Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 27. 04. 2024. 14:33

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 162 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 08. 12. 2006. 13:48 
najbolji gitarista u bih mozda i nema bend i mozda uopce ne svira rock ili metal.dzaba se raspravljate.kazete da je nele zato sto ste culi toxic death i bogamber.ja cu rec Cvrki.to je jedan moj poznanik koji fenomenalno svira gitaru i svira je samo za svoju dusu.nema benda i boli ga za to.


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 12. 2006. 23:29 
Offline
User avatar

Joined: 12. 11. 2006. 20:56
Posts: 17
Ja sam najbojli gitarista BiH :D
Po čemu se definiše kako je neko najbolji?Po brzini?Po žicama koje koristi?Evo vam 2 primjera Malmsteen i BB King, ko je bolji ? Ha?
Da vidim ko će od Stevie Raya solažu odsvirati u ton ali da bude ko on,ma nema šanse a opet nije ni on najbolji,ustvari ne kontam kako to uopšte definisat.
Tema nema smisla.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 12. 2006. 06:11 
Offline
User avatar

Joined: 31. 08. 2006. 14:36
Posts: 118
Location: Å¡uma
Hendrix wrote:
Ja sam najbojli gitarista BiH :D
Po čemu se definiše kako je neko najbolji?Po brzini?Po žicama koje koristi?Evo vam 2 primjera Malmsteen i BB King, ko je bolji ? Ha?
Da vidim ko će od Stevie Raya solažu odsvirati u ton ali da bude ko on,ma nema šanse a opet nije ni on najbolji,ustvari ne kontam kako to uopšte definisat.
Tema nema smisla.


kupi mi njegov strat, kupi mi njegovo ozvucenje, njegove pape i onda nadji lika koji mu je ton stimo(na koncrtu il kako vec hoces da zvuci) pa onda mogu i ja odsvirat da zvuci tako kako je kod njega zvucalo :D :)))) :oops:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 12. 2006. 20:04 
Offline
User avatar

Joined: 12. 11. 2006. 20:56
Posts: 17
Pola njegovog zvuka je u facama koje pravi :D
Meni je smiješno što ljudi gitaru smatraju ko sport neki,samo takmičenja traže,svašta.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 13. 12. 2006. 23:52 
Offline
User avatar

Joined: 31. 08. 2006. 14:36
Posts: 118
Location: Å¡uma
Hendrix wrote:
Pola njegovog zvuka je u facama koje pravi :D
Meni je smiješno što ljudi gitaru smatraju ko sport neki,samo takmičenja traže,svašta.


slazem se samo sam htjeo rec da se sve moze skinuti, za nest treba 5 minuta za nesto mjesec dana, al nebitno uglavnom nekad ces odsvirati. A vjerovatno si htjeo rec da se ne moze improvizacija odsvirati kao sto je on odsvira to je stvar mashte ;) ostalo je sve moguce, vjezba,vjezba i vjezba i to je to


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 14. 12. 2006. 14:04 
Offline
User avatar

Joined: 12. 11. 2006. 20:56
Posts: 17
Da upravo to , improvizacija na licu mjesta ,to je već nešto 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 12. 2006. 12:59 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2004. 20:55
Posts: 80
Location: Sarajevo
Neko se pali na tehniku... Neko na kreativnost... Neko na stil... itd itd itd
Sve je to jako relativno


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 01. 2007. 18:27 
Offline
User avatar

Joined: 28. 11. 2006. 15:20
Posts: 196
Location: Grdjevac
sve gitaristi iz nakih bendova koji mogu nastupiti samo kao predgrupe...svima gotov Hot jer je covjek svirao sa Maidenima ejjj pa onog Adriana bi ja mogao zamijenit a kamoli neko drugi...al uglavnom niko nije spomenuo jednog covjeka Lipovacu ako se moze ubrojati da je on iz BiH jer je covjek cjelokupan muzicar pise tekstove i sve ostalo jer Zele nije stvarao nake solaze bezze samo nakih brzih arppegiosa i tako vec uradi sam citavu pjesmu a malo je takvih...uostalom ako neko ima bolji zvuk od njega onda........samo cu jedno reci Les Paul original model 10 u evropi


