Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 05. 06. 2024. 02:21

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 10. 07. 2008. 01:38 
Offline
User avatar

Joined: 10. 07. 2007. 17:57
Posts: 450
artredis wrote:
Od svih ljudi koji sebe smatraju alternativcima (ne samo muzički već i šire, kao opredjeljenje) a da ih ja znam, znam da definitivno slušaju i Deftonese. Od ženksih većini je najdraža Passanger a i meni je bila dok mi nije, dok sam onako slušao nesvjesno za vrijeme učenja, zaparalo nešto uši na pjesmi Back To School. To je meni definitivno najjači rap van hip-hopa, flow bolji od Zacka De La Rocche, još i tekst...Uffff :twisted:, koji sam dosad čuo. Chino ima vokalne vještine fakat mu se mora priznati.

Šteta samo što nije na New Breed podforumu :) , al eto može i ovdje. Samo nek su Deftonesi. E još da hoće doći vamo kod nas da održe koncert. Ludilo bi bilo. Zato volim što ih Beware skida, i to kako. Pogotovo My Own Summer.

e usra ga ti zad kolko god ja volio deftones-e jbg chino zna kixat uzivo ko veliki dok npr zek uzivo bolji nego na cdu a sta se tice bek to skool kako i sam chino kaze to mu je najmrza pjesma njihova jer su ih tjerali da urade nesto "komercijalnije" i ta je pjesma ispala meni npr pini magit jaca deset puta a tek moj own summer ... koji spot jebem ti iza wajt ponija albumi idu silaznom putanjom al jbg meni su oni odlican bend kako god :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 10. 07. 2008. 19:47 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
NeXt1 wrote:
e usra ga ti zad kolko god ja volio deftones-e jbg chino zna kixat uzivo ko veliki dok npr zek uzivo bolji nego na cdu a sta se tice bek to skool kako i sam chino kaze to mu je najmrza pjesma njihova jer su ih tjerali da urade nesto "komercijalnije" i ta je pjesma ispala meni npr pini magit jaca deset puta a tek moj own summer ... koji spot jebem ti iza wajt ponija albumi idu silaznom putanjom al jbg meni su oni odlican bend kako god :!:


Hahahaha, nemožeš ti hip-hopere ubijediti da ima iko bolji od Zacka van hip-hopa nema šanse :lol: , normala buraz. Ali priznaj da je onaj WC flow jebanje majke, baš kakav bi i trebao biti, na prvu te lupi nostalgija za starom WC scenom i odma si Ice-Cube-a moraš pustiti. A i ne imao dobar flow, u istom kvartu sa rajom iz Cypress Hilla i ostalom Soul Assassin's ekipom i haverina iz House of Pain-a odrastao, noramla. Pjesma zbog flow-a otpuhuje, pogotovo ovakve hip-hop romantičare poput mene :) .


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 16. 07. 2008. 00:02 
Offline
User avatar

Joined: 10. 07. 2007. 17:57
Posts: 450
artredis wrote:
NeXt1 wrote:
e usra ga ti zad kolko god ja volio deftones-e jbg chino zna kixat uzivo ko veliki dok npr zek uzivo bolji nego na cdu a sta se tice bek to skool kako i sam chino kaze to mu je najmrza pjesma njihova jer su ih tjerali da urade nesto "komercijalnije" i ta je pjesma ispala meni npr pini magit jaca deset puta a tek moj own summer ... koji spot jebem ti iza wajt ponija albumi idu silaznom putanjom al jbg meni su oni odlican bend kako god :!:


Hahahaha, nemožeš ti hip-hopere ubijediti da ima iko bolji od Zacka van hip-hopa nema šanse :lol: , normala buraz. Ali priznaj da je onaj WC flow jebanje majke, baš kakav bi i trebao biti, na prvu te lupi nostalgija za starom WC scenom i odma si Ice-Cube-a moraš pustiti. A i ne imao dobar flow, u istom kvartu sa rajom iz Cypress Hilla i ostalom Soul Assassin's ekipom i haverina iz House of Pain-a odrastao, noramla. Pjesma zbog flow-a otpuhuje, pogotovo ovakve hip-hop romantičare poput mene :) .



ma suti ba kad vidim ove danasnje repercice ne znaju ni ko je zek sve bi ih uza zid i streljanje :) al znaci zek pa sve ostalo :) a u tom ostalom mi je chino odma iza a i deftonesi kao bend a i pod i sonny samo me jebe kako su njih dvoica nekad slabi uzivo to je sjeb...

i pogledaj ako nisi velvet revolver i cypress hill - rock superstar nema dalje :!: :!: :!:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 05. 11. 2008. 15:41 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 20. 05. 2006. 18:25
Posts: 1815
Location: Sarajevo
http://omg.yahoo.com/news/deftones-bassist-in-coma-after-car-crash/15007


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 05. 11. 2008. 16:15 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
:(


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 06. 11. 2008. 14:51 
Offline
User avatar

Joined: 12. 09. 2007. 23:49
Posts: 1577
Location: Zenica
jebiga-shit happens
all the time


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 26. 03. 2009. 11:54 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Koja tuga čovječe Chengoav stara moli ljude za donacije da ga se nastavi održavati na aparatima:

Quote:
According to The Pulse of Radio, the family of DEFTONES bassist Chi Cheng has started a web site asking for donations to help pay for his medical costs. Cheng's insurance has reportedly refused to continue coverage for his ongoing treatment. Cheng remains in a coma and in a rehabilitation center following a car crash last November in Santa Clara, California. The site can be found at OneLoveForChi.com and the initial goal is to raise $20,000.

