Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 07:31

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 128 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Message
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 08. 06. 2009. 06:00 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Addi wrote:
stari serator wrote:
ma jebat ga, ja opet vise volim ove metalike neg one ljetne smizle, meni draze za vidit, al dobro darkerke su najjace, ako hoces da dodjes do muskarca obuci se kao razvratna kurva pakla...barem kod mene uvjek imaju bonus :mrgreen:

vidi ga sto priprema ove curice sarajevske za svoj povratak, e moj libijo, ko te ne zna :razz: :mrgreen:


Jesul to one bez zuba, sa rakom dojke? Jedino takve mozda haha...A moj "ritrn" nije ni na vidiku (na srecu il na zalost)...

Jebiga ja priznajem da sam fetisist, da mi je bitan izgled, naravno to na kraju nista ne odlucuje al ono, ko dobra kola, lijepo za vidjet...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 08. 06. 2009. 06:06 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
kktz wrote:
sta brijete, vecina "normalnih" i ne smatra pankere, metalce i sl ljencinama koje imaju para i od objesti neznaju sta ce sa sobom, i najvecim djelom su u pravu. zbog tog ih gledaju ko "klosare", wtf?


ne skontah pitanje...vecina normalnih apsolutno smatra sve te alternativce kao olos. to znam 100% sigurno i niko me nemoze ubjedit u suprotno. pa mi je bilointeresantno kako suti nazovi klosari realno potrosili 10 puta vise para da izgledaju kao takvi nego ovi fini normalni, mora da je tu neka duboka potreba distanciranja u pitanju...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 09. 06. 2009. 13:27 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
Arinoe wrote:
Što se tiče odjeće najviše love dam na tene/čizme, eventualno hlače.. inače dohodak ode na cugu, kozmetiku i koncerte.. i bilo kakav put izvan Sarajeva. To je nekima (čitaj : mojoj majci) još uvijek težak odron od života.. :lol:

jes, jes, primjetio sam da arinoe pravo Å¡minkerske tene nosa... fenseraj mrtvi, meneb stid bilo :lol:

meni je bitno da žensko ne nosi tepih na nogama i pod pazuhom, odjeća mi je nebitna (samo da nije obučena ko da je krenula na kinđurijadu), osim one haljinice iznad koljena, to me loži ekstremno, poželim joj odmah sažvakat i progutat guzu i gaćice, još ako kakve štiklice nabaci, mmm jao to bez da joj grickam ko pas onu košćicu nazad iznad zglobova ne puštam nigdje.
ima i ona - ne treba vjerovat ženama u farmerkama - al ta važi samo kad je temperatura 15+

a inače što se tiče tog oblačenja u skladu sa furkom koju furaš, u ovom slučaju muzika, i kinđurenja metalki raznim kilerima, prišivcima, čizmama sa pola kile metala u raznim oblicima na njima i slično, nemam apsolutno nikakvo mišljenje :)
liv end let liv ba, jer kad se malo podrobnije sve to analizira i razmisli o svemu, nikog ne boli kita :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 09. 06. 2009. 16:05 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
stari serator wrote:
kktz wrote:
sta brijete, vecina "normalnih" i ne smatra pankere, metalce i sl ljencinama koje imaju para i od objesti neznaju sta ce sa sobom, i najvecim djelom su u pravu. zbog tog ih gledaju ko "klosare", wtf?


ne skontah pitanje...vecina normalnih apsolutno smatra sve te alternativce kao olos. to znam 100% sigurno i niko me nemoze ubjedit u suprotno. pa mi je bilointeresantno kako suti nazovi klosari realno potrosili 10 puta vise para da izgledaju kao takvi nego ovi fini normalni, mora da je tu neka duboka potreba distanciranja u pitanju...


ma neznam, zivim i radim s normalnima, niko od njih "alternativce" ne smatra sirotinjom, upravo suprotno. da se razumijemo, i ja nisam nist bolji od "olosa", vecina predrasuda o "alternativcima" su jednako tocne kao i one "alternativaca" prema "normalnima". zivim u oba svijeta, nemam potrebu ne da se distanciram, vec da se svrstavam.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 09. 06. 2009. 16:53 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
sad to da neko u novoj obleki izgleda ko "olos" ne drzi vodu, vidi se to odma, bez obzira sta obuko. druga stvar na kome vidis da je nesto vec i na njemu oronulo kolko dugo nosi a mozda je i nesto skuplje, ne moze se to fejkat, ev ja jos uvijek nosim nekad i koznjaka, i niko od mojih sljakera to ne shvaca kao "olos", znaju ljudi dobro kolko sta kosta. drugo je "olos" u smislu odabira, furke, ako se neko sam fura na to, zasto je problem ako ga i drugi tako shvate? fair enough, nije li to bio i cilj? no znam i "olos" koji glumi skvotere a kupuje na elitnim mjestima u austriji i sl, sto se mene tice, nisu to moji, prije su to oni normalni.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 10. 06. 2009. 01:46 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
jebiga, kurva je dobra samim tim što je kurva, a pičke zaozbiljnije moraju da imaju drugih kvaliteta da bi bile dobre.

