Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 17. 06. 2024. 18:49

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
 Post subject: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 02:06 
Offline
User avatar

Joined: 08. 10. 2005. 22:56
Posts: 1244
Location: NYC
Sto duse zivim u USA ,sve vise se ne mogu nacuditi njihovoj 'demokratiji'.
Ovih posljednjih dana se stvorila guzva jer je afro-americkoj profesorici na vratima u uredu bila objesena omca. Da sam na njenom mjestu i ja bih to shvatila kao rasizam. Ali,jeb'o mater, optuze covjeka da je rasista i hoce ga na sud i citava nacija raspravlja o tome zato sto vec pet godina ukrasava dvoriste za Halloween sa objesenom plasticnom crnom lutkom. I u proslih pet godina komsije su to smatrale savrsenim i prikladnim dekorom, da bi ga sad te iste komsije proglasile rasistom :roll:
Najsmesnija mi je bila njihova reakcija kad su isfurali Iranskog predsjednika Ahmadinejada kad je na Kolumbija Univerzitetu ovdje u NYC -ju rekao da u Iranu nema homoseksualaca. Ovi odmah htjeli da ga gadjaju svim i svacim i bas su ga ismijali i jos uvijek ga ismijavaju na sve strane. Pa smijesno je sto NYC ima najvecu populaciju homoseksualaca u svijetu i isto toiliko seksualno prenosivih bolesti od kojih jedinu korist imaju farmaceutske kompanije poput Pfizera koje toboz proizvode kojekakve lijekove za prevenciju.
O ovom gradu je najlakse doci do seksa i droge,a za lovu cete morati da se dobro naradite,jer vas naravno ako se ste student i ilegalac, niko nece placati 100$ po satu,manje ili vise, osim naravno ako imate zvanje doktora, ili ste holivudska zvijezda, Jevrej ili prostituka. Gledam ove Meksikance koji rade za 4$ po satu kao potrcko,a po zakonu treba da ih placaju najmanje 7$ po satu, a imaju da plate jednosoban stan koji ne kosta ispod 1.000$ mjesecno i jos plus da ishrane zenu i cetvero,petero djece.Zato njih u jednom malom stanu zivi po desetero, a po zakonu ih niko ne placa jer su ilegalci, nemaju papira i nikakvih prava, pa ih tako svi izrabljuju kao jeftinu radnu snagu.
I za one koji misle da ovdje dolari rastu na drvecu, e pa ne rastu. To sto ovi nasi Balkanci kad dodju iz Amerike u posjetu,dodju puni para i zlatnih lanaca i prave se da su gazde i frajeri, to moze svako. Od svih prijatelja i poznanika posudite koju hiljadu, iznajmis zlato da se okitis na nekoliko sedmica i vratis se dole samo da ti ego bude veci od Ajfelovog tornja.I kad se vrate opet u Ameriku,morat ce da ribaju podove i iznose smece iz zgrada iducih godinu dana samo bi vratili dugove. Ovo znam iz prve ruke jer su mi ti isti sto ovo rade pricali. I 80% nasih povecavaju svog ego na ovaj nacin,samo da bi sirotinji na Balkanu porucili da je Amerika zemlja snova. I jeste, ali snova o kurcevima, pickama i ovisnostima!
I da,NYC je najuzbudljiviji grad na svijetu! Jest, ako si bogat, pa imas dovoljno love da platis veceru preko 1.000$ u Mr.Chow restoranu gdje se otkupljaju zvijezde i zvijezdice i krem americkog drustva. Ali, kad radis preko 12 sati na dan samo za rentu,hranu, da s vremena na vrijeme posaljes starcima koju kintu,da malo ustedis, onda ti i nije bas uzbudljivo. Da ne govorim o lovi za skolu. I onda i kad imas nesto love za neki dobar izlazak,nemas ni vremena ni snage,a ni s kim jer su isto i ostali sjebani kao i ti. Onda ti jedino preostaje da socijalni zivot svedes na myspace i mobitel,sto opet oboje placas svaki mjesec.
I da, osim sto je NYC najuzbudljiviji i najbezdusniji i najsuroviji je grad na svijetu,gdje nikad ne znas kad ce te opljackati, silovati i ubiti.
I na kraju Amerikanci ce za sve okriviti djavola, pa cak i za prebijanje dvomjesecne bebe, njeno zaledjivanje u zamrzivacu i na kraju spaljivanje iste u mikrovalnoj. Napokon im je mikrovalna posluzila necem 'zdravom'. Cuj molim te, djavo im je kriv sto je otac bio na Bog zna kakvim drogama, pa je izhalucinirao da je beba makaron sa sirom.
Ne cudi me kad kod nas covjek ubije citavu porodicu sjekirom,jebi ga, rat i bijeda su ucinili svoje.
A ovi idioti prave budalu od covjeka sto je rekao da u Iranu nema pedera. Covjek je znao o cemu govori i ima pravo da kaze sta misli i kako stvari stoje.
Hm...Toliko o sve-americkoj demokratiji.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 02:20 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
zanimljivo, krajnije zanimljivo...tvoj uvid u američke socio-kulturne prilike je interesantan, i nadasve buja pesimizmom. mora da ti se ne dojma baš previše (mislim da bi i ja tako razmišljao da sam tamo).
ha bože moj, šta'š...

