Poštovani, 
jedan dan nas dijeli od spektakla u sarajevskoj Slogi u organizaciji BHxHC Bookinga i SMF Promotionsa. U Sarajevu sutra, 22.3.2011. godine dolaze legendarni DEATH ANGEL uz podršku novih kraljeva thrash metala !
Međutim, došlo je do određenog nesporazuma između Massive Managementa i organizacije iz Sarajeva. Za Sarajevo su najavljene dvije predgrupe: ROOTS OF DEATH i ADIMIRON. Iako se na promotivnom posteru turneje ne navodi da Roots of Death svira, mi smo direktno od menadžmenta turneje dobili odgovor da OBA benda sviraju u Sarajevu, i Roots of Death i Adimiron.
Završilo se tako što nam se Massive Management svima izvinio zbog greške koju su napravili, te da u Sarajevu (kao što je na plakatu i bilo napisano) neće svirati Roots of Death, već tri benda: DEATH ANGEL, SUICIDAL ANGELS i ADIMIRON.
Mi se unaprijed izvinjavamo svim posjetiteljima sutrašnjeg koncerta koji su dolazili i zbog Roots of Deatha, ali ovo je dokaz da se baš i ne gleda blagonaklono na bendove podrške i informacijama u vezi njih se manipulira kako kome padne na pamet.
Cijena karte ostaje 20 BAM. 
Karte će se moći kupiti samo na ulazu u klub, vrata se otvaraju u 20.00, a koncert poÄinje u 20.30. 
Za sve dodatne informacije Vas molimo da kontaktirate PR BHxHC Bookinga na 
izvansvakekontrole@gmail.comVidimo se sutra!
BHxHC Booking
SMF Promotions