Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 05:22

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 324 posts ]  Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
Author Message
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 17:08 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
hocu i ja da mogu banovati :(


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 18:11 
Offline
User avatar

Joined: 01. 01. 2010. 23:51
Posts: 178
Location: Bosanska Krajina Cazin
Po mom misljenju ne treba svakome davati tu mogucnost 'zadavanja BANane' jer ima likova kojima se kosi misljenje pa ce banovati nekoga bez razloga , ili eto samo tako da ispadne face, ima i onih koji za sitnicu planu bezze pa dijele banove

Usput bezze ste useru aDo dali ban , sve sto je rekao dobro je rekao , onaj lik iz sanskog mosta , trebao si prvo napisati u koju svrhu stavljas video a ne onako , okacio chetnicki anit bosnjacki video , normalno da ce raja reagirati , neki su mislili da si 'chetnik in diskajz'
malo obracaj paznju

ovo nije nacionalisticki forum i po mom misljenju tako bi trebalo ostati , ako neko zeli iznijet svoje misljenje neka iznese ali da pritom ne uvrijedi druge usere foruma


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 18:14 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ne treba Andreju dati da banuje i brise...jednom je citavu temu obrisao jer se njemu nije svidjala, umjesto da zakljuca oni 30 stranica, kol'ko je vec bilo :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 18:20 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
malo se 'ulito' kako se sjećam :razz:

ja stvarno nisam uhvatio šta je taj aDo napisao, al su oba zasrali, s time što reakcija ovog očito nije bila na mjestu. što se mene tiče, opravdano.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 19:05 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2009. 11:44
Posts: 1655
Location: mmmmmmmmm
jos nesto ... uvijek se meni da ban :mrgreen: mislim , lijecite svoje frustracije na nekom drugom daaaa 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 19:12 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Ok, ja ću probati ovako:

1. Topic se locka
2. U topic ovlašteni korisnici upisuju imena, razloge i trajanja banova, kao i warnove
3. Ostali korisnici se ovlaštenima obraćaju na PM ili otvore temu na offtopicu

Može ovako?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 19:31 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ja se zalazem za warning prije banovanja, zasto?
da se covjek upozori na vrijeme da ce skroz biti banovan ako nastavi sa sranjima i jedno pitanje adminima:
Zasto uopste banujete ljude kada ce napraviti novi acc iste sekunde, vratiti se i po svom nastaviti i dalje da niko nece prstom maci? Ako vec banujes trajno, banuj mu svaki profil koji napravi?
ako ga banujes sa foruma ne dozvoli da se iste sekunde vrati. OVo se ne odnosi ni nakoga direktno sada jer bude i glupih banovanja, cisto jer je nekom kurcu cejf, odnosno ne odgovara njemu licno, pa et ja lud ja mogu banovati.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 19:40 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
nekrodemon wrote:
ja se zalazem za warning prije banovanja, zasto?
da se covjek upozori na vrijeme da ce skroz biti banovan ako nastavi sa sranjima i jedno pitanje adminima:
Zasto uopste banujete ljude kada ce napraviti novi acc iste sekunde, vratiti se i po svom nastaviti i dalje da niko nece prstom maci? Ako vec banujes trajno, banuj mu svaki profil koji napravi?
ako ga banujes sa foruma ne dozvoli da se iste sekunde vrati. OVo se ne odnosi ni nakoga direktno sada jer bude i glupih banovanja, cisto jer je nekom kurcu cejf, odnosno ne odgovara njemu licno, pa et ja lud ja mogu banovati.


POENTIRANJE! 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 19:41 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
nema potrebe da toliko kompliciramo, da se otvaraju teme i ide u dalje u nebuloze, 'koncept' ove teme je sasvim okej, objašnjenje i trajanje bana i zdravo. ako se ostali ne slažu vrati se lika i gotovo.
ja sam danas trajno banovo Morgoth1, jer je malo nervozan a takvije nam više ne treba. s druge strane, i ovo što nerko demon kaže - mrkva je banovan pedeset puta i ponovo mu se dopušta da se vrati i zajebava. nije ni to fino. i još jedna stvar, dosta toga se treba ukloniti s foruma, hrpa je nekih nebuloznih likova u zadnje vrijeme na fol mrkve a niko ništa. forum je nekad bio vrhunski, može se vala i opet organizirat da valja :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 19:45 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Ja sam onda da se tema u naredna 24 sata zaključa, da se prvo daje warn (osim ako baš nije razlog za bananku) i da se banuje trajno - dakle svaki duplia acc da se automatski banuje!

A možda da odmah ovu zaključamo i otvorimo novu temu o nadolazećim promjenama na forumu - te raspravi o jučer, danas i sutra rock planeta.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 19:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ja sam za (iako sam samo obicni mod :mrgreen: )...a imam jedan prijedlog, da se napravi poll oko toga, da vidimo sta ostala raja misli o tim stvarima.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 19:52 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
nekrodemon wrote:
ja sam za (iako sam samo obicni mod :mrgreen: )...a imam jedan prijedlog, da se napravi poll oko toga, da vidimo sta ostala raja misli o tim stvarima.


