Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 29. 04. 2024. 00:41

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 98 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Author Message
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 17. 02. 2010. 23:58 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
_MisericorD_ wrote:
oglasit cu se samo sto se zenske odjece tice - zenstvenost ueber alles



i za one mrge, morate znati razliku izmedju svakodnevnog oblacenja, i pozeraja za Metal Hammer i svirke. :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 00:08 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 14. 07. 2003. 19:20
Posts: 6275
Ryker wrote:
Image


smešno. pičke pozerske

ovo je kako METAL bend treba da izgleda ( i jedna od meni najdražih fotografija općenito )
Image

znači hardcore meets heroin meets satanic biker from hell :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 01:07 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
_MisericorD_ wrote:
ja sutim u vezi ove teme
osim sto cu reci da oni koji pate od metal izgleda obicno najcesce ispadaju smijesni itako


Što sam ti i danas rekao: "smiješni kome?"


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 01:12 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Ma samo SCREAMING FOR THE LEATHER BITCH :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 01:23 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ispade sad mi koji izgledamo tako smo debili, svi, pa čak i svi članovi bendova koje ovi slušaju i velika većina metalaca u svijetu, samo šminker-like slušatelji metala, ili eventualno oni na kojima se to jedva malo vidi nisu... paradoks.

A bit smiješan nekom prosječnom stanovniku Bosne, jer si takav, je smiješno samo po sebi i ne treba shvaćat preozbiljno, odnosno trudit se jelte...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 01:26 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
Nameless wrote:
A bit smiješan nekom prosječnom stanovniku Bosne, jer si takav, je smiješno samo po sebi i ne treba shvaćat preozbiljno, odnosno trudit se jelte...


Znaci sada su stanovnici bosne idioti ili nesto u tom fazonu??

Ovaj dio posta ti nije trebao ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 01:29 
Offline
User avatar

Joined: 09. 09. 2009. 11:44
Posts: 1655
Location: mmmmmmmmm
Vlad Tepes wrote:
Nameless wrote:
A bit smiješan nekom prosječnom stanovniku Bosne, jer si takav, je smiješno samo po sebi i ne treba shvaćat preozbiljno, odnosno trudit se jelte...


Znaci sada su stanovnici bosne idioti ili nesto u tom fazonu??

Ovaj dio posta ti nije trebao ;)



lol , pa da ... samo na balkanu si freak ako se obuces u crninu ili kako god vec jbt ... to nisi do sada shvatio ?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 01:32 
Offline
User avatar

Joined: 15. 11. 2008. 22:07
Posts: 1629
Location: Sarajevo
xD wrote:
lol , pa da ... samo na balkanu si freak ako se obuces u crninu ili kako god vec jbt ... to nisi do sada shvatio ?


naravno da jesam, na svojoj kozi vise puta medjutim to uopste ne znaci da smo mi Bosanci ili eventualno cjelokupno Balkanci ensto inferiorniji od drugih nacija i naroda znaci ono LOL

Ok; da nebi vise spamao samo cu reci da za tu teoriju po mom misljenju osnov ne postoji. Svaka drazva na svijetu ima svoj SELJAKLUK, svaka drzava na svijetu ima svoje SANERE, svaka drzava na svijetu ima Pokvarene politicare i usranu strukturu bar u nekom kontekstu stoga nevidim razlog za izdvajanje balkana kao najveceg sljama ali ipak svako ima svoje misljenje.


Last edited by Fakin on 18. 02. 2010. 01:40, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 01:37 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Goti, nećemo sad o tom, al da - jasni su moji stavovi o Bosni i Balkanu generalno i ne daju mi se objašnjavat tebi te pojašnjavat zašto ti te teorije padaju u vodu.

Dakle, nastavite svi raspravu. Samo da ne ode previše u kurac pa da se mora lockat pa brisat. ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 01:50 
Offline
User avatar

Joined: 06. 05. 2006. 03:59
Posts: 4543
Location: Lukavac/Hall in tirol
Andrej je u pravu,Balkan je Balkan!!!Kolko ja znam ljudi,cupe,kosci,da bi dobili poso,morali su se osisat,pa dje to ima u svijetu jebo te??

Samo eto kad krenes od toga,a da ne pricamo o drugim stvarima...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 02:17 
Offline
User avatar

Joined: 02. 06. 2003. 00:22
Posts: 4350
Location: Å iroki Brijeg
Ha ne patim od toga niti uniformiranost smatram nuznom, neophodnom.. nosim sta pozelim u datom momentu, uglavnom uz neki sebi dragi ''detalj''.. doduse, sve mi i stoji, pa mi je opet lakse.. 8) :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 02:30 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 24. 11. 2006. 19:20
Posts: 6731
Location: Sarajevo
jeste, al necu nazor forsirati izgled da bi nesto dokazao, ako mi se to ne nosi..ja sam uvijek furao svoje i furam i sada, al ima ljudima kojima se ne da ekstremno oblaciti pa sta?
ja jedino ne odobravam hezbolah salove i uske pinky majicice pored kojih bi se i Hule postidio.

ajde ko da onaj gaahl ide u kino onakav, i sam si ga vidio na slikama pored onog svog jebaca, a vidis ga kasnije na svirci, reko bi cojek on zajeban...ili onog Nergala, frajer na bini jedno, a vamo u sakou voda pop pjevacicu koja je koka i po po shopovima...znaci razlikovati stejdž i normalan dan..doduse ima onih koji vole i extremno ici u javnost, respect naravno, sve dok se ne ide uz one vec navedene nedozvoljene ekstreme.

