Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 04. 2024. 20:59

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ] 
Author Message
 Post subject: Klaviri
PostPosted: 14. 02. 2004. 20:43 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2003. 10:07
Posts: 1154
Location: Istanbul
Bas me zanima ima li ko od vas neki klavir (pijanino, polukoncertni & co. included), koje je vrste i za koju marku mislite da je dobra?

Ja imam kod kuce polovni pianino Petrof, ne znam koje godiste. Jako sam zadovoljna njime jer su mu tipke poprilièno èvrste tako da mi prsti ne prelijeæu dok sviram u brzom tempu. Nisam ga stimala ima jedno pet godina al kad sam ga nedavno provjeravala bio je OK.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Klaviri
PostPosted: 15. 02. 2004. 18:44 
Offline
User avatar

Joined: 29. 09. 2003. 18:32
Posts: 587
Location: HighLand
Witch wrote:
Bas me zanima ima li ko od vas neki klavir (pijanino, polukoncertni & co. included), koje je vrste i za koju marku mislite da je dobra?

Ja imam kod kuce polovni pianino Petrof, ne znam koje godiste. Jako sam zadovoljna njime jer su mu tipke poprilično čvrste tako da mi prsti ne prelijeću dok sviram u brzom tempu. Nisam ga stimala ima jedno pet godina al kad sam ga nedavno provjeravala bio je OK.
Na veliku zalost nemam nista od navedenog, ali jako jako volim klavire...i dok sam isla u muzicku skolu uvijek me vise privlacio klavir nego gitara!!! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Klaviri
PostPosted: 24. 02. 2004. 01:45 
Offline
User avatar

Joined: 16. 05. 2003. 14:17
Posts: 318
Location: In your strange and misty eyes
Nightwatcher wrote:
Witch wrote:
Bas me zanima ima li ko od vas neki klavir (pijanino, polukoncertni & co. included), koje je vrste i za koju marku mislite da je dobra?

Ja imam kod kuce polovni pianino Petrof, ne znam koje godiste. Jako sam zadovoljna njime jer su mu tipke poprilično čvrste tako da mi prsti ne prelijeću dok sviram u brzom tempu. Nisam ga stimala ima jedno pet godina al kad sam ga nedavno provjeravala bio je OK.
Na veliku zalost nemam nista od navedenog, ali jako jako volim klavire...i dok sam isla u muzicku skolu uvijek me vise privlacio klavir nego gitara!!! :D

:shock: Ozbiljno? i ja sam svirala klavir!
A danas s ponosom sviram po .....(necijim) zivcima!
Hvala,hvala!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Klaviri
PostPosted: 24. 02. 2004. 02:59 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Witch wrote:
Bas me zanima ima li ko od vas neki klavir (pijanino, polukoncertni & co. included), koje je vrste i za koju marku mislite da je dobra?

Ja imam kod kuce polovni pianino Petrof, ne znam koje godiste. Jako sam zadovoljna njime jer su mu tipke poprilično čvrste tako da mi prsti ne prelijeću dok sviram u brzom tempu. Nisam ga stimala ima jedno pet godina al kad sam ga nedavno provjeravala bio je OK.


Nazalost nemam klavir :cry: samo klavijaturu sada vec malo stariju Casio, no sad zasad dobro sluzi. Btw Ako se ne varam treba malo cesce klavir stimati.. ipak pet godina je previse :? mada zvuk mozda i nije distordiran.. ne znam nisam ga cuo :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Klaviri
PostPosted: 24. 02. 2004. 18:05 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2003. 10:07
Posts: 1154
Location: Istanbul
Archangel wrote:
Btw Ako se ne varam treba malo cesce klavir stimati.. ipak pet godina je previse :? mada zvuk mozda i nije distordiran.. ne znam nisam ga cuo :)

Ma da, znam da treba... al nije nimalo jeftino stimat klavir a i nedavno kad sam ga provjeravala bio je OK :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Klaviri
PostPosted: 25. 02. 2004. 00:59 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Witch wrote:
Archangel wrote:
Btw Ako se ne varam treba malo cesce klavir stimati.. ipak pet godina je previse :? mada zvuk mozda i nije distordiran.. ne znam nisam ga cuo :)

Ma da, znam da treba... al nije nimalo jeftino stimat klavir a i nedavno kad sam ga provjeravala bio je OK :D


Cuo sam to da ga nije bas jeftino stimati :) :) Pa valjda ako mu je zvuk u redu nema ni neke potrebe..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 05. 2004. 14:05 
Offline
User avatar

Joined: 29. 05. 2004. 12:42
Posts: 12
Location: Midian
Imam klavir, August Forster,pianino.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 12. 06. 2004. 02:10 
Offline
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 02:24
Posts: 626
Location: tamo gdje gdje u polju,umjesto cvjeca,rastu mine... :P
casio sinti...jad...al et...
al hej...bolje ista nego nista! :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 30. 07. 2004. 23:14 
Offline

Joined: 13. 07. 2004. 22:11
Posts: 48
Location: zagreb
ja imam pianino,august foerster,već 11 godina i dobro se slažemo :).štimam ga otprilike svake 3 godine.u budućnosti bih si htjela kupiti mali koncertni Steinway.al mislim da ću se načekati do toga...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Klaviri
PostPosted: 30. 08. 2004. 14:01 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2003. 10:07
Posts: 1154
Location: Istanbul
Archangel wrote:

Cuo sam to da ga nije bas jeftino stimati :) :) Pa valjda ako mu je zvuk u redu nema ni neke potrebe..

Evo danas sam ga provjeravala i otisle su sve tipke za pola tona/jotu vise... Jadnik vapi za stimanjem :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Klaviri
PostPosted: 11. 10. 2004. 10:16 
Offline
User avatar

Joined: 29. 09. 2003. 18:32
Posts: 587
Location: HighLand
Evo danas sam ga provjeravala i otisle su sve tipke za pola tona/jotu vise... Jadnik vapi za stimanjem :)[/quote] De ti to opet provjeri, duuugo je vremena proslo, mislim da nije samopola tona u piatnju :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 11. 10. 2004. 22:07 
Offline
User avatar

Joined: 29. 12. 2002. 20:30
Posts: 2373
Location: Tuzla
ja imam digitalni klavir, korgov jer je ovaj drugi bio neprikladan za nas "dom" 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Klaviri
PostPosted: 13. 10. 2004. 15:43 
Offline
User avatar

Joined: 16. 04. 2003. 10:07
Posts: 1154
Location: Istanbul
NigHtWatchEr wrote:
De ti to opet provjeri, duuugo je vremena proslo, mislim da nije samopola tona u piatnju :wink:
Ma samo je pola tona. imam ja bracu sa tamburicom pa mi on to provjeri :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 28. 10. 2004. 23:54 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
hmm ja imam neki mizeran casio sinti...smrc...fakat mizerija..ali et upravu je diokhan bolje 'ista'(ak se tak moze nazvati) nego nista...
mada me je jos dok sam isla u muzicku vise privlacila gitara i violinaa...a et sad ucim gitaru...a tako bi volila violinuuu...i et nastaviti klavir...
a et mislim da mi to nece uspjeti.... :cry: :cry: :cry:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 14 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group