Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 28. 04. 2024. 00:02

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 92 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 25. 11. 2011. 18:55 
Offline
User avatar

Joined: 09. 06. 2010. 22:13
Posts: 2797
Location: Tuzla
lord krvolok wrote:
Lee B Yatz wrote:
morel meni ko od vas bildera preporucit neki pocetnicki rezim. vako prvo da se rijesim bojlera pa da nabacim koji misic.



Jarane Ako nemas jaku volju,Nemoj Dzabe!A u biti veoma je jednostavno smrsat,HRANA je kljuc svega,ako si spreman jesti ono sto ti bas i Ne Smeka i to skoro svaki dan,onda Nea Frke,za par mjeseci mores bit drugi cojk!


Potpis!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 25. 11. 2011. 19:02 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Eto, saopci ti Bekimaga isto. HRANA je navaznija, kljuc uspjeha !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 25. 11. 2011. 19:02 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2011. 11:04
Posts: 1119
..ejšn.. wrote:
prodaj par tih gitara i kupi bubnjeve :mrgreen:


mogo bi, ionako sam los na gitari, al mislim da bi na bubnju bio ocajan :lol:

Moondust wrote:
bojler se skida trcanjem, plivanjem i tako tim pizdarijama. sve ostalo vodi ka bekimu :mrgreen:


:lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 25. 11. 2011. 19:04 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2011. 11:04
Posts: 1119
ma meni je vrijeme najveci problem. pazi odem na poslu u devet. rucak u jedan. u sest i kusur krenem s posla, nisam kuci prije sedam.

moracu potrazit neku dobru teretanu u blizini. ima jedna u obliznjem sopingu.

ali taj soping je najveci u gradu i muka mi je pomislit na guzvu koja je u njemu svaki dan.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 25. 11. 2011. 19:23 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
Lee B Yatz wrote:
morel meni ko od vas bildera preporucit neki pocetnicki rezim. vako prvo da se rijesim bojlera pa da nabacim koji misic.


Nisam bilder, al evo da ti preporucim ovaj program kojeg se ja pridrzavam i o kojem sam vec iznad malo pisao. :) Kao sto vec rekoh, zove se Power 90, i prethodnica je puno extremnijeg P90X (izasla je poslje i nadogradnja P90X+ i sad skoro P90X2), odlicna je bas za one koji nemaju puno vremena, jer se vjezba sest puta sedmicno po otprilike pola sata, tako prvih 45 dana, a onda se uduplava. Program traje sveukupno tri mjeseca i u ta tri mjeseca doslovno ubijes u pojam svaki misic koji imas u tijelu, a ako zelis, s njim ti dodje i rezim prehrane koji bi ti mogao pomoci da jos brze sredis kilazu.
Ja evo ulazim u trecu sedmicu i prezadovoljan sam za sad, stomak mi se prepolovio, puno se bolje osjecam (i psihicki i fizicki) i imam puno vise energije za bilo sta. Znam da zvuci pomalo gej vjezbat uz trenera na ekranu, al vjeruj, isplati se maximalno. Mozes pogledat kamaru snimaka na youtubeu ljudi koji su prosli Power 90 i P90x, ja sam na pocetku konto, ma nema bre sanse ovo je namjesteno, al kurac, kad pocnes sebi ujutro jebat sve po spisku jer ne mos kasike dignut sa obje ruke, znas da je real deal. :mrgreen:
Uglavnom, da ne duzim, evo, ako hoces skini program pa pogledaj o cemu se radi:

http://btjunkie.org/torrent/Tony-Horton ... 371c2132dc


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 25. 11. 2011. 20:05 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Lee B Yatz wrote:
ma meni je vrijeme najveci problem. pazi odem na poslu u devet. rucak u jedan. u sest i kusur krenem s posla, nisam kuci prije sedam.

moracu potrazit neku dobru teretanu u blizini. ima jedna u obliznjem sopingu.

ali taj soping je najveci u gradu i muka mi je pomislit na guzvu koja je u njemu svaki dan.


u 9 Poso??Znaci u 7 Ustajanje,Dorucak Zobene Pahuljice sa Nemasnim Mlijekom (Sto manje masnoce,jest da nema ukusa al jbg Sto se mora nije ni tesko)

Za Rucak Pileci File/Pureci sa Sa Nekih 200 gr Rize!