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 23. 01. 2007. 19:10 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
kirk_hammett wrote:
sve gitaristi iz nakih bendova koji mogu nastupiti samo kao predgrupe...svima gotov Hot jer je covjek svirao sa Maidenima ejjj pa onog Adriana bi ja mogao zamijenit a kamoli neko drugi...al uglavnom niko nije spomenuo jednog covjeka Lipovacu ako se moze ubrojati da je on iz BiH jer je covjek cjelokupan muzicar pise tekstove i sve ostalo jer Zele nije stvarao nake solaze bezze samo nakih brzih arppegiosa i tako vec uradi sam citavu pjesmu a malo je takvih...uostalom ako neko ima bolji zvuk od njega onda........samo cu jedno reci Les Paul original model 10 u evropi


ma mladima svijet ostaje... :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 01. 2007. 03:23 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2003. 17:43
Posts: 1245
Location: Infuriated Heaven
stefan wrote:
Neko se pali na tehniku... Neko na kreativnost... Neko na stil... itd itd itd
Sve je to jako relativno


Ni sama nisam mogla bolje reci svoje misljenje.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 01. 2007. 17:18 
Offline
User avatar

Joined: 02. 12. 2006. 11:23
Posts: 27
Ja se palim na ovu poviše mene :evil:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 25. 01. 2007. 17:49 
Offline
User avatar

Joined: 18. 01. 2007. 18:36
Posts: 218
Location: Sarajevo
ti bi mogo prestat da trazish druzbenicu na RP-u! :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2007. 00:03 
Offline
User avatar

Joined: 19. 11. 2005. 02:32
Posts: 167
Location: S'a je 'vo Ba
admir
-_-


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 29. 01. 2007. 00:09 
Offline
User avatar

Joined: 19. 11. 2005. 02:32
Posts: 167
Location: S'a je 'vo Ba
kirk_hammett wrote:
sve gitaristi iz nakih bendova koji mogu nastupiti samo kao predgrupe...svima gotov Hot jer je covjek svirao sa Maidenima ejjj pa onog Adriana bi ja mogao zamijenit a kamoli neko drugi... je on izevropi



Ti zamjeniti adriana ? Lik je drzao gitaru vise vremena u rukama nego shto si ti disao -_-. i da da stavim smjehuljaca da bi forumashi shvatili :shock: :shock: :? :x :x :evil: :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 02. 2007. 14:26 
Offline
User avatar

Joined: 28. 11. 2006. 15:20
Posts: 196
Location: Grdjevac
the_wickerman wrote:
kirk_hammett wrote:
sve gitaristi iz nakih bendova koji mogu nastupiti samo kao predgrupe...svima gotov Hot jer je covjek svirao sa Maidenima ejjj pa onog Adriana bi ja mogao zamijenit a kamoli neko drugi... je on izevropi



Ti zamjeniti adriana ? Lik je drzao gitaru vise vremena u rukama nego shto si ti disao -_-. i da da stavim smjehuljaca da bi forumashi shvatili :shock: :shock: :? :x :x :evil: :wink:

ejj covjece trebas da pogledas Adriana danas brzina prstiju moze mobitel sa najmanjim brojem mp pofatat toliko je sporo...izgleda da nisi gledao nove koncerte od Maidena od 2002 pa nadalje pa da ga bvidis....a uostalom pogledaj na Live after death kako sporo svira 2 minutes to midnight.....bez premca je svaki njegov solo toliko lagan za odvirat da to nije normalno
i da pa jarane Adrian je rodjen oko 60-i neke a ja 91...fakat mrzim debile al eto


