Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 06. 2024. 04:07

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 53 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 01:33 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ja kulture i govana...

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... =3&t=70611


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 01:34 
Offline
User avatar

Joined: 21. 09. 2009. 12:49
Posts: 1034
Location: Konjic
Ja stoke....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 01:38 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
upravo..baš danas gledao doku na tv o tom...
ono munare na fol raketa narcrtali :mrgreen:
...opšte poznato je da munare ometaju rad satova :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 01:41 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
ma presmijesno... al stas mi koji pljujemo po ovim "velikim civilziranim drustvima "smo fasiste i primitivci :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 01:45 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
...cigani sudbinom prokleti...

:)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 02:17 
apsolutno podrzavam

munara/raketa musliman/terrorista

sjajno povezano, dobro za kavera :twisted:


Top
  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 02:25 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
SODOM wrote:
apsolutno podrzavam

munara/raketa musliman/terrorista

sjajno povezano, dobro za kavera :twisted:


ako se ne salis, zaista si glup jarane...ako se vec ukida dozvola za gradnju munare, onda ne daj da se ista gradi, a ako ces vec ukinuti gradnju dzamije kao bogomolje ukini gradnju svih bogomolja. ne stajem ni naciju stranu, ali zna se red jebemu majku, pogotovo ako je u pitanju "civilizacija" kako sebe ovi govnari nazivaju. nisi se nikada zapitao otkud toliko bogomolja u BiH? kulturno historijska naslijedja se ne diraju! koliko su osmanlije crkvi porusili za vrijeme vladavine??? ne budi glup bolan, ja bi najradije da nijedne bogomolje nema, manje zla, al ovo je vec pretjerano.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 02:35 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 09. 09. 2004. 00:32
Posts: 2445
Demokratija jebiga


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 02:37 
procitaj odma prvi post ispod te slike na tom forumu...lik je sve reko...jel se neko bunio protiv toga - NIJE
udari malo po muslicima - FRKA, NOZ, RAKETA/MUNARA :mrgreen: UDRI KOLJI LOMI TRESI (nista bolji nisu od crncuga koji traze dlaku u jajetu (eno ti one negrom bombone za helovin) ni od jevreja)

Potrebe da se grade bilo kakvi vjerski objekti vise nije nikakava potrebe vec ofiran nacin da se pokupe pare,,,znaci stoj izgradjeno izgradjeno je i sumnajm da fali...

i najvaznije na kraju SAMI SU KRIVI STO SE GODINAMA RAZNOSE SLOTERUJU TORMENTUJU DEKAPITIRAJU GLUMATAJU OVNOVE...ISLAM JE JARO PREDSTAVLJEN ZNAS I SAM KAKO...
TU POMOCI NEMA, NEMOS REC NI KO JE ZA TO KRIV A VALA NIKOG DRUGOG NI OKRIVIT VEC - ISLAM na kraju krajeva

pravi muslimani i mi koji znamo iole o islamu znamo da vehbije teroristi etc NISU PRAVI MUSLIMANI, ALI OSTATAK SVIJETA IH VIDI KAO OPASNOST ...TO TI JE TU I TU PRICE I RASPRAVLJANJA NEMA

SLUCAJ SA SVICARSKOM:

BOLJE SPRIJECIT NEGO LIJECIT, BOLJE UBIT GOLUBA U RUCI NEGO GA PUSTIT DA SLETI NA GRANU PA DA GA KOKNES, AKO NE ZELIS DA TI KER PLODI KUJE I DA TE KOMSIJA ZAJEBAVA DA MORAS POLA STENADI UZET SEBI - KASTRIRAJ GA


Top
  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 02:37 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
jadno. a i ti SODOMe ovnuješ pravo.
ovo, kao i planiranje referenduma u Holandiji na isto pitanje, je početak kraja sna o kršćanskoj Europi. ovako banalni potezi su pokazatelj moći i pozicije Europe u borbi protiv onih što bi da im lafo unište tradicionalne vrijednosti. htjeli to ili ne, Islam se nakotio u Europi i tu će do daljnjeg i ostati te će vjerovatno samo jačati u političkom utjecaju a jednog će dana djeca u školama učiti kako je EU nekad zapravo bila islamofobična tvrđava koju je vodila hrpa luđaka, što jel, i jest.
druga stvar, kolega večeras citira narodnog heroja Slavoja Žižeka i time reče podosta: Prije dvije godine Europljani su raspravljali treba li preambula europskoga Ustava spomenuti kršćanstvo kao ključnu komponentu europskoga nasljeđa. (...) Ali što je s najdragocjenijim nasljeđem moderne Europe, ateizmom? Ono što modernu Europu čini jedinstvenom jest da je ona prva i jedina civilizacija u kojoj je ateizam posve legitiman izbor, a ne prepreka za obnavljanje javne službe. - http://www.zarez.hr/189/temabroja3.htm


Last edited by biafra on 01. 12. 2009. 02:51, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 02:43 
NISTA JA DRUZE NE OVNUJEM...NEGO TAKVI SU PRIPADNICI ISLAMSKE VJERE
SJETI SE SAMO MUHAMEDOVE KARIKATURE...A ISUSA UDARAJ ISMIJAVAJ NA NACIONALNOM DNEVNIKU NIKOM NISTA, PRIKAZI NOS I RECI DA JE TAKAV IMO POSLANIK MUHAMED - ETO RATA