Kod Kuce za veceru Konzervu Tunjevine i Nesto Malo Crnog Hljeba!

Mozes komotno otic oko 8-9 na trening,jer tad nema guzve sigurno??Odradis trening do 10 max pola 11,Kuci Tusiranje i opet imas vremena da normalno odspavas!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 25. 11. 2011. 20:56 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
navuci se na tožu,i skineš sve to sa sebe...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 25. 11. 2011. 21:06 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2011. 11:04
Posts: 1119
BloodOverdrive wrote:
navuci se na tožu,i skineš sve to sa sebe...


puno laksa varijanta istina.

al kako se onda sa tog skinut?

:mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 25. 11. 2011. 21:08 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2011. 11:04
Posts: 1119
lord krvolok wrote:
Lee B Yatz wrote:
ma meni je vrijeme najveci problem. pazi odem na poslu u devet. rucak u jedan. u sest i kusur krenem s posla, nisam kuci prije sedam.

moracu potrazit neku dobru teretanu u blizini. ima jedna u obliznjem sopingu.

ali taj soping je najveci u gradu i muka mi je pomislit na guzvu koja je u njemu svaki dan.


u 9 Poso??Znaci u 7 Ustajanje,Dorucak Zobene Pahuljice sa Nemasnim Mlijekom (Sto manje masnoce,jest da nema ukusa al jbg Sto se mora nije ni tesko)

Za Rucak Pileci File/Pureci sa Sa Nekih 200 gr Rize!

Kod Kuce za veceru Konzervu Tunjevine i Nesto Malo Crnog Hljeba!

Mozes komotno otic oko 8-9 na trening,jer tad nema guzve sigurno??Odradis trening do 10 max pola 11,Kuci Tusiranje i opet imas vremena da normalno odspavas!


hajd pridrzavat cu se tvog recepta, hvala na savjetu. od ove hefte lagano sa dijetom a onda idemo ful od prvog kad bukiram teretanu.

samo kad cu gitaru svirat :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 25. 11. 2011. 21:10 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2011. 11:04
Posts: 1119
gogi_the_bastard wrote:
Lee B Yatz wrote:
morel meni ko od vas bildera preporucit neki pocetnicki rezim. vako prvo da se rijesim bojlera pa da nabacim koji misic.


Nisam bilder, al evo da ti preporucim ovaj program kojeg se ja pridrzavam i o kojem sam vec iznad malo pisao. :) Kao sto vec rekoh, zove se Power 90, i prethodnica je puno extremnijeg P90X (izasla je poslje i nadogradnja P90X+ i sad skoro P90X2), odlicna je bas za one koji nemaju puno vremena, jer se vjezba sest puta sedmicno po otprilike pola sata, tako prvih 45 dana, a onda se uduplava. Program traje sveukupno tri mjeseca i u ta tri mjeseca doslovno ubijes u pojam svaki misic koji imas u tijelu, a ako zelis, s njim ti dodje i rezim prehrane koji bi ti mogao pomoci da jos brze sredis kilazu.
Ja evo ulazim u trecu sedmicu i prezadovoljan sam za sad, stomak mi se prepolovio, puno se bolje osjecam (i psihicki i fizicki) i imam puno vise energije za bilo sta. Znam da zvuci pomalo gej vjezbat uz trenera na ekranu, al vjeruj, isplati se maximalno. Mozes pogledat kamaru snimaka na youtubeu ljudi koji su prosli Power 90 i P90x, ja sam na pocetku konto, ma nema bre sanse ovo je namjesteno, al kurac, kad pocnes sebi ujutro jebat sve po spisku jer ne mos kasike dignut sa obje ruke, znas da je real deal. :mrgreen:
Uglavnom, da ne duzim, evo, ako hoces skini program pa pogledaj o cemu se radi:

http://btjunkie.org/torrent/Tony-Horton ... 371c2132dc


gogi ju da men.

skida se.

samo da ne fejlam epski hehe.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 27. 11. 2011. 18:50 
Offline

Joined: 06. 12. 2007. 02:09
Posts: 2494
evo ga libija, to je to:

http://www.youtube.com/watch?v=npG06Jx7Wjg


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 27. 11. 2011. 19:25 
gogi_the_bastard wrote:
Lee B Yatz wrote:
morel meni ko od vas bildera preporucit neki pocetnicki rezim. vako prvo da se rijesim bojlera pa da nabacim koji misic.


