
Nameless wrote:
lmislis jarane fakat da si jeben zato sto me vrijedjas preko neta??ja sam ti lijepo rekao,ako si mudonja dobices priliku da to kazes meni u lice(a i mojima-GOD BLESS GRBAVICA!)...mozes biti stariji,iskusniji,bog,hitler,tito,sve...al moju majku u ovakve pizdarije NECES mijesat!!ovo mi je fkt zadnji post,ako hoces da raspravimo,nek ti nessa il neko drugi da moj broj,nije nikakva frka...vraticu te odakle si doso picko kurvina!!!btw.nisam bio u SA pa nisam mogao procitat ovo...hvala onima sto me podrzavaju,al ne treba...ovdje fakat samo jedni imaju pravo glasa,nea vezze...a tebi sam rekao sta sam imao...
ps-lijepo sam objasnio napisano,nikoga ne treba da vrijedja osim ljudi koji fakat imaju tako,za mene,nisko misljenje sami o sebi...lijepo se vidi sta je napisano...blackere i deathere niko nije spominjao u globalu,vec se to odnosilo na zadrte medju njima,koji najvise seru protiv ovog pravca i zbog kojih se raja ovdje stidi reci:"Jeste,slusam Otep,American Head Charge i Nothingface,sta je?!"druga stvar je sto moji svi prijatelji s kojima najvise vremena provodim,slusaju pretezno upravo ta dva podpravca...Ko god me poznaje bolje,zna kako je bilo namijenjeno,a to sto nam se nessa preserava(izvini,ali je tako)...necu dalje...!


Preseravam se jer ne volim nesto sto i ti volis?
Popusti Andrej,molim te :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2006. 00:29 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
jao, tresem se u gacama. prijetnje su ti mnogo jake. nemam naviku mlatit djecu al kad bude prilike rado cu te naucit elementarnom bontonu kad vec tako zelis. nadam se da se ovo nece zavrsiti na internet sranju ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 06. 2006. 04:27 
Offline
User avatar

Joined: 08. 10. 2005. 22:56
Posts: 1244
Location: NYC
mogu li ja gledati kako se vas dvojica tucete...to je pravi turn on :lol: hoce neko da se kladi na ishod ove tuce? :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 65 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group