Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 18. 04. 2024. 21:51

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 364 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 02. 09. 2004. 12:43 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2003. 14:10
Posts: 1448
Location: Beograd
glorious je najaci album
bez rippera su OK
ali sa njim su FANTASTICNO NENADJEBIVI


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 09. 2004. 14:55 
Offline

Joined: 03. 08. 2004. 15:13
Posts: 1045
Location: The Tuzla
care... koji ti metal zanr ustvari volis, pa ti je iced sa ripperom tolko bolji :? :?:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 09. 2004. 15:54 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Opium wrote:
care... koji ti metal zanr ustvari volis, pa ti je iced sa ripperom tolko bolji :? :?:


Sixth je powerash.. Glorious Burden je jako dpbar ali ni do koljena Matt-ovim albumima.. nema one dark atmosfere i onog mystic prizvuka koju ja obozavam kod njih.. 'ebo vas Ripper.. Matt je Bog!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 09. 2004. 19:26 
Offline

Joined: 03. 08. 2004. 15:13
Posts: 1045
Location: The Tuzla
tako je care. reci ti njima svima ko je najbolji pjevac. MATT BARLOW :!: :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 09. 2004. 22:10 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
Archangel wrote:
Opium wrote:
care... koji ti metal zanr ustvari volis, pa ti je iced sa ripperom tolko bolji :? :?:


Sixth je powerash.. Glorious Burden je jako dpbar ali ni do koljena Matt-ovim albumima.. nema one dark atmosfere i onog mystic prizvuka koju ja obozavam kod njih.. 'ebo vas Ripper.. Matt je Bog!


majstore, koncept albuma je zamisljen tako da mu NE TREBA dark atmosfera i mystic prizvuk


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 09. 2004. 22:31 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Snake wrote:
Archangel wrote:
Opium wrote:
care... koji ti metal zanr ustvari volis, pa ti je iced sa ripperom tolko bolji :? :?:


Sixth je powerash.. Glorious Burden je jako dpbar ali ni do koljena Matt-ovim albumima.. nema one dark atmosfere i onog mystic prizvuka koju ja obozavam kod njih.. 'ebo vas Ripper.. Matt je Bog!


majstore, koncept albuma je zamisljen tako da mu NE TREBA dark atmosfera i mystic prizvuk


Shvacam Snake, ali bas tu promjenu i ne volim.. jer za mene je Iced Earth bas to..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 09. 2004. 22:54 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2003. 14:10
Posts: 1448
Location: Beograd
Archangel wrote:
Snake wrote:
majstore, koncept albuma je zamisljen tako da mu NE TREBA dark atmosfera i mystic prizvuk


Shvacam Snake, ali bas tu promjenu i ne volim.. jer za mene je Iced Earth bas to..


prvo coveku da kazem da sam poweras sto rece archangel

drugo matt je meni uvek bio falinka bendu - jednostavno dark atmosfera i mystic prizvuk su mi smetali jer ih je on pravio na malo pederski nacin (ubice me zbog ovoga al moro sam :wink: )

samo sam ceko da se toga manu (sto rece snake) i dodje čika RIPER da objasni neke stvari :wink:

sve najbolje :wink:


Last edited by Stanko on 04. 09. 2004. 13:12, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 09. 2004. 23:07 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Sixth Demon wrote:
Archangel wrote:
Snake wrote:
majstore, koncept albuma je zamisljen tako da mu NE TREBA dark atmosfera i mystic prizvuk


Shvacam Snake, ali bas tu promjenu i ne volim.. jer za mene je Iced Earth bas to..


prvo coveku da kazem da sam poweras sto rece archangel

drugo matt je meni uvek bio falinka bendu - jednostavno dark atmosfera i mystic prizvuk su mi smetali jer ih je on pravio na malo pederski nacin (ubice me zbog ovoga al moro sam :wink: )

samo sam ceko da se toga manu (sto rece snake) i dodje čika RIPER da objasni neke stvari :wink:

sve najbolje :wink:


uuu falinka bendu, dark atmosfera, mystic prizvuk - na pederski nacin..!? Matt??.. Ripper da objasni neke stvari.. hmm.. to pravi Iced Earth fan nikad ne bi rekao.. covjece sad prakticki djeluju kao power band.. :) 8) :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2004. 01:09 
Offline

Joined: 03. 08. 2004. 15:13
Posts: 1045
Location: The Tuzla
nebi da komentarisem previse u vezi diskusije, u pitanju je ukus. :|


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2004. 13:13 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2003. 14:10
Posts: 1448
Location: Beograd
Archangel wrote:
covjece sad prakticki djeluju kao power band.. :) 8) :wink:
znao sam da ces onako reagovati

al sa riperom imaju snagu kakvu nikad sa matom nisu imali

ok tebi su bolji s njim
respect :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2004. 13:18 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Sixth Demon wrote:
Archangel wrote:
covjece sad prakticki djeluju kao power band.. :) 8) :wink:
znao sam da ces onako reagovati

al sa riperom imaju snagu kakvu nikad sa matom nisu imali

ok tebi su bolji s njim
respect :wink:


