Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 04. 2024. 05:57

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 05. 10. 2006. 00:25 
Offline

Joined: 16. 09. 2006. 02:01
Posts: 8
al zato pjevaaaaaaaaaaaa..nema dalje


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 10. 2006. 12:24 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
WIZZARD wrote:
al zato pjevaaaaaaaaaaaa..nema dalje


jebo pjevača koji zna pjevat...nije to pravo!

kakav blekk, kakav death, sve je to šaša za pravog thrashera, ala Mille, Sodom ili čak Phil Anselmo.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 10. 2006. 20:54 
Offline
User avatar

Joined: 03. 05. 2003. 09:13
Posts: 161
Location: Sarajevo
Nove informacije vezane uz EI.
Materijal se jos UVJEK snima :lol: do kad ne znamo ali idemo naprijed koliko god nam to vrijeme dozvoljava.
Web stranica je u izradi i uskoro bi trebala biti pustena.
Bendu se pridruzio novi clan, mjesto za chekichanje je pripalo Razorgrind-eru, covjeku kojem evo ovim putem porucujem da zbavi kake dobre rakije i da zalijemo to ono bas ponaski kad ja stignem :D jbg taki je red i tradicija na nasijem prostorima, i ja zaista ne zelim da je prekidam.

Pozdrav


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 10. 2006. 01:30 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Na rakiji i dobrim tradicijama počiva naše društvu i kultura, tako da neću da budem Alleszermahler :D

Dođi ti nama brate, pa ćemo da napravimo još koju tradiciju.

Ejs, ode i ja u thrashere :lol:

neka 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 10. 2006. 01:30 
Offline
User avatar

Joined: 28. 04. 2004. 13:25
Posts: 99
Location: sarajevo
Hej hoćel bit šta ukoso ljudi da ne ufati naglo alkohol :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 10. 2006. 01:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
pa nadam se :D

po 45° ;)

a možda ufatimo gdje i kojeg vepra il janje, đta god da upucamo, dobro je haha! :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 11. 2006. 16:57 
Offline
User avatar

Joined: 03. 05. 2003. 09:13
Posts: 161
Location: Sarajevo
Pozdrav ljudi.
Web stranica je podignuta, mada je jos uvjek u fazi izrade.
Stranica ce biti zavrsena nakon koncerta Tankarda, sto znaci zavisi od toga koliko Ihti popije rakije i piva to vece.

http://www.enemyinside.org

Keep Metal and Beer Flow


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 11. 2006. 19:31 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Undertaker wrote:
Pozdrav ljudi.
Web stranica je podignuta, mada je jos uvjek u fazi izrade.
Stranica ce biti zavrsena nakon koncerta Tankarda, sto znaci zavisi od toga koliko Ihti popije rakije i piva to vece.

http://www.enemyinside.org

Keep Metal and Beer Flow


haha, jašta.

usout, sa stranice se mogu skinuti dvije dmeo pjesme, preporučujem drugu, "One More Time". Britney bre peva bekk vokale!!!

:twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 11. 2006. 11:58 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
odlicna je "one more time"

kip spirit of ejtis brning


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 11. 2006. 20:19 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
lord krvolok wrote:
odlicna je "one more time"

kip spirit of ejtis brning


Keep beer flowing, janjetina grilling and old school thrash kicking! 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 11. 2006. 00:31 
Offline
User avatar

Joined: 03. 05. 2003. 09:13
Posts: 161
Location: Sarajevo
<[Grind Bastard]> wrote:
lord krvolok wrote:
odlicna je "one more time"

kip spirit of ejtis brning


Keep beer flowing, janjetina grilling and old school thrash kicking! 8)



HELL YEAHHHHH!!!! LOL


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 11. 2006. 15:18 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Da ne bi ni EI zaostali za trenutnim "trendom" TomSpace-globalizacije, i Enemy Inside ima sada SvojSpace.

Enemy Inside MySpace Profile

Trenutno su samo jedan intro i jedna dovršena pjesma na profilu, s obzirom da sve treba savršeno dobro napraviti, inače ništa od toga :P

Slika nema, videa nema, ali zato raje ima :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 11. 2006. 20:32 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
OLD SCHOOL, OLD SCHOOL...ENEMY INSIDE!!! Ljudi ovo se cekalo, rad vam je odlican (ove dvije pjesme na web site-u)!!! PURE TRASH, tnx God, bh trash scena se dize iz pepela. Bez obzira sto su demo, produkcija je jako dobra, jos kad se usminka za prvog izdanja. Nista zurba, jeb'o zeljne fanove, nek' se nacekaju, al' nek onda bas docekaju. Meni bolja "Colder Than Steel", true sam, sta cu... Sto se tice pjevaca, hahahaha, koji to danas vocal, koji imalo drzi do sebe, ulazi normalan u snimanje?! Web site pravo dobro izgleda (Ihti, svaka cast!), jos kad se dovrsi, napuni sitnicama. Logo, takodjer, rula!!!
Eto, ljudi, nahvalih vas SA ITEKAKVIM RAZLOGOM!!!
Samo naprijed u nove pobjede...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 24. 11. 2006. 21:58 
Offline
User avatar

Joined: 19. 07. 2003. 01:31
Posts: 970
Ova stvar je smeće meni.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 11. 2006. 01:42 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Cornholio wrote:
Ova stvar je smeće meni.


