Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 17. 05. 2024. 01:21

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 126 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Author Message
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 00:51 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
hot_blood wrote:
Jah, eto Skripari nisu bili nabrijani..njih 30 kontaju 'ajmo bit lafovi, napast Horde, balije dolaze u grad..i onda kad nemas izlaza, daj pistolj..
trebali su zapalit citavu listicu, pobit sve..kad hr mediji vec pisu da su dosli sa sabljama da kolju porodice u mirnom gradicu, e trebali su im J mater za sva vremena..treba igrace sirokog u svakom gradu docekat na noz..
jaran mi pao u policiju, poznanik ranjen..


Aj molim te ej.. jest brate, eto 30 lafo ce njih min 400 miroljubivih napast da bi ispali frajeri iako se kome nemaju dokazivati, to je dramaticno vjerojatnija verzija, a ko jebe posljedice.. :roll: je brate, trebali su dovrsiti kad su vec krenuli ionako razbijati sve na putu, ljudima po kucama, spaliti sve, k'o cvijece pa im je to samo nuznost..
I normalno da ce kasnije ljudi skociti 'ebote, hoce valjda mirno gledati kako im se grad devastira i maltretiraju obicni gradjani..? Ti pricas kao da su dosli u Bagdad jebote pa da je milijun fanatika spremnih na rat na ulicama sta li..
Jesi ti ogranicen lik i kako jednostrano gledas i kao 'frapiran' prosipas mrznju i debilitete ovdje, nisi ocito ni svjestan, jadno..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 00:55 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2003. 22:11
Posts: 1782
Location: Kraljevski grad Visoko
Ma ja, vi mirno posmatrali..nemoj srat ba Arch..da ubacimo jos koji i hrt clanak, il od nove da dokazemo kako ste neduzni u svemu ovome..kako je policija za sve kriva..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 01:02 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
Ljudi je li vi vidite sta kucate???
KRIVA POLICIJA???
Policija je kriva sto je u grad doslo 400 divljaka, od tog sigurno 40 maloumnika spremnih da ubiju, zapale, razbiju, sve na svome putu, iz objesti, gluposti, zla, ne znam ni ja cega?

Policija je kriva sto svako utakmicu treba tretirati kao DOGADJAJ VISOKOG RIZIKA?
Je li policija kriva? Sto se napravi na trgu koncertu, dodje 20 000 ljudi i bude ukupno 50 policajaca, bez ikakvog incidenta? Zato sto dolaze NORMALNI ljudi, a ne razularena masa. Vi ste se skroz povinovali tome maloumlju, kao, normalno je , i treba tako, da autobus navijaca znaci demoliran grad, razbijene glave, ljudi na intenzivnoj njezi?
Otisli smo bas nisko kao drustvo, nije kriva policija, da su to normalni ljudi, ne bi trebao ni jedan policajac na susretu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 01:10 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
hot_blood wrote:
Ma ja, vi mirno posmatrali..nemoj srat ba Arch..da ubacimo jos koji i hrt clanak, il od nove da dokazemo kako ste neduzni u svemu ovome..kako je policija za sve kriva..


Pa ti si bolan smijesan ili zaista poremecen ako vjerujes u to sta pises..
Tko bolan govori tko je sta neduzan u svemu tome, covjek je bolan poginuo, halo, ne zanima me zaista.. i da, naravno da najvecu odgovornost snosi policija zbog manjka organizacije jer to su utakmice visokog rizika i za odrzavanje je potrebno osigurati neprobojni kordon.. 400 ljudi ti upada u grad spremno na sve, od obicnih do huliganskih frakcija, policije jedva sacica, i u tom ce ih momentu gadjati i provocirati i pocinjati obicni stanovnici grada (pazi, ja opet kazem obicni stanovnici, navijaci su na skroz drugom dijelu bili, gdje je naravno i ulaz), bez obzira na posljedice, a ovi kao neduzno cvijece kao da ih nikad u zivotu nisi upoznao..? Pa jesi ti normalan, jesi ti ikad bio blizu toga stadiona pa da vidis tko bi prvi najebao u takvom jednom scenariju i zasto je inace nemoguce bilo sta napraviti cim ima dovoljno osiguranja.. pa naravno da nisi.. ne, slijepo brani svoje i gotovo, nebitno sta su sve takvi napravili i osramotili kompletno cijelu BiH ponasanjem i jednih i drugih i trecih i sto je stotinu puta bilo gdje u vecoj ili manjoj mjeri se desilo takvo sto i samo cekalo kad ce netko zajebati i dopustiti sveopci kaos.. jok, mi fini oni ovakvi onakvi.. de.. ja necu opravdavati apsolutno nikoga bogami, al znam i na kome najveca krivica lezi i to sam i rekao i reci cu jedino sto sam ja osobno vidio ili osobno prisustovao, nikakve mene mediji ni neciji izvjestaji ne zanimaju, znam sta sam vidio i sta je bilo.. i da, naravno da ce narod kasnije skociti, jebote pokusava ti netko razbiti grad i jos ce ih gledati dok to rade, a njihova imovina.. e jesi lik svaka cast..


