Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 05. 06. 2024. 02:06

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 16. 10. 2007. 21:45 
Offline
User avatar

Joined: 16. 03. 2006. 14:53
Posts: 4068
Location: Sa
haha dobra dobra :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 16. 10. 2007. 22:26 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
stari serator wrote:
Shakhbuurz wrote:
[vanja] wrote:
[b]Svećenike je brinulo i to što mladi nose majice i druge predmete sa simbolima vraga, poput podignuta palca, kažiprsta i maloga prsta


danas je objavljena slika trojice poglavara sotonista u BiH

http://i58.photobucket.com/albums/g272/ ... 2manje.jpg


bahahaha dje to sad nadje :lol:


ma chuj dje nadje, ovo treba uokvirit pa u dnevnu stavit... uh, nemere, nedaj boze da dodju i vide podignut palac, kažiprst i mali prst :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 16. 10. 2007. 23:47 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
ae nek se neko učlani, trea mi do ponedjeljka


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 17. 10. 2007. 03:37 
Offline
User avatar

Joined: 08. 10. 2005. 22:56
Posts: 1244
Location: NYC
joj koja glupost...jebote dizu paniku zbog tog, a sta bi trebalo sa onim koji prave sihire...dodje cura nekoj babi i kaze volim tog momka, daj napravi da se zaljubi u mene..ova joj kaze daj mi njegovu kosu ili nesto slicno ili stavi menstrualnu krv u njegovu kafu i poludit ce za tobom...sto je najgore to upali.ovakvih i slicnih prica sam se naslusala i nagledala mali milion, pogotov u Visokom. Mojim roditeljima su neke ljubomorne duse radili to, pa smo nalazili sve i svasta po kuci i posjecivali i hodze i popove da to skinu. Meni je nedavno neko iz moje porodice to uradio, pa umalo da nisam dobila nervni slom koja su mi se sranja desavala. I sve da mi kaze jedan iskusni covjek na tom polju ovdje, sta su mi uradili i kad je mama otisla tamo u Visoko hodzama, rekli su da je istina, pa su to skidali i znali su ko je, ali nisu htjeli da kazu osim da je neko iz moje familije.
I to se desava mnogima, ne samo meni. Samo sto o ovome necete citati u novinama kao primjer sotonizma, nego ce staviti da je sotonizam dizanje prsta i nosenje kojekakvih majica i simbola.
Uzas!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 17. 10. 2007. 13:17 
Offline
User avatar

Joined: 23. 05. 2004. 19:22
Posts: 4087
uh...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 17. 10. 2007. 13:54 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
NAPUSENA KUJA wrote:
joj koja glupost...jebote dizu paniku zbog tog, a sta bi trebalo sa onim koji prave sihire...dodje cura nekoj babi i kaze volim tog momka, daj napravi da se zaljubi u mene..ova joj kaze daj mi njegovu kosu ili nesto slicno ili stavi menstrualnu krv u njegovu kafu i poludit ce za tobom...sto je najgore to upali.ovakvih i slicnih prica sam se naslusala i nagledala mali milion, pogotov u Visokom. Mojim roditeljima su neke ljubomorne duse radili to, pa smo nalazili sve i svasta po kuci i posjecivali i hodze i popove da to skinu. Meni je nedavno neko iz moje porodice to uradio, pa umalo da nisam dobila nervni slom koja su mi se sranja desavala. I sve da mi kaze jedan iskusni covjek na tom polju ovdje, sta su mi uradili i kad je mama otisla tamo u Visoko hodzama, rekli su da je istina, pa su to skidali i znali su ko je, ali nisu htjeli da kazu osim da je neko iz moje familije.
I to se desava mnogima, ne samo meni. Samo sto o ovome necete citati u novinama kao primjer sotonizma, nego ce staviti da je sotonizam dizanje prsta i nosenje kojekakvih majica i simbola.
Uzas!


To je baš tradicionalni drevni sotonizam koji nema nikave veze s biblijom i kršćanstvom jer je nasto davno prije kršćanstva i islama. Ljudi su oduvjek prakticirali crnu magiju rituale i takva sranja još iz paganskih vremena(Azteci su također prakticirali crnu magiju). Sotonizam je jednostavno moderni naziv za to jer Sotona upravo znači "obrnuto" ali nema nikave veze sa Sotonom kao Bogom nego ga uzimaju kao nekog vodiča kroz njihov spiritualni život ili tako nešto