Nisam bilder, al evo da ti preporucim ovaj program kojeg se ja pridrzavam i o kojem sam vec iznad malo pisao. :) Kao sto vec rekoh, zove se Power 90, i prethodnica je puno extremnijeg P90X (izasla je poslje i nadogradnja P90X+ i sad skoro P90X2), odlicna je bas za one koji nemaju puno vremena, jer se vjezba sest puta sedmicno po otprilike pola sata, tako prvih 45 dana, a onda se uduplava. Program traje sveukupno tri mjeseca i u ta tri mjeseca doslovno ubijes u pojam svaki misic koji imas u tijelu, a ako zelis, s njim ti dodje i rezim prehrane koji bi ti mogao pomoci da jos brze sredis kilazu.
Ja evo ulazim u trecu sedmicu i prezadovoljan sam za sad, stomak mi se prepolovio, puno se bolje osjecam (i psihicki i fizicki) i imam puno vise energije za bilo sta. Znam da zvuci pomalo gej vjezbat uz trenera na ekranu, al vjeruj, isplati se maximalno. Mozes pogledat kamaru snimaka na youtubeu ljudi koji su prosli Power 90 i P90x, ja sam na pocetku konto, ma nema bre sanse ovo je namjesteno, al kurac, kad pocnes sebi ujutro jebat sve po spisku jer ne mos kasike dignut sa obje ruke, znas da je real deal. :mrgreen:
Uglavnom, da ne duzim, evo, ako hoces skini program pa pogledaj o cemu se radi:

http://btjunkie.org/torrent/Tony-Horton ... 371c2132dc


jel u sklopu svega toga dobijes neki program treniranja, kad koju misicnu grupu radis ili sam sebi odredjujes kad ces koje vjezbe raditi?

mene je to planiranje uvijek jebalo, kombinovanje misicnih grupa, plan i program


Top
  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 27. 11. 2011. 20:02 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Benjo, sam sebi biraj uvijek a RADI SVE da ne bi izgledao ko kakav turbo folk pokemon sa ledjima ko kantica zvezda biljnog mrsa a rukama ko dva bagera. I ako mislis imati neke rezultate, da ne preforsiras jednu grupu mozes raditi 2 a u vrh glave 3 grupe misica .

Kako arap pokrenu trend, sramota ga doci u rodno grude sav nikakav pa se usminkava :mrgreen: :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 27. 11. 2011. 20:04 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Kod mene nikad nije bilo plana uvijek sam radio i radim po osjecaju


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 27. 11. 2011. 20:12 
Offline
User avatar

Joined: 25. 03. 2006. 16:28
Posts: 1541
Location: tuzla
[/quote]jel u sklopu svega toga dobijes neki program treniranja, kad koju misicnu grupu radis ili sam sebi odredjujes kad ces koje vjezbe raditi?

mene je to planiranje uvijek jebalo, kombinovanje misicnih grupa, plan i program[/quote]