al' čuj beba makaroni sa sirom :lol: dobro što nije pokušao da je ispuši kao joint il' crack lulu :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 02:27 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Hahahah, Bastarde, pa ti si veći cinik od mene u kancelariji Borisa Šibera :D

hahahahahaha, nego Kujo, jel to opet studiraš? Ista akademija ili?

Imam jednu pjesmu za tebe, sad je smislio...

Kad sve bude crno,
Kad se zna da smrdi, ali ne ko je prno
Izbaci sise, i raspleti kosu
Vrati se ovdje u zelenu Bosnu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 02:47 
Offline
User avatar

Joined: 08. 10. 2005. 22:56
Posts: 1244
Location: NYC
hahahahahahhahaa hvala na pjesmi, dajes mi nadu!

a trenutno radim samo i ganjam audicije a koje opet moram da placam agente jebene. Nista nije besplatno, majku im jebem.
A Akademija mi kosta 30.000$ po semestru. Sta oni misle, da smo svi Jevreji?

Imam jednog kosmiju, Jevrej. Nslijedio je od porodice milione i milione. Lik nije ozenjen,niti ima djece. ima negdje oko 40 godina. On apsolutno nista ne radi, nego po cijeli dan pusi travu i smrce kokain. Putuje po svijetu na najpoznatije sportske dogadjaje non-stop, vani izlazi samo kad ogladni...Sretno trosi te milione svaki dan i boli ga kurac.
A jedna likusa ovdje umrla nedavno i iza sebe ostavila nekoliko miliona dolara. I to znate kome? Jebenom psu! Nije imala kome sa ostavi tu lovu i ostavila njenom voljenom psu,cime je postao najbogatija zivotinja na svijetu!
I hajd sad ne postani isfrustriran?!?!?

A postala sam pesimisticna i uzasno razocarana i isfrustrirana i jebeno mi je drago sto im zemlja gori i nadam se da ce sad uragani i tornada potopiti ovo sto je ostalo!

Ono dosla puna optimizma i ambicija i nakon tri godine to se pretvorilo u pesimizam i ambiciju za krevetom. Jedino sto sam izgubila je socijalni zivot, ali sam puno toga dobila u obliku psihoza i neuroza :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 02:59 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2005. 19:52
Posts: 3228
Location: Vienna/Sarajevo
Eh kad sam mogo da biram izmedju USandA i Austrije, odnosno EU, sjetio sam se prica poput tvojih, kad su mi ljudi govorili: "Sine, u ameriku samo dolazi kao turista... drugacije se ne isplati!".
I eto, Boga mi, ja pametan bio... ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 03:10 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Ma vjerujte, možete vi crknuti, ali ja ako budem se negdje pario, bit će to Češka - grindcore, divne žene i najbolje pivo na svijetu :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 03:20 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
NAPUSENA KUJA wrote:
hahahahahahhahaa hvala na pjesmi, dajes mi nadu!

a trenutno radim samo i ganjam audicije a koje opet moram da placam agente jebene. Nista nije besplatno, majku im jebem.
A Akademija mi kosta 30.000$ po semestru. Sta oni misle, da smo svi Jevreji?