Ali su gubitkom Matt-a izgubili ono zasto sam ja zavolio taj bend..
i Matt je isto Iced Earth.. sorry ali Ripper nije to.. kvalitetan jest, ali nema ono nesto.. stvarno mi sad djeluju kao power bend.. 8) :)
meni..
Respect back at ya.. :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2004. 13:31 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2003. 14:10
Posts: 1448
Location: Beograd
ok
ripera je mnogo ljudi zamrzelo (kao i blaze) zato sto je upo u poznat bend (JP)

on je u JP-u napravio cudo isto tako i u IE-u

inace jel zna neko gde je on pevo pre JP-a


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2004. 15:55 
Offline

Joined: 03. 08. 2004. 15:13
Posts: 1045
Location: The Tuzla
ja sam nekad teze sluso judase, i nikako da ripperova glas prilagodim iced earth'u. jednostavno kao sto kolega Archy kaze matt je nekako i odlikovo ovaj bend. :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2004. 16:44 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Sixth Demon wrote:
ok
ripera je mnogo ljudi zamrzelo (kao i blaze) zato sto je upo u poznat bend (JP)

on je u JP-u napravio cudo isto tako i u IE-u

inace jel zna neko gde je on pevo pre JP-a


Winter's Bane.. :wink: da ne bi sad ispalo da ja Rippera ne mogu samo zato sto je Matt-ovo mjesto zauzeo, ali ne svidja mi se bas promjena stila koja je dosla sa njim.. Iced Earth je Night Of The Stormrider, Burnt Offerings, Something Wicked.. meni.. Ripper odgovara Priestu vise..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2004. 17:53 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2003. 14:10
Posts: 1448
Location: Beograd
da da iskopo sam taj winter's bane
uzimam 1 album

po meni je riper totalno lego na novi album i to je to


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2004. 18:23 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
Za sve ove sto Iced Earth poistovjecuju sa Mattom!

Ljudi, ako je itko Iced Earth, onda je to Jon Schaffer, kao sto je Steve Harris Iron Maiden! Jon je kicma benda, nitko drugi, sve ideje od njega dolaze, i svime on upravlja!!!!

Tko je citao intervju sa Jonom na Aebyssu, zna o cemu pricam! Jon je snimio Glorious Burden sa Mattom, no to jednostavno nije bilo to! Nesto je nedostajalo Mattu, a to nesto Jon od njega nikako nije mogao dobiti. Da ste imalo upućeni u razvoj situacije znali bi to, kao sto bi i znali da je sve pratece vokale na albumu snimao Matt!

zivili, kape nakrivili


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2004. 18:37 
Offline
User avatar

Joined: 25. 06. 2003. 14:10
Posts: 1448
Location: Beograd
Snake wrote:
Za sve ove sto Iced Earth poistovjecuju sa Mattom!

Ljudi, ako je itko Iced Earth, onda je to Jon Schaffer, kao sto je Steve Harris Iron Maiden! Jon je kicma benda, nitko drugi, sve ideje od njega dolaze, i svime on upravlja!!!!

Tko je citao intervju sa Jonom na Aebyssu, zna o cemu pricam! Jon je snimio Glorious Burden sa Mattom, no to jednostavno nije bilo to! Nesto je nedostajalo Mattu, a to nesto Jon od njega nikako nije mogao dobiti. Da ste imalo upućeni u razvoj situacije znali bi to, kao sto bi i znali da je sve pratece vokale na albumu snimao Matt!

zivili, kape nakrivili
ma to je sve jasno
al ti ga pretera
kobi sluso maidene da nije bruce-a (ili diana - ko voli) :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2004. 19:08 
Offline
User avatar

Joined: 02. 02. 2004. 18:47
Posts: 455
...moj je stav nekako najblizi onome kakav ima nas drug Archangel... Ripper je jedan genijalan pjevac, vjerovatno bolji od Matta s puno vise potencijala, al stari... Glorious Burden sam se bi pustio uvrh glave dva puta... nemogu da svarim taman me ubili... Schaffer jeste sve i sve u bendu, ali je Matt imao jednostavno takvu karizmu i zao mi je sto je otiso...ono sto je Matt-u falilo tokom snimanja albuma je bilo srce i zanimanje, jer jednostavno bio izgubio viziju i svoj stav prema bendu... Archi rece da su sada jedan bas pravi power bend...jebi ga, pjesme vise nikada nece imati onu neku dozu sirovosti koju su imale sa Mattom...naravno moji drugovi, ovo je moj subjektivni stav i ipak smatram da je album kao album mocan, ali meni nije drag...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2004. 19:36 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Sixth Demon wrote:
Snake wrote:
Za sve ove sto Iced Earth poistovjecuju sa Mattom!

Ljudi, ako je itko Iced Earth, onda je to Jon Schaffer, kao sto je Steve Harris Iron Maiden! Jon je kicma benda, nitko drugi, sve ideje od njega dolaze, i svime on upravlja!!!!

Tko je citao intervju sa Jonom na Aebyssu, zna o cemu pricam! Jon je snimio Glorious Burden sa Mattom, no to jednostavno nije bilo to! Nesto je nedostajalo Mattu, a to nesto Jon od njega nikako nije mogao dobiti. Da ste imalo upućeni u razvoj situacije znali bi to, kao sto bi i znali da je sve pratece vokale na albumu snimao Matt!

zivili, kape nakrivili
ma to je sve jasno
al ti ga pretera
ko bi sluso maidene da nije bruce-a (ili diana - ko voli) :wink:


E bas to Sixth.. svaka ti cast.. ustedi mi dosta pisanja.. Bruce/Maiden odlican primjer :wink: ma naravno da ja sve to znam Snake, ali moras shvatiti da ljudi takodjer poistovjecuju IE sa Matt-om i njegovim glasom (vecina ljudi uostalom pocne slusati IE jer su culi da imaju odlicnog vokalistu.. naravno i mrak glazbu ali..).. jest Schaffer Bog tu sto se toga tice, ali i Matt je imao ogromni utjecaj i kontakt s fanovima.. to Ripper nece imati koliko god on dobar bio.. moje subjektivno misljenje..


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 09. 2004. 22:10 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
Archangel wrote:
Matt je imao ogromni utjecaj i kontakt s fanovima.. to Ripper nece imati koliko god on dobar bio.. moje subjektivno misljenje..


time will tell.....


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 364 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group