Nema to veze ko je obični, ko globalni ko šta - kad je u pitanju izražavanje misli, tj. njihova verbalizacija na forumu, ali je bitno da jedna skupina korisnika osigurava prohodnost i preglednost korištenja istim.

Ako imaš kakvu ideju za poll bujrum otvori temu :) .

Ja se zabavljam oko domaće scene :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 19:58 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
hmm nemam nista pametno, al ako sta skontam opalicu...uostalom kad bolje razmislim koga boli kurac, ako si trajno banovan to znaci da nisi pozeljan i nema dupliranja :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 20:41 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Pa ako je Artredis global mod otišli smo u tri pm :razz: , on i Andrej ispravljaju gramatičke greške kamoli šta drugo...gudbaj zajebanciji (alahami, eno neko napisao Aj kild d prom kvin po Vuku, treba ići ispravljat :lol: :lol: )

Izgleda da je i meni došlo vrijeme da se poselamim s forumom.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 20:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Ja sam fino rekao da ne želim da budem globalni ako to smeta nekome od stare ekipe - ako nekome smeta očekujem i da se izjasne/izjasnite.

A što se tiče ove rigidnosti - za mene pretjeruješ - za Namelessa - pa neka se sam brani :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 21:14 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
Arinoe wrote:
Pa ako je Artredis global mod otišli smo u tri pm :razz: , on i Andrej ispravljaju gramatičke greške kamoli šta drugo...gudbaj zajebanciji (alahami, eno neko napisao Aj kild d prom kvin po Vuku, treba ići ispravljat :lol: :lol: )

Izgleda da je i meni došlo vrijeme da se poselamim s forumom.


raja zasere i onda im krivo kad neko to pokušava ispravit, sjajno. lik hoće da je forum uređen i pregledan - ne vidim ništa loše u tome, ti da si svoj posao radila kako treba ne bi se ovakve akcije trebale organizirati ha ja
nego, alejćium selam! :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 21:52 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
Ja imam pravi posao, a forum mi je za trenutke predaha. Mnogo sreće u budućim akcijama i organiziranju građana. :mrgreen:

A i zajebavam se, ne uzimajte si k srcu sve...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 15. 01. 2010. 22:31 
Offline
User avatar

Joined: 01. 01. 2010. 23:51
Posts: 178
Location: Bosanska Krajina Cazin
Trebate napraviti neka pravila koja ako se prekrse ide ban : Npr. stalno dovodjenje tema u off , spammanje i pisanje postova koji nemaju ama bash nikakve veze sa temom - zna dobro na koga se ovo odnosi , vrijedjanje clanova na nacionalnoj osnovi , stavljanje nacionalistickih linkova ( videa i ostalih pizdarija ) , vishe acca , jedan ozbiljan drugi sluzi za zajebanciju , to su standardna pravila koja vjerujem imaju vec negdje zapisana , da ne pametujem bezze i izmisljam toplu vodu uglavnom to je to , ah i gledajte kome dajete moderatore jer to lako moze biti neki lik frustriran sa malehnom kitom pa se iskaljuje na drugima djeljenjem banova bezze


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 16. 01. 2010. 01:13 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Sikirom medju ochi wrote:
Trebate napraviti neka pravila koja ako se prekrse ide ban : Npr. stalno dovodjenje tema u off , spammanje i pisanje postova koji nemaju ama bash nikakve veze sa temom - zna dobro na koga se ovo odnosi , vrijedjanje clanova na nacionalnoj osnovi , stavljanje nacionalistickih linkova ( videa i ostalih pizdarija ) , vishe acca , jedan ozbiljan drugi sluzi za zajebanciju , to su standardna pravila koja vjerujem imaju vec negdje zapisana , da ne pametujem bezze i izmisljam toplu vodu uglavnom to je to , ah i gledajte kome dajete moderatore jer to lako moze biti neki lik frustriran sa malehnom kitom pa se iskaljuje na drugima djeljenjem banova bezze


Sikira ima pametnih i to otkako se registrirao na forum izbacuje ih kad zatreba :D .

Ma to je prosto zdrav razum. Mislim, ako nisi svjestan osnovnih pravila komuniciranja onda fakat šta tražiš na forumima.

@Arinoe - ma skontao sam da je šega - ono su bile preozbiljne-da-bi-bile-istinite kvalifikacije :mrgreen: . Eto, bar je Domaća metal scena potribljena sad.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Banovani korisnici
PostPosted: 16. 01. 2010. 02:19 
ma najbolje je da forum "radi" 2-3 dana sedmicno


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 324 posts ]  Go to page Previous  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group