Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 07:47

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2005. 16:43 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
Androphagous wrote:
svi gore kenjare vise tamo, pod tavanom!Ja volim tu rupu, iako sam milijun puta reko nek propadne!al mi bilo žao!Al je kafa dobra!

Jednom mi je stavio u fildzan vise secera nego kafe... :lol: al to je bilo samo jednom.. :wink: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 02. 04. 2005. 21:00 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
ixxxa wrote:
Androphagous wrote:
svi gore kenjare vise tamo, pod tavanom!Ja volim tu rupu, iako sam milijun puta reko nek propadne!al mi bilo žao!Al je kafa dobra!

Jednom mi je stavio u fildzan vise secera nego kafe... :lol: al to je bilo samo jednom.. :wink: :lol:


onda mora da te malik ili keno nimalo ne vole! :wink: :cry: :D
Meni je kafa uvijek bila super, ako i danas, jedino što mi hajvan nikad vode ne donese a ja mu hiljadu puta kažem!Al jebat ga!
Dobro je znat kako su Šarane izbacili jednom, sječaš se arnele, a ko je onda izašao s tobom, a ko je od pizdi osto i pio kafu koju si ti platio!Joj, kako si ušmrkao onaj šećer, a Malik popizdio, :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 03. 04. 2005. 20:18 
Offline
User avatar

Joined: 20. 06. 2004. 00:02
Posts: 1578
Location: Pobri
Ma jebo vas gore... Ide ko na rotten?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2005. 13:26 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
jarane sereš o goreu, a ideš na rottn a tamo najveća namještena karine n svijetu, on o je tako glupo da nemože bit gore (worse)!To idu djeca mala da gledaju koja ne razlikuju prave od namještenih slika!try real gore!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2005. 14:33 
Offline

Joined: 03. 08. 2004. 15:13
Posts: 1045
Location: The Tuzla
true, ono je bezveze.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2005. 21:41 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
eto, nisam očito jedini normalan ođe :lol: :idea:
8)
Jeboga, ako hoćete da vidite prava sranja onda odsjecite svom komšiji ruke i recite mu nek se počeše po guzici, :lol:
Real gore, real horror!Iskopavajte mrtvace i oživite ih!Let the dead walk the earth!Ili kako glasi moja omiljena rečenica iz Dawn of the Dead :"When there is no room in hell, the dead will walk the earth!"
True,... ispunili smo pakao, sad nek i zemljom hodaju mrtvi!Let the gore begin! :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2005. 21:57 
Offline

Joined: 03. 08. 2004. 15:13
Posts: 1045
Location: The Tuzla
Androphagous wrote:
eto, nisam očito jedini normalan ođe :lol: :idea:
8)
Jeboga, ako hoćete da vidite prava sranja onda odsjecite svom komšiji ruke i recite mu nek se počeše po guzici, :lol:
Real gore, real horror!Iskopavajte mrtvace i oživite ih!Let the dead walk the earth!Ili kako glasi moja omiljena rečenica iz Dawn of the Dead :"When there is no room in hell, the dead will walk the earth!"
True,... ispunili smo pakao, sad nek i zemljom hodaju mrtvi!Let the gore begin! :twisted:


aaa koji film, koja izreka :D jel to onaj dio kad pop govori na televiziji tu recenicu? film je ekstra, ima i onaj neki ko metalac, sto snajperom dere mrtvace. ma film zaaaakon ;) . svaka cast androphagus ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 04. 04. 2005. 22:01 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
Vidim da smo ja i ti srodne duše fakat, još neklo kome je stalo do ovakvih zajebancija,ma super si buraz!

Jest to je ona scena, ja se uhvatio toga, al bi volio odgledat onu prvu verziju, ne ovu novu koju sam gledo!i volio bi vidjet još koji od Fulci'a, i Romera!A metalac sa snajperom je legenda:ima dodatak na DVDizdanju sa njim kako je snimao privatno nešto dok su zombiivani čeklai ručak i pivce!pogledaj, majstore!odo pit kafu i jest kolače.to je real gore :lol: 8)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 28 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group