:wink:

Jesil to naglasio da te ne bi neko optužio, zgromio ili dapače progrešno protumačio tvoje riječi? :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 11. 2006. 02:58 
Offline

Joined: 26. 07. 2004. 12:54
Posts: 2790
Ode after Litany wrote:
OLD SCHOOL, OLD SCHOOL...ENEMY INSIDE!!! Ljudi ovo se cekalo, rad vam je odlican (ove dvije pjesme na web site-u)!!! PURE TRASH, tnx God, bh trash scena se dize iz pepela. Bez obzira sto su demo, produkcija je jako dobra, jos kad se usminka za prvog izdanja. Nista zurba, jeb'o zeljne fanove, nek' se nacekaju, al' nek onda bas docekaju. Meni bolja "Colder Than Steel", true sam, sta cu... Sto se tice pjevaca, hahahaha, koji to danas vocal, koji imalo drzi do sebe, ulazi normalan u snimanje?! Web site pravo dobro izgleda (Ihti, svaka cast!), jos kad se dovrsi, napuni sitnicama. Logo, takodjer, rula!!!
Eto, ljudi, nahvalih vas SA ITEKAKVIM RAZLOGOM!!!
Samo naprijed u nove pobjede...


hmm... il je do mene ill

uglavnom, imam tri velike zamjerke... prvo ovo nije old skool, main riff stvarke One More Time koji se javlja prvi put na 0:37 je nesto sto je nastalo u svedskoj u drugoj polovini 90ih, dakle one njihove melodick driving furke sto je po meni totalno ne thrash, dalje vokal je tanak, ne tolko zbog "boje" vec zbog interpretacije vidi se da ima problema s upravljanjem rijecima i ne djeluje uvjeriljivo (commanding presence missing), jednostavno ne vlada tekstom... znaci pitanje interpretacije, i jos na kraju ovo je po meni blize nekoj usporenoj bangable prilagodjenoj verziji agonizea, intro, drivig rhythm, break, driving rhtyhm end...
tres ... zna se sta je tres, riff iza riffa i to da se zemlja trese, zestina...

naravno, ne kazem da trebaju svirat ono sto bi ja volio da cujem, vec jednostavno ovo nije u duhu one OLD SKOOL price koje su puna usta...

toliko ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 11. 2006. 05:04 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Khasma wrote:
hmm... il je do mene ill

uglavnom, imam tri velike zamjerke... prvo ovo nije old skool, main riff stvarke One More Time koji se javlja prvi put na 0:37 je nesto sto je nastalo u svedskoj u drugoj polovini 90ih, dakle one njihove melodick driving furke sto je po meni totalno ne thrash, dalje vokal je tanak, ne tolko zbog "boje" vec zbog interpretacije vidi se da ima problema s upravljanjem rijecima i ne djeluje uvjeriljivo (commanding presence missing), jednostavno ne vlada tekstom... znaci pitanje interpretacije, i jos na kraju ovo je po meni blize nekoj usporenoj bangable prilagodjenoj verziji agonizea, intro, drivig rhythm, break, driving rhtyhm end...
tres ... zna se sta je tres, riff iza riffa i to da se zemlja trese, zestina...

naravno, ne kazem da trebaju svirat ono sto bi ja volio da cujem, vec jednostavno ovo nije u duhu one OLD SKOOL price koje su puna usta...

toliko ;)



to s agonize-om mi nije ni palo na pamet, ali vjerovatno ima tu neš...ali to ona "Čozn Van" faza :P

btw. biti uspoređen sa Agonize-om, koji se smatra jednim od najboljih bh. bendova, je gotivna stvar :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 11. 2006. 23:50 
Offline
User avatar

Joined: 03. 05. 2003. 09:13
Posts: 161
Location: Sarajevo
<[Grind Bastard]> wrote:
Khasma wrote:
hmm... il je do mene ill

uglavnom, imam tri velike zamjerke... prvo ovo nije old skool, main riff stvarke One More Time koji se javlja prvi put na 0:37 je nesto sto je nastalo u svedskoj u drugoj polovini 90ih, dakle one njihove melodick driving furke sto je po meni totalno ne thrash, dalje vokal je tanak, ne tolko zbog "boje" vec zbog interpretacije vidi se da ima problema s upravljanjem rijecima i ne djeluje uvjeriljivo (commanding presence missing), jednostavno ne vlada tekstom... znaci pitanje interpretacije, i jos na kraju ovo je po meni blize nekoj usporenoj bangable prilagodjenoj verziji agonizea, intro, drivig rhythm, break, driving rhtyhm end...
tres ... zna se sta je tres, riff iza riffa i to da se zemlja trese, zestina...

naravno, ne kazem da trebaju svirat ono sto bi ja volio da cujem, vec jednostavno ovo nije u duhu one OLD SKOOL price koje su puna usta...

toliko ;)



to s agonize-om mi nije ni palo na pamet, ali vjerovatno ima tu neš...ali to ona "Čozn Van" faza :P

btw. biti uspoređen sa Agonize-om, koji se smatra jednim od najboljih bh. bendova, je gotivna stvar :D


U svakom slucaju ovo sa Agonize-om i ne zvuci tako lose, s obzirom da ja ovaj bend gotivim totalno....Ali moram ti priznati da si ti prvi koji nam je to rekao...ali EI nikada nece biti pozerski bend kao sto je Agonajz i oni nikada nece popiti piva kao sto mi mozemo.... :lol:
A onom malom suljinom cu da kazem da pod hitno uzme casove engleskog prije nego uleti u studio i naravno da manje mota prije samog snimanja.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 11. 2006. 00:00 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Undertaker wrote:
A onom malom suljinom cu da kazem da pod hitno uzme casove engleskog prije nego uleti u studio i naravno da manje mota prije samog snimanja.


ma odradim ja sve vokale, pa bidne sve udure, tutto kompletto i finitto! 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 26. 11. 2006. 14:33 
Offline

Joined: 26. 07. 2004. 12:54
Posts: 2790
hehe, naravno, to nije nuzno losa stvar... samo kazem, jebi ga kako je sharonja nabrijo myspace ja sam ocekivo PILEDRIVER :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 117 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group