Rock Planet

rock-planet.com
It is currently 12. 05. 2024. 00:16

All times are UTC + 1 hour [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 14. 04. 2005. 23:08 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
Gledajte, ja nudim cijelu strucnu stranu oko projekta, mi osiguramo domenu, hosting, neki ludi dizajn i cijeli sustav na kojem se to vrti. Stvar je u tome da jednostavno nemamo vremena dodavati recenzije, price, tekstove i slicno, pa onda ni ne ulazimo u to bez ljudi koji to vole i imaju volje tu i tamo nesto dodati na stranicu.
Jer nema smisla da mi napravimo super sajt, a to stoji prazno.
Dakle, ja vas pitam dal ste zainteresirani za suradnju oko tekstova, slika, svojih radova i svih drugih stvari koje vam padnu na pamet? Samo stavljanje tih stvari preko naseg sucelja na net nije kompliciranije od rada u Wordu, tak da oko toga nemate brige...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 00:32 
Offline
User avatar

Joined: 27. 07. 2004. 01:24
Posts: 930
Location: Menzoberranzan
Svidja mi se ideja za fantasy corner, ako je raja zainteresovana-zašto ne? bilo bi dosta preglednije i interesantnije, ako (a očito neki) nisu jebaji ga, onda im nije ni potreban pa što se mučit


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 00:44 
Offline

Joined: 05. 03. 2005. 19:55
Posts: 749
WiCkED wrote:
Gledajte, ja nudim cijelu strucnu stranu oko projekta, mi osiguramo domenu, hosting, neki ludi dizajn i cijeli sustav na kojem se to vrti. Stvar je u tome da jednostavno nemamo vremena dodavati recenzije, price, tekstove i slicno, pa onda ni ne ulazimo u to bez ljudi koji to vole i imaju volje tu i tamo nesto dodati na stranicu.
Jer nema smisla da mi napravimo super sajt, a to stoji prazno.
Dakle, ja vas pitam dal ste zainteresirani za suradnju oko tekstova, slika, svojih radova i svih drugih stvari koje vam padnu na pamet? Samo stavljanje tih stvari preko naseg sucelja na net nije kompliciranije od rada u Wordu, tak da oko toga nemate brige...


Mene definitivno računaj!!!! :wink: :D Ja studiram likovnu akademiju ,i bavim se dugo vremena fantasy artom,pa ako zatreba,tu sam,a i igram D&D i Magica dovoljno dugo da znam itekako o čemu se radi,pa u svakom slučaju mogu pomoći,ako želite. :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 00:59 
Eto ako sta bude od toga i ja sam IN! Zovite!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 01:24 
Offline
User avatar

Joined: 22. 03. 2005. 23:16
Posts: 373
Location: Sarajevo
WiCkED wrote:
Gledajte, ja nudim cijelu strucnu stranu oko projekta, mi osiguramo domenu, hosting, neki ludi dizajn i cijeli sustav na kojem se to vrti. Stvar je u tome da jednostavno nemamo vremena dodavati recenzije, price, tekstove i slicno, pa onda ni ne ulazimo u to bez ljudi koji to vole i imaju volje tu i tamo nesto dodati na stranicu.
Jer nema smisla da mi napravimo super sajt, a to stoji prazno.
Dakle, ja vas pitam dal ste zainteresirani za suradnju oko tekstova, slika, svojih radova i svih drugih stvari koje vam padnu na pamet? Samo stavljanje tih stvari preko naseg sucelja na net nije kompliciranije od rada u Wordu, tak da oko toga nemate brige...


Da sve obezbjedite i uradite a da vam stranica stoji prazna?Od mene to nećete dočekati! :) Računajte na mene u potpunosti!!!
Imam mnogo materijala i jedva čekam da krenemo... :wink:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 12:30 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2004. 22:00
Posts: 1095
Location: dark water
Računaj i mene ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 15:26 
Offline
User avatar

Joined: 29. 08. 2003. 18:54
Posts: 2133
Location: Moulin Rouge
Oleee! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 16:52 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
Odlicno, ljudi. Evo, mi smo se dogovorili da bude rad na tome startao tamo polovicom 5 mjeseca, trebalo bi biti gotovo kroz maksimalno mjesec dana (prva procjena). Ja cu sve vas zainteresirane kontaktirati u narednih par tjedana pa da se malo podrobnije napricamo oko toga sto taj sajt treba biti i kako treba izgledati. Ako vam se da, malo razmislite o tome i nabacite koju ideju. Moj mejl je mailto:wicked@index.hr, provjeravam ga svakih sat-dva , tak da nema frke....
Nadam se uspjesnoj suradnji na jednom kul projektu :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 15. 04. 2005. 16:58 
Offline