Imam jednog kosmiju, Jevrej. Nslijedio je od porodice milione i milione. Lik nije ozenjen,niti ima djece. ima negdje oko 40 godina. On apsolutno nista ne radi, nego po cijeli dan pusi travu i smrce kokain. Putuje po svijetu na najpoznatije sportske dogadjaje non-stop, vani izlazi samo kad ogladni...Sretno trosi te milione svaki dan i boli ga kurac.
A jedna likusa ovdje umrla nedavno i iza sebe ostavila nekoliko miliona dolara. I to znate kome? Jebenom psu! Nije imala kome sa ostavi tu lovu i ostavila njenom voljenom psu,cime je postao najbogatija zivotinja na svijetu!
I hajd sad ne postani isfrustriran?!?!?

A postala sam pesimisticna i uzasno razocarana i isfrustrirana i jebeno mi je drago sto im zemlja gori i nadam se da ce sad uragani i tornada potopiti ovo sto je ostalo!

Ono dosla puna optimizma i ambicija i nakon tri godine to se pretvorilo u pesimizam i ambiciju za krevetom. Jedino sto sam izgubila je socijalni zivot, ali sam puno toga dobila u obliku psihoza i neuroza :D


da se primijetit da si haman razočarana okolinom i posebno isfrustrirana ljudima oko sebe. čovjek bi rek'o da živiš na Upper East Side-u, pošto su okolo tebe sve sami milijunaši.
al' budimo realni, da i ti imaš par milijuna na banci, ni ti ne bi ništa drugo radila nego šmrkala i duvala, a ne do bog da ti neko spomene fizički napor u kombinaciji sa poslom. a mojne se frustrirat što jedan pas sad može da plati cijelom Bronxu obrazovanje, a tebi šipak. on je jedino što je ta žena ikad imala u životu, što je dokaz koliko je taj nardo tamo jadan. trulo bogat (čitaj: zadužen do grla), jadan.
također primijećujem određeni anti-semitizam :P

a i ti kao da nisi znala gdje dolaziš...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 03:33 
Offline
User avatar

Joined: 08. 10. 2005. 22:56
Posts: 1244
Location: NYC
da ironija bude veca i zivim na Upper East Side-u :D
ma nije to anti-semitizam. Najbolja prijateljica mi je Jevrejka, doduse iz Turske je,ovdje je vec 10 godina i sebe smatra Amerikankom, ali je totalno drugacija od ovih. Vjerovatno sto je rodjena, odrasla i odgajana u Evropi.

A mozda bih i ja smrkala po citav dan i nista ne radila kao i ovaj moj komsija, ali bih barem kad umrem od predoziranja imala kome da ostavim te milione koje sam naslijedila.

I iskreno, nisam znala u sta se upustam i nije bi bilo vazno jer sam samo htjela da se ispalim iz Bosne. Na kraju me je zadesilo ono sto u psihologiji zovu 'kiselo grozdje'- shvatila sam da ono sto sam toliko htjela, kad sam dobila i nisam bas toliko zeljela.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 03:38 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Znam...po onim slikama koje si postala, ni ja da sam najgora crack whore pederčina ne bi bio zadovoljan sa onakvim momkom :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 03:40 
Offline
User avatar

Joined: 08. 10. 2005. 22:56
Posts: 1244
Location: NYC
hahhahahaha hvala!
ali, to je jedino cime sam zadovoljna :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 03:49 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
stipu njega, njemu vokri što ide u Češku gdje nema crack kurvi i trulo bogatih pedera :D

ne znam, zajebana situacija. odo ja sad u krpe, na Dobrinji. to meni dođe isto Upper East Side, samo sa manje pedera, kurvaluka i židoffa. 8) dobrota...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 18:34 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
heh... dobro si skontala, nije samo tako u Americi nego svagdje...
ja kad govorim ljudima nema do balkana, svi se smiju...
ev me sad u Maleziji, jes dobro, zivi se, ima se svega pomalo... al' jebesh to kad nema one opushtenosti balkanske... jebesh sve, balkan je zakon, jedva chekam nazad


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 19:22 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2005. 21:17
Posts: 3443
Location: ...u hypothalamusu, zasad...
Imas sve i onda nastupi sta?... DEKADENCIJA = Amerika. Jer, sta je PRAVO od svega toga, sta je zaista vrijedno...