I KAO STO REKOH...PRVI JEBENI POST ISPOD TE SLIKE...SVE JE TIME RECENO...
NA TO SE NIKO NIJE BUNIO

I OVO NEMA VEZE SA PRIMITIVIZMOM


Top
  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 02:50 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
Saudi Arabija se ne predstavlja društvom koje dopušta više od onoga što kralj kaže. a na kraju krajeva, ko ovdje brani Saudi Arabiju? ko je SPOMENUO Saudi Arabiju? ovo ti je lafo prog-komšiluk
a pročita li ti ovaj tekst što sam postavio? pročita moj kurac


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 02:55 
jos da ukinu vjeronauk u skolama...

pravom vjerniku ne treba ni crkva ni dzamija...pravi vjernik je vjernik u dusi i ako treba napravit ce sebi u dvoristu mini mesdzid...odlazak u dzamiju je isto sto i odlazak onih celebrityja na dogadjaje za koje ni oni ne znaju sta su tj. da budu vidjeni, da narod vidi da se to ide u dzamiju, da se kupio novi tespih i ispeglala samija
ko sto kod nas ima jedan Coke koji trci na svaki namaz (kasni) iako mu je kuca od dzamija udaljena jedva 20tak metara...al on trci da komsije vide kako je on predan allahu

edit

procito sam naravno... opste je poznata stvar da mjesta islamu u evropi oduvijek nema i da je cilj bio i ostao da se iskorijeni...al dusa jarane, dusa, to je valjda najvaznije....ako cemo po vjerskim sablonima ovo ti je ko neka vrsta testa...puno lakse neg sto je imo narod u doba nastanka islama...sad ce tebe jel ko neki zakon odvratit da vjerujes...ha ya


Last edited by SODOM on 01. 12. 2009. 02:58, edited 1 time in total.

Top
  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 02:58 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
biafra wrote:
a pročita li ti ovaj tekst što sam postavio? pročita moj kurac


procitao sam ja zato, i mislim da je ovo prava stvar naravno. Ali nazalost ovakvi textovi ne tangiraju nikoga, zato sto je etiketiranje na snazi. Otislo je sve u picku materinu, i nista dobro se no moze vise ocekivati sto se relogije tice. Jasno je samo jedno, al to izgleda neki ne shvacaju, danas se to radi u Svicarskoj, a BiH iako je Ustavom sekularna drzava, u svijetu se gledao kao muslimanska ili ti ga sodome kako ti kazes teroristicka. Sta ce onda s nama biti ako kad udjemo u tu europsku uniju, jesi se to mozda zapitao??


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 03:01 
nekrodemon wrote:
biafra wrote:
a pročita li ti ovaj tekst što sam postavio? pročita moj kurac


procitao sam ja zato, i mislim da je ovo prava stvar naravno. Ali nazalost ovakvi textovi ne tangiraju nikoga, zato sto je etiketiranje na snazi. Otislo je sve u picku materinu, i nista dobro se no moze vise ocekivati sto se relogije tice. Jasno je samo jedno, al to izgleda neki ne shvacaju, danas se to radi u Svicarskoj, a BiH iako je Ustavom sekularna drzava, u svijetu se gledao kao muslimanska ili ti ga sodome kako ti kazes teroristicka. Sta ce onda s nama biti ako kad udjemo u tu europsku uniju, jesi se to mozda zapitao??

BiH nece NIKAD uci u EU
ne zbog toga sto smo nenapredna drzava, vec bas zbog vjere...al tuzi Bogu Boga


Top
  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 03:03 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
samo se nadaj ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 03:07 
vjeruj da nece...imaju mali milion razloga da nas ne prime....


Top
  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 03:11 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
pretpostavljam da kad BiH i Turska uđu u Europu mi više nećemo biti živi i bit će neka druga vremena :razz:
zajebanciju na stranu, vjerujem da se u EU stvara jedna struja ovog ( Žižekovog ) stava, al otom potom. ovaj referendum je pičkin dim, očaj.


Last edited by biafra on 01. 12. 2009. 03:12, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 03:11 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
nek oni nama vize ukinu pa nek idu u picku materinu...zapravo ko bi ukinuo vize teroristima.. :|
to ti je to, zato ti kazem citava ova situacija se lose odrazava i na nas..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: I onda nas nazivaju primitivcima!
PostPosted: 01. 12. 2009. 03:15 
naravno da se stvara...eto ti primjera koje sve u EU
dosta je zemalja koje su tu samo radi geografskog polozaja,,,neke od tih zemalja su siromasnije i od BiH, a mjesta za Tursku nema, nit ce bit

@nekro

sumnjam da ce se odraziti na nas...nama ne moze gore od ovog
i to sto se desava u svici nek i ostane u svici,mjesat se ne treba, nama ta zabrana nece doci jer ipak je BiH za razliku od svicarskevelikom vecinom muslim country


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 53 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group