npr. na moru se vazda karaju i skrndelji i dobre pičke, a sve ih zoveš kurvama, i nema baš pretjerane razlike među njima, samo je tretman različit.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 10. 06. 2009. 09:42 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
ixxxa wrote:
Arinoe wrote:
Što se tiče odjeće najviše love dam na tene/čizme, eventualno hlače.. inače dohodak ode na cugu, kozmetiku i koncerte.. i bilo kakav put izvan Sarajeva. To je nekima (čitaj : mojoj majci) još uvijek težak odron od života.. :lol:

jes, jes, primjetio sam da arinoe pravo Å¡minkerske tene nosa... fenseraj mrtvi, meneb stid bilo :lol:


Ma Paris Hilton ne bi odabrala ženstvenije..ne zajebavaj me, kid, sačekaću te negdje kad kreneš kući.. :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 10. 06. 2009. 17:40 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
Arinoe wrote:
ixxxa wrote:
Arinoe wrote:
Što se tiče odjeće najviše love dam na tene/čizme, eventualno hlače.. inače dohodak ode na cugu, kozmetiku i koncerte.. i bilo kakav put izvan Sarajeva. To je nekima (čitaj : mojoj majci) još uvijek težak odron od života.. :lol:

jes, jes, primjetio sam da arinoe pravo Å¡minkerske tene nosa... fenseraj mrtvi, meneb stid bilo :lol:


Ma Paris Hilton ne bi odabrala ženstvenije..ne zajebavaj me, kid, sačekaću te negdje kad kreneš kući.. :lol:

:oops:


:mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 23. 02. 2010. 05:59 
Offline
User avatar

Joined: 04. 01. 2009. 23:30
Posts: 104
Location: Trapisti
stari serator wrote:
Posto sam djubre, vazda gledam u tasnu. U babovinu i dedovinu. I sjedim tako ja, i gledam ove skupe kurve po sanset stripu, i one smetljarke u blek metal igralistu u inglvudu, i ovim glupanima Americkim srocim jednu, onako, govnarsku....pa reko da sa vama olosom podjelim, posto ste garant isti smetljari ko i ja...

Prosjecna Metal cura:

200 kerma martinke
300 kerma prsluk + prisivaci
100 kerma ludjacki uske tole i grli bend majca
100 kerma redenici + kajs sa piramidama

Prosjecna kul picka:

3 dolara papuce
15 dolara haljina u old nejviju

I onda neko postenoj metal curici kaze da izgleda ko klosarka? Ko je bre ovde lud?


Zenama treba zabranit da se oblace kao metalci...
Posto je to strava i uzas...
Ja jesam lijep...
To priznajem...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 23. 02. 2010. 06:37 
Offline
User avatar

Joined: 28. 10. 2006. 15:14
Posts: 553
Location: tamo...
apoljon pravi


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 04. 03. 2010. 10:39 
Offline

Joined: 25. 02. 2010. 09:13
Posts: 1
od zena cijenim samo kurve. jedino one ne lazu ni sebe ni druge. jedino one nisu licemjerne.

a u praxi, metal cure su uglavnom ubijene u pojam i sa mnogo vise predrasuda od sminkerki. pricaju o zabavi i slobodi, a pune su skrupula i straha. cesto sa sminkerkama bude bolji provod.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 04. 03. 2010. 16:48 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
josko wrote:
od zena cijenim samo kurve. jedino one ne lazu ni sebe ni druge. jedino one nisu licemjerne.

a u praxi, metal cure su uglavnom ubijene u pojam i sa mnogo vise predrasuda od sminkerki. pricaju o zabavi i slobodi, a pune su skrupula i straha. cesto sa sminkerkama bude bolji provod.

A ti mrš sa njima.


@Jovan - a Å¡to glupost izvali, blago tebi... :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 04. 03. 2010. 18:11 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
meni je malo jadno karakterisati osobu prema odjeci koju nosi
cisto iz razloga sto osobu koju komentarises pridodajes vise paznje nego sto je (ne)zasluzuje
kroz srednju i faks sam upoznao masu ljudi koji su totalno van metal svijeta(a teeeske su ljudine) - a naravno muzika nije jedina tema na planeti niti mjerilo covjeka


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 05. 03. 2010. 15:13 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2010. 02:23
Posts: 421
Location: Cazin
Jovane,nigdje veze,al' stvarno :roll: :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 05. 03. 2010. 18:23 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Jovan nikad nije Jebo


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 05. 03. 2010. 18:32 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
lord krvolok wrote:
Jovan nikad nije Jebo


Nije ni Alma, eto Bekime, uvedi djevojku u svijet muškaraca :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 05. 03. 2010. 18:48 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Ima Hata ,slicne su konstrukcije :D ,nije ona za krsne momke ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 05. 03. 2010. 19:00 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3472
Location: GB
lord krvolok wrote:
Ima Hata ,slicne su konstrukcije :D ,nije ona za krsne momke ;-)



Misliš da je krhka? Ima ona ba kila, vidiš da je hatu odbila da ga ne podrobi.:)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 05. 03. 2010. 19:20 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
ja sam satanski vehabija i poštujem satanski sunet što će reći da je bitno kako braća i sestre satanisti izgledaju i šta nose.

npr. jebeš satanskog vehabiju bez jareće brade i tola kojim je kraj nogavica aman zaman prljav da se šejtan lakše i lagodnije može uspenjat uz njih


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Zene i Pare
PostPosted: 07. 03. 2010. 17:35 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
evo malo ovih iz mojih krajeva ovdje

Image

i kaj sad da velim na to :(


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 128 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group