Tesko da moze drugacije u bilo kojem drustvu, izuzetak su pojedinci koji zasluze svoje bogatstvo, odnosno stvore ga sami, al' onda, uglavnom, problem imaju njihova djeca... i tako u krug.
Osvrcem se na tvoje grozdje, Amita, koje se pretvorilo u kiselo... Jedina stvar koja nam ostaje za kasnije, pa i upisana negdje u nasljednim elementima za nase potomke, je iskustvo. Kosmopolizmu teziti treba jer najbolje nauci sta treba zeljeti i kuda nakon sto se to "ispuni". Cesto spasava situacija u kojoj nikada ne dobijes ono sto zelis, zna to bit uber zajeban motiv za dalje. No, da, valja tebi dobro razmisliti da li ostati tamo i zrtvovati dio vlastite ljudskosti i zdravlja, na koncu, ili vratiti se u skoro opozit u smislu drustvenih uslova - Bosnu... Mozda je rjesenje u trecem mjestu za zivot (spoj dva radikalna rjesenja SAD-Bosna), al' to ponovo podrazumijeva snagu za sve iz pocetka. Zajebana odluka!

A ovo oko americke "demokratije", hahaha, BAS APSOLVIRANO...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 21:22 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
Jebeš "totalnu demokraciju" kojoj teži vecina zemalja jer npr pederima ne treba dati prava na usvajanje djece. Neki dan sam se zgrozio kad sam čuo da je Terminator Arnold zabranio djeci u školi da govore riječi "Mama i Tata" jer smatra da bi to njima bila ko neka uvreda. Fuujj


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 22:16 
Offline
User avatar

Joined: 02. 09. 2003. 17:08
Posts: 10631
Bas sam bio u DC-u prekjucer sa Dzamom i Umidom, i Umid se nije mogao zaustaviti sa svojom iritiranoscu "prevelikom demokracijom" Americkog drustva. Nekakav jad od tries ljudi je protestovao protiv Olimpijskih igara u Kini, a Umid je htio ic tamo da se sa njima raspravlja...Reko nemoj jebem ti mater, doso ja u muzej a zavrsio u cuzi, neka fala...

No to ne cudi, Umid je Uzbeksitanac koji osim Sovjetskog Saveza i kasnijeg (mnog goreg) "tamnog vilajeta" pod Karimovom cizmom ne zna za drugo. Tvoja kulturalna percepcija realnosti u mnogo cemu odredjuje sta ti je "glupo" a sta nije.

Ja sam ipak proveo dobar dio svog zivota u divlje suprotnim drustvima da imam tu sposobnost prihvatanja tudjeg adeta i obicaja. Tako da mi tesko pada polemizirati o tome sta je idealno i kako stvari trebaju biti jer u takvim potezima vidim samo ekstremizam, i to one najgore, NSDAP/Al-Qaeda varijante, my way or the highway...u stvari, problemi svjeta i drustva su jako daleko od takvih proleterskih rjesenja...

Po pitanju rasizma, mislim da je duznost svakog zdravog naroda, tojest zdrave nacije, da se suoci sa svojim postupcima iz proslosti. No eto mi Bosanci imamo srecu da su pored nas braca Srbi koji i poraze slave kao narodne podvige pa ocekivati da ce jednog dana situacija biti takva da ce 51% Srpskog stanovnistva reci "pa jebem mu majku fakat smo usrali" i da ce imati ikakvog srama za masovne grobnice i koncentracione logore je suludo. S time u vidu, ne cudi kako ti kao Bosanka ne vidis gadost objesene crne lutke ili omce na vratima.