p.s.-ovo su teme za red carpeta..c mon ba..metal sunce vam vase, zar moramo biti i kompleksasi u oblacenju, ne sada da ce te modni macak komentarisati, da li je tvoja nova guba Trivium majica prigodna za nove converse tenisice, koje su totalno IN, ali pak hlače su preširoke za taj autfit...i slicno chomi to zna bolje..THE POINT!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 03:14 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 09. 09. 2004. 00:32
Posts: 2445
Ryker wrote:
Image


Jesu li ovo zarobili ovog crnca il' je i on s njima u bendu? :mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 03:45 
Offline
User avatar

Joined: 12. 01. 2010. 20:27
Posts: 417
Location: Sarajevo,Cazin
anthrax wrote:
Ryker wrote:
Image


Jesu li ovo zarobili ovog crnca il' je i on s njima u bendu? :mrgreen:

zarobili coeka :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 06:37 
Offline

Joined: 27. 03. 2008. 04:37
Posts: 572
Location: Minneapolis MN USA
lord krvolok wrote:
Andrej je u pravu,Balkan je Balkan!!!Kolko ja znam ljudi,cupe,kosci,da bi dobili poso,morali su se osisat,pa dje to ima u svijetu jebo te??

Samo eto kad krenes od toga,a da ne pricamo o drugim stvarima...

Ima ovde....naprimjer u mojoj korporaciji ako ne radis u radioni moras izgledati ok sto znaci za muske nema mindjusa , pirsinga i duge kose a dok kod zena ne mogu nositi suknje (nazalost :roll: ) a ako si u radioni obuci se kako ti qurac hoce , ne moras cak ni uniforme nositi (sto zavisi od menadzera naravno) dok ne dodje vlasnik korporacije
A moje licno oblacenje je sametne hlace (obavezno tamne i sitni samet :lol) , vojnicke maskirne hlace , maja i skejterse patike , spitfajerka i teksas prsluce sa prisivkama
Sto naj vise mrzim (barem ovde u USA jer za Evropu ne zanam u zadnje vrijeme) su one crne hlace sto izgledaju ko suknje sa tregerima sto vise odsvakuda (to su obicno mall kids koji slusaju hed pe , slipknot ili american head charge sranja


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 11:15 
Offline
User avatar

Joined: 01. 08. 2006. 13:34
Posts: 760
Location: Under A Funeral Moon
Ja samo znam da sam najveci sminker u raji!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 11:43 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2009. 14:32
Posts: 122
Location: Tuzla
Obezglavator wrote:
svaka ti cast na ovome , posebno na onome dijelu za 'grobarke' , ja u skoli imam neke cure koje su furaju tako , stalno se sminkaju i glume pred rajom a ustvari subotom cajke gore u njihovim usima , jebu se za beck's , ako slusa neka cura metal ne mora to pokazivati oblacenjem ko meit i hudnjak kad nema za kiflu i dva slanca . Sire ruznu sliku o metal zajednici prvo svojom furkom a drugo svojom ruznocom , RUZNE CURE NIKO NECE deal with it .


Piju li Heineken, ma svejedno posalji ih u Tuzlu, Beck´sa ko u prici :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 12:19 
Offline
User avatar

Joined: 28. 03. 2009. 17:36
Posts: 1748
Location: Oslo/Trondheim
Image

hardcore meets heroin meets satanic biker from hell

:mrgreen:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 12:52 
Offline
User avatar

Joined: 01. 02. 2010. 20:13
Posts: 2161
Location: Brazil
BloodOverdrive wrote:
Image

hardcore meets heroin meets satanic biker from hell

:mrgreen:


a vidi ga mamaru mu hahaha

Vezano za temu , ja necu nesto ekstremno vise da se oblacim jer sam dozivio nekoliko puta da mojoj staroj i starom ljudi govore kako sam drogeras , propalica itd a za one u lacoste pruginim majicama sa frizurama ko da su mjesec dana gledali horror filmove pa se prepali govore sve najbolje iako ljudi puse , piju a ja ih znam dosta koji vole i smrknuti koju lajnu koksa .Osisao sam se zbog takvih prica jer nisam htio da mi se stari i stara sikiraju bezze , a sad mi je zao jer bih imao kosu do pola ledja , u nasem balkanskom ( citaj seljackom ) dijelu Europe moras biti onakav kakva je sva 'masa' , znaci ne smije postojati ono tvoje 'JA' vec moras biti ko i svi , glumac. Ja od svega samo pijem a ne pusim i ne drogiram se , i na kraju volim sto ce se svi ovi sjebati sto su mi pricali iza ledja ' vidi onoga narkomana kako se oblaci , vidi kose , freak ' jer cu ja na kraju zavrsiti faks i biti dobar covijek , metalac /rocker sta vec ali necu propasti ko vecina ovih iz 'mase' . Oni ne znaju razmisljati svojom glavom , vec samo onako kako im se nametne , za razliku od njih smatram se inteligentnijim i drukcijim jer sam JA samo JA , furam svoje , oblacim se kako hocu , radim sta hocu a ovim sto pricaju tako o metalcima / rockerima/ punkerima na Balkanu preporucujem da odu kuci skuhati sta sebi topsa i neka zaspu za sva vremena .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Način odijevanja
PostPosted: 18. 02. 2010. 13:05 
Offline

Joined: 17. 02. 2010. 12:44
Posts: 10
nisi to trebo radit,zasto ti je inace stalo sta o tebi misle kelje i ljudi koji te znaju onako iz vidjenja.

trebo si ostavit tu kosurinu,oblacit kako hoces a svojim postupcima dokazivati da si bolji i pametniji od tih , kako ih nazivas , lacosta likova.

pao si na glavnom ispitu, al imas jos rokova :mrgreen:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 98 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group