Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 08:33

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 04. 10. 2009. 19:10 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
ma ta prva (ghosts of the night) je rapid fire, to ostalo mislim da je senad sam radio... nisam siguran, koliko se sjecam govorio je da trazi ekipu neku nesto, al to je podavno bilo... ne znam sta sada radi, jel ima ekipu itd... al bilo bi dobro da okupi sta, oni su fakat bili dobar bend, ljudi bas imali inspiracije i ozbiljno i najprofesionalnije pristupali tome... a imaju i iskustva dobrog, jebiga, davno je bombarder bio sarajevski bend... pa rapid fire poslije...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 04. 10. 2009. 20:31 
Offline
User avatar

Joined: 30. 09. 2009. 20:11
Posts: 346
Addi wrote:
ma ta prva (ghosts of the night) je rapid fire, to ostalo mislim da je senad sam radio... nisam siguran, koliko se sjecam govorio je da trazi ekipu neku nesto, al to je podavno bilo... ne znam sta sada radi, jel ima ekipu itd... al bilo bi dobro da okupi sta, oni su fakat bili dobar bend, ljudi bas imali inspiracije i ozbiljno i najprofesionalnije pristupali tome... a imaju i iskustva dobrog, jebiga, davno je bombarder bio sarajevski bend... pa rapid fire poslije...



nije jos okupio ekipu. jeste, samo je ghost of the night od rapida a ovo ostalo je senad solo uradak.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 04. 10. 2009. 23:25 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
ajd nadam se da ce bit sta... vidim ga ja s vremena na vrijeme u rutu al nako vise u prolazu, pa ga ne stignem pitat...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 07. 10. 2009. 12:02 
Offline

Joined: 07. 10. 2009. 11:49
Posts: 3
Poznajem Senada dugo, dugo vremena i zajedno smo i svirali u Bombarderu. Uvijek je imao nesto novo u glavi i kada smo uvjezbavali nove stvarke bukvalno nam je trebao pokazivati kako da ja osviram svoje i ostali u bendu svoje. Njegove ideje su uvijek bile nesto novo za nas a kako slusam i ove stvari sto ih je sam napravio, od sviranja svih instrumenata do produkcije, su fantasticne. Ne mogu pronaci ni jednu slicnost sa ostalim grupama, i dalje slusam sve, i zbog toga preporucujem svima da pratite Maravu jer sam siguran da ce izbaciti jos puno fantasticnih stvari. Bravo majstore


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 07. 10. 2009. 13:21 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
nadam se i ja da ce oficijano sta izbacit, sto cemo moc nabavit i slusat. steta bi bilo da ne cujemo vise ovako dobrih ideja.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 09. 10. 2009. 16:26 
Offline

Joined: 09. 10. 2009. 16:17
Posts: 2
pozdrav svoj raji sa foruma,zahvaljujem se na lijepim komentarima,a nove stvarke su u pripremi vise informacija na mom sajtu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 09. 10. 2009. 17:04 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
svaka cast senade, ona Predator je predobra stvar, u rangu sa svjetskim thrash/heavy bendovima. da ti je samo kakav vokal nabacit. ovakav bend bi bio pravo osvjezenje za nasu scenu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 11. 10. 2009. 02:12 
Offline

Joined: 09. 10. 2009. 16:17
Posts: 2
na mom sajtu malo iznenadenje za sve one kojima se svidjelo ono sto su do sad culi,za sinisu,namika,dzenitu,yaleta,direktora,malika,adija....................................


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 11. 10. 2009. 13:19 
Offline

Joined: 07. 10. 2009. 11:49
Posts: 3
Senchi profesore,
ne kontam ove nase muzicke studije i kvalitetu muzike koju prave. Pa ti si jarane producirao sam ove pjesme bolje od svih izvikanih studija kod nas. Sto se tice muzike iluzorno je pricati da sad ima neko u ovoj jebenoj drzavi da pravi bolji power-thrash metal stvarke od tebe. Ovo nam je trebalo i samo tako nastavi a svima toplo preporucujem da ova nova sencijeva iznenadjenja preslusaju do daske jer zaista vrijede. Bravo profesore


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 12. 10. 2009. 14:24 
Offline
User avatar

Joined: 30. 09. 2009. 20:11
Posts: 346
senchi wrote:
na mom sajtu malo iznenadenje za sve one kojima se svidjelo ono sto su do sad culi,za sinisu,namika,dzenitu,yaleta,direktora,malika,adija....................................


uh uh, eno poslusao sam, odlicno, the beast najbolja :twisted: koja sirovina, riffcugeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 11. 11. 2009. 17:51 
Offline
User avatar

Joined: 30. 09. 2009. 20:11
Posts: 346
evo mali apdejt-gate to the next world

http://marava.info/?p=91

jos maloooooooooo :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 13. 11. 2009. 12:23 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Addi wrote:
ghooooosts of the niiiight :mrgreen:


Hunting meeeeeeeeee :D

----------------
Now playing: Extinction Of Mankind - Fact Or Fiction


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: www.marava.info
PostPosted: 13. 11. 2009. 15:12 
Offline

Joined: 07. 10. 2009. 11:49
Posts: 3
Dosao je i taj dan. U saradnji sa BOSNIART i Music Production Studio - Marava, nas Senchi je izdao svoj samostalni power-thrash metal album sa naslovom "Gate To The Next World". Na albumu se nalazi 13 pjesama, odnosno tri pjesme vise od onih koje se vec mogu slusati na http://www.marava.info. To su pjesme Gate to the next world, Chendis i Hell's machine.
Slusajuci ovih deset pjesama prije i ove tri nove, album vrijedi kupiti samo zbog ove tri zadnje. Chendis, ko zna sta mu to znaci ali je pjesma vrh vrhova. Bravo majstore.
Za sve informacije oko CD-a obratite se licno Senchiju a vrijedi pozuriti jer je limitiran broj primjeraka.
Jos jednom da cestitam majstoru thrash metal scene na ovim nasim prostorima.


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 33 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group