Joined: 05. 03. 2005. 19:55
Posts: 749
WiCkED wrote:
Odlicno, ljudi. Evo, mi smo se dogovorili da bude rad na tome startao tamo polovicom 5 mjeseca, trebalo bi biti gotovo kroz maksimalno mjesec dana (prva procjena). Ja cu sve vas zainteresirane kontaktirati u narednih par tjedana pa da se malo podrobnije napricamo oko toga sto taj sajt treba biti i kako treba izgledati. Ako vam se da, malo razmislite o tome i nabacite koju ideju. Moj mejl je mailto:wicked@index.hr, provjeravam ga svakih sat-dva , tak da nema frke....
Nadam se uspjesnoj suradnji na jednom kul projektu :)


Ma perfektno!!! :D Mene obavezno kontaktiraj,jer imam fakat materijala za sajt!!!Demonologist i ja rasturamo D&D godinama!!!super :wink: :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 04. 2005. 17:17 
Sve za fantasy! Samo naprijed!


Top
  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 04. 2005. 17:41 
Offline
User avatar

Joined: 27. 07. 2004. 01:24
Posts: 930
Location: Menzoberranzan
Go Fantasy!!!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 16. 04. 2005. 21:47 
Offline
User avatar

Joined: 20. 06. 2004. 00:02
Posts: 1578
Location: Pobri
Cek, a sta bi tocno trebalo biti na sajtu? Dobro, ne morate mi sad detaljno objasnjavati nego samo ukratko... Mislim, ako vam nije problem.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 04. 2005. 02:54 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2004. 22:00
Posts: 1095
Location: dark water
moramo ubaciti i malo o telekinezi, pirokinezi isl.
pls :-) ;-)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 04. 2005. 13:51 
Offline

Joined: 01. 12. 2002. 20:26
Posts: 4076
a koji će to kurac? začas će htjet kulinarsku sekciju, pa znanstvenu, pa...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 04. 2005. 15:06 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2004. 22:00
Posts: 1095
Location: dark water
Shiteater black wrote:
a koji će to kurac? začas će htjet kulinarsku sekciju, pa znanstvenu, pa...


ti se ionako tu ništa ne pitaš :P , prema tome.......


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 04. 2005. 15:07 
Offline
User avatar

Joined: 21. 03. 2003. 20:39
Posts: 1443
Location: North of CRO
Me(n)tALaC wrote:
Cek, a sta bi tocno trebalo biti na sajtu? Dobro, ne morate mi sad detaljno objasnjavati nego samo ukratko... Mislim, ako vam nije problem.
E sad. Moje je trenutno promisljanje sto sve da ide u to. Imam domenu mitologija.com, ali mislim da je ovo sto zelimo napraviti ipak vise vezano uz sferu fantasya i sf-a, a mitologija se tu moze ubaciti usput, sto je steta... Tako da se mozda onda u konacnici registrira druga domena, al o tome cemo jos promisliti. A na samom sajtu, po nasim sadasnjim nekim razmisljanjima bi bile novosti o izdanjima u fantasy&sf-u, dogadjanjima, recenzije fantasy&sf knjiga, igara (PC i ne PC), biografije autora, mogucnosti za autore (kako literarne tako i graficke i ostale) da se predstavljaju, forum, kolumne itd itd - sve vezano uz fantasy&sf, jos nismo ni krenuli s time, trenutno smo previse okupirani s drugim projektima, al to se sve bude definiralo detaljnije. Uostalom, slobodni ste nabaciti prijedloge, sto vas zanima?

Sto se tice telekineze i slicnog, sorry, al to fakat ne spada u to, tak da ne vidim gdje bi se to moglo ugurati :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 17. 04. 2005. 15:12 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2004. 22:00
Posts: 1095
Location: dark water
WiCkED wrote:

Sto se tice telekineze i slicnog, sorry, al to fakat ne spada u to, tak da ne vidim gdje bi se to moglo ugurati :)


pod metafiziku??? pod paranormalne pojave? pls :) pls :) pls :) pls :) pls :) pls :) pls :) pls :) pls :) pls :) pls :)

jedan odjeljak manje-više, ne predstavlja ništa


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 04. 2005. 17:34 
Offline
User avatar

Joined: 01. 05. 2003. 02:34
Posts: 1667
ne može telekineza.

striktno sf i fantasy te mitologija iz koje proizlaze. no pls.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 04. 2005. 19:20 
Offline
User avatar

Joined: 12. 05. 2004. 22:00
Posts: 1095
Location: dark water
zašto si tako zao??? šmrc...:-P :-D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 18. 04. 2005. 19:34 
Offline
User avatar

Joined: 23. 12. 2003. 22:36
Posts: 4012
Location: Saraj'vo
a jebiga, pa ovo je ipak jebeni ROCK PLANET forum, shta chemo pravit od ovog cirkus? :?


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 60 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group