Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 14. 05. 2024. 07:15

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: D&D
PostPosted: 05. 04. 2005. 12:54 
Offline

Joined: 20. 09. 2004. 20:26
Posts: 427
Location: Valhalla
posto vidim da ima dosta fantasy fanova, jel ima ekipe ovdje koja igra D&D? zanima me koliko tocno... meni licno je dnd prejak^^

ps. ako i jeste igrali koji ste bili likovi, ili sto planirate bit...

ja trenutno paladin 6 lvl, sa full plateom, greatswordom i lance (i own a warhorse) i dao sam si sasit crveni plast sa zlatim obrubom i ugravirao si A na full plate jerbo mi je ime Amon (to je inace Austrijsko ime podrijetlom ili se varam?)...

slijedecu avanturu planiram biti monk :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 14:09 
Offline
User avatar

Joined: 24. 09. 2004. 01:54
Posts: 586
mrzim paladine. opcenito LG likove ne volim. totalno mi je glupo kad party negdje pokupi pare a paladinko ih ima zelju dat sirotinji. faking robin hood.
ja inace uvijek igram sorcerera. najbolji mi je a i najzanimljiviji za igrati. najvisi lvl koji sam dosla s njim je 12. tad su nas sve pobili. :)
i tako....


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 16:04 
Offline

Joined: 05. 03. 2005. 19:55
Posts: 749
Ooooooooooooooooooooo,kako nema ljubitelja D&D-a!!! :D Ja na forumu trubim o tome,a niko ništa! :evil: Ja osim što igram i crtam fantasy kreature za avanture. Zadnji put sam vodila clerica (drow elficu),a inače volim voditi wizarde...osim D&D-a igram i Magic the Gatheringa.U Sarajevu ima malo igrača,ali su istinski!!!Demonologist igra D&D-a već 6 godina,vidjećeš kako će se oduševiti kada vidi topic :wink: baš je njegova ekipa imala neki dan avanturu! Uglavnom ima nas...Svaka čast na pokrenutom topicu!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 16:58 
Offline
User avatar

Joined: 27. 07. 2004. 01:24
Posts: 930
Location: Menzoberranzan
Pa kako niko ništa? Imam ja :wink: ma šalim se, ja sam D&D tek krenula proučavat (zahvaljujući Lejni i Ivanu :D :D ) i pravo je interesantno :D na putu sam da postanem veliki fan :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 21:19 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
meni je to totalni pederluk.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 22:04 
Offline
User avatar

Joined: 05. 02. 2005. 23:34
Posts: 723
Location: Krk
igram u isto vrijeme kao i zzub...

Halfling lvl 6, spec za zajebat cjelu ekipu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 22:12 
Offline
User avatar

Joined: 27. 04. 2003. 21:57
Posts: 1935
ma sam pokusao 2 puta, zajebancije radi. jednom sam cak do treceg lvla dosao :P


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 22:23 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
mrzim D&D...

mada jebiga kome je to furka...bujrum.

Ja vjerujem da ima boljih stvari u zivotu...kao duvanje u gajde.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 22:28 
Offline

Joined: 20. 09. 2004. 20:26
Posts: 427
Location: Valhalla
da lol, x3m je car, treba nes obavit "potiho" i krene scena.. popne sa na kulu i uleti u sobu, padne mu nes na pod, ulete strazari i lik koji je spavao, ovaj pod krevet, ide strazar napravit check pod krevet i ugledaju se facu u facu, ovaj izleti van, napravi bluff sa zvukom, uspije ekipu zajebat i pocne pretrazivat sobu u kojoj je btw mrak, pa je upalio lanternu ali nije to bed nego kad je izasao van je ostavio UPALJENU lanternu nutra i strazari opet digli frku!! Potjera se nastavlja izvan kule di im je nakon 10 minuta trcanja po gradu uspio na guz pobjec u neku ulicicu da ga nisu skuzili... ako nes treba zajebat, tu je nas mali polutan da digne frku :)

ah koliko je toga ludog bilo (i bit ce jos na trenutnoj avanturi)... (ps. skoro ga ubio u 1v1 dire badger^^)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 22:38 
Offline

Joined: 20. 09. 2004. 20:26
Posts: 427
Location: Valhalla
LEJNA wrote:
Ooooooooooooooooooooo,kako nema ljubitelja D&D-a!!! :D


oh-ho, dakle imamo znalca i ljubitelja fantasya, to mi je uvijek drago vidjeti pogotovo kod cura, nazalost u nasim krajevima to je VRLO rijedak slucaj (kao i da cure slusaju metal, kad smo kod toga)... nego reci mi, mali semi-offtopic sa teme - jer si igrala stariju karatasku/kockice igru (obicno se igra 1v1, traje oko 2-3 h partija), MiddleEarth di imas deckove 5 good, 5 evil, wizard tebe predstavlja, imas ekipicu i ides po siteovima, skupljas frakcije i iteme i na kraju se na councilu vidi ko ima vise bodova (ima korupcije, hazzarda i sl...), zanima me dali si to kad igrala, meni je to preluda igra, kojoj ni do koljena nije ovaj novi LOTR u kartama... a Magic the Gathering me nikad nije bas ulovio (mada mu ruku na srce nisam dao ni pravu sansu ali ae^^)...

ps. je neko tu igrao fallout i vidio zezanciju na Magic di se karte zovu Tragic the Gardening :lol: carevi koji su napravili fallout...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 05. 04. 2005. 23:47 
Offline

