Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 16. 06. 2024. 08:31

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: NIET
PostPosted: 28. 06. 2007. 16:18 
Offline
User avatar

Joined: 10. 04. 2007. 08:41
Posts: 56
Location: Nova Gradiška/Zagreb
Legendarni slovenski bend nastao 80ih godina prošlog stoljeća, meni osobno jedan od najboljih i najdražih bendova ovih prostora. 1991. umire im vokalist od prevelike doze heroina, nažalost. Nakon koju godinu se raspali. Inače, bivši gitarist Nieta sada svira u The Drinkers koji će, btw, svirat na ovogodišnjem Viva La Pola festivalu, i nadam se, odsvirat koju Nietovu pjesmu...

Diskografija:

Srečna mladina (1984)
Niet (1993)
Live (1995)
Lep dan za smrt (1996)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NIET
PostPosted: 28. 06. 2007. 20:23 
Offline
User avatar

Joined: 15. 08. 2006. 16:33
Posts: 170
Location: Bihać / Sarajevo
odličan bend, stvarno šteta što više ne sviraju ... btw. ja sam čuo od nekih slovenaca na monte paradisu prije par godina da je Niet pjesmu "Lep dan za smrt" posvetio Suadi Dilberović, prvoj žrtvi rata u BiH ... i svaki put se naježim kad poslušam pjesmu


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NIET
PostPosted: 28. 06. 2007. 20:54 
Offline
User avatar

Joined: 10. 04. 2007. 08:41
Posts: 56
Location: Nova Gradiška/Zagreb
Da, odlična je ta pjesma, ko i uostalom sve njihove. sve su mi drage na neki način. U biti, Niet je bio bend koji me vratio u punk. žao mi jedino što ih nisam nikad imala prilike vidjet uživo.
al dobro, bar cu vidit The Drinkerse na Viva La Poli! :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NIET
PostPosted: 28. 06. 2007. 23:12 
Offline
User avatar

Joined: 19. 05. 2007. 23:30
Posts: 416
Aske wrote:
Da, odlična je ta pjesma, ko i uostalom sve njihove. sve su mi drage na neki način. U biti, Niet je bio bend koji me vratio u punk. žao mi jedino što ih nisam nikad imala prilike vidjet uživo.
al dobro, bar cu vidit The Drinkerse na Viva La Poli! :)

imaš na youtubeu cijeli koncert grupe niet iz 1984 leto in Novi rock-odličan-mislim da im je gošča na par pjesama žena iz Tožibaba
U svakom slučaju meni jedan od dražih HC-punk bandova ex yuge-a stvari tipa Umiranje,zastave,Ni izhoda,petak zvečer, su jebeno brze i moderne za ono doba,...prijelazna faza je hit singl vijolice,te kasnije odličan mračni singl lep dan za smrt...Kao i npr UBR-unikat na slovenskoj HC sceni


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: NIET
PostPosted: 30. 06. 2007. 12:34 
Offline
User avatar

Joined: 10. 04. 2007. 08:41
Posts: 56
Location: Nova Gradiška/Zagreb
Pozega Panker wrote:
Aske wrote:
Da, odlična je ta pjesma, ko i uostalom sve njihove. sve su mi drage na neki način. U biti, Niet je bio bend koji me vratio u punk. žao mi jedino što ih nisam nikad imala prilike vidjet uživo.
al dobro, bar cu vidit The Drinkerse na Viva La Poli! :)

imaš na youtubeu cijeli koncert grupe niet iz 1984 leto in Novi rock-odličan-mislim da im je gošča na par pjesama žena iz Tožibaba
U svakom slučaju meni jedan od dražih HC-punk bandova ex yuge-a stvari tipa Umiranje,zastave,Ni izhoda,petak zvečer, su jebeno brze i moderne za ono doba,...prijelazna faza je hit singl vijolice,te kasnije odličan mračni singl lep dan za smrt...Kao i npr UBR-unikat na slovenskoj HC sceni



e, pogledat ču to


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group