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 17. 10. 2007. 14:11 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
I ja time se bavi MLO(Misanthropic Luciferian Order) kojeg je John Notveidt iz Dissectiona bio član. Oni baš prakticiraju tzv "Dark Arts" iz svih starih religija poput Hinduisma, Budisma i idt a sve takve svari su napisane u knjigama koje se zovu Grimoire(http://en.wikipedia.org/wiki/Grimoire)(ima ih više vrsta). Nju uzimaju kao temelj svojih vjerovanja, a ne levayevu bibliju kojeg preziru. Naravno dosta se malo zna o njima i članovima ali o njovim vjerovanjim se može saznati na stranici http://www.mlo-scandinavia.net/. Ili preko textova sa Dissectionovog albuma Reinkaos :lol: Ja osobno ne vjerujem u crnu magiju, uroke i takva sranja, ako vam se da pročitajte nešto na toj stranici stvarno je ogromna razlika njih i ovih "Sotonista". Jebote MLO je ozbiljan u vezi ispunjenja nekog proročanstva i u tu Anti-Cosmičku sudbinu, čisto pranje mozga ako mene pitaš


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 17. 10. 2007. 21:55 
Offline
User avatar

Joined: 08. 10. 2005. 22:56
Posts: 1244
Location: NYC
Ma znam je sta je to, ali za mene su to sve ista govna. Jebote mene su zvali Sotonom i prijavljivali me policiji govoreci da sam pokusala neke curice uvuci u neku sektu blblabla samo sto sam nosila crno! I ono kao ja se bavim crnom magijom. Jebote, da sam se bavila crnom magijom, prvo bih na njima to uradila :D
A ta govna sto prave te sihire i zaradjuju pare na tome, to niko ne dira, a svi znaju koji su i sta rade. Naravno, oni ne nose crno, pa kao to nije dovoljan razlog da njih tako javno obiljeze.
Sere mi se na Visoko i sve njih!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 17. 10. 2007. 22:42 
Offline
User avatar

Joined: 08. 10. 2005. 22:56
Posts: 1244
Location: NYC
sto je najgore, svako onaj ko to zna skinuti zna i napraviti isto tako. Sve su to ista govna.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 17. 10. 2007. 22:44 
Offline
User avatar

Joined: 04. 10. 2005. 22:05
Posts: 1695
Location: badlands
Ma jarane ne vjesat, to je prelagana smrt za njih to treba u najmanju ruku sto je Amir govorio potrpat u shtalu i zapalit zive...kalit im plastiku po noktima, odsjecat ruke i noge sta sve ne...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 17. 10. 2007. 22:53 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
mashta radi svashta :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 18. 10. 2007. 09:51 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
bila je u hrvatskoj koliko se sjecam 90-ih jedna sotonisticka organizacija, zvali su se crna ruza, al posto su vodje bile pohapsene, raspala se. bilo je cak i ubistava u pitanju...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 18. 10. 2007. 11:32 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
ma daj molim te :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 18. 10. 2007. 16:23 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
sut ba, nemoj da ih zovnem :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 18. 10. 2007. 20:16 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Ne blesavite ljudi... Pomocna sredstva u witchcraftu (rijeci/izgovaranje, zapisi, kosa, nokti, iznutrice...) imaju iskljucivu ulogu lakseg koncentrisanja putem baratanja sa konkretnim, vidljivim objektom/ima. Ni vise ni manje od toga. Postovanje procedure obreda samo je stepenica ka brzem i efektnijem ostvarenju cilja.

MISLI, samo misli zaista RADE, a ako to znamo, onda smo svi sihirbazi...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 18. 10. 2007. 21:55 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
procitajte ovo, pa cete se uvjeriti koliko je satanizam jak u hrvatskoj :lol: :lol: :lol: :lol:
http://p082.ezboard.com/fbalkansfrm60.s ... D=34.topic


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 19. 10. 2007. 02:43 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
gogi_the_bastard wrote:
sut ba, nemoj da ih zovnem :D


ma de :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 20. 10. 2007. 13:11 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
zvast cu i vanzemaljce, masone i iluminate, pa ces vidjet ti svog boga :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 20. 10. 2007. 14:41 
Offline
User avatar

Joined: 03. 10. 2007. 15:49
Posts: 1664
Location: void
svejedno, svi su u rangu medijske prenapuhanosti crne ruže :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Sotonizam u Hercegovini ?!?
PostPosted: 20. 10. 2007. 18:25 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
ne znas ti ba ko su oni, svi misle da su se raspali, ali zapravo su se uvukli u najdublje pore hrvatskog drustvenog zivota, od sabora pa sve do crkve. a sanader i bozanic su zapravo skriveni illuminati :D
pša ti gledaj 8)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group