Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 04. 2024. 12:34

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 88 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 27. 12. 2006. 00:36 
Offline

Joined: 12. 03. 2006. 20:54
Posts: 43
as_(the)_sun_sets wrote:
Bobi, bivsi bubnjar u bendu Antidope... sta covjek radi, to je strahota gledati! Inace, ide (mislim da zavrsava uskoro ili je vec zavrsio) akademiju za bubanj u Gracu :lol: :lol: :lol:
i Stupar iz benda WD-40. Govorim samo u bubnjarima koje sam slusao, naravno.
Za metal... slusao sam samo Stefana iz silent kingdoma, i to je to, za metal savrseno...



Izvini al stefan je bezveze i to praravo on je tipicni deahtmetalac pocetnik koji misli da je sve u 16 kama na duploj ustvari on nista i nezna od duple.

Ja vam kazem tog lika znam da je jenom na nekom koncertu govorio za jedan bubanj da je sranje vamo tamo dok mu jedan drugi bubnjar nije nastimao i tada je bio super bubanj.Taj Stefan fakat nema pojma!
Mogu ruku stavit u vatru!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 12. 2006. 00:42 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
g_a_n_g_b_o_y wrote:
Mogu ruku stavit u vatru!


Onda se bojim da ćeš morati početi drkati drugom rukom, jer ćeš bez te jedne ostati sigurno. Znam Stefanov progres, i momak je strava. Nije klasični Death Metal bubnjar, ali je i više nego klasični metal bubnjar, i ja se divim i poštujem čovjeka, i kao bubnjara i čovjeka, a itekako kao producenta.

Stefan dere, i to je neosporivo.

Basta 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 12. 2006. 13:31 
Offline

Joined: 12. 03. 2006. 20:54
Posts: 43
<[Grind Bastard]> wrote:
g_a_n_g_b_o_y wrote:
Mogu ruku stavit u vatru!


Onda se bojim da ćeš morati početi drkati drugom rukom, jer ćeš bez te jedne ostati sigurno.

Basta 8)




Neznam ja kakav je on lik kao lik jer ga nisam nikad upoznao ali sam ga slusao i gledao jednom . Njemu je dupla zakon i nista drugoo i nezna koliko sam ja skontao!!

AL i drugi mi bubnjari to isto govore


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 12. 2006. 14:16 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
pfff... meni su upravo takodje bubanjri i muzicari pricali da momak svira i jazz, ja sam ga slusao samo u metal izvedbi, da rasturi sve u 16, a i ono snimljeno na albumu Silent Kingdoma je za poshtovanje!
Ma dobro, cinjenica je da ne-metal bubnjari uvjek kenjaju protiv metal bubnjara, kao, ovi samo grade brzinu, znaju samo ravne ritmove, bla bla, normalno je biti zavidan


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 12. 2006. 16:16 
Offline

Joined: 12. 03. 2006. 20:54
Posts: 43
as_(the)_sun_sets wrote:
pfff... meni su upravo takodje bubanjri i muzicari pricali da momak svira i jazz, ja sam ga slusao samo u metal izvedbi, da rasturi sve u 16, a i ono snimljeno na albumu Silent Kingdoma je za poshtovanje!
Ma dobro, cinjenica je da ne-metal bubnjari uvjek kenjaju protiv metal bubnjara, kao, ovi samo grade brzinu, znaju samo ravne ritmove, bla bla, normalno je biti zavidan
ž



Ne Ja isto slusam metal i svidja mi se Kursk ali jebiga nidje veze naprijer slusam bubnjara korna koji ima toliko zezancija i harmoje a opet ovdje citam kako rraja pljuje?I isto mislim da mu zavide

Onda slusam detmetal bendove(ove nase) i to sve ravno bez icega samo dudududududududududududududu i pokoji prelaz i to je to.

Ja jesam rocker i volim rock,metal(al novi metal tzv numetal).

I nezavidim ja nikome jer ja sviram narodnu muziku(nevolim je al zato imam para od nje,prije sam svirao i rock i blues al to se ovdje neslusa i nema nista od toga) i pricas da je u metalu sve ravno ha pa prije bih rekao da je u folku tako.Dobro ima tamo i zajebanih stvari (neparni ritmovi) ali kada se to savlada je i to beze.Moja je zelja jazz i ako ga nevolim slusati volkim bubnjara da cujem jer to je fantasiticno sta jazzeri rade.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 12. 2006. 16:35 
Offline
User avatar

Joined: 18. 03. 2006. 22:43
Posts: 453
Location: Wien/Brcko/Delta Quadrant
looooooooooooool :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 12. 2006. 18:28 
Offline

Joined: 12. 03. 2006. 20:54
Posts: 43
Dr.Larsen wrote:
looooooooooooool :lol: :lol:


Ma lollaj ti sebi u guzu!

:lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 12. 2006. 18:39 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
narodnjaake? ti mora da mrzih hi-hat iliti fus :) mislim, barem ovi BL narodnjaci, jadni ljudi, voda lije iz njih, svaki ritam 16-inke na fusu :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 12. 2006. 20:08 
Offline

Joined: 12. 03. 2006. 20:54
Posts: 43
as_(the)_sun_sets wrote:
narodnjaake? ti mora da mrzih hi-hat iliti fus :) mislim, barem ovi BL narodnjaci, jadni ljudi, voda lije iz njih, svaki ritam 16-inke na fusu :twisted: :twisted: :twisted:


He pa ima dosta toga al kad sviras rumbu.
Al vecinom sviram sevdalinke i to je uglavnom fus bas i dobos.
Sve ravno uglavnom.
Dok kad sviramo rock(ali u zadnje vrijeme manje) koristim chinu,splach,dva crasha,ride, i naravno sve ostalo od prelaza i tako dalje)


Dok ponekad sviram koreografije(folkklor) znaci onda tu ide tapan i naravno neparne ritmovi kao naprijer 7/8 + 5/8 i to sve zajedno.MAlo je to zajebano to je naprijemr kod "Kosovske svite" Dok imas naprijer isto cisti onaj dosdadni estam(2/4)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 27. 12. 2006. 20:42 
Offline
User avatar

Joined: 18. 03. 2006. 22:43
Posts: 453
Location: Wien/Brcko/Delta Quadrant
Ti ili si neki dobar zajebant ili sam ja u Zoni sumraka. Ovo je jednostavno smijesno. Ne da sam ja neko iz mase ko upire na tebe, nego si bas upravo ti to. Dolazis ovdje (vodje :lol: ) i prosipas neke sterotipne gluposti. Uostalom sam ti piso prije u cemu je stvar. Bubnjar Korna niti ima harmonije niti ima smisla. On jednostavno bilo sta hlupi pa sta ispadne, to je album i prodaje se djeci kao tebi. Ima jos mnogo toga sto se tice muzike sto je bolje i od Death Metala kad je u pitanju tehnika. E sad ti lijepo uzmi svoje dvije besike i idi sviraj sa Mile Kiticem.

i naravno moj omiljeni smiley :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 12. 2006. 04:08 
Offline

Joined: 28. 12. 2006. 03:58
Posts: 2
Location: Tuzla
Mislim da je bubnjar iz Neon Knights, a kasnije Alarma ( Slaga) pokazo dobru tehniku sa virblovima triolama itd. Ja sam gledo i Neon Knihgts i Alarm
uzivo. Slaga je bio mrak, s tim da je jos velik cojk. Al ne vidam ja tog lika vise. Ko da je u zemlju propo.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 12. 2006. 15:24 
Offline

Joined: 12. 03. 2006. 20:54
Posts: 43
Dr.Larsen wrote:
Ti ili si neki dobar zajebant ili sam ja u Zoni sumraka. Ovo je jednostavno smijesno. Ne da sam ja neko iz mase ko upire na tebe, nego si bas upravo ti to. Dolazis ovdje (vodje :lol: ) i prosipas neke sterotipne gluposti. Uostalom sam ti piso prije u cemu je stvar. Bubnjar Korna niti ima harmonije niti ima smisla. On jednostavno bilo sta hlupi pa sta ispadne, to je album i prodaje se djeci kao tebi. Ima jos mnogo toga sto se tice muzike sto je bolje i od Death Metala kad je u pitanju tehnika. E sad ti lijepo uzmi svoje dvije besike i idi sviraj sa Mile Kiticem.

i naravno moj omiljeni smiley :lol:



Pa nebi se slozio stobom.Naprijemr bubnjar Leb i Sol-a nemogu se sad sjetiti kako se zove petrosvki ili tako nesto on je za mene extra bubnjar ili naprijer bub njar prljavog kazalista je isto super.AL sto se korna tice he tu care nije bas lupi pa sta ispadne to bi prije rekao za stefana i ostale deathmetalce( cast izuzecima)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 02. 2007. 02:18 
Offline
User avatar

Joined: 01. 11. 2006. 13:55
Posts: 37
Location: bec
Haris Rustemovic (bivse Necasne sestre) ili ti Bato (iz Art Centra :))
stojim cvrsto iz toga, cak mi je bolji puno od bumbara, bumbar za moj ukus previse krha, nije najbolji s dinamikom...dobro svira sto jest, jest, ali eto Haris mi to nekako ukompletirano vise
:D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 02. 2007. 02:55 
Offline
User avatar

Joined: 31. 08. 2006. 14:36
Posts: 118
Location: Å¡uma
Sulje.. hahaha dobro ne svira lik vise al dovoljno je rec da je lik zavrsio u Kreki(Tuzla) - umobolnica ... bio je opsjednut bubnjevima nisu ga mogli odvojit od njih.. lik je dan, noc i ono izmedju ako ima sta sviro i tako eto tako.. a sigurno je jedan od najacih samo sto ne smije vise sjest za bubanj ko bi opet u kreku iso ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 02. 2007. 12:40 
Offline
User avatar