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 02:38 
Offline
User avatar

Joined: 17. 03. 2005. 15:28
Posts: 12202
nisam citao sve, al policija nije bukvalno kriva. normalno da nije, nije niko osim huligana. al jest kriva u smislu organizacije zastite, jer jebiga, znalo se da ce doc do nereda, ako nista bar je sumnja ogromna morala postojat. isto da su se isparili, nek se mlate ovi... nije da ih se moze krivit, al taj ko je tako rasporedio jedinice i ostavio tolisno drotova da rjesavaju situaciju je glup.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 02:55 
Offline
User avatar

Joined: 08. 03. 2006. 15:09
Posts: 234
Location: Sarajevo
Nameless wrote:
Necu nista govorit, djabaluka cu se poklat sa vecinom forumasa. A i ne zelim pricat dok ne bude prica sto posto tacna, svako prica drugo. Na BHT dnevniku pricaju jednu pricu, ekipa prica drugu pricu, TV Nova trecu pricu... Jedino gdje su svi slozni je da su navodno HZ'87 zapocele sa sranjima, al i to je li-la... najbolje da Addict il Punkbeg il neko od ekipe objasni iz prve ruke...

I ja cu se suzdrzati od suvisnih komentara, nemam snage niti volje da nekome nesto objasnjavam, a posebno ne ovdje. Samo cu reci da iskreno zalim mnoge ljude koji govore uzasne stvari, stvari koje bole i vrijedjaju.
Vedrane, neka ti je laka zemlja.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 10:59 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2009. 11:44
Posts: 1655
Location: mmmmmmmmm
"Dobili smo informacije od liječnika na osnovu kojih sa sigurnošću možemo ustvrditi da je Puljić preminuo zbog udarca tvrdim oštrim predmetom."

porocito na indexu .... a izjavu dala glasnogovnornica mostarske bolnice valjda


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 11:43 
Offline
User avatar

Joined: 07. 04. 2003. 21:52
Posts: 1535
Location: Where Eagles Dare
xD wrote:
"Dobili smo informacije od liječnika na osnovu kojih sa sigurnošću možemo ustvrditi da je Puljić preminuo zbog udarca tvrdim oštrim predmetom."

porocito na indexu .... a izjavu dala glasnogovnornica mostarske bolnice valjda

ovo boldirano je dovoljno pametnom da skonta

cuj index.....


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 11:57 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2009. 11:44
Posts: 1655
Location: mmmmmmmmm
znam i sam da oni napuhavaju ... ali ako je tako rekla glasnogovornica bolnice ... jeli svejedno ko ga je ubio ... jes svejedno je ... ili policija ili huligani ... isti kurac ... isti kreteni ...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 12:06 
Offline
User avatar

Joined: 13. 10. 2003. 02:09
Posts: 1570
Location: Bihac
"Sad se vidi koliko hrvatski mediji lazu o ovome dogadjaju. Evo sta je momak napisao iz prve ruke. I usput, napomenuo je poslije da je bilo i dobrih ljudi koji su sakrili neke momke po svojim kucama, sto su hrvatski mediji iskoristili da napisu kako su Sarajlije nasilno provaljivale u kuce.

