Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 09. 2024. 17:34

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 09. 12. 2009. 14:44 
http://www.net.hr/sport/page/2009/12/08/0202006.html

kob reko da je i C ronaldo roker :razz:

Bilic haman najzesci a Solskjaer izgleda pici po blek metalu :lol: :lol: :lol:
al kako samo zaobidjose Puyola :| , a vala mislio sam da onaj Ujfalusi slusa barem Deicide :mrgreen:


Top
  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 09. 12. 2009. 14:49 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
čuj Ronaldo Van Halen .. haha


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 09. 12. 2009. 17:18 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 09. 09. 2004. 00:32
Posts: 2445
Ne moze ovo bez Puyola nikako :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 09. 12. 2009. 17:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
anthrax wrote:
Ne moze ovo bez Puyola nikako :)


fakat...ima u Portu par metalaca ja mislim, bar bi trebalo, ima ih par istetoviranih od glave do pete, a rece mi neko ima u Portugalu neki deathcorer :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 09. 12. 2009. 17:50 
ja mislim i da je onaj ludjak Smith stoj igro za Leeds pa i za Man utd moro bit barem grind corer...previse mi je nesto bio nervozan i agresivan :lol: :lol: :lol:


Top
  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 09. 12. 2009. 18:28 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
SODOM wrote:
Solskjaer izgleda pici po blek metalu :lol: :lol: :lol:

kakav bolan blek eno pise ispod slusa nickelback s rooney-em :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
umro sam od smjeha...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 09. 12. 2009. 18:37 
pa to kad su zajedno pa ga Rooney terorise :razz: ...al vidis da pise da je navucen na norveski metal

"Wayne Rooney i njegov bivši suigrač u Manchester Unitedu, Ole Gunnar Solskjaer, navukli su se na kanadski bend Nickelback.
Norvežanin je, inače, i veliki obožavatelj skandinavskog metala."


Top
  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 09. 12. 2009. 18:39 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
a mozda je to neki drugi nickelback, iz nekog skandinavskog zaselka, i sviraju neki zli blek :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 09. 12. 2009. 20:58 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2009. 11:44
Posts: 1655
Location: mmmmmmmmm
SODOM wrote:
ja mislim i da je onaj ludjak Smith stoj igro za Leeds pa i za Man utd moro bit barem grind corer...previse mi je nesto bio nervozan i agresivan :lol: :lol: :lol:


dasta : D



cuj nickleback : S


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 10. 12. 2009. 00:51 
Offline
User avatar

Joined: 30. 03. 2005. 01:20
Posts: 3473
Location: GB
SODOM wrote:
pa to kad su zajedno pa ga Rooney terorise :razz: ...al vidis da pise da je navucen na norveski metal

"Wayne Rooney i njegov bivši suigrač u Manchester Unitedu, Ole Gunnar Solskjaer, navukli su se na kanadski bend Nickelback.
Norvežanin je, inače, i veliki obožavatelj skandinavskog metala."


Skandinavski metal, hmmm, možda sluša Nightwish :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 10. 12. 2009. 01:01 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
:lol: :lol: ma ko je od njih metalac, daj nemoj me jebat... oni samo slušaju metal


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 10. 12. 2009. 01:10 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
What's the big difference.. nece doci na teren s corpsepaintom da dokaze svoju neumirucu privrzenost metalu, valjda.. :P


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 10. 12. 2009. 02:00 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
There IS a big difference dawg, trust me, there is... ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 10. 12. 2009. 02:07 
Nameless wrote:
There IS a big difference dawg,


reperu


Top
  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 10. 12. 2009. 04:16 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Nameless wrote:
There IS a big difference dawg, trust me, there is... ;)


A pa ne cini ga manjim metalcem ak se to na njemu ''ne vidi''.. moze covjek sa tim novcem obici sta hoce, kupiti sta hoce, ima vjerojatno koliko hoces takvih primjera, ne samo u nogometu.. ne mora on ''zivjeti metal''.. on zivi nogomet, to mu je posao.. a bogami, ja sam ga igrao dugo poluprofesionalno pa se polomih, da ne govorim za rezime takvih.. ne bi taj ni stigao ''zivjeti metal''.. :) al moze u njemu uzivati.. ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 10. 12. 2009. 16:07 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
and here it comes again....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 10. 12. 2009. 16:28 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2008. 01:09
Posts: 399
Location: Ispred monitora...
Archangel wrote:
Nameless wrote:
There IS a big difference dawg, trust me, there is... ;)