Joined: 07. 10. 2005. 14:23
Posts: 197
Location: mjesto:
pa jebi ga sad... od ovih poznatijih dvoumim se izmedju pipsa i seje iz toxica...
ali ima takodjer jedan lik iz zenice, Dino, svira bubnjeve u Hangaru. bio sam na par proba, taj covjek jede bubnjeve...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 02. 2007. 17:49 
Offline
User avatar

Joined: 25. 05. 2006. 15:05
Posts: 686
Location: Banja Luka
Ima jedan novi band u Banja Luci. Zove se...naziv je veoma interesantan i zivopisan:) Band se zove "ZIVOT PISE DRAME"... sviraju nekakav spoj hardcore-a, sa malo scream-a i malo, na momente grind. zvuci veoma interesantno..
ali poenta je... kad cujete bubnjara iz tog benda(ako budete imali priliku)..sve ce vam biti jasno. covjek razbija. ne mozes jednostavno da vjerujes svojim ocima i usima!! ne mogu da vjerujem da neko moze onoliko da bude skoncentrisan na sviranje. sve prati pogledom..ma mrzi dok svira!!-ako mogu tako da kazem!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 02. 2007. 17:55 
Offline
User avatar

Joined: 25. 05. 2006. 15:05
Posts: 686
Location: Banja Luka
Meni je Stefan skroz ok. Svidja mi se kako je odsvirao ovaj Silent Kingdom. Ne svidja mi se zvuk bubnja(ako je ono uopste bubanj-mislim, akusticni, naravno)...ali sam se naviknuo s' vremenom. Odredjene dionice, da preciziram..one etno dionice je fenomenalno odsvirao. Sa zadovoljstvom skidam te djelove!!!
Opet, to je moje misljenje!!! Svako ima svoje, zar ne!?..Uopste, mislim da je glupo nekog ocjenjivati, govoriti da je njegovo sviranje dobro ili sranje itd.(ne prozivam nikoga-da se odmah ogradim). Pogledajte to sa druge strane...taj neko je ulozio bar malo truda!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 02. 2007. 17:59 
Offline
User avatar

Joined: 25. 05. 2006. 15:05
Posts: 686
Location: Banja Luka
Sve u svemu...nek' se samo svira!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 20. 03. 2007. 23:44 
Offline

Joined: 12. 03. 2006. 20:54
Posts: 43
downbeat wrote:
Meni je Stefan skroz ok. Svidja mi se kako je odsvirao ovaj Silent Kingdom. Ne svidja mi se zvuk bubnja(ako je ono uopste bubanj-mislim, akusticni, naravno)...ali sam se naviknuo s' vremenom. Odredjene dionice, da preciziram..one etno dionice je fenomenalno odsvirao. Sa zadovoljstvom skidam te djelove!!!
Opet, to je moje misljenje!!! Svako ima svoje, zar ne!?..Uopste, mislim da je glupo nekog ocjenjivati, govoriti da je njegovo sviranje dobro ili sranje itd.(ne prozivam nikoga-da se odmah ogradim). Pogledajte to sa druge strane...taj neko je ulozio bar malo truda!


hahah pa taj stefan nezna ni bubanj podesiti! Dosao meni jedan lik isto kaze joj meni je stefan zakon znas ima duplu?! Joj kad to cujem umirem od sege!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 21. 03. 2007. 13:26 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
g_a_n_g_b_o_y wrote:
downbeat wrote:
Meni je Stefan skroz ok. Svidja mi se kako je odsvirao ovaj Silent Kingdom. Ne svidja mi se zvuk bubnja(ako je ono uopste bubanj-mislim, akusticni, naravno)...ali sam se naviknuo s' vremenom. Odredjene dionice, da preciziram..one etno dionice je fenomenalno odsvirao. Sa zadovoljstvom skidam te djelove!!!
Opet, to je moje misljenje!!! Svako ima svoje, zar ne!?..Uopste, mislim da je glupo nekog ocjenjivati, govoriti da je njegovo sviranje dobro ili sranje itd.(ne prozivam nikoga-da se odmah ogradim). Pogledajte to sa druge strane...taj neko je ulozio bar malo truda!


hahah pa taj stefan nezna ni bubanj podesiti! Dosao meni jedan lik isto kaze joj meni je stefan zakon znas ima duplu?! Joj kad to cujem umirem od sege!!




sve jebote nki strucnjaci. ova bosna je tolko sugava da ne povjerujes. jel neko nesto postign odmah e pljuje po njemu. de ti moammk prvo prilozi nama ovdjesta si ti ucinio pa onda seri po nekom, a ni tada nemas pravo na to.stvarno mi se penjet po kurcu sa tim izjavama.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 88 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group