Prije Sirokog Brijega policija je razvdvojila navijace FKS u dvije grupe.. Prvu su postili a drugu zadrzali pod izgovorom da ne bude guzve na ulazu u stadion.Onda prvu kolonu napadaju pred stadionom navijaci SB razbijaju buseve i gadjaju se stolicama i pepeljarama iz susjednih kafica... Momci izlaze iz autobusa i krecu da se odbrane od navijaca SB. Onda policija koja je nijemo posmatrala kamenovanje navijaca FKS od Skripara zalijece se na navijace sarajeva i prska ih suzavcem,tuce i stjerava u cosak dok iza ledja policije Skripari nastavljaju gadjati navijace FKS.Kada je to cula 2 kolona koja je cekala pred sirokim (bus i 8 kombija + auta) krece u siroki i malo prije stadiona bivaju kamenovani.Navijaci sarajeva izlaze iz kombija i buseva i krecu na navijace sirokog koji bjeze u sporednu ulicu... vidjevsi da ih navijaci fks ganjaju jedan navijac SB se okrece vadi i rapetira pistolj i usmjerava ga na navijace sarajeva.... navijaci sarajeva staju. i nakon par minuta se vracaju da se prikljuce ljudima koji su nedaleko ispred stadiona suzbijeni i koje policija tuce a navijaci SB gadjaju kamenjem.Policija na to odgovara slanjem kordona policije na momke iz druge kolone i ispaljuju suzavce na njih.Tada vec smo vec izrevoltirani jer smo vidili da je ovo sve vec bilo isplanirano i momci iz druge kolone probijaju kordon policije i istu odbijaju do benzinske pumpe i na taj nacin se prikljucuju momcima iz 1. kolone. Onda se cuo pucanj is smjera benzinske pumpe (gdje se nalazila policija) i momak pada na zemlju dok mu krv siklja iz glave (momak je bio na cosku udaljen 30 metara od policije i nije niti kamena bacio a kamoli se tukao sa nekim).Kada su to vidili navijaci sarajeva krecu na navijace SB koji neprestano kamenjaju iz ulice nize od stadina (oko 200 njih) navijaci (ako ih uopste tako mozemo nazvati) Sirokog bjeze prema gradu i nastavljaju kamenjanje u toj bjezaniji.Navijaci FKS su trcali za njima kada pucinju pucnji iz grupe "navijaca" Sirokog ... puca se iz pistolja - Tada nastaje jos veci bijes navijaca sarajeva jer su culi da je momak umro a sada "navijaci" Sirkog pucanju po njima (policija to nijemo gleda)... i nevjerovatno ali uprkos pucnjavi od strane Skripara (tada je ranjen u prsa navijac sarajeva) navijaci fks nastavljaju da ganjaju skripare... onda se cuje nekoliko rafala iz AUTOMATSKOG ORUZIJA isto is pravca grupe Skripara.Onda i "obicna" policija pocinje OPET (5 "obicnih policajaca koji su stali kod jedne kuce) da puca i to u zrak i prema navijacima sarajeva !!!!!Na sto navijaci sarajeva se povlace na prvobitnu poziciju i staju na "crtu". Tu opet napada specijalna policija na navijace sarajeva i opet bivaju odbijeni i natjerani u bijeg (tada je nekoliko policijskih auta demolirano i jedno zapaljeno)-Opet se cuje pucnjava sa strane gdje benzinska i gro policije.Onda Skripari napadaju i sa druge strane (pod njihovim napadom smatram kamenjanje jer za nesto drugo oni nisu sposobni.. pucati i kamenjati PICKE) na sto navijaci FKS odgovaraju zalijetanjem na iste ali ovi opet bjeze i tu strada nekoliko lokala i auta koje navijaci sarajeva lupaju jer su svjesni da je ovo organizovan napad policije,mjestana i tih "navijaca" iz tog mjesta.Nakon toga navijaci fks opet se vracaju na prvobitnu poziciju (cosak kod ulaza na stadion za goste) i staju na "crtu". Onda dolazi jos pojacanja specijalaca i transporter... a Skripari opet trce iz ulice nize od stadiona sa kamenjem na navijace sarajeva koji su na cosku i stoje ... Onda policija umjesto da sprijeci skripare da nastave kamenovanje i opet izazovu sukob NAPADA OPET navijace sarajeva prskajuci suzavcima,ispaljujuci suzavce iz onih puski udarajuci navijace stitovima i palicama po glavama. a pucnjava od strane Skripara se jos uvijek mogla cuti ! Nekako se sve smirilo napokon iako Skripari nastavljaju da kamenjaju nas koje je policija suzbila... skripari iza ledja policije bacaju cigle itd na nas - trpimo jer nema druge jedino sve da nas pobiju.Onda policija dogovara da udjemo u buseve i da idemo kuci jer je utakmica prekinuta-i tako je i dogovor.Naredjuju vozacu da NI POD KOJU CIJENU NE STAJE i busevi krecu.. policija u koloni neda da busevi staju (policajac nam cak govori da cemo biti sretni ako izadjemo zivi).Sledeca 3 kilometra SA SVIH STRANA ulice ljudi nas gadjaju ciglama,kamenjem,blokovima itd... dok policija ne dozvoljava da stanemo i pri tome vozi polako nebi li valjda koji kamen ubio kojeg navijaca FKS.Momak koji je upucan u prsa... ne znam jos sta je sa njim.Navijace koje je policija "otela" iz hitne pomoci sada su u policijskoj stanici nekako je jedan kontaktiran i rekao je da "je svakog od njih po 6 policajaca tuklo a posle su pustili u stanicu i "navijace" Sirokog i ostale NDH "patriote" koje su ih isto tako tukli u POLICIJSKOJ STANICI).