Joined: 05. 03. 2005. 19:55
Posts: 749
Zeleni.Zub wrote:
LEJNA wrote:
Ooooooooooooooooooooo,kako nema ljubitelja D&D-a!!! :D


oh-ho, dakle imamo znalca i ljubitelja fantasya, to mi je uvijek drago vidjeti pogotovo kod cura, nazalost u nasim krajevima to je VRLO rijedak slucaj (kao i da cure slusaju metal, kad smo kod toga)... nego reci mi, mali semi-offtopic sa teme - jer si igrala stariju karatasku/kockice igru (obicno se igra 1v1, traje oko 2-3 h partija), MiddleEarth di imas deckove 5 good, 5 evil, wizard tebe predstavlja, imas ekipicu i ides po siteovima, skupljas frakcije i iteme i na kraju se na councilu vidi ko ima vise bodova (ima korupcije, hazzarda i sl...), zanima me dali si to kad igrala, meni je to preluda igra, kojoj ni do koljena nije ovaj novi LOTR u kartama... a Magic the Gathering me nikad nije bas ulovio (mada mu ruku na srce nisam dao ni pravu sansu ali ae^^)...

ps. je neko tu igrao fallout i vidio zezanciju na Magic di se karte zovu Tragic the Gardening :lol: carevi koji su napravili fallout...


Nisam do sada imala priliku da se sretnem sa tim,ali zvuči zanimljivo! :) A što se tiče Magic The Gatheringa,nemoj praviti takav propust,molim te,jer ipak je kult za sve card trading igre!!! :wink: :)

Da nije u lokalu u gradu Gecko,gdje goulovi igraju tragic the gardening :lol: :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 06. 04. 2005. 01:18 
Offline
User avatar

Joined: 19. 11. 2004. 20:15
Posts: 198
Location: Where Pitar angel rapes all other angels, drinks beer, smokes weed and plays Slayer CDs
najbolje igrat se Grosho the Gandzaring-a


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 04. 2005. 13:01 
Offline
User avatar

Joined: 24. 09. 2004. 01:54
Posts: 586
ja ne volim MTG jer ne vidim zabavu u bacanju karata.... :?
DnD je veci gust. zamislis si sve u glavi i mozes to realizirati a ovo sa kartama mi samo ubija dozivljaj...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 04. 2005. 16:19 
Offline

Joined: 20. 09. 2004. 20:26
Posts: 427
Location: Valhalla
ma sve rula, dok god imas maste i volje, i karte NE ubijaju gust...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 07. 04. 2005. 22:52 
Offline

Joined: 05. 03. 2005. 19:55
Posts: 749
Zeleni.Zub wrote:
ma sve rula, dok god imas maste i volje, i karte NE ubijaju gust...


Upravo tako,dvije različite igre,a opet tako slične i povezane,zašto da ne! Ja sam za to da sve isprobamo :) Doduše u D&D-u zaista možeš,maksimalno uključiti maštu i eksperimentisati,a karte su ipak po strožijim pravilima,ali i u D&D-u imamo određena pravila.U svakom slučaju obje igre su ZAKON!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2005. 01:36 
Offline
User avatar

Joined: 01. 04. 2004. 00:44
Posts: 815
Location: on my throne in Minas Morgul
joj blago vama,nije fer.....meni ej to vopra zanimljivo,al nemam materijala za to.,......shit


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2005. 16:59 
E kada bi poceo pisati sve sto bi zelio napisati o ovome nebi zavrsio do sutra! Samo da kazem da sam veliki fan D&D-a! Paladin zakon! ;-)


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 09. 04. 2005. 21:31 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2005. 23:16
Posts: 373
Location: Sarajevo
Ne mogu da vjerujem da se neko sjetio pokrenuti ovu temu i drago mi je vidjeti ljubitelje D&D-a.Igram već oko 6 godina i većinom vodim fightere, barbariane, rouge-ove(većinom assasine),pa ponekad i rangere...Nemam običaj voditi spellcastere,jer previše volim hand-to-hand/bow-to-head borbe...Omiljeni alignmenti su mi chaotic-neutral i lawfull evil iako nije loše vodit ni good likove radi role playa...
Igrao sam većinom u Fearunu,dakle,standardni TSR-ov Forgotten realms, zatim malo Planescape-a,Ravenloft-a,Middle Earth-a, par Underdark i Abyssal kampanja a planiram preći i na Vampire the Masquerade.Skupio sam sve potrebno za to...

Magic the Gathering-a igram tek oko 4 godine i univerzalan je u masi LOTR, Vampire the masquerade,Middle earth,pokemon(!!!) i sličnih card igara.Dosad sam ih skupio oko 1200 komada i pokrećem "Magic the gathering" topic za koji dan za sve zainteresovane...Toliko...zasad! :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 04. 2005. 20:13 
Offline
User avatar

Joined: 16. 01. 2005. 02:02
Posts: 29
Najjaci lik: 10 lvl wizard/1 lvl priest moon elf
Najdrazi: 5 lvl priest of Eilistraee DROW

Igram vec 3 godine. Kako u posljednje vrijeme nemam svoju skupinu igram PC konverzije (neverwinter nights)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 10. 04. 2005. 23:02 
Demonologist wrote:
Magic the Gathering-a igram tek oko 4 godine i univerzalan je u masi LOTR, Vampire the masquerade,Middle earth,pokemon(!!!) i sličnih card igara.Dosad sam ih skupio oko 1200 komada i pokrećem "Magic the gathering" topic za koji dan za sve zainteresovane...Toliko...zasad! :twisted:


E i ja igram oko 4 godine Magica! Lejna mi je pricala kako i vi to igrate! Ja sam malo ohladio jer ni nakon 4 godine nisam upoznao nikog iz sarajeva ko igra magica. Tako sam ja morao uciti druge koji nisu imali svoje deckove! To mi je pravo dosadilo! Drago mi je da vas ima jos!!


Top
  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 39 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group