No svjet je prepun idiota koji nisu kadri pobjec munafikluku. Od Arapskih Otomanofila, preko Japanaca koji i danas izbacuju svoja kapitalna nedjela iz 2 Sv. Rata iz udzbenika, pa do modernog Apartheida koji je taj cir na planeti pod imenom Izrael, nasa planeta se gusi u kretenima sa preizrazenom nacionalnom pripadnoscu kojima je puno lakse prihvatiti onu "yeah, we owned them" nego shvatiti da u svojim genima nose puno gore smece nego oni koje pokusavaju podtlaciti.

S time na umu, da predjemo na onaj individualni dio tvog posta. Kao sto i sama znas, moja Amerika i tvoja Amerika ne mogu biti dalje. Ja zivim na mrtvom sjevernom braniku Juga, na nekakvom nexusu Americke tuge, gdje su ljudi kapitalno drugaciji. Cesto me pravo sjebe moja situacija. U DC-u se na mene to sve srucilo ko brdo govana. Grad, zivot svuda okolo, a ja u totalnom ambisu. Mozda da zivim u nekoj urbanoj sredini duze vrijeme bih djelio tvoje misljenje, ali kako stvari stoje, ja imam jedan cilj: Manhattan :D Ne Bruklin, ne Jonkers...a nikako Njuark :mrgreen:

Za homoseksualizam, zasto je tesko prihvatiti da bi neko radje bio s nekim istog pola? U cemu je taj kapitalan problem? U tome se vidi da i na najmarginalnijim stvarima se previse opterecujete sa tudjim problemima. Znaci da svojih nemate dovoljno, ili je jednostavno lakse o svojim ne misliti pa tu nesigurnost kanalisati u mrznju nekog ko vas apsolutno ne tangira...Ahmadinejad je po tom pitanju zaista ispao musavi balijus par excellence, imao sam nekog postovanja za coeka, nakon toga, nimalo.

Bas smo ja i Umid usli preko dorucka u preglupu diskusiju o "dal ce tvoja zena biti djevica". Reko Umide, moja garant nece. Na sta je on ostao sokiran. A ja rekoh, dobro jaro, ti sebe vidis kao Muslimana, a nije li od tvoje buduce zene ocekivati ono sto nikad ne bi ocekivao od sebe munafikluk? A Bog nikog ne mrzi kao licemjere...To su kulturoloske barijere, pogotovo u Islamskom drustvu. Zatvorenost i iluzorna cast su totalno izjeli bilo kakvu zdravu jezgru u egzistenciji jednog Islamskog drustva, bilo ono mahala, kasaba, vilajet il umet. Al munje vazda imaju onu svoju "bar u nas pederi ne paradiraju"...o jebem li vam majku glupu...

Na kraju odemo mi u Air & Space museum, i vidimo sta je Amerika postigla za dvjesta godina, a gdje je Islam stao. Space Station vs. Astrolabe. JEBIGA. Pita Umid kad cemo mi ovako? Reko jaro NIKAD. Mi samo znamo konzumirat, proizvodnja za nas nije. Doc ce nas lola pa kupit tu svemirsku stanicu i montirat je u bascu samo da komsiji jebe mater.

Ne znam, da Balkana nigdje nema, kao sto Deni rece, slozit cu se iste sekunde. To su mi i Bugarke koje su ovdje radile par mjeseci stalno trubile, u dubokom razocarenju nacina zivota koji ljudi ovdje upraznjavaju. Taj dernek-all-the-time motto nigdje drugo neces naci. Ali Balkan povlaci svoje sjebove. Ja bar nemam problem da mi fali ljudi u Bosni s kojim imam dodirne interese, ali da su svi zlatni, i da ne bih zelio da neki jednostavno propadnu u zemlju, nemogu reci. Dapace, tesko mi je reci da sam igdje sreo ljude koji u meni izazivaju takvo elementarno gadjenje kao na Balkanu. Jako puno nase socijalne interakcije je preplavljeno diplomatijom. U Arapa toga nema. Ne svidjas mi se, gubi mi se s ociju...