Brate Vedrane pokoj ti dusi NIKAD TE NECEMO ZABORAVITI I VJECNO CES ZIVITI U NASIM SRCIMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -Tvoja braca HZ"


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 12:52 
ja ne bi postavio nijednog policajca na tim utakmicama...ako ste dosli da gledate i uzivate (ako je to u nasoj ligi moguce) u utakmici, burzum a ako ste dosli da se bijete , bijte se jebo vas bog pobudalasti.

nemoze tu pomoci ni policija ni kojekakva pizda materna,jer 90% "navijaca" ne ide na utakmice da bodri svoj klub, vec ide da provocira drugu stranu i naravno traze sranje da se sutra u parkovima i na kafama mogu falit kako je neko nekom izvalio 3 zuba i slomio 2 rebra, a kad fasuje onda krivi policiju i ostale

prije par dana fasovali su siouxi (navijaci Radnickog iz Lukavca) dosta ih i znam al me boli racku i cak su mi smijesni...trebas bit debil ako ti klub iz trece lige toliko znaci jos kad skontas da taj klub toliko voli svoje navijace da je dopustio da ispadne iz premier u trecu ligu...

ufatite se pametnijeg posla, jebo vas domaci fudbal...

treba zabranit ovaj nas fudbal a ne koridu...sigurnija je

R.I.P Puljicu


Top
  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 12:58 
Offline
User avatar

Joined: 13. 10. 2003. 02:09
Posts: 1570
Location: Bihac
To i ja govorim,ukinuti ligu komplet.Gledamo fuseraj od nogometa,gledamo banderaj,sad jos gubimo i zivote.Ni jedne svijetle tacke u tom nasem nogometu nakaradnom.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 13:38 
Offline
User avatar

Joined: 25. 02. 2005. 00:05
Posts: 2437
Inphect0r wrote:
To i ja govorim,ukinuti ligu komplet.Gledamo fuseraj od nogometa,gledamo banderaj,sad jos gubimo i zivote.Ni jedne svijetle tacke u tom nasem nogometu nakaradnom.

Željo je jedina svijetla tačka, što jes' jes'


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 14:17 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
procitavsi ovo gore sto je izi postavio, ostao sam bez texta stvarno..jebeno nevjerovatno, mada u neku ruku me ne cudi...jebem li im sve ono u usta, jebo im siroki brijeg mater ustasku, pobiti govna i sravniti grad!