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 02. 2007. 16:26 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
kirk_hammett wrote:
the_wickerman wrote:
kirk_hammett wrote:
sve gitaristi iz nakih bendova koji mogu nastupiti samo kao predgrupe...svima gotov Hot jer je covjek svirao sa Maidenima ejjj pa onog Adriana bi ja mogao zamijenit a kamoli neko drugi... je on izevropi



Ti zamjeniti adriana ? Lik je drzao gitaru vise vremena u rukama nego shto si ti disao -_-. i da da stavim smjehuljaca da bi forumashi shvatili :shock: :shock: :? :x :x :evil: :wink:

ejj covjece trebas da pogledas Adriana danas brzina prstiju moze mobitel sa najmanjim brojem mp pofatat toliko je sporo...izgleda da nisi gledao nove koncerte od Maidena od 2002 pa nadalje pa da ga bvidis....a uostalom pogledaj na Live after death kako sporo svira 2 minutes to midnight.....bez premca je svaki njegov solo toliko lagan za odvirat da to nije normalno
i da pa jarane Adrian je rodjen oko 60-i neke a ja 91...fakat mrzim debile al eto


joj kirk počinješ me opasno nervirati...
imas li ti ijednu svoju snimljenu pjesmu jel?KOJU SI TI SMISLIO??
eto samo mi na to odgovori i zavrsili smo...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 02. 2007. 18:16 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 09. 09. 2004. 00:32
Posts: 2445
Ja mislim da je najbolji gitarista u BiH kirk_hammett.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 02. 2007. 18:29 
Offline
User avatar

Joined: 18. 01. 2007. 18:36
Posts: 218
Location: Sarajevo
anthrax wrote:
Ja mislim da je najbolji gitarista u BiH kirk_hammett.


ja se slazem sa anthraxom...u potpunosti...kirk_hammett rulz...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 02. 2007. 00:25 
Offline
User avatar

Joined: 28. 11. 2006. 15:20
Posts: 196
Location: Grdjevac
Striker wrote:
kirk_hammett wrote:
the_wickerman wrote:
kirk_hammett wrote:
sve gitaristi iz nakih bendova koji mogu nastupiti samo kao predgrupe...svima gotov Hot jer je covjek svirao sa Maidenima ejjj pa onog Adriana bi ja mogao zamijenit a kamoli neko drugi... je on izevropi



Ti zamjeniti adriana ? Lik je drzao gitaru vise vremena u rukama nego shto si ti disao -_-. i da da stavim smjehuljaca da bi forumashi shvatili :shock: :shock: :? :x :x :evil: :wink:

ejj covjece trebas da pogledas Adriana danas brzina prstiju moze mobitel sa najmanjim brojem mp pofatat toliko je sporo...izgleda da nisi gledao nove koncerte od Maidena od 2002 pa nadalje pa da ga bvidis....a uostalom pogledaj na Live after death kako sporo svira 2 minutes to midnight.....bez premca je svaki njegov solo toliko lagan za odvirat da to nije normalno
i da pa jarane Adrian je rodjen oko 60-i neke a ja 91...fakat mrzim debile al eto


joj kirk počinješ me opasno nervirati...
imas li ti ijednu svoju snimljenu pjesmu jel?KOJU SI TI SMISLIO??
eto samo mi na to odgovori i zavrsili smo...


daj mi studio i snimicu...nema lakse stvari...dobijes ritam od bubnjeva,druge gitare,bas gitare i tebi solo sam dolazi i sviras

a adrian je sigurno imao solsaze sa ovim brojem godina


@NAIDA
kazi mozda za nekih 6-7 godina


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 02. 2007. 00:29 
Offline

Joined: 31. 08. 2004. 02:16
Posts: 223
Location: Sarajevo
daj ba ljudi stavite neke pametne teme, ovo se sve svelo na koje najbolji gitarista, najbolji bend, najbolji solo.... ccc
de stavite teme o kucnom snimanju(home studio) i takvim stvarima u kojim mozemo jedni drugima pomoc, a ne ovo ko je brzi i bolji....


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 162 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group