Dobijes tacan program koji se sastoji od dvije razlicite grupe vjezbi, znaci, jedan dan koji se zove skulp day radis ledja, prsa, noge, ramena itd, a drugi je sweat day, i kao sto samo ime kaze, tu se preznojis ko nikad, i sastoji se od power yoge, kenpoa (borilacke vjestine), i mnogih drugih vjezbi za povecavanje kondicije i explozivnosti tijela. Sve su vjezbe u video zapisu i lako ih je pratiti i naviknuti se na ritam. I tako ti idu ti dani naizmjenicno, uostalom, ako skines ovaj link dobit ces i tacan program, sa kalendarom i rezimom ishrane ako ko hoce eventualno toga da se pridrzava. Kada prodje 45 dana, prelazis na druge dvije grupe vjezbi, koje su dosta slicne prethodnima, samo ima puno vise rada (recimo, u prvoj grupi imas 10 razlicitih vjezbi trbusnjaka po 10 puta a onda 20X20). Zato je meni i odlican ovaj program, svaki dan imam vremena da vjezbam, ne moram nista posebno planirtati kako i sta danas raditi, vec se jednostavno pridrzavati datih vjezbi, i sto je najbolje od svega, ne moram placati za teretanu i trpjet znoj drugih ljudi, dovoljan mi je i moj. :mrgreen: Inace, program sto se vjerovatno da zakljuciti, je ponajvise za one koji ganjaju gubitak tjelesne tezine i definiciju.
Usput, zabortavih napomenuti da za Power90 ne treba nikakva oprema osim obicnih bucica, dok za P90X vec treba ili sipka za vrata ili oni ne znam kako se kod nas zove, resistance bands, nista vise.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 27. 11. 2011. 20:14 
Obezglavator wrote:
Benjo, sam sebi biraj uvijek a RADI SVE da ne bi izgledao ko kakav turbo folk pokemon sa ledjima ko kantica zvezda biljnog mrsa a rukama ko dva bagera. I ako mislis imati neke rezultate, da ne preforsiras jednu grupu mozes raditi 2 a u vrh glave 3 grupe misica .

Kako arap pokrenu trend, sramota ga doci u rodno grude sav nikakav pa se usminkava :mrgreen: :mrgreen:


prije sam svaka 2 mjeseca mijenjao plan, kombinacije i misicnih grupa, ono tipa, prsa-biceps, ledja-triceps, noge-ramena, somak-cardio bla bla, i mijesanje, mada sam skuzio da kombinacija prsa-triceps ne idu nikako, dok odradis bench, pogotovo kosi, razvlacenje na sajli il tako nesto, nemas kasnije snage za bilo kakve vjezbe gdje samo triceps forsiras.

a znam na sta mislis, moj kolega je bio nafuran, ono tipicno balkanski, nikad noge nije radio ni stomak ili bilo kakav cardio. na kraju lik uber definisane ruke, trapez, prsa kao, al dole bojler, i nogice one smijesne tanke :D stobse reklo gore roki, dole smoki


Top
  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 27. 11. 2011. 20:35 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Ma sta ce radit noge kad su im jake od fudbala :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 27. 11. 2011. 20:43 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
lord krvolok wrote:
Ma sta ce radit noge kad su im jake od fudbala :lol: :lol: :lol:


Ovo isto ja slusam od ovih nasih pokusaj - bildera :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 27. 11. 2011. 23:52 
Offline
User avatar

Joined: 28. 07. 2011. 11:04
Posts: 1119
Obezglavator wrote:
Kako arap pokrenu trend, sramota ga doci u rodno grude sav nikakav pa se usminkava :mrgreen: :mrgreen:


istina jest malo do toga, ali ja sam ti notorni bolikurac. ustvari fakat mi smeta, cak pri spavanju, nemogu na tvrdom madracu vise na ledjima spavat...

o jadi :lol:

srecom ja sam ti, dole roki, gore smoki, ruke mi tri frtalja nogu, to je zbog HODANAJ kad nisam imao za transport averu. Neke stvari razvijes zbog cistog opstanka :P


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Treniranje
PostPosted: 28. 11. 2011. 14:53 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
Lee B Yatz wrote:
Obezglavator wrote:
Kako arap pokrenu trend, sramota ga doci u rodno grude sav nikakav pa se usminkava :mrgreen: :mrgreen:


istina jest malo do toga, ali ja sam ti notorni bolikurac. ustvari fakat mi smeta, cak pri spavanju, nemogu na tvrdom madracu vise na ledjima spavat...

o jadi :lol:

srecom ja sam ti, dole roki, gore smoki, ruke mi tri frtalja nogu, to je zbog HODANAJ kad nisam imao za transport averu. Neke stvari razvijes zbog cistog opstanka :P


Ja ionako ne spavam, mozda 3 - 4 sata ukupno . Dobio nekakve svilene navlake za jorgan, dok spavam klizem se :mrgreen:

A to za opstanak, dobro Darvin rece da je adaptacija majka ! :lol:

Kad ti naletis sad u Bosnu pa vidis kakvi se bilderi krecu oko tebe, bit ce ti lipo zao krenuti da bildas kad vidis nase endeme :twisted:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 92 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 16 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group