R.I.P. Vedran!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 15:12 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
Vazda isto svaki navijački okršaj odmah po nacionalnoj osnovi svi udare, više je i nego očito da ne možemo žviti u istoj državi


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 15:48 
Offline
User avatar

Joined: 03. 03. 2006. 23:34
Posts: 1356
Location: Banjaluka, Bosna i Hercegovina
E ne mogu da vjerujem sta sam procitao... Pa znaci oni su organizovali linc Sarajlija, strasno :o :o :o

Uf, ovo me odmah podsjeti na recenicu iz "Lepa sela lepo gore": Nego, hoce li biti onog rata?

Da ne povjerujes sta rade majmuni, uf, tuga i zalost gdje zivimo, eto to je zakon nas, u policijskoj stanici pusta policija majmune domace da te tuku, ne mogu doci sebi!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 16:11 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
E ne da mi se raspravljati jer je to apsolutno suvisno, momak je mrtav, i mrsko mi automatski i pisati jer to ce netko automatski shvatiti kao provokaciju, a nije ni bio tu da vidi sve sto se dogadjalo sto je najgore, i da se ODMAH razumijemo, ja NIKOGA ne opravdavam, sve krivce i sukrivce pohvatati i suditi, al taj gore izvjestaj je toliko pristran, nepotpun i uvelican i samo sluzi za daljnje dizanje tenzija jer ne znam kome to ide u korist i skoro sam pa ubijedjen da je sve orkestralizirano od strane pojedinih za svoje neke ciljeve, i jos ovi krvozedni komentari, pogotovo ovih sto pod defaultu stanu odmah u obranu 'svojih' poput nekrodemona..
Eej, kao da su u bagdad dosli, nas valjda 13 milijuna pa mozemo smlaviti koga hocemo po zelji, a oni jadni nespremni i nevinasceta, 500 njih, pa u Beograd da dodjes s toliko ljudi proci ces kroz grad, fantomke, maske navucene po izlasku, dobro opskrbljeni, i teorija bi da su ljudi ih napali (pazi, obicni ljudi) iz obliznjih kuca koje su DESET metara od stadiona udaljene (doslovno) i kafica, ne mareci uopce za vlastitu sigurnost, sigurnost svojih automobila, domova, ukucana, ugostiteljskih objekata (a tko je ikad bio u Å irokom Brijegu zna koliko je to relevantno), a cuva ih 15 obicnih policajaca..??! ma tko koga tu jebe.. vi ZAISTA vjerujete da su takvi organizirali nekakav linc toliko ljudi ne mareci za posljedice i da su ovi nevini u svemu tome..? pa koliko vi kontate da ima tu kao nekih hajmo reci ''huliganskih frakcija'', to u 10 puta vecem gradu ces tesko napraviti ili uopce htjeti, jeste normalni vi.. da nerede nisu htjeli ili da nisu na takvo sto spremni, ne bi se ni pricalo o tome sad jer ih ne bi ni bilo.. netko je debelo debelo iskoristio to sto nikakvog osiguranja nije bilo i sto su svi poslani u mostar, a za takvo sto i nfsbih snosi veliku odgovornost zbog postavljanja dviju utakmica visokog rizika u istom terminu istog dana.. nas mozda 60ak bilo u udruzi u momentu kad je zapocelo sve bar pola sata prije i dok su svi pristigli kasnije, praviti nekome ceku od 500 ljudi..? zanimljivo, jebes delije i grobare, oni su male mace naprema ovome i nama.. :/ ja osobno iza kolone navijaca koji su kasnili, ma NIKAKVE pratnje nisu imali, kilometar ispred stadiona izlaze, standardna pisancija, vrijedjanje grada, uz veselu ne znam kako tocno ide pjesma, zavrsava na ''..jebena listica'', provociraju se ljudi uokolo, jedna jedina ophodnja ih ceka na ulazu 500 metara dalje.. ma pravi veseli izlet povodom svoga kluba iskljucivo, sta ce jadni.. i sta ce im, sta im moze..? pa normalno da su ljudi na kraju izletjeli iz svojih domova kad su vidjeli da je vrag odnio salu i da im se unistava njihova zivotna imovina, ej, nije fakticki nijedno auto ostalo citavo oko stadiona, covjece bilo je obicnih ljudi, zene i djece koji su za zivot strahovali doslovno u tom rusilackom pohodu u pojedinim momentima jer policajaca nigdje na vidiku, niti mogu to kontrolirati na toliko ljudi, a nasrce se na ljudske domove i radnje, ljudi kojima su upadali po dvoristima, nekoliko ljudi je zbodeno na svom kucnom pragu, covjek od 60 godina je u bolnici.. i svejedno je bilo ljudi koji su pruzali pomoc ozlijedjenim hordama, kao sto ih se sklanjalo unutar stadiona i pruzana pomoc, a mogli su lijepo i to uskratiti kad je vec tako sve orkestralizirano, taman bi ih se svih rijesili jelde.. kako zalosno.. uzeti par pojedinaca i stigmatizirati sve to slijepo.. i ajde nek je sve napisao sta je htio napisati, shvacam ga, pod dojmom i adrenalinom, potresen, ne razumije ni sam sta i kako, ali sto ne rece i to u svom izvjestaju, kamo mu u tome ozlijedjenih policajaca skoro koliko i svih ostalih (a u izvjestaju u pocetku nece navesti koliko ih je bilo i kako su probili policijski kordon), kamo mu u tome materijalna steta ogromnih razmjera, razbijenih izloga, automobila, stadiona, kamo mu u tome kako su spalili dva policijska automobila na pet metara od benzinske pumpe i sta vec ne.. jos ce ispasti fini i kulturni naprema nama, samo se branili, nista nisu zapoceli, nego eto, ''fasisti nas napali''.. :/ zalosno bolan, svjedocim o onome sto sam vidio, i SAMO o tome, nista me drugo ne zanima, a ono sto sam vidio ne opravdava ni jedne ni druge ni trece, i svatko tko drugacije smatra je idiot prvoklasni, pogotovo onaj tko vjeruje medijskim naklapanjima ili izvjestajima ovog ili onog jer se nikad uskladiti nece i fala bogu da ce se sada opravdavati i svaljivati svu krivnju na tamo neko ''fasisticko selo'' od kojih je valjda svaki stanovnik imao pusku u ruci i pucao na neduzne horde.. boze sacuvaj..
A onda ce otici ti isti, ili neki drugi u Zenicu sa bombom pojedinci (poznato ha), nozevima, a onda ce isti ti uzvratiti psovanjem da ne kazem cega i s kojom ikonografijom, demolirati sve na svom putu, onda ce ovi treci spaliti zastavu fore radi, i eto sve k'o fol cvijece svi, takvi su fini i kulturni, i uvijek su ''oni drugi'' krivi.. i sta cete onda reci..? tko je onda kriv..? fasisticki zadojena Zenica, Sarajevo, Banja Luka, Mostar..? ili ljudi koji takvo sto TRAZE.. ma ajde molim te.. nekro, kontah da si normalniji ili covjek bar, al si jednostavno zadojen, nista bolji ni losiji od bilo kojeg od ovih sto zele zlo drugom iskljucivo zato sto je druge nacije ili vjere..

