Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 10:44

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 13. 11. 2010. 17:56 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2010. 00:21
Posts: 98
nekrodemon wrote:
duve wrote:
Stargazer wrote:
Pa ako cemo iskreno, metal je ekstremna muzika. Normalno je da cesto dolazi u kompletu sa ekstremnim pogledima na svijet. Po mom misljenju, ti pogledi suvise cesto bas i nisu inteligentni :)

Ja bih vam preporucio da se furate na ljubav umjesto mrznje, kao ova omladina ovdje: http://www.youtube.com/watch?v=nuZU81nh ... re=related God bless LSD :lol:


Slazem se u potpunosti..Iako msm da su na neki inicijatori mrznje vise sanatic bendovi tipa dimmu borgir.. venom i ko zna koji jos vise...Pa od textova do brutalnih spotova evo jedan primjer http://www.youtube.com/watch?v=joEAb_y7ZYA
Iako volim ovu pjesmu.. malo je spot retarded..
Premda takoder msm da i ako lyricsu nisu na ovakav fol onu su pussy..gay
Pacifizam ne ide zajedno s metalom pod ruku .



:shock: :shock: :shock: :shock:

:shock: :shock: :shock: :shock: ??


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 13. 11. 2010. 18:07 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
Stargazer wrote:
Ja bih vam preporucio da se furate na ljubav umjesto mrznje, kao ova omladina ovdje: http://www.youtube.com/watch?v=nuZU81nh ... re=related God bless LSD :lol:

eto bas primjera, ja mrzim hipije iz dna duse :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 13. 11. 2010. 19:47 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2010. 00:21
Posts: 98
Ovdje ko u djungli.. ne mozete vi nista raspravljat a da se medjusobno ne podbadate..
A ti metalpankfakinghell.. tvoja je jedina greska to sto se nisi obratio vrhovnom vijecu za nostrifikaciju tema tj andrejcicu i muratu.. buduci da oni odlucju koja je tema glupa a koja nije.. ;-)

:razz: :razz:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 13. 11. 2010. 22:52 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
duve wrote:
Ovdje ko u djungli.. ne mozete vi nista raspravljat a da se medjusobno ne podbadate..
A ti metalpankfakinghell.. tvoja je jedina greska to sto se nisi obratio vrhovnom vijecu za nostrifikaciju tema tj andrejcicu i muratu.. buduci da oni odlucju koja je tema glupa a koja nije.. ;-)

:razz: :razz:


ti fakat jarane imas nekih problema, iako mi je tema izuzetno besmislena suzdrzao sam se toga (do sada) i rekao svoje misljenje na citavu stvar.
a ti jebga ako imas neki problem samnom, fino se izjasni i ne prozivaj me bezze.

i cuj molim te ako textovi nisu na fazon one vesele borgir sveske da su gay ili pussy? wtf covjece...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 00:29 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2010. 00:21
Posts: 98
nekrodemon wrote:
duve wrote:
Ovdje ko u djungli.. ne mozete vi nista raspravljat a da se medjusobno ne podbadate..
A ti metalpankfakinghell.. tvoja je jedina greska to sto se nisi obratio vrhovnom vijecu za nostrifikaciju tema tj andrejcicu i muratu.. buduci da oni odlucju koja je tema glupa a koja nije.. ;-)

:razz: :razz:


ti fakat jarane imas nekih problema, iako mi je tema izuzetno besmislena suzdrzao sam se toga (do sada) i rekao svoje misljenje na citavu stvar.
a ti jebga ako imas neki problem samnom, fino se izjasni i ne prozivaj me bezze.

i cuj molim te ako textovi nisu na fazon one vesele borgir sveske da su gay ili pussy? wtf covjece...



Stvar je u tome JARANE da serete na sve moguce i nemoguce stvari...nista vam ne valja.. Mislim da pod hitno trebate napravit sistem nekih tema koje su prihvatljive a koje nisu..
To sto si moderator ne znaci da si bog i batina.Il ja jednostavno ne razumijem sistem funkcionira na taj nacin da ako se moderatoru tema ne svidi on ima pravo da zakljuca ? il WTF covjece?

I to za lyricse je tacno.. to sam na ovom vasem formcicu procitao samo pod nekom drugom temom..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 00:39 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
:lol:

ti si kume odlijepio...aj sad zaobidji i ne prozivaj me bezze.

i da, moderator ne zakljucava temu ako se njemu ne svidja, nego zato sto se puno jede govana na toj temi, kao sto ti sad radis, tako da ako imas neki problem, ili iskoristi pm ili mi reci kad me vidis (posto me ocito znas), a do tada prestani da kukas i pises gluposti jer ce se sve ionako obrisati.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 00:50 
Offline
User avatar

Joined: 28. 05. 2010. 10:46
Posts: 1995
duve wrote:
duve wrote:
Stargazer wrote:
Pa ako cemo iskreno, metal je ekstremna muzika. Normalno je da cesto dolazi u kompletu sa ekstremnim pogledima na svijet. Po mom misljenju, ti pogledi suvise cesto bas i nisu inteligentni :)

Ja bih vam preporucio da se furate na ljubav umjesto mrznje, kao ova omladina ovdje: http://www.youtube.com/watch?v=nuZU81nh ... re=related God bless LSD :lol:


Slazem se u potpunosti..Iako msm da su na neki inicijatori mrznje vise sanatic bendovi tipa dimmu borgir.. venom i ko zna koji jos vise...Pa od textova do brutalnih spotova evo jedan primjer http://www.youtube.com/watch?v=joEAb_y7ZYA
Iako volim ovu pjesmu.. malo je spot retarded..
Premda takoder msm da i ako lyricsu nisu na ovakav fol onu su pussy..gay
Pacifizam ne ide zajedno s metalom pod ruku .