To konstantno nadmudrivanje, zabavljanje putem nepostovanja i omalovazavanja, i sveopsta plitkost koja rezultira tolikim vremenom izgubljenim na aktivnosti od trivijalnih do jadnih definitivno nisu za mene. Ali ako je iko "malo Bosanac" na ovom forumu onda ja mogu uzeti tu titulu. Kumulativno dvije godine u 25 ne znaci nista. U Bosni ja sam turista, a tako se i osjecam, po licnom izboru. Nekako mi svi sjebovi tog termina "Bosanac" lakse padaju...

Ovdje se u zadnje vrijeme predominantno druzim sa ljudima s kojim jedini zajednicki interes koji djelim su picka i flasa. Vulgarno? Da. Iskreno? Definitivno. I puno vise od takvih ljudi naucim. Bar znam da Metalci definitivno NISU pametniji od ostatka populacije, i ne moram slusati spiku o onome sto vec dobro znam, niti one tradicionalne "character assassination diatribes" koje dominiraju u svakom krugu podkulturalaca...

Nije Amerika za Bosance, mada Bosna jest za Amerikance. A dal je Bosna za mene, sumnjam, mozda neki pusti brijeg, neka zelena padina, ali i najmanji zaseok u Bosni bi mene za par mjeseci izludio. O Sarajvu, sto manje receno u tom pogledu to bolje. Sarajvo je najljepse kad ona jesenja kisa udari nemilosrdno, kad apsolutno nikog na ulici nema...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 30. 10. 2007. 22:51 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
AKo išta nije za Balkance to je onda HOng Kong. Bio mi prijatelj mjesec dana tamo i zgrozio se. Jao ljudi, za brucošijadu piju kolu i igraju gradova i sela LOOOL. Ostale situacije bolje da ne nabrajam
Eto kad Francuzi, Nizozemci (i ostali koji su bili s njim) nisu mogli vjerovat gdje se nalaze kako bi tek nama bilo


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 31. 10. 2007. 06:06 
Offline
User avatar

Joined: 30. 08. 2007. 19:01
Posts: 361
Location: sisak,hrvatska
a jooooooooooooj...što,kad se otkače onda piju sprite? :?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 31. 10. 2007. 21:20 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 06. 2004. 13:51
Posts: 5347
Location: Straight outta C(ompton)-5
stari serator wrote:
Sarajvo je najljepse kad ona jesenja kisa udari nemilosrdno, kad apsolutno nikog na ulici nema...


...a ti se fino zadaš u nekoj kafani 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 01. 11. 2007. 02:49 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 08. 01. 2004. 05:40
Posts: 6325
Location: Beyond The Sun
Jebiga, Libijac, i mi koji smo u ovom gradu non-stop se nekad u njemu osjetimo kao turisti. Ja sve više iz dana u dan, kako se otkriva da su redom dosta ljudi pizde i backstabberi, dođe mi u glavu pomisao da sam u Tunisu na plaži gdje samo čekam da me neko odžepari. Figurativno, if ya know what I mean.

Ali, volim ja ovo Sarajevo više od bilo kojeg sranja u svijetu. Možda ne više od Češke, ali jebga :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Americka sloboda
PostPosted: 01. 11. 2007. 13:06 
Offline
User avatar

Joined: 12. 08. 2007. 23:54
Posts: 19
Location: Dreamland to Hell
Hm, iskreno dolazim iz jako malog grada, gdje gotovo svaka treca djevojka(ako ne i druga) sanja o tome da ode u Ameriku, da se obogati i dodje ovamo udata za kakvog Amerikanca, i bude hadzijinca ovde...E pa ne moze! Slazem se u potpunosti s ovim da u Ameriku mozes otici samo kao turist, i nikako vise..

Iskreno, skidam kapu onima koji su uspjeli da prezive tamo...A posebno ti Amita, jer ipak nisi negdje u siromasnijem gradicu americkom, nego bas u NY...

Voljela bih jednoga dana otici posjetiti Ameriku, ali samo kao turist...
Nema nicega ljepseg od one kafice u Movie.u, i dobre svirke u skucenom USV.u..:)


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group