A pa ne cini ga manjim metalcem ak se to na njemu ''ne vidi''.. moze covjek sa tim novcem obici sta hoce, kupiti sta hoce, ima vjerojatno koliko hoces takvih primjera, ne samo u nogometu.. ne mora on ''zivjeti metal''.. on zivi nogomet, to mu je posao.. a bogami, ja sam ga igrao dugo poluprofesionalno pa se polomih, da ne govorim za rezime takvih.. ne bi taj ni stigao ''zivjeti metal''.. :) al moze u njemu uzivati.. ;)



To je to. U potpunosti se slažem sa tobom. NIje bitno šta je na nekome već ono u njemu. Uopšte ne volim to "hejtanje" i "tru" sranja - fol nije on metalac, on samo sluša metal...smiješno... :roll:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 10. 12. 2009. 16:56 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6276
Archangel wrote:
nece doci na teren s corpsepaintom da dokaze svoju neumirucu privrzenost metalu


:lol:
proslave golova bi možda bile drugačije :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 10. 12. 2009. 17:03 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Arch, bez uvrede, ti si navijač i isto tako izgledaš k'o "wanna-fit-in" lik, a kao slušaš nešto što je puno bunta i protivno svemu tom. Bez uvrede sad ni tebi ni bilo kom ko je dio ultras-a bilo kojih, od forumaša, ovo je moj point of view.

Svakom svoje mišljenje, meni moje. To što neko ima određen ukus samo il što je možda okupio bend, ne čini ga dijelom nečega a pogotovo ne subkulture, a vi se sad raspravljajte i vazite koliko hoćete, valjda ja znam o čem govorim i ne govorim bezveze ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Svjetsko prvenstvo metalaca
PostPosted: 10. 12. 2009. 17:28 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Hmm.. pa i ne bas.. ne vrijedjam se ja na to, meni je to jednostavno suvisno.. moj izgled je moja stvar.. ja se ne oblacim kao navijac, ne nosim thor steinar, fushberry, etc.. ne oblacim se ni kao metalac na nacin da sam uniformiran, osim sto volim kratke majice s natpisima bendova, logoe.. nosim sta mi se svidja, sto zelim, i kao takav cu otici i na utakmicu, na koncert, bilo sta.. opcenito govoreci, ako to nekome smeta ili izvlaci iz toga zivotne filozofije ili zakljucuje nesto, to je njegov kompleks, ne moj..
Nekako mi suvisno i ne volim narocito labele bilo kakve jer ljude ne sudim po tome sta su, odakle su ili kojoj ''grupi ljudi'' ili subkulturi pripadaju.. u gore navedenom najvise uzivam, vrlo jednostavno.. nema to veze s uklapanjem s bilo kim.. ;P sto zelim vidjeti, vidim, sto zelim slusati, slusam.. bunt mi je suvisan, nemam se protiv cega buniti, volim sto volim zato sto je bolje od svega ostalog ponudjenog.. it's as simple as that.. ne pravim zivotnu filozofiju od toga jednostavno jer nisam ogranicen i jer mi je sasvim dovoljno prosuditi iz osobnog iskustva sto zelim, sta mi se svidja i tko mi se svidja, i u stanju sam uklopiti visak drustvenih sfera i kultura u svoj zivot bez da se pogubim u tome, a ne vidim nikakvu razliku sto se toga tice..
Ne treba praviti od toga fakticki religijsku doktrinu da bi netko bio metalac ili sta vec.. ljudi su u cijeloj toj uniformiranosti i svemu ostalom zaboravili ono esencijalno sto ih cini to cime jesu - glazba.. a budimo realni, kao metalac i sam znas kao i ja, da su metalci jedni od najopterecenijih i najiskompleksiranijih subkultura.. pogledaj forum, uostalom.. kad netko bas pretjeruje, to mi je npr. na razini nekoga tko stavi na sebe kriz od 10 cm da kaze ''ja ovoliko boga volim''.. doduse, na isto mi dodje kad netko dodje s kicastim pentagramom iste velicine, npr., da kaze ''ja ovoliko boga mrzim i ne zelim se uklapati u mainstream''..

Sorry, al meni je to opterecivanje bespotrebno.. ;) valjda i ja znam o cemu govorim.. ;)

Danas-sutra, sta znas, mozes i ti npr. imati ozbiljan posao, koji zahtijeva ozbiljnu predanost i visak vremena.. ono malo sto preostane mozda ti nece ni dati mogucnost za uzivanje u odredjenim subkulturama, ili ce malo mijenjati sve to.. veci je bunt, ili zelja za buntom, to sto ti pricas, jer ti se namjerno i svjesno izdvajas u subkulturu i diskriminiras one koji po njoj nisu uredjeni, bez obzira sto je savrseno razumiju i bez problema se u istu mogu uklopiti.. ;P


Last edited by Archangel on 10. 12. 2009. 17:31, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group