Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 06:15

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2005. 03:25 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Androphagous wrote:
Interesantno je šta je crkvica sve radila kako bi uništila ženski rod koji slobodno misli!


Jarane, prije nego sto povjerujes u glupost, moras je procitat bar dvaput.

Zasto bi iko ista radio da unisti ono sto ionako nepostoji?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2005. 04:42 
Offline

Joined: 08. 06. 2003. 02:14
Posts: 388
Utjecaj Tolkienovih radova na savremeni svijet je otprilike velik kao utjecaj rata u Iraku na probavu komsijinog vucjaka Astora.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2005. 06:11 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
KoldVoid wrote:
Androphagous wrote:
Interesantno je šta je crkvica sve radila kako bi uništila ženski rod koji slobodno misli!


Jarane, prije nego sto povjerujes u glupost, moras je procitat bar dvaput.

Zasto bi iko ista radio da unisti ono sto ionako nepostoji?


ÄŒuj boli mene Å¡ta je tebi glupost, bolimefakat!

A to za omalovažavanje ženskih, jarane, to je davno isfuralo, eto ko fole žene nemisle , a nisam ni neki feminist!Ali to ti je fakat glupo.Preispitaj se malo oko toga jer te fore i fazone bi u tvojim godinama trebale bit dosadne!nekad je tužno to opet čut!

[quote="Led Zeppelin"]
Utjecaj Tolkienovih radova na savremeni svijet je otprilike velik kao utjecaj rata u Iraku na probavu komsijinog vucjaka Astora.[quote]

ovo nije bilo ozbiljno nego zeza jer mi je pun kufer lotra, i znam kakav je utjecaj na današnje blblaaabla!ubija današnju inteligenciju :shock:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2005. 10:55 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Androphagous wrote:

ÄŒuj boli mene Å¡ta je tebi glupost, bolimefakat!

A to za omalovažavanje ženskih, jarane, to je davno isfuralo, eto ko fole žene nemisle , a nisam ni neki feminist!Ali to ti je fakat glupo.Preispitaj se malo oko toga jer te fore i fazone bi u tvojim godinama trebale bit dosadne!nekad je tužno to opet čut!


Jarane moje fore i moji fazoni su moja stvar. Nisi "neki" feminist? Znaci ipak jesi. Haj fino.

A za sta je dosadno i sta nije doslijedno godinama...jebiga pogledaj opet svoju temu.

Nameces ljudima alternative jer ti se ne svidja ono sto vidis kao "trend". Ne kontam zasto uopste posvecujes paznje....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2005. 12:36 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2004. 22:00
Posts: 1095
Location: dark water
Lično nemam neko mišljenje o LOTR-u ( i Tolkienu), jer ga NISAM ni pročitala, ni gledala film. Iz principa!!! Ali mi užasno ide na živce PREFORSIRANOST.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2005. 16:22 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
KoldVoid wrote:
Androphagous wrote:

ÄŒuj boli mene Å¡ta je tebi glupost, bolimefakat!

A to za omalovažavanje ženskih, jarane, to je davno isfuralo, eto ko fole žene nemisle , a nisam ni neki feminist!Ali to ti je fakat glupo.Preispitaj se malo oko toga jer te fore i fazone bi u tvojim godinama trebale bit dosadne!nekad je tužno to opet čut!


Jarane moje fore i moji fazoni su moja stvar. Nisi "neki" feminist? Znaci ipak jesi. Haj fino.

A za sta je dosadno i sta nije doslijedno godinama...jebiga pogledaj opet svoju temu.

Nameces ljudima alternative jer ti se ne svidja ono sto vidis kao "trend". Ne kontam zasto uopste posvecujes paznje....


znaš šta, zajebi ovo!

znaš li za "NO MA'AM"? :wink: ja sam član!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 01. 04. 2005. 16:38 
Offline
User avatar

Joined: 09. 02. 2004. 23:13
Posts: 1040
Location: Tuzla
"Utjecaj Tolkienovih radova na savremneni svijet"
meni je vala ovo bezze, taj "svijet" i nije vala tako "sarvemen" ak na njegov zivot moze ikako, (osim onih par sati provedenih u kinu, u mraku sa nekim) uticat nesto ovako. ne na normalnog covjeka.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2005. 02:28 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Ja neznam jel itko od vas ko je ovdje postovo pročitao šta sam napisao uopšte!Nije meni stalo do Lotra, boli me za njih!Više se radi o poglupljivanu raje s tim!to je bio smisao ove teme, a ne da me neku uvjeri kako je trolkien zakon i kako je fantastičan!Jebo njega!ima 100- put boljih!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group