A message at the site reads, "This web site was created to help raise funds for Chi and his medical expenses. Any amount that you can donate is very much appreciated by the Cheng family! All funds raised are sent directly to Chi's mother, Jeanne Cheng, via PayPal.com . . . Together we can make a difference! This is our opportunity to give back to someone who has given us so much joy over the years through music."

A page at the site also gives fans the chance to leave a recorded message for Cheng.

The bassist has not regained consciousness since the accident, although he has shown recent signs of coming out of his coma, according to several blog posts at the site. A friend of the Cheng family who saw Cheng on Sunday (March 22) said that he called for his mother three times during the visit.

Cheng's brother posted that the insurance company had stopped paying for his treatment in mid-January. His mother posted that Cheng's house was returned to the bank and his dog was given away.

DEFTONES will perform at this year's Bamboozle Left festival, scheduled for April 4 and April 5 in Irvine, California. This will be the band's first show since Cheng's accident. Former QUICKSAND bass player Sergio Vega, an old friend of the band, will fill in for Cheng.

DEFTONES spent most of last year recording their sixth album, "Eros", although an official release date has not been finalized.


A eto ovi svirati bez njega. Ne znam samo za ovaj album. Trebao je izaći još ovog mjeseca ali eto zbog nesreće ništa od tog filma još. Aj nek se oporavi s Božjom pomoći nisu Deftonsi bez njega to što jesu, isto kao ni sa Chinom.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 26. 03. 2009. 11:59 
Offline
User avatar

Joined: 05. 08. 2008. 21:29
Posts: 1770
Location: Sarajevo
ma nema od njega ništa nažalost. ako se nije oporavio do sada neće nikada... baš mi je žao jer su mi deftones-i jedan od boljih bendova :cry:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 30. 03. 2009. 04:23 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Ne znam jestel vi culi novu pjesmu, ja jesam. Na youtubeu sa nastupa uzivo. Melanie se zove ak se ne varam.
Mozemo, sudeci po njoj, ocekivat odlican novi album po uzoru na prva dva i druga dva :)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 30. 03. 2009. 13:02 
Offline
User avatar

Joined: 12. 02. 2009. 22:08
Posts: 196
čula album White Pony i jednu pjesmu sa Eros-a..... dobri su...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 30. 03. 2009. 16:25 
Offline
User avatar

Joined: 10. 07. 2007. 17:57
Posts: 450
razor_blade666 wrote:
čula album White Pony i jednu pjesmu sa Eros-a..... dobri su...


uuuuuuu pa ti haman nista nisi cula


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 20. 02. 2010. 18:26 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Novosti: Deftones update


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 23. 02. 2010. 22:02 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Eh, pošto je tema prebačena na ovaj podforum gdje i spada. Alternativni nu metal bogovi :


Nova "Diamond Eyes" je izašla :) prva predstavljena stvar s nadolazećeg, novog albuma. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 23. 02. 2010. 22:08 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Imaš link? Daj neka neko stavi link za pjesmu :D !


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 24. 02. 2010. 00:08 
Offline
User avatar

Joined: 09. 08. 2009. 12:33
Posts: 2005
Location: Tuzla
imal kakvih vijesti za basistu?? eo vec 2 godine proslo od nesrece ako se ne varam


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 24. 02. 2010. 00:16 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 04. 05. 2008. 07:59
Posts: 4415
Location: Sarajevo-Travnik
Koliko znam stabilan je, mislim da je van kome ali još uvijek se ne može kretati a pričati... nisam siguran da može pričati bez teškoća. Deftonesi su pravili x akcija i koncerata da mu skupe novac za liječenje.

Cijeli album koji su planirali izdati prošle godine (Eros) je završio negdje u ladici i ova pjesma je sa novog albuma o kojem i nije bilo nekih detaljnijih informacija.

Evo je nova!

Image

http://www.mediafire.com/?zlznj23yyto


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 24. 02. 2010. 00:44 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
Nemam ja linka, ima na njihovoj facebook stranici ;) zaboravio sam gdje je to sad

edit: evo ga
http://www.gunsrazorsknives.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 24. 02. 2010. 01:31 
Offline
User avatar

Joined: 12. 09. 2007. 23:49
Posts: 1577
Location: Zenica
aferim. sjajna stvarrrr 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 19. 03. 2010. 12:34 
Offline
User avatar

Joined: 05. 08. 2008. 21:29
Posts: 1770
Location: Sarajevo
Image


01. Diamond Eyes
02. Royal
03. CMND/CTRL
04. You’ve Seen The Butcher
05. Beauty School
06. Prince
07. Rocket Skates
08. Sextape
09. Risk
10. 976-EVIL
11. This Place Is Death

http://hotfile.com/dl/33537994/674968a/ ... u.rar.html

http://depositfiles.com/en/files/dsvlg9gvz

http://www.turbobit.net/euxu6pv6ec02.html


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: Deftones
PostPosted: 19. 03. 2010. 15:41 
Offline
Moderator
User avatar

Joined: 27. 09. 2005. 01:21
Posts: 8156
Location: Tunguska
:D :D :D :D :D :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group