Zalosno je jedino sto se moram tjerati da objasnjenja ili analize dajem u ovakvom momentu i kad ovakve stvari dovedu do takve tragedije, a jos je zalosnije da bi se, po navijackom ponasanju, to okarakterizirala kao velika pobjeda, demoliranje grada i sl. da nije bilo tragicnih posljedica.. to veze sa sportom nema, to veze ni s cim nema, pojedinim ljudima je bilo kakav povod dovoljan.. necu se svega mi raspravljati, jos ce ispasti apsolutno nevini u svemu tome i ja kao da omalovazavam neciji zivot.. fuj..


Last edited by Archangel on 05. 10. 2009. 16:23, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 16:21 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
svatko vjeruje u ono šta mu najviše odgovara, što je uistinu žalosno


Last edited by Azrael661 on 05. 10. 2009. 16:23, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 16:23 
Offline
User avatar

Joined: 10. 09. 2008. 23:45
Posts: 95
Location: Visoko
Vedran Puljic je smrtno stradao hicem u glavu.obdukcijom tijela je potvrdjeno.
R.I.P


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Ubijen navijac Sarajeva u Sirokom Brijegu
PostPosted: 05. 10. 2009. 16:27 
Offline
User avatar

Joined: 19. 10. 2006. 02:58
Posts: 2165
Location: Mostar
ima li igdje detaljnije o tome


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 126 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group