:shock: :shock: :shock: :shock: ??


Al' definitivno :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 01:24 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
pa ok, al lik je za extremizam uzeo djeciji bend a sa brutalnost, jos djetinjastiji spot :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 03:54 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 13. 03. 2006. 17:07
Posts: 1961
Location: Sarajevo
nekrodemon wrote:
i cuj molim te ako textovi nisu na fazon one vesele borgir sveske da su gay ili pussy? wtf covjece...

Mene je više ubola u oči njegova konstatacija da "Pacifizam ne ide zajedno s metalom pod ruku ." ?!?!??


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 12:26 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2010. 00:21
Posts: 98
Hahahaha.. eto uzmite za diplomski moju retardiranu psihicku konzistenciju...
Trebam li vam kurban slat ? Ja sam uctiv covek :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 12:47 
Offline
User avatar

Joined: 23. 09. 2009. 12:17
Posts: 1263
Location: Konjic/Mostar
duve wrote:
Hahahaha.. eto uzmite za diplomski moju retardiranu psihicku konzistenciju...
Trebam li vam kurban slat ? Ja sam uctiv covek :mrgreen:
Samo ako ćeš uz njega poslati original Slayer ploču! :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 14:29 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2006. 13:06
Posts: 3951
pa neznam, ja sam pozer.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 16:35 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
ljude sa kojima provodim dobar dio vremena odnosno moji prijatelji, muzika koju slusam, fakultet koji studiram...itd itd dozivljavam svojim, odnosno svojatam. to su stvari koje su MOJE. metal jeste agresivna muzika, generalno - ali opet, ne valja generalizovati. mene niko ne moze navesti da mrzim nekoga ili nesto - ako to ja sam ne uradim...iz svojih razloga, pobuda itd..

da skratim, nece mene metal natjerati da mrzim....ja mrzim ljude svakako. and they will all die.:)

P.S. ocel' me neko uputiti u taj komision za pozerluk? ja se trazim jos...ne znam gdje pripadam..pomozite mi -


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 17:32 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Nameless će obrisat ono što je njegovom kurcu ćeif, bez da se moram forumskoj balavurdiji pravdat.
Ako ko ima problema s tim, nek se žali Ihtiju il nek zaobiđe forum, možda pokuša sa saX-om.

Tako da Duve, možeš mi poduvat ovu moju božansku belengiju :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 17:47 
Offline
User avatar

Joined: 22. 07. 2009. 20:52
Posts: 596
čeka se korisnik shitpifter sa još jednim haikuom :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 20:59 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Nameless wrote:
Nameless će obrisat ono što je njegovom kurcu ćeif, bez da se moram forumskoj balavurdiji pravdat.
Ako ko ima problema s tim, nek se žali Ihtiju il nek zaobiđe forum, možda pokuša sa saX-om.

Tako da Duve, možeš mi poduvat ovu moju božansku belengiju :mrgreen:


Samo nemoj reci da je ko neuljudan prema tebi Duve . Ne znam zasto se zalis , jos ti i nudi da mu poduvas belengiju :twisted: :twisted: Imas mnoge beneficije .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 21:14 
Offline
User avatar

Joined: 16. 10. 2010. 00:21
Posts: 98
Obezglavator wrote:
Nameless wrote:
Nameless će obrisat ono što je njegovom kurcu ćeif, bez da se moram forumskoj balavurdiji pravdat.
Ako ko ima problema s tim, nek se žali Ihtiju il nek zaobiđe forum, možda pokuša sa saX-om.

Tako da Duve, možeš mi poduvat ovu moju božansku belengiju :mrgreen:


Samo nemoj reci da je ko neuljudan prema tebi Duve . Ne znam zasto se zalis , jos ti i nudi da mu poduvas belengiju :twisted: :twisted: Imas mnoge beneficije .



Drago mi je da mislimo isto..Moram priznat da bih slagao da kazem da se ne radujem tom luksuzu da poduvam.. bozansku belengiju... Ah.. kako te covjek moze ne volit pitam se ? :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Mržnja: da ili ne? OdreÄ‘eni vidovi metala nam nalažu mržnju?
PostPosted: 14. 11. 2010. 23:13 
Offline
User avatar

Joined: 16. 09. 2007. 19:46
Posts: 1283
Location: Mount North
da znam ko je ovaj duve pivu bi mu platio odmah...al necu - prozivo je FOÄŒAKA